Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gimbo napisał/a komentarz do Jerzy Janowicz: Mam nadzieję, że następnym razem hala się wypełni

  Jurek, przede wszystkim dziękuje się tym, którzy przyszli, następnie tym, którzy wyłożyli pieniądze i to spotkanie umożliwili rozegrać, czyli władzom Płocka. Te ośrodki z tradycją tenisową jakoś się do tego nie porywały... Mimo wszystko, dziękuję za świetną postawę.

 • Gimbo został fanem Marcin Gortat

 • Gimbo lubi Komentarz

  Mój głos poszedł na Engela. Może z sentymentu, to wtedy zaczęła się moja przygoda z kadrą równo z debiutem Engela. Podobała mi się filozofia gry ekipy Engela, czyli "futbol na tak" .Kadra ta miała swój styl, piłkarze miei charakter, byli grupą, teraz tego mi najbardziej brakuje. Miał najtrudniej jeśli chodzi o turniej finałowy, mecz z Portugalią gdyby był uznany gol Kryszałowicza mógł inaczej się potoczyć.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Dobrze, Marcin - w pierwszych rundach odprawionych dwóch wyżej notowanych gości, tu trochę gorzej, ale i tak wyniki na plus. Liczymy na więcej.

 • Gimbo napisał/a komentarz do Czwartkowy quiz tenisowy (34)

  Zapomniałem o Mateuszu, a to przecież jego pierwszy tytuł.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Hehe, no właśnie na tym polega ten quiz, żeby doszukać się :)

 • Gimbo napisał/a komentarz do Czwartkowy quiz tenisowy (34)

  Grał w finale w Casablance w parze z Dlouhym, ale nie wygrali.

 • Gimbo napisał/a komentarz do Czwartkowy quiz tenisowy (34)

  Kto jest 5. Polakiem, który wygrał w deblu?

 • Gimbo napisał/a komentarz do ATP Szanghaj: Rafael Nadal pokonany przez Feliciano Lopeza, awans Novaka Djokovicia

  "Oznaczony Czech rozbił swojego Francuza" :D

 • Gimbo napisał/a komentarz do Puchar Davisa: Carlos Moya zrezygnował z funkcji kapitana drużyny Hiszpanii

  Dlaczego zakłada, że Hiszpania potrzebuje aż 2 lat? To w jeden sezon 2015 nie mogą awansować?

 • Gimbo napisał/a komentarz do LM: Arkadiusz Milik 52. Polakiem w Lidze Mistrzów

  Szybka reakcja ;), pzdr

 • Gimbo napisał/a komentarz do LM: Arkadiusz Milik 52. Polakiem w Lidze Mistrzów

  A gdzie jest Adrian Mierzejewski? Zagrał w LM z Trabzonsporem.

 • Gimbo lubi Komentarz

  A mówi się, że to Aggie ma kryzys.......
  Ona chociaż wygrywa z kelnerkami

 • Gimbo lubi Komentarz

  Ciekawie wyglądałby mecz JJ vs Michał xd

 • Gimbo napisał/a komentarz do Challenger Liberec: Szybki kres przygody Michała Przysiężnego

  Szczęście w nieszczęściu, że spadł w rankingu to nie pobije rekordu Spadei 21 porażek z rzędu w cyklu głównym. Mimo wszystko to liczę, że Michał jeszcze się odbije.

 • Gimbo lubi Komentarz

  psychiatra

 • Gimbo został fanem Kamil Majchrzak

 • Gimbo lubi Komentarz

  Tacy goście nie bawią długo po ITF-ach tylko dostają WC do WT/GS. Kamil odebrał m.in. w USA dobre przeszkolenie i pewnie znajdzie się w drugiej setce w przyszłym roku, ale nasza federacja to inna bajka. Może z Majchrzaka wyrosnąć dobry grajek, ale to się okaże jak przyjdzie okazja na grę z najlepszymi. Większość zawodowców 95% kariery gra w ITF-ach..

