Gimbo - lubi

 • Gimbo lubi Komentarz

  Mój głos poszedł na Engela. Może z sentymentu, to wtedy zaczęła się moja przygoda z kadrą równo z debiutem Engela. Podobała mi się filozofia gry ekipy Engela, czyli "futbol na tak" .Kadra ta miała swój styl, piłkarze miei charakter, byli grupą, teraz tego mi najbardziej brakuje. Miał najtrudniej jeśli chodzi o turniej finałowy, mecz z Portugalią gdyby był uznany gol Kryszałowicza mógł inaczej się potoczyć.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Dobrze, Marcin - w pierwszych rundach odprawionych dwóch wyżej notowanych gości, tu trochę gorzej, ale i tak wyniki na plus. Liczymy na więcej.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Hehe, no właśnie na tym polega ten quiz, żeby doszukać się :)

 • Gimbo lubi Komentarz

  A mówi się, że to Aggie ma kryzys.......
  Ona chociaż wygrywa z kelnerkami

 • Gimbo lubi Komentarz

  Ciekawie wyglądałby mecz JJ vs Michał xd

 • Gimbo lubi Komentarz

  psychiatra

 • Gimbo lubi Komentarz

  Tacy goście nie bawią długo po ITF-ach tylko dostają WC do WT/GS. Kamil odebrał m.in. w USA dobre przeszkolenie i pewnie znajdzie się w drugiej setce w przyszłym roku, ale nasza federacja to inna bajka. Może z Majchrzaka wyrosnąć dobry grajek, ale to się okaże jak przyjdzie okazja na grę z najlepszymi. Większość zawodowców 95% kariery gra w ITF-ach..

 • Gimbo lubi Komentarz

  I wydaje się wam że jak organizujecie te jakże chlubne akcje to wszystkie chuligańskie wybryki powinny być przemilczane i zapomniane? Pozytywne akcje swoją drogą i je powinno się nagłaśniać i za nie chwalić środowisko kibicowskie. Ale jednocześnie ostro karać za wszystkie występki naruszające zasady zachowania w społeczeństwie. Przestańcie robić z siebie ofiary i zacznijcie zmieniać świat od siebie.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Owszem starałbym się zmarginalizować taką osobę albo skłonić ją do zmiany zachowania a w skrajnym wypadku w ogóle się od niej odciąć. Co do rzucania racą na boisko to kibice mają zdecydowanie więcej na sumieniu niż stwarzanie niebezpieczeństwa poprzez nieprzestrzeganie zasad BHP. Wasze milczenie w sprawie czarnych owiec szkalujących wasz wizerunek jest powodem wrzucania wszystkich do jednego wora. Gdybyście odcięli się od nich konkretnymi działaniami (za takowe nie uznaję oświadczenia o tym jak bardzo potępiacie takie zachowania) nie bylibyście z nimi łączeni. Co za tym idzie ich przewinienia nie odciskałyby się na was.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Mnie trochę irytuje to, że jak kibice zbierają pieniądze dla domów dziecka, pomagają polskim kombatantom i zbierają pieniądze dla osób chorych, organizują różne akcje społeczne czy upamiętniają ważne wydarzenia historyczne związane z Polską (np. Powstanie Wielkopolskie, Warszawskie itp) to media nie zawsze chcą to zauważać, bo przecież jak to możliwe by "kibole" robili coś dobrego i to jeszcze za darmo (charytatywnie). Taki obraz kibica nie wpisuje się zbyt dobrze w nagonkę, która jest nakręcana w niektórych mediach. Akcję "Świąteczna paczka dla polskiego kombatanta na Kresach" organizują stowarzyszenia: Wiara Lecha i Odra–Niemen. Żywność zbierana jest podczas meczu przez kibiców Lecha Poznań trafia do weteranów AK mieszkających na Białorusi. Do inicjatywy włączają się też fani, m.in. Wisły Kraków, Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok i innych klubów. Podobne akcje prowadzą kibice z całej Polski. Fani Lecha o ile mi wiadomo co roku organizują Mikołaja – obdarowują prezentami 1500-2000 dzieci z domów dziecka. Akcje charytatywne prowadzą kibice Arki Gdynia, Lechii Gdańsk, Korony Kielce i wielu innych klubów. Nie robią tego, bo ktoś im każe tylko dlatego, że chcą.

