TYPUJEMY XXII KOLEJKĘ PLUS LIGI

autor: bydziaj | 2016-03-01, 20:07 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
[b]Typujemy XXII kolejkę Plus Ligi sezonu 2015/16


[/b]

PANOWIE PAMIĘTAMY ! W RIO TEŻ CZEKAMY NA TANIEC RADOŚCI :)
[b]


Zapraszam do typowania XXII kolejki PlusLigi. Życzę wszystkim uczestnikom miłej zabawy i obfitych łowów ;)

Terminarz (za plusligakropkapl):
10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn                                   3-1
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin                                           1-3
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz                  0-3
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom                                   3-1
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin

Obowiązująca punktacja:
1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt
2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt 3. Za wytypowanie kompletu wyników kolejki - 10 pkt 4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców kolejki - 5 pkt
-----------------------------------------------------
5. Bonus za wytypowanie ZWYCIĘZCY fuksa kolejki - 5 pkt (warunek - nikt inny nie wskaże wyniku ani zwycięzcy trafionego meczu)

Klasyfikacja generalna po 22 kolejce ,a przed 23 kolejką:
1.Gregbyd- 299 (168-111-0-20)
2.KRC - 293 (168-110-0-15)
3.MM Kielce - 280 (147-113-0-20)
4.Stary kibic- 271 (150-106-0-15)
[b]5. Śliweczka- 268 (141-112-0-15)

6.Stenol- 259 (135-109-0-15)
7.Stworek - 257 (135-107-0-15)
8 Ares- 255 (138-102-0-15)
9 Penhal - 251 (132-104-0-15)
10 Nowa- 248 (126-102-0-20)
-  Marco- 248 (141-102-0-5)
12.Claudia - 243 (120-108-0-10) [5 za PP]

13.Bareth- 240(144-86-0-10)
14 Falubaz - 239 (129-100-0-5) [5 za PP]
[b]15.Dastin- 238 (129-94-0-15)
[/b]
16 Wars - 235 (135-95-0-5)
17.77nvea77- 234 (126-98-0-10)
18.Bydziaj- 230 (120-105-0-5)
19.Włókniarz - 229 (1235-94-0-0)
20 Radoslav - 231 (132-99-0-0)
21. Dragon- 228 (126-97-0-5)
22  Limek- 225 (120-95-0-10)
22.Szakaluch- 221 (117-99-0-5)
24.Pablo - 205 (102-98-0-5)
25.JanuszDremlik- 160 (87-73-0-0)
26. Borysek ROW- 159(72-82-0-5)
27. Marulek - 132 (78-54-0-0)
28.BrudnyHarry- 124 (75-49-0-0)
29. Margotka - 125 (54-61-0-10)
30. Dujszebajew - 97 (54-43-0-0)
31. Jerzy Szajewski - 40 (27-13-0-0)
32. Zsmarti - 36 (21-15-0-0)
33. Iza Gaweł - 32 (15-12-0-5)
34. Jankes - 30 (15-15-0-0)
35.Pretty Flacko - 34 (16-19-0-0)
36.Simple20 - 25 (15-10-0-0)
37.Kymeth - 22 (12- 10-0- 0)
38.Maro-rzów - 21 (12-9-0-0)
39.Bydgoski fan - 20 (9-11-0-0)
-.Sławek Machowski 20 (9-11-0-0)
41.Mateusz Wicher - 18 (12-6-0-0)
42.Xhaka - 11 (6-5-0-0)
43.michał szkoda -10 (6-4-0-0)
-. Dawid Piotrowski - 10 (6-4-0-0)
-. Paweł Kurkiewicz - 10 (6-4-0-0)
46.Grzegorz Bajdak - 8 (3-5-0-0)
47.Marian Figura - 6 (3-3-0-0)

[/b][/b]

Wprawne oko wypatrzy "Łuczniczkę"
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Wars123

Chce poinformować o blogu z XXIII kolejką na mojej stronie bez linku. Więc zapraszam na typowanie. :) Bydziaj nie zapomnę o Twoim losowaniu. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

