Tępy_Scyzoryk - lubi - strona 2

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Ostatnio wszyscy piszą "wyjątkowo się zgadzam" pod wypowiedziami Tomka. A ja uważam że on po prostu znormalniał i ma wiele racji w swoich wypowiedziach.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Wyjątkowo się zgadzam z panem Tomaszewskim.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  "Odę do dolara" zaśpiewali

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Nie chciałem być nie grzeczny. Ja Ich uwielbiam, zaznaczając, że wobec mężczyzn jestem raczej obrzydliwy. Nasza reprezentacja żeńska co prawda nie umniejsza emocji, ale jednak chłopy to potęga! Pzdr!

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Miejmy nadzieję, że IHF zmieni nieco zasady naturalizowania zawodników, bo taka gra nie mam sensu....

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Witam!
  Na początku chciałbym napisać, iż nie jestem wybitnym znawcą piłki ręcznej (choć znam jej reguły).
  Wiele osób spierało się, czy sędziowie wypaczyli wynik meczu. W mojej opinii tak. Polacy zagrali źle w ataku (żadna nowość), nie grał bramkarz (4 piłki na mecz? bez żartów), a Katarczycy wchodzili w naszą obronę jak w masło. Tyle że inaczej się gra, mając świadomość, że za każde brutalniejsze zagranie będą otrzymywać karę (2 minuty dla B.Jureckiego). A bramkarz potrzebuje obrońców (odkrywcze, nie?)
  Żółta kartka dla Bieglera już na początku meczu spowodowała, że w sytuacji gdy, mimo przerwy w grze, czas płynął, to nie mógł zareagować (czerwona kartka, 2 minuty, koniec meczu).
  Odgwizdane kroki dla A.Wiśniewskiego były momentem, w którym śmiałem się przez łzy.
  Mimo twardej obrony Zjednoczonych Emiratów Europejskich, rzuciliśmy im aż 29 bramek. Gdyby do tego dołożyć (a właściwie odjąć) np. 5-6 goli mniej dzięki twardej obronie i bramkarzowi, to prawdopodobnie mielibyśmy finał MŚ. Ale niestety, musimy zadowolić się 3-4 miejscem.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Tak jest to dobra skuteczność na turnieju rangi MŚ. Sarić miał dzisiaj 35% i bronił świetnie. Procenty to nie wszystko! Ważne jest to jakie piłki się broni i w jakich momentach meczu. Jeśli na przykład przy wyniku 22:22 w końcówce meczu i przy grze w podwójnym osłabieniu bramkarz broni karnego i dwie stu procentowe sytuacje a później jego zespół wygrywa to znaczy, że bramkarz wygrał mecz i to jaki miał "procent" nie ma znaczenia. Same procenty nic nie mówią tak samo jak same suche statystyki bramkowe zawodników z pola.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Pamiętacie MŚ 2007 w Niemczech? Była tam jedna para sędziowska, która drukowała w półfinale (chyba w meczu Francja - Niemcy) a bodajże w 2010 roku zostali zdyskwalifikowani za korupcję. Jeśli ktoś myśli, że Szejkowie odpowiednio nie podpłacili serbskich sędziów w półfinale ICH turnieju to jest naprawdę naiwny. IHF jest widać nieźle skorumpowany.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  ja jeszcze przed meczem mówiłem,nie odjedziemy na min 5 bramek będzie w plecy:(

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  jeśli w ten sam sposób by sędziowano mecz Polska -Chorwacja to ilu by zawodników było na boisku???

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Tylko że uwczesna Serbia , Hiszpania czy Dania nie były Katarem który jest stworzony z najemników a nie rodowitych katarczyków . Być może to nie ma znaczenia , ale myśle że Polak za Polskę więcej odda serca niż najemnik dla Kataru . Tylko że oni tam nie walczą dla Kataru lecz dla dolców i tu jest cała zabawa . Oby sędziowie im nie pomagali to będzie szansa . Nie znam aż tak bardzo serbskich sędziów ale mam nadzieję że wybra duch sportu a nie petrodolary .

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Właśnie przy tych zawodnikach przyda sie ktos ala Cadenas albo Riviera.By ich poustawiać , bo sami nie będą wygrywać.Skończy sie era samograjów , bedziemy jak Słowenia albo Szwecja lub Islandia czyli zawsze dobrzy ale bez tego czegoś,albo i gorzej może być dlatego podziękujmy trenerowi Bieglerowi i dajmy kase na specjaliste.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla Michała Kołodziejczyka ale trudno zwiększyć popularność piłki ręcznej w kraju tym wiecznym marudzeniem. Do mnie osobiście bardziej trafia "wysyłanie pozytywnych fluidów" co proponowała w studio Iwona Niedźwiedź. Skupmy się raczej na pozytywach a nie negatywach.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Tak, wymieniałem tylko obecnych w tej kadrze. Co do trenera - on jest teraz nie do ruszenia, może odejdzie po ME. Natomiast nie wiem czy dobrym pomysłem nie byłoby dokooptowanie do sztabu starszego Lijka aby ogarniał ofensywę, bo Biegler tego nie zrobi.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Pomeczowe odreagowanie i radość w wykonaniu Karola - bezcenne:

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  najważniejsze, że nasi osiągnęli kolejny cel - a mianowicie zapewnili sobie prawo organizowania turnieju kwalifikacyjnego do IO w Rio.
  Teraz kolejny cel przed chłopakami - być pewnym medalu przed ostatnim meczem ;-) i zostanie ostatni - złoto i bezpośrednia kwalifikacja do IO w Rio de Janeiro.

  2006 - siatkarze wicemistrzami świata
  2007 - piłkarze ręczni wicemistrzami świata
  .
  .
  .
  2014 - siatkarze mistrzami światami
  2015 - ;-)

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Dlaczego nie dał spróbować Michałowi Szybie choćby 5 min, kto wie, może akurat dziś byłby to jego tzw "dzień konia" i wszystko by mu siedziało.... niestety nie dowiemy się...


  I dobrze, że się nie dowiemy, w końcu wygraliśmy. Nad czym tu spekulować ?

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Wielkie BRAWA dla naszych GLADIATORÓW ! Tylko szkoda, że nie widziałem tego na żywo. No nic, mam nadzieje, że chociaż dzisiaj będzie powtórka o 23:25 Zawsze to coś. Jeszcze raz BRAWA za walkę do końca. Bo przede wszystkim, za to WAS kochamy !

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  Wydaje mi się, że każdy zgłoszony zawodnik dostanie medal, być może nawet i Wichary. W angielskiej lidze(piłka nożna) trzeba zagrać/wystąpić w bodajże 10 meczach, żeby dostać medal - tylko o takim wyjątku słyszałem. Niech mnie ktoś poprawi bo prawdopodobne, że gadam bzdury.

 • Tępy_Scyzoryk lubi Komentarz

  aha