Typer Plus Ligi XIII kolejka

autor: bydziaj | 2014-11-27, 18:46 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Punktacja:
1. Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt
2. Prawidłowo wytypowany zwycięzca - 2 pkt
3. Prawidłowo wytypowany wynik ostatniego seta - 2 pkt
4. Tradycyjnie bonus - różnica małych punktów pierwszego seta ze wskazaniem zwycięzcy jest dopisana do punktacji.

03.12.14 MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce
28.11.14 Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom
29.11.14 LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawskawska
30.11.14 AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn
29.11.14 BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
30.11.14 Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL
30.11.14 PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów

 Fanie Siatkówki serdeczne dzięki za podsumowanie 13 kolejki , sprawdziłem wszystko jest o'k !!!

Klasyfikacja generalna po [b]XIII kolejce wygląda następująco: 

[/b]

1. Stenol_92 328 pkt (105-148-24-51)
2. nowa 299 pkt (78-146-8-67)
3. gregbyd 292 pkt (84-146-10-47)
4. bydziaj 290 pkt (96-126-26-42)
5. Radoslav 279 pkt (84-152-18-25)
6. ares87 277 pkt (84-148-10-35)
7. pablo80 269 pkt (75-136-6-52)
8. stworek05 262 pkt (87-140-14-21)
9. stary kibic 261 pkt (69-134-10-48)
9. Penhal 261 pkt (78-128-22-33)
11. Fan Siatkówki 253 pkt (87-136-12-18)
11. Fan Siatkówki 253 pkt (87-136-12-18)
13. marco928 250 pkt (81-132-16-21)
14. Włókniarz Forever 222 pkt - (69-140-6-7)
15. Sliweczka 221 pkt (69-126-16-10)
16. mythe 216 pkt (69-104-12-31)
17. kasyx 186 pkt (60-84-6-26)
18. Wars 139 pkt (42-70-4-23)
19. anonimowy król 48 pkt (15-28-0-5)
20. Wojciech Rutkowski 24 pkt (3-10-0-11)

XIII kolejka to proszę wszystkich o udane typowanie i najlepiej żebym wszystkim wpisał równo po 60 pkt bo inaczej jeśli będę miał liczyc te małe punkty , punkciki i punkciciunie to zejdzie mi do Świąt ... Wielkiej Nocy ;) To sprężać sie i prosze prawidłowo typować !!! Powodzenia

13 kolejka

1.Penhal 34 (9-12-2-11) 2.Stenol 28 (9-10-2-7)
3.ares 27 (6-10-4-7) 3.bydziaj 27 (6-8-2-11)
5.Radoslav 25 (6-12-0-7) 6.Fan 24 (12-10-0-2)
7.Wars 22 (6-10-0-6) 8.Nowa 21 (0-6-0-15)
9.pablo 20 (6-10-0-4) 10.stworek 16 (6-10-0-0)
10.greg 16 (6-10-0-0) 12.marco 14 (0-10-0-4)
12. stary 14 (0-6-0-8) 14.Włókniarz 11 (3-8-0-

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
nowa

Kolejka średnio mi poszła. W generalce żeby dogonić lidera jeszcze brakuje ale najważniejsze muszę uciekać, małe różnice :). Gospodarzu Fan siatkówki prosi Cię o usuniecie postów (jego postów), bo ma jakieś dziwne konto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Banimex - Effector 3:1 (25:21; 3 pkt Banimex)
Transfer - Czarni 3:2 (15:12; 3 pkt Czarni)
Trefl - AZS P. W-wa 3:1 (25:22; 8 pkt Lotos)
AZS Cz-wa - AZS Olsztyn 3:1 (25:20; 2 pkt Częstochowa)
BBTS - ZAKSA 1:3 (21:25; 4 pkt ZAKSA)
Cuprum - JW 3:2 (15:11; 6 pkt Jastrzębski)
Skra - Resovia 2:3 (15:17; 4 pkt Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3:1 (25-21; 3 pkt MKS)
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3:0 (25-22; 5 pkt Transfer)
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawskawska 3:0 (25-19; 4 pkt Lotos)
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (15-12; 3 pkt Częstochowa)
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (18-25; 7 pkt Zaksa)
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:3 (20-25; 5 pkt Jastrzębski)
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25-23; 2 pkt Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3:1 (25:21, 4PKT MKS)
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:18, 6PKT Transfer)
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:20, 5PKT Trefl)
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (15:12, 2PKT Częst)
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 6PKT Zaksa)
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:3 (19:25, 5PKT JW)
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:21, 3PKT Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3:2 (15:11, 3PKT MKS)
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:10, 4PKT Transfer)
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:21, 3PKT AZS)
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (15:12, 4PKT Częst)
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (20:25, 4PKT Zaksa)
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 0:3 (20:25, 6PKT JW)
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:21, 3PKT PGE)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3:1 (25:21) 4 Będzin
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:22) 3 Transfer
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawskawska 3:1 (25:20) 5 Lotos
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (20:25) 4 Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25) 7 Zaksa
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:3 (21:25) 4 Cuprum
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (27:25) 3 Skra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3:1(25:20, 4 pkt MKS)
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 6 pkt Transfer)
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawska 3:0 ( 25:20, 6 pkt Lotos)
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:19, 4 pkt AZS Cz.)
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 ( 20:25, 6 pkt Zaksa)
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:3 (21:25, 5 pkt JW)
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:22, 6 pkt Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Siatkówki