3 pkt. za trafiony wynik w Rzeszowie, oraz 4 razy po 1 pkt. za trafne wytypowanie zwycięzcy w Częstochowie, Rzeszowie, Jastrzębiu, oraz Bełchatowie. W Bielsku, Kielcach i Gdańsku pudło. Razem daje to 7, wg moich obliczeń. Czyżbym coś przeoczył? Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Tylko 7?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Spoko zrobię bloga dzisiaj, ale zaznaczam, że będzie to blog bez fotek i wszystkich "pierdół" związanych z obowiązującą punktacją, o której wszyscy doskonale wiedzą.:) Będzie ciężko , ale jakoś go napiszę z komórki. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Jeśli Limek nie czuje się na siłach poprowadzić następną kolejkę to wzywam "wszechmogącego" do rzutu kostką ;) na kogo wypadnie na tego bęc ! żeby było najsprawiedliwiej rozbierzmy na czynniki pierwsze...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Co mam zgłaszać jestem zaraz za Grzesiem więc pasuje.Pozdrawiam graczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Klasyfikacja 22 kolejki: 1. Sliweczka – 18 (12, 6) 2. Gregbyd – 14 (9, 5) 3. Marco, Penhal - 13 (9, 4) 5. Claudia, KRC, MM Kielce, Radoslav – 11 (6, 5) 5. Stary kibic – 11 (3, 3, 5) – i znowu fuks kolejki...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Jeśli Limek nie czuje się na siłach poprowadzić następną kolejkę to wzywam "wszechmogącego" do rzutu kostką ;) na kogo wypadnie na tego bęc ! żeby było najsprawiedliwiej rozbierzmy na czynniki pierwsze dzisiejszą datę 2016-03-13 .... 9+3+4=16 ! Miejsce szesnaste po 22 kolejkach zajmuje Wars123 i bardzo proszę WARS123 o poprowadzenie nastepnej rundy ! Jest zgoda ?
Chyba nawet dobrze się złożyło bo to będzie jego "pierwszy raz" ';))) aaaa bo bym zapomniał SERDECZNE DZIĘKI dla Grzegorza (lidera!) za ogromną pomoc w poprowadzeniu kolejki !!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 14 marca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Jeśli tak faktycznie było to w porządku,nawet nie wiedziałem,że już doliczyli.Ale ogólnie pkt się zgadzają mam 11 miałem tylko wątpliwości co do tego meczu Cuprum-JW czy pkt doliczyli ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Cuprum JW już było doliczone jak się nie mylę ale pewności nie mam i już na ten temat wypowiadac się nie będę :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Cuprum JW już było doliczone jak się nie mylę ale pewności nie mam i już na ten temat wypowiadac się nie będę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Jestem pewny na 100% co do moich wyliczeń: Cuprum-Jw:4 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn:4 Effector Kielce – MKS Będzin:0 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz:1 Resovia Rzeszów – Czarni Radom:1 Jastrzębski...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Jestem pewny na 100% co do moich wyliczeń:
Cuprum-Jw:4
BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn:4
Effector Kielce – MKS Będzin:0
AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz:1
Resovia Rzeszów – Czarni Radom:1
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle:1
Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska:0
Skra Bełchatów – Cuprum Lubin:4
Suma;15

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Chyba jednak masz dobrze 11 pkt z meczem JW

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Klasyfikacja 22 kolejki:
1. Sliweczka – 18 (12, 6)
2. Gregbyd – 14 (9, 5)
3. Marco, Penhal - 13 (9, 4)
5. Claudia, KRC, MM Kielce, Radoslav – 11 (6, 5) 5. Stary kibic – 11 (3, 3, 5) – i znowu fuks kolejki :) 10. Stworek – 10 (6, 4) 11. Bareth, Dragon, Limek, Włókniarz – 9 (6, 3) 15. Falubaz – 8 (3, 5) 16. Borysek, Margotka, Stenol, Pretty Flacko - 7 (3, 4) 20. Nowa - 6 (3, 3) 21. 77nvea77 – 5 (3, 2) 21. Szakaluch – 5 (0, 5) 23. Ares – 4 (3, 1) 23. Bydziaj – 4 (0, 4) 25. Pablo, Wars – 3 (0, 3)

