bydziaj - lubi

 • bydziaj lubi Komentarz

  Zachowanie wszystkich w studio było skandaliczne , Zachowywali się jak by już piłkarz zmarł . Prawie żałobe ogłosili . A już Szczęsny to jak kretyn . Wiem , te kilkanaście minut niepewności bylo trudne . Ale gdy już odzyskał przytomność zachowywali się nadal strasznie . Żenada !!!! A ta obrona teraz prezesa to drugi skandal . Sprawy trzeba nazywać po imieniu . Pani prowadząca zachowała się jak prostaczka . Zresztą zachowanie wszystkich było naganne .

 • bydziaj lubi Komentarz

  Wszystko co jest powiązane z rządem i władzą to buta , prostactwo i żenujący poziom kultury. Nie oglądam żadnego TVP , radia 1,2,3 i wszystkich innych stacji radiowych dotowanych i powiązanych z czabańskim. TVP Sport wyłączam głos , moja rodzina wniebowzięta bo poziom komentatorów to poziom Lichockiej, pijaczki... Tam wszyscy chodzą jak pijani i naćpani, Szkolnikowski i Kamińska to poziom intelektualny Pospieszalskiego...

 • bydziaj lubi Komentarz

  Jeszcze do mnie nie dociera to że nie żyje,szkoda jak odchodzi osoba którą znało się od najmłodszych lat.Spoczywaj w pokoju Jacuś.

 • bydziaj lubi Komentarz

  Wielka rozpacz i strata dla rodziny. Jak przychodził do Polonii razem z Waldkiem Cieślewiczem od razu stał się jednym z ulubieńców publiczności. To właśnie z "Cielakiem" tworzyli jako juniorzy wspaniały duet. Przeszli do historii gdy w Toruniu pokonali 5:1 ówczesnego IMP Żabiałowicza. A takie wpadki liczyć można było "Żabie" w latach 80-tych na palcach jednej ręki. Autor artykułu zapomniał, że Jacek Gomólski w barwach Polonii Bydgoszcz zdobył jeszcze złoty medal MDMP '89 oraz brązowy w MMPK '88. Do tego trzecie miejsce w SK '89. Wyrazy współczucia dla rodziny. Pzdr!

 • bydziaj lubi Komentarz

  Bardzo,bardzo przykra wiadomość...Człowiek pełen energii,witalności,tryskający optymizmem.Wielki żal...

 • bydziaj lubi Komentarz

  Pan Aleksander nasz wspaniały ambasador , podróżnik , skoczek spadochronowy , szybownik , obywatel świata chodząca energia, uśmiech dla każdego cudowny człowiek , nigdy nie przeszedł obojętnie obok potrzebujągo człowieka opłynął Bałtyk , Bajkał , przepłynął Atlantyk , wszedł na Kilimandżaro , schodząc wyszedł w najdłuższą swoją podróż . Chwała tobie przyjacielu .

 • bydziaj lubi Komentarz

  Ta klasyfikacja mi się najbardziej podoba:)))Pamiętaj jak Penhall wręczał mi puchar i na pewnym "bankiecie" napełnił mi go wraz z Bigiem,Bydziajm i gregbydem alkoholem:))A później to już nic nie pamiętam:)))

 • bydziaj lubi Komentarz

  Już w poniedziałek na łamach spoRtowych Faktów bajeczny wywiad z opiekunką przedszkolną Igi Świątek: "Iga w wieku trzech lat miała wielki talent, już wtedy mówiło się, że wygra Rolanda Garrosa". A we wtorek fedredakcja opublikuje ekskluzywny wywiad z położną, która pomogła Idze Świątek przyjść na świat: "Zanim wydała pierwszy okrzyk po urodzeniu się, to zrobiła rączką bajeczny forhendowy ruch podobny do genialnych zagrań Maestra Rożera Federera".

 • bydziaj lubi Komentarz

  @Czak Norris: vateusz nie tylko chciał się pokazać ale jutro kurwizja w głównym wydaniu wiadomości ogłosi, że kłameusz jest "ojcem sukcesu" BARTKA, następnie ruchoń z klarenbuszem w minęła trzydziesta oznajmią, że zapoczątkowanie tego ojcostwa miało miejsce na nowogrodzkiej a pis-dowski beton (70% z nich nie przeskoczyło nawet podstawówki) w to uwierzy i szafa gra.

 • bydziaj lubi Komentarz

  No. I tym razem pinokio z naszego (nie)rządu został uczciwie przyjęty. A wydawałoby się, że to kolebka pewnego "ojca", Toruń - szacun.

 • bydziaj lubi Komentarz

  Szacunek dla Toruńskiej publiki za odpowiednie potraktowanie szkodnika Morawieckiego - BRAWO

 • bydziaj lubi Komentarz

  a te gwizdy na stadionie w stronę morawieckiego bezcennne :)))))

 • bydziaj lubi Komentarz

  Do Speed koleina: Nie odpisuj bezpośrednio, bo to szybko kasują. Bartek mistrz i tyle. Pijemy za mistrzostwo. Twoje i Bartka zdrowie. Najlepszego Mordo. Pzdr!

 • bydziaj lubi Komentarz

  Tutaj rozdzielnia sie nie palila.tuy mamy gruuuby wałek ktory musi sie skonczyc karą dla Wlokniarza i walkowerem innej opcji nie ma.Powtorzenie meczu to smiech na sali z tej kabaretowej ligi.

 • bydziaj lubi Komentarz

  Świącik nie zgodzi się na walkower,bo będzie chciał odjechać mecz z "duchem sportu" tak jak to było w przypadku przerwanego po 10 biegach spotkania w Gorzowie,gdy Włókniarz przegrywał tamto spotkanie:))) Liczył,że w powtórzonym meczu Włókniarz wygra:)))

 • bydziaj lubi Komentarz

  Piękne słowa Bartka w kierunku MISTRZA!!! Bartek jesteś WIELKI!!!

 • bydziaj lubi Komentarz

  Fantastyczne ściganie w Pardubicach kiedy to w jednym wyścigu z Jankesem wyprzedzali się ze sześć razy. Ostecznie wygrał Czech.
  Wściekłość Romana po tym jak podczas kontroli (ważenia) motocykli przed finałem kontynentalnym IMS w Lesznie kontrolujący wyciągnął mu z tłumika łańcuch
  Dwa wydarzenia, które zapamiętam do końca swojego żywota
  Spoczywaj w pokoju "wariacie"

 • bydziaj lubi Komentarz

  Wielki wojownik,którego z przyjemnością oglądało się na torze nie tylko przy Sportowej 2 w Bydgoszczy.Jeden z lepszych żużlowców w historii naszych południowych sąsiadów.
  Polonia Bydgoszcz pamięta i dziękuje.
  Cześć Jego Pamięci [*]

 • bydziaj lubi Komentarz

  Przychodząc do Bydgoszczy miał opinię kowboja. Mi się zawsze będzie kojarzył jako jeden z najlepszych Czechów lat 80-tych. Ze wschodniej Europy był pewniakiem do finału kontynentalnego, a i kilka wielkich finałów zaliczył. On i Kasper - dwójka walecznych. Teraz znów się spotkają.

 • bydziaj lubi Komentarz

  tak tak obatel wziął i wysłał, żałosny człowieczek druga sprawa to samolot nie jest ich własnością chociaż niektórzy z nich tak uważają