19_APATOR_62 - komentarze

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do Play-offy szansą dla Włókniarza? "Częstochowa zasługuje na wielki żużel"

  Oby tylko kibice w czewie mocno się nie rozczarowali po tym jak Baron zrobi tor jednej ścieżki. Coś czuję ,że w prawie każdym biegu po pierwszym łuku będzie można iść po piwo- bo nic na trasie nie będzie się działo.. Obym się mylił -bo chętnie obejrzę powtórkę po naszym meczu ;)

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do Grigorij Łaguta: Tor na "Narodowym" nie wyglądał masakrycznie

  O torze z filmików czy TV każdy może tak mówić. Z pewnością gdyby Łaguta tam był to zapewne sam zdecydowałby się nie jechać na takim torze. Faktem jest jednak ,że dla tych 53tysięcy ludzi ,którzy przybyli tam nie tylko z Polski, wypadałoby ogłosić to ,że nie 'jedziemy' dalej- od razu ,a nie po prawie godzinie. Rozumiem ,że zawodnicy musieli to ze sobą skonsultować (zdrowie najważniejsze) , ale ku****a tak się kibiców nie traktuje... Jeszcze ta żałosna zmowa milczenia- która była odgórnie narzucona przez zarząd GP, co tylko pokazało po raz kolejny jakimi marionetkami są żużlowcy w rękach BSI. Ten cały cykl GP jest już tak bardzo żałosny ,że nie powinien on wyłaniać mistrzów świata, gdyż osłabia to jedynie dawne legendy speedwaya -którzy to zdobywali MŚ w prestiżowych zawodach ,a nie takich szopkach. Mam nadzieję ,że żużlowcy to zrozumieją i zaczną pluć na takie MŚ, nie tylko z powodu niskich zarobków jak w przypadku Łaguty czy Emila.

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do Warszawa stolicą światowego żużla - LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland (zapowiedź)

  Niestety wszystko wskazuje na to ,że GP, będzie fatalne jeśli chodzi o widowisko, mijanki będą ,ale tylko wtedy gdy ktoś wpadnie w dziurę i będzie musiał się mocno postarać by opanować motocykl. Szkoda bo organizatorzy mieli dużo czasu ,aby zrobić nawet najlepszy tor jaki kiedykolwiek był na 'jednodniowych' torach. To GP może uratować jedynie niesamowita atmosfera- ponad 50tyś ludzi ,to będzie coś niesamowitego.. -nawet spodziewane zera Golloba nie będą kibicom przeszkadzać. Pewnie o wygraną powalczą Woffinden, MJJ, Hancock i może Pedersen ,ale to trudno przewidzieć. Mam nadzieję ,że się mylę i będą to bardzo emocjonujące zawody ;) oczywiście z Tomaszem Gollobem na podium ;)

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do Multi 7 Speedway Team

  1. senior klasa A: E. Sajfutdinow (Leszno)
  2. senior klasa C: T. Jędrzejak (Wrocław)
  3. senior klasa B: M. J. Jensen (Wrocław)
  4. senior klasa B: K. Buczkowski (Grudziądz)
  5. senior klasa A: G. Łaguta (Toruń)
  6. junior: B. Zmarzlik (Gorzów)
  7. junior: P. Przedpełski (Toruń)
  8. Joker senior klasa C: R. Okoniewski (Grudziądz)
  G A senior klasa A: K. Kasprzak (Gorzów)
  G B senior klasa B: A. Jonsson (Z.Góra)
  G C senior klasa C: K. Gomólski (Toruń)
  G J junior: M. Drabik (Wrocław)

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do Okiem kibica dla kibiców, relacja KST-GKM

  Fajne podsumowanie. Niestety ja na meczu nie mogłem być, i mam pytanie czy dysponuje ktoś może jakimś wideo z całego sparingu ,albo chociaż z biegu 7? :)

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do HISTORIA MOJEGO WYJAZDU!!!

  Super opowiedziana historia. 2009 rok- wydaje się ,że to z 2-3 lata temu ,a to już prawie 6lat.. Oby więcej takich ciekawych blogów się tu pojawiało ,a wraz z nimi inne ciekawe historie- byłoby naprawdę warto częściej na SF zaglądać ;)
  Tak więc nie zaśmiecajmy forum blogami o tematyce 'kto kogo blokuje' lub przedsezonową napinką :)

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do [post usunięty]

  Skład będzie fajny- taki stworzony do walki, bez spiny na wygranie ligi. Myślę ,że Doyle będzie się rozkręcał stopniowo i koło 2,0 na bieg się zakręci.Nawet bez Chrisa jakoś damy radę- oby tylko Darcy nie stracił całego sezonu..
  Co do 'drugiej lini' to myślę ,że G. Łaguta sobie poradzi i tą średnią 1,25 na bieg zrobi :)))

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do "Grisza" już nie poskacze, czyli najbardziej kontrowersyjny transfer roku

  W dzisiejszych czasach nie ma już czegoś takiego jak przywiązanie klubowe. Ja jestem zadowolony ,że Łaguta będzie jeździł u nas bo to kozak jak ich mało. Nie będę również płakać po Emilu, czy Chrisie jeśli odejdzie -bo dzisiejszy żużel wygląda tak ,że to zawodnicy są swego rodzaju 'teamami' którym się kibicuje -polska liga to tylko dodatek. Moim zdaniem dzisiaj trzeba oglądać żużel trochę bardziej jak jakiś spektakl gdzie przede wszystkim liczy się dobre widowisko ,a nie to czy wygra Leszno czy mój Toruń..
  Ważne ,żeby coś się działo na torze, a nie rozstrzygało już na starcie. Oczywiście lepiej mieć drużynę w E-lidze nawet gdy mecz wygląda tak jak w tym roku w Tarnowie [wygrywanie oślepia], niż być bankrutem i obecne nie istnieć jak CKM :)

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do W Toruniu mają sponsora na Emila Sajfutdinowa! Porozumienie coraz bliżej


  Czy tylko ja czuję się zażenowany oglądając to :D

 • 19_APATOR_62 napisał/a komentarz do Problemy z torem w Gorzowie! Mecz Stali ze SPAR Falubazem przełożony!

  Ludzie tego sportu już NIE MA- jest tylko kolesiostwo, układy dziurawe tory, żałosne tłumiki, banda oszustów.. TO JUŻ NIE JEST ŻUŻEL. Liczy się tylko ślepe podążanie za sukcesem- bez żadnego szacunku do rywala, kibica który przychodzi oglądać SPEEDWAY ,a nie śmieszne biegi gdzie wszystko rozgrywa się na starcie, albo przez dziury w torze. Było mi wstyd sezon temu za to co zrobił nasz zarząd ,ale teraz nawet nie mam siły się gniewać czy śmiać z obecnej sytuacji w tym sporcie- robi mi się przykro ,że to co kocham jest tak bardzo HAŃBIONE z każdym rokiem coraz bardziej..