Proszę zgłaszać ewentualne reklamacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 marca 2016 [11 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Jutro podam wyniki ,a teraz proszę o chętnych do poprowadzenia następnej kolejki ! Ktoś jeszcze nie prowadził typera ? Może LIMEK ? wchodzisz w to ? A tak przy okazji ,że to jeszcze "mój" typer ZAPRASZAM TUTAJ ....... jest to BARDZO WAŻNA WRĘCZ NARODOWA SPRAWA .... http://sportowefakty.w...si-o-pomoc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0-3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3-2
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 3-1
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3-2
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3-1
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1-3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3-1
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 1:3
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 3:2
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:1
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:0
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin - 3:1
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz - 1:3
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom - 3:0
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle - 1:3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska - 3:0
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin - 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bareth

11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 1:3
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:1
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:0
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

BBTS Bielsko Biała - AZS Olsztyn 1-3
Effector Kielce - MKS Będzin 1-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3-1
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn 1-3
Lotos Gdańsk - Politechnika Warszawa 3-1
Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 3:1
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 2:3
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
11.03 18:00 Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:1
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:0
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 0:3
Effector Kielce – MKS Będzin 3:2
AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:2
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2
Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:0
Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

Klasyfikacja generalna przed 22 kolejką:
1.Gregbyd- 285 (159-106-0-20)
2.KRC - 282 (162-105-0-15)
3.MM Kielce - 269 (141-108-0-20)
4.Stary kibic- 260 (147-103-0-10)
5.Stenol- 252 (132-105-0-15)
6.Ares- 251 (135-101-0-15)
7. Śliweczka- 250 (129-106-0-15)
8.Stworek- 247 (129-103-0-15)
9 Nowa- 242 (123-99-0-20)
10.Dastin- 238 (129-94-0-15)
-.Penhal - 238 (123-100-0-15)
12. Marco- 235 (132-98-0-5)
13.Claudia - 232 (114-103-0-10) [5 za PP]
-.Wars - 232 (135-92-0-5)
15.Bareth- 231 (138-83-0-10)
-.Falubaz - 231 (126-95-0-5) [5 za PP]
17.77nvea77- 229 (123-96-0-10)
18.Bydziaj- 226 (120-101-0-5)
19.Włókniarz - 220 (129-91-0-0)
-.Radoslav - 220 (126-94-0-0)
21. Dragon- 219 (120-94-0-5)
22.Szakaluch- 216 (117-94-0-5)
-.Limek- 216 (114-92-0-10)
24.Pablo - 202 (102-95-0-5)
25.JanuszDremlik- 160 (87-73-0-0)
26. Borysek ROW- 152 (69-78-0-5)
27. Marulek - 132 (78-54-0-0)
28.BrudnyHarry- 124 (75-49-0-0)
29. Margotka - 118 (51-57-0-10)
30. Dujszebajew - 97 (54-43-0-0)
31. Jerzy Szajewski - 40 (27-13-0-0)
32. Zsmarti - 36 (21-15-0-0)
33. Iza Gaweł - 32 (15-12-0-5)
34. Jankes - 30 (15-15-0-0)
35.Pretty Flacko - 27 (12-15-0-0)
36.Simple20 - 25 (15-10-0-0)
37.Kymeth - 22 (12- 10-0- 0)
38.Maro-rzów - 21 (12-9-0-0)
39.Bydgoski fan - 20 (9-11-0-0)
-.Sławek Machowski 20 (9-11-0-0)
41.Mateusz Wicher - 18 (12-6-0-0)
42.Xhaka - 11 (6-5-0-0)
43.michał szkoda -10 (6-4-0-0)
-. Dawid Piotrowski - 10 (6-4-0-0)
-. Paweł Kurkiewicz - 10 (6-4-0-0)
46.Grzegorz Bajdak - 8 (3-5-0-0)
47.Marian Figura - 6 (3-3-0-0)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