 • Gimbo

  Marcinowi Malinowskiemu to dopiero w listopadzie 39 stuknie, a wy mu już 40 zapowiadacie ;)

 • Gimbo lubi Komentarz

  I wydaje się wam że jak organizujecie te jakże chlubne akcje to wszystkie chuligańskie wybryki powinny być przemilczane i zapomniane? Pozytywne akcje swoją drogą i je powinno się nagłaśniać i za nie chwalić środowisko kibicowskie. Ale jednocześnie ostro karać za wszystkie występki naruszające zasady zachowania w społeczeństwie. Przestańcie robić z siebie ofiary i zacznijcie zmieniać świat od siebie.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Owszem starałbym się zmarginalizować taką osobę albo skłonić ją do zmiany zachowania a w skrajnym wypadku w ogóle się od niej odciąć. Co do rzucania racą na boisko to kibice mają zdecydowanie więcej na sumieniu niż stwarzanie niebezpieczeństwa poprzez nieprzestrzeganie zasad BHP. Wasze milczenie w sprawie czarnych owiec szkalujących wasz wizerunek jest powodem wrzucania wszystkich do jednego wora. Gdybyście odcięli się od nich konkretnymi działaniami (za takowe nie uznaję oświadczenia o tym jak bardzo potępiacie takie zachowania) nie bylibyście z nimi łączeni. Co za tym idzie ich przewinienia nie odciskałyby się na was.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Mnie trochę irytuje to, że jak kibice zbierają pieniądze dla domów dziecka, pomagają polskim kombatantom i zbierają pieniądze dla osób chorych, organizują różne akcje społeczne czy upamiętniają ważne wydarzenia historyczne związane z Polską (np. Powstanie Wielkopolskie, Warszawskie itp) to media nie zawsze chcą to zauważać, bo przecież jak to możliwe by "kibole" robili coś dobrego i to jeszcze za darmo (charytatywnie). Taki obraz kibica nie wpisuje się zbyt dobrze w nagonkę, która jest nakręcana w niektórych mediach. Akcję "Świąteczna paczka dla polskiego kombatanta na Kresach" organizują stowarzyszenia: Wiara Lecha i Odra–Niemen. Żywność zbierana jest podczas meczu przez kibiców Lecha Poznań trafia do weteranów AK mieszkających na Białorusi. Do inicjatywy włączają się też fani, m.in. Wisły Kraków, Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok i innych klubów. Podobne akcje prowadzą kibice z całej Polski. Fani Lecha o ile mi wiadomo co roku organizują Mikołaja – obdarowują prezentami 1500-2000 dzieci z domów dziecka. Akcje charytatywne prowadzą kibice Arki Gdynia, Lechii Gdańsk, Korony Kielce i wielu innych klubów. Nie robią tego, bo ktoś im każe tylko dlatego, że chcą.

 • Gimbo napisał/a komentarz do Szykują się zmiany w zarządzie Wisły Kraków - Biała Gwiazda idzie na zgniły kompromis z kibicami

  Mnie zaś irytuje to, że mimo tych wszystkich wspaniałych akcji, które są organizowane przez kiboli, nic z tego nie przenosi się na stadion. Rzucanie mięsem na prawo i lewo, dziesiątki racy rzucanych na boisko i na sektory boczne, wzgardzanie piknikami oraz przede wszystkim święte przeświadczenie o własnej wyjątkowości i to, że klub należy tylko do nich.
  Tak bardzo chcecie się pochwalić światu tymi wszystkimi akcjami i ja to popieram, ale gdy trzeba się uderzyć w pierś i posypać głowę popiołem, najczęściej jest winna wszechobecna pani Prowokacja.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Loluś u was wszystko jest najlepsze - ty ,zloty boguś - wyliczać dalej

 • Gimbo lubi Komentarz

  Bez przesady Kaczka. Na jakich wyjazdach będziesz grać? Masz kontrakt i będziesz wspierał Wisłę w KAŻDYM meczu tak jak każdy z nas kibiców!! Jedziemy na jednym wózku i pokaż,że masz jaja i resztki honoru po tym jak chciałeś nas zostawić na lodzie! Zdecydowana większość kibiców w Płocku szanuje Cię za to co zrobiłeś do tej pory w Wiśle a także za to co robisz dla reprezentacji. Nie mniej ten szacunek skończy się tak szybko jak tylko zobaczymy,że wybierasz sobie mecze (nawet nie myśl o wyjazdach! w ogóle co to za pomysł!?) albo odpuszczasz walkę w meczach z Kielcami. Bądź zawodowcem,który profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków w przeciwnym razie niestety zarząd i właściciel klubu mają instrumenty bo zastosować odpowiednie sankcje. Także bez odpuszczania i byle do przodu! Dopuściłeś do samej sytuacji na własne życzenie! Aha i nie zapomnij podziękować Bertusowi za to,że Cię tak załatwił pięknie. Myśle,że pięknie Cię omamił,że będziesz od nowego sezonu w Kielcach dlatego powiedziałeś co myślałeś zlewając ciepłym moczem swojego pracodawce i co ważniejsze nas - nadwiślańskich fanów.


  Dlatego tak wielu Cię teraz nienawidzi, bo jeszcze nie dawno tak bardzo Cię kochali.. Pamiętaj o tym!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.