Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • robertvelkosciej napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Byłoby super gdyby ta informacja okazała się prawdą. Transfer z gatunku nierealnych. Wstrzymam się jednak z huraoptymizmem do oficjalnych informacji

 • robertvelkosciej napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/4 LM (1)

  1. Mieszkow - Barca 27:36
  2. Kiel - PSG 29:32
  3. Aalborg - Flensburg 28:31
  4. Nantes - Veszprem 28:30

 • robertvelkosciej napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fatalnie rozegrana druga połowa spotkania przez Kielczan. Nie dało się tego oglądać. Brawo dla Kalisza za walkę i powrót w drugiej części spotkania. Oby więcej takiej wiary i zaangażowania u pozostałych zespołów naszej ligi.

 • robertvelkosciej napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje!

 • robertvelkosciej napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/4 LE (2)

  1. Magdeburg - Kristianstad 32:26
  2. RNL - Niedźwiedzie 31:27
  3. Fuechse - Montpellier 28:32
  4. Wisła - GOG 31:27

 • robertvelkosciej napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W typowaniu LE pierwszy raz nie wskazałem na wygraną Wisły. Jednak mam nadzieję że się pomyliłem. W naszej lidzę życzę wam podtknięcia w każdym mecz ale w Europie jak najbardziej jestem za polskimi klubami. Powodzenia

 • robertvelkosciej napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/4 LE (1)

  1. GOG - Wisła 31:27
  2. Kristianstad - Magdeburg 26:30
  3. Niedźwiedzie - RNL 26:33
  4. Montpellier - Fuechse 32:28

 • robertvelkosciej napisał komentarz na tablicy robertvelkosciej

  Dziękuję. Jak zwykle zaspałem. Przepraszam bo jest mi głupio z tego względu że się starasz a ja wciąż daję ciała. Poprawię się :-)

 • robertvelkosciej napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/8 LM (2)

  2. Aalborg - Porto 31:28
  3. Kiel - Pick 33:26
  4. Flensburg - Zagrzeb 33:26
  5. Kielce - Nantes 32:28
  6. Flensburg - Zagrzeb 32:27
  7. Mieszkow - Motor 33:28
  8. Veszprem - Vardar 34:26
  9. PSG - Celje 38:27

 • robertvelkosciej napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/8 LM (1) i LE (2)

  Znowu się spóźniłem. 17:12 jak coś więc pierwszy mecz do kasacji

 • robertvelkosciej napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/8 LM (1) i LE (2)

  1. Kadetten - Montpellier 26:29
  2. CSKA - GOG 29:27
  3. Kristianstad - Ademar 28:27
  4. Magdeburg - Eurofarm 33:24
  5. RNL - Nexe 34:25
  6. Fuechse - Fivers 34:25
  7. Nimes - Niedźwiedzie 29:27
  8. Wisła - Sporting 30:27
  9. Pick - Kiel 27:31
  10. Nantes - Kielce 28:32
  11. Motor - Mieszkow 28:31
  12. Vardar - Veszprem 27:33
  13. Zagrzeb - Flensburg 25:32
  14. Celje - PSG 25:36
  15. Porto - Aalborg 29:27
  16. Barcelona - Elverum 36:26

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Bardzo ciekawe to wszystko - chamskie niesportowe zachowanie zawodnika Płocka (a takim jest atakowanie z tyłu zawodnika będącego w pełnym biegu wyprostowanymi rękami bez zainteresowania piłką - poczytajcie przepisy) w wyniku którego zawodnik innej drużyny ulega bardzo poważnej kontuzji, a tu Płock składa skargę. A trzeba podkreślić, że trener kieleckiej drużyny poniósł karę za swoje zachowanie od razu na meczu - dostał czerwoną kartkę i poniesie dalsze konsekwencje przewidziane w regulaminie. A ten który bezpośrednio przyczynił się do bardzo poważnej kontuzji innego zawodnika, nie poniósł żadnych konsekwencji. A tym wszystkim którzy piszą o "setkach" takich sytuacji w meczach polecam lekturę przepisów gry w piłkę ręczną jak również obejrzenie i wysłuchanie materiału waszego guru Andrzeja Miszczyńskiego - którego wielu wprost błaga o powrót do płockiego klubu - na kanale yuotube - magazyn TIME OUT.

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Szkoda, że Panowie tu udzielający się nie zaczną od samych siebie.
  Poziom chamstwa słownego i brak reakcji patrona medialnego rozgrywek woła o pomstę. To takie zaklęte koło... zamachowe, bo napędza jedno drugich. I nikt nie na tu interesu, żeby go zatrzymać.

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Obejrzałem sobie sytuacje dokładnie i wygląda to tak, Dani stawia prawą nogę po czym Susnja pcha go z tyłu i następuje kontuzja. Przed Danim stoi Terzić, więc reakcja nie była konieczna. Oglądałem wczoraj derby Północy: Flensburg - THW Kiel, mecz o podwyższonym ryzyku, bo może decydować o mistrzostwie. Było twarde granie w obronie, przypadkowe urazy, Sagosen dostał kolanem w tył głowy, ataki na twarz, nawet pchanie z boku, ale żaden idiota nie pokusił się o pchanie z tyłu zawodnika w pełnym biegu. Taki sposób obrony to jest dobry dla kompletnych kretynów i jeszcze Daszek coś mówi że szanują zdrowie zawodników. To jest żenada, może w końcu przestanie się kompromitować takimi wypowiedziami.