 • Gimbo lubi Komentarz

  Loluś u was wszystko jest najlepsze - ty ,zloty boguś - wyliczać dalej

 • Gimbo lubi Komentarz

  Bez przesady Kaczka. Na jakich wyjazdach będziesz grać? Masz kontrakt i będziesz wspierał Wisłę w KAŻDYM meczu tak jak każdy z nas kibiców!! Jedziemy na jednym wózku i pokaż,że masz jaja i resztki honoru po tym jak chciałeś nas zostawić na lodzie! Zdecydowana większość kibiców w Płocku szanuje Cię za to co zrobiłeś do tej pory w Wiśle a także za to co robisz dla reprezentacji. Nie mniej ten szacunek skończy się tak szybko jak tylko zobaczymy,że wybierasz sobie mecze (nawet nie myśl o wyjazdach! w ogóle co to za pomysł!?) albo odpuszczasz walkę w meczach z Kielcami. Bądź zawodowcem,który profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków w przeciwnym razie niestety zarząd i właściciel klubu mają instrumenty bo zastosować odpowiednie sankcje. Także bez odpuszczania i byle do przodu! Dopuściłeś do samej sytuacji na własne życzenie! Aha i nie zapomnij podziękować Bertusowi za to,że Cię tak załatwił pięknie. Myśle,że pięknie Cię omamił,że będziesz od nowego sezonu w Kielcach dlatego powiedziałeś co myślałeś zlewając ciepłym moczem swojego pracodawce i co ważniejsze nas - nadwiślańskich fanów.


  Dlatego tak wielu Cię teraz nienawidzi, bo jeszcze nie dawno tak bardzo Cię kochali.. Pamiętaj o tym!!

 • Gimbo lubi Komentarz

  Szczekasz szczekasz a nikt nie zwraca na ciebie uwagi,przykre co ? :)

 • Gimbo lubi Najlepsi I-ligowcy 33. kolejki wg SportoweFakty.pl

 • Gimbo lubi Komentarz

  Kielce przyjęły wobec rywali taktykę bayernu - stosując odpowiednią proporcję pomiędzy piłka nożną i ręczną - walkę prowadzą nie tylko na parkiecie ale także i poza nim - wykorzystując przewagę finansową. Transfery chrapkowskiego sego paczkowskiego nie są tak naprawdę kielcom potrzebne ze względów czysto sportowych - są im potrzebne dla rozbicia przeciwnika. Finały graliśmy w tym roku z jednym bramkarzem - i oto w przypadku transferu sego kielcom chodziło.Co innego z jurkiewiczem - jest to gracz takiej klasy, że stanowić będzie - jeśli przejdzie- bardzo istotne wzmocnienie kielc. Widać wyraźnie , że dwuletnia finansowa perspektywa wisły nie pozwala na budowę drużyny w konkretnych warunkach przy presji finansowej kielc, oraz braku możliwości zawierania kilkuletnich kontraktów. Kielce robią swoje - zarząd i sponsorzy strategiczni Wisły winni też zrobić swoje - zapewnić klubowi stabilizację finansową w perspektywie co najmniej 4 lat. Nic tu nie ma do rzeczy czy sposoby kielc się komuś podobają czy nie, czy są fair czy nie, - mają takie możliwości działania i z nich korzystają. Z jednej strony budują jak najsilniejszą drużynę własną z drugiej wykorzystują każdą okazję by przeszkodzić w budowie drużyny największego rywala. To nie jest taktyka dnia dzisiejszego dopóki bądą miały takie możliwości dopóty będą tak robić. Trzeba to przyjąć do wiadomości i też stosować twardą taktykę - ja bym jurkiewicza po prostu nie puścił przed końcem kontraktu. Podjął pracę i zobowiązania - jest dorosły wiedział co robi.