• TYPUJEMY XXII KOLEJKĘ PLUS LIGI

   Siatkówka w tak oryginalnym wydaniu też jest .... siatkówką :)))Typer 22 kolejki PlusLigi sezonu 2016/17 Zasady punktacji: 1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt 2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt 3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt 4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt Fuksem (…)

  Więcej

 • APEL - Wołyń prosi o pomoc !!!

  Do stworzenia tego bloga na forum czysto sportowym zdecydowałem się z uwagi na charakter sprawy Narodowy i HONOROWY ! My kibice sportu kochamy przecież barwy biało czerwone i jesteśmy nie tylko na stadionach patriotami ,ale również wspieramy wieloma akcjami Ojczyznę i jej bohaterów. Nadszedł czas upamiętnić (…)

  Więcej

 • TYPUJEMY XXII KOLEJKĘ PLUS LIGI

  [b]Typujemy XXII kolejkę Plus Ligi sezonu 2015/16 [/b]PANOWIE PAMIĘTAMY ! W RIO TEŻ CZEKAMY NA TANIEC RADOŚCI :)[b] Zapraszam do typowania XXII kolejki PlusLigi. Życzę wszystkim uczestnikom miłej zabawy i obfitych łowów ;)Terminarz (za plusligakropkapl): 10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn (…)

  Więcej

 • Typer Plus Ligi XIII kolejka

  Punktacja: 1. Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt 2. Prawidłowo wytypowany zwycięzca - 2 pkt 3. Prawidłowo wytypowany wynik ostatniego seta - 2 pkt 4. Tradycyjnie bonus - różnica małych punktów pierwszego seta ze wskazaniem zwycięzcy jest dopisana do punktacji.03.12.14 MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector (…)

  Więcej

 • HISTORIA KRAJU , ŚWIATA - NIC O ŻUŻLU !!!

  W związku z tym ,że wsród nas kibiców jest wielu miłosników historii tej współczesnej jak i tej odalonej w czasie (krzyżacy!) to czas utworzyć wątek na nasze nocne Polaków rozmowy. Tutaj będziemy mogli "niezaśmiecając" tematów gdzie jeździ się w lewo spokojnie (pewnie nie zawsze) porozmawiać o tym co (…)

  Więcej