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Płocczaki słyszałem, że macie nowego rzecznika prasowego, tylko jeszcze "nie znalazł wspólnego języka" z trenerem Sabate :) #klub-mem

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  @Petrochemia: Łau aleś dał czadu. Mordują się na całym świecie to co idziesz na ulice i mordujesz? Radzę obejrzeć waszego mentora i zbawcę Andrzeja Miszczyńskiego co o tym zdarzeniu mówi i pokazuje w swoim magazynie na youtube TIME OUT. Bardzo ładnie tak pokazał w jaki sposób i w którym momencie Susnja faulował oraz mówi jaki to miało skutek i dlaczego takie zagrania są niebezpieczne. No i poczytaj przepisy gry w piłkę ręczną - tam jest wyraźnie napisane, że takie ataki powinny być oceniane w odniesieniu do skutków jakie miały. No i w każdej akcji jeden zawodnik pcha drugiego z tyłu prostymi rękami bez zainteresowania piłką - gratuluję super wzroku.

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Ciekwe dlaczego w artykule nie ma słowa o tym, że Talant został ukarany za swoje zachowanie czerwoną kartką, która ma dalsze konsekwencje wynikające z regulaminu PP. Panie redaktorze Domański dlaczego nie wspomniał pan o tym w tekście powyżej - to jest manipulacja! Trener został ukarany o czym trzeba wyraźnie powiedzieć i poniesie jeszcze dalsze konsekwencje wynikające z regulaminu PP! Natomiast zawodnik którego chamski niesportowy faul spowodował poważną kontuzję Daniela Dujszebajewa nie został w żaden sposób ukarany! Dlaczego nie przeanalizował pan tego faktu?
  Fakt 1. Trener Talant Dujszebajew zachował się niesportowo.
  Fakt 2. Został za to ukarany czerwoną kartką (o czym wszyscy jakoś "zapominają").
  Fakt3. Poniesie dalsze konsekwencje wynikające z przepisów i regulaminów gry w piłkę ręczną - o czym też jakoś nikt nie wspomina.
  Fakt 4 . Zawodnik Wisły Płock Leon Susnja atakuje w sposób nieprzepisowy, niesportowy z tyłu wyprostowanymi rękami będącego w pełnym biegu Daniela Dujszebajewa - atak na zawodnika, nie na piłkę!
  Fakt 5. Daniel Dujszebajew wyniku tego pchnięcia upada i doznaje ciężkiej kontuzji która na wiele miesięcy wykluczy go z gry (a nie wykluczone, że na zawsze bo to bardzo ciężki uraz). Nie mówiąc o zwykłym bólu i cierpieniu.
  Fakt 6. Susnja nie został za to w żaden sposób ukarany!
  Może by tak panie redaktorze o tym napisać?

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  " Związek " powinien jeszcze przedyskutować : kto dokonał wyboru na taki mecz pary nieudaczników zwanych "sędziami", oceny heroicznej wręcz pracy tzw. obserwatora.

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  No to mamy komplet :). pLOCKDOWN; Dirty Team; Orlen Wisła DONOS Płock.

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Jedni bronią się grą, drudzy bronią się składaniem protestów...efekty są wszystkim znane

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  "W sobotę po meczu z Gwardią Opole trener Xavi Sabate stwierdził, że jego drużynie przypięto łatkę brutali. - Jako trener nie mogę zaakceptować, że po Pucharze Polski mówi się o nas jako o drużynie brutalnej, grającej nieczysto. Wszyscy widzieli, co działo się na boisku, szczególnie w kontekście Leona Susnji - powiedział na konferencji. - W meczu z Gwardią dostaliśmy dziewięć dwuminutowych kar. Dziewięć. Do tego Przemysław Krajewski zobaczył pierwszy raz w swoim życiu czerwoną kartkę (Krajewski dostawał czerwone kartki grając z Nielbie i Azotach - przyp. red.) . Powiedział mi to przed chwilą. Jako trener nie mogę tego zaakceptować, bo na boisku wyglądało to zupełnie inaczej. Pracujemy zbyt dużo, aby dostawać takie decyzje. Tak samo było z Susnją. Nie jest możliwe, że jedna drużyna, Gwardia - świetny zespół, grający bardzo dobrze, z dobrym trenerem na ławce - ma 6-7 kar dwuminutowych średnio na mecz, dziś dostaje trzy (w protokole meczowym kar jest pięć - przyp. red.). To nie fair. Mam nadzieję, że jako klub coś z tym zrobimy - grzmiał Hiszpan." El Comandante już się wdrapywał na szczyt i znowu do akcji wkroczyli sędziowie. Finał LM też przegrał przez sędziów? :) Jak to kiedyś trafnie podsumował @petrochemia :) "Składam wyrazy współczucia i proszę udać się do lekarza bo szukanie winnych u innych po własnych niepowiedzeniach to jest choroba psychiczna."

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Jak trzeba napisać protest albo donos, to prezes Czwartek nawet w sobotę wieczór pracuje :) Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu prezes Czwartek Robert,
  naszego klubu Orlen Wisła. Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki. Łubudubu......łubudubu....... :)

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Wiecznie przegrani reagują? Najpierw wyhodowali dwóch chuliganów boiskowych Susnje i Terzica a teraz mają pretensje? nagranie wyraznie pokazuje wszystko. Talant zostanie ukarany, to oczywiste ale Ci dwaj bandyci też i to dużo mocniej i powinni pokryć koszty leczenia Daniego. Zresztą mecz z Gwardią tylko to potwierdził.

 • robertvelkosciej lubi Komentarz

  Orlen "Donos" Płock znów nadaje, jednak donoszenie to trzeba mieć we krwi. Ciekawe tylko dlaczego Adaś czekał z tym cały tydzień, czyżby chciał coś "przykryć" :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

No daj spokój, przecież widzę, że Ty też się starasz :)) Grunt, że tym razem nic nie straciłeś, bo i tak nikt nie zdobył punktów za mecz Barca-Elverum. Podium wciąż jest blisko :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.