Będzin-Kielce 3:1 25:22 2-goście
Bydgoszcz-Radom 3:0 25:23 5-gospodarze
Gdańsk-Warszawa 3:0 25:22 7-gospodarze
Częstochowa-Olsztyn 3:2 15:12 3-goście
Bielsko-Kędzierzyn 0:3 22:25 4-goście
Lubin-Jastrzębie 1:3 21:25 6-goście
Bełchatów-Rzeszów 3:0 25:23 3-gospodarze
Ostatnie 2 rundy wygrali gospodarze bloga
więc teraz spreżać się powinien Bydziaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 1:3(21:25, 5 pkt MKS)
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:20, 4 pkt Transfer)
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawska 3:0 ( 25:19, 7 pkt Lotos)
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:21, 4 pkt Czewa)
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 ( 21:25, 3 pkt Zaksa)
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:2 (15:11, 6 pkt Cuprum)
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (19:17, 4 pkt Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3-1(25-22, 3 pkt MKS)
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3-1 (25-20, 6 pkt Transfer)
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawska 3-0 ( 25-17, 9 pkt Lotos)
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3-2 (15-12, 5 pkt Czewa)
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 ( 18-25, 7 pkt Zaksa)
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1-3 (22-25, 4 pkt JW.)
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3-1 (25-20, 2 pkt Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Zmieniam wynik meczu Sovii, nie wiem jak mogłam dać wygraną po marnym tie breaku
MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3-1(25-21, 6 pkt MKS)
Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3-1 (25-18, 7 pkt Transfer)
LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawska 3-1 ( 25-18, 8 pkt Lotos)
AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3-1 (25-19, 3 pkt AZS)
BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3 ( 20-25, 7 pkt Zaksa)
Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3-2 (15-12, 5 pkt JW.)
PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 1-3 (23-25, 4 pkt SOVIA)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Banimex Będzin : Effector Kielce 3-2 (15-13, 3 Effector)
Transfer Bydgoszcz : Czarni Radom 3:0 (25:21, 4 Transfer)
Lotos Gdańsk : Politechnika Wawa 3:1 (25:20, 5 Lotos)
AZS Częstochowa : AZS Olsztyn 2-3 (12-15, 4 Czewa)
BBTS Bielsko Biała : ZAKSA KK 0:3 (18:25, 7 ZAKSA)
Cuprum Lubin : Jastrzębski Węgiel 1-3(22-25, 3 JW)
Skra Bełchatów : Resovia Rzeszów 3-1(25-22, 4 Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

03.12.14 MKS BANIMEX BĘDZIN : Effector Kielce 3:2 (15:13) 5 Effector
28.11.14 Transfer Bydgoszcz : Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21) 3 Transfer
29.11.14 LOTOS Trefl Gdańsk : AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:19) 9 Trefl
30.11.14 AZS Częstochowa : Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:21) 5 AZS Cz-wa
29.11.14 BBTS Bielsko-Biała : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (22:25) 4 Zaksa
30.11.14 Cuprum Lubin : JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:2 (15:13) 6 Jastrzębski
30.11.14 PGE Skra Bełchatów : Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:21) 3 Skra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

"Własny tor" to jadyma po dużej na maksymalnie rozkręconej manetce :) .. mi to nawet siatkówka przypomina żużel !
Banimex Będzin : Effector Kielce 1:3 (22:25, 5 Effector)
Transfer Bydgoszcz : Czarni Radom 3:0 (25:20, 4 Transfer)
Lotos Gdańsk : Politechnika Wawa 3:1 (25:20, 7 Lotos)
AZS Częstochowa : AZS Olsztyn 3:2 (17:15, 4 Czewa)
BBTS Bielsko Biała : ZAKSA KK 0:3 (18:25, 7 ZAKSA)
Cuprum Lubin : Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:23, 3 JW)
Skra Bełchatów : Resovia Rzeszów 2:3 (12:15, 4 Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Na własnych śmieciach musi być dobrze :)
Teraz same "mecze u siebie", bo chyba jeszcze Penhal został?
Banimex Będzin : Effector Kielce 3:1 (25:21, 4 MKS)
Transfer Bydgoszcz : Czarni Radom 3:0 (25:21, 6 Transfer)
Lotos Gdańsk : Politechnika Wawa 3:0 (25:21, 6 Lotos)
AZS Częstochowa : AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 6 Czewa)
BBTS BB : ZAKSA KK 0:3 (21:25, 6 ZAKSA)
Cuprum Lubin : Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:21, 4 JW)
Skra Bełchatów : Resovia Rzeszów 3:1 (25:21, 4 Skra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.