Są wielcy do dnia dzisiejszego.Potrafili "odnaleźć" się w cywilu,po karierach sportowych.Z przyjemnością patrzę na Nich głównie na "Memoriale Huberta Wagnera". Postaram się w Krakowie zrobić jakieś zbiorcze zdjęcie.Długo czekali ale się doczekali na zmienników MŚ. (niestety nie wszyscy)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Zgadza się - ale nasz Tomek nie był gorszy - i był mistrzem świata. Tam zostali mistrzami 5 seta :) - tylko chyba 2 mecze (z Kanadą i Czechosłowacją) nie zakończyły się tie-breakiem.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Zgadza się - ale nasz Tomek nie był gorszy - i był mistrzem świata.
Tam zostali mistrzami 5 seta :) - tylko chyba 2 mecze (z Kanadą i Czechosłowacją) nie zakończyły się tie-breakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Ale wtedy asem nad asami był ich atakujący(Czernyszow).A oni mieli nas na "widelcu" i jak nie wykończyli to piąty musiał być NASZ. Od zdobytego przez Rosjan 7 pkt. przestali istnieć.Czegoś takiego nigdy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

Ale wtedy asem nad asami był ich atakujący(Czernyszow).A oni mieli nas na "widelcu" i jak nie wykończyli to piąty musiał być NASZ.
Od zdobytego przez Rosjan 7 pkt. przestali istnieć.Czegoś takiego nigdy więcej nie widziałem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Z jednej strony Tomek Wójtowicz, czy Boski Rysiu, a z drugiej strony tata Zajcew.. Był też na ławce tata Łasko.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

Niezapomniane wrażenie dokonania niemożliwego.Takie wtedy były realia...Piękne!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Łza w oku się kręci - tak na szybko z tamtych chwil: Trochę siatkówka retro, ale emocje bez zmian.. Można też na YT obejrzeć cały finał w Montrealu w 1976 roku.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 1:3
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 2:3
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
11.03 18:00 Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:1
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 1:3
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 1:3
Kielce - Będzin 3:1
AZS Częstochowa - Bydgoszcz 1:3
Rzeszów - Radom 3:0
Jastrzębski Węgiel - Kędzierzyn-Koźle 3:2
Gdańsk - AZS Warszawa 3:0
Bełchatów - Lubin 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 3:0
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 3:1
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:0
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:1
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 3:2
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 3:0
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:1
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:0
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 3:1
Effector Kielce – MKS Będzin 3:1
AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:0
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:0
Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 3:1
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 3:1
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
11.03 ??:?? Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:0
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:1
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

gregbyd:
Faktycznie, jest drobny problem. Można szybkiego typera zrobić, ale zapewne nie wszyscy zdążą obstawić. Jestem za pominięciem tego spotkania, jak również za tym, aby skupić się na poszukiwaniach kolejnego organizatora.
PS: Może warto spróbować zrobić oddzielnego typera na to jedno spotkanie? Zobaczymy, ilu uczestników weźmie udział i wtedy decyzję odnośnie liczenia podjąć? Wtedy trzeba by trochę pracy w informowanie na tablicach włożyć. Tobie decyzję o jego organizacji pozostawiam, a ogółowi n/t liczenia. Również pozdrawiam.

siódemki:
Jestem za...osobnym typowaniem.Moja propozycja jest taka:przy 28 stale typujących- 75% to 21 i przy takiej ilości głosów dodalibyśmy punkty do klasyfikacji.Decydować trzeba szybko (przed spotkaniem)aby uniknąć kontrowersji.

Mecz 23 kolejki 9.03.br do godz. 18.00
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel :


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

Kobiety świętują to i panowie nie mają czasu na "pierdoły".
Tym bardziej: składam życzenia wszystkiego dobrego w ciągu całego roku a nie tylko tego dnia, naszym entuzjastkom sportu.

Typer ma jednak swoje wymagania ;D

Problem jest taki:
9 bm. jest mecz XXIII kolejki(Cuprum - Jastrzębie) i albo szybko robimy typera na tą rundę , albo pomijamy ten mecz i typujemy 6 pozostałych spotkań.Cała ta kolejka jest dość zwariowana:9,16,18,19 i 20 marca.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

10.03 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 1-3
11.03 18:00 Effector Kielce – MKS Będzin 3:0
11.03 18:00 AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
11.03 18:00 Resovia Rzeszów – Czarni Radom 3:0
12.03 14:45 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3
12.03 20:00 Lotos Gdańsk – Politechnika Warszawska 3:1
13.03 14:45 Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.