Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gb1 lubi Komentarz

  Pan Niemczyk miał 100% racji.PZS.to następna sitwa.

 • gb1 lubi Komentarz

  Jeszcze zapomniałeś o Pyci i Jagiełło - dawniej Przybysz ;) które grały za Niemczyka.

 • gb1 lubi Komentarz

  albo ten Papke jest głupi albo ślepy albo i jedno i drugie Nawrocki to trenerska miernota wszyscy to widzą a Papke swoje a może on już należy do gangu leśnych betonowych dziadów?!?!?!

 • gb1 lubi Komentarz

  Boże! ten Papke naprawdę w d... ma polską żeńską siatkówkę! Jak spotkam na ulicy to w twarz napluję. A ten z bakcylem jakby miał honor to sam by się zwolnił. Czy on z nowymi dziewczynami osiągnie coś na ME za dwa lata? Wątpię. Ten człowiek nie ma wiedzy ani jaj żeby osiągać sukcesy. Czekam tylko jak panowie obniżą loty i nie zagrają na IO, nie życzę im tego, ale może te matoły z PZPS-u zaczęłyby myśleć.

 • gb1 lubi Komentarz

  Nigdy nie zgodzę się na taką bylejakość w żeńskiej siatkówce i takie podejście. 'Wstydu nie ma' - naprawdę ? Tylko tego oczekujemy od żeńskiej kadry, żeby nie przyniosła wstydu ? I radością są ugrane sety, a nie wygrane mecze ? No tak, przecież na kwalifikacje olimpijskie jedzie się nabierać doświadczenia, szczególnie ze składem, w którym gra dużo dziewczyn, o których można dużo powiedzieć, ale nie to że są niedoświadczone. Kompromitująca wypowiedź. W kraju, który siatkówką stoi można by osiągać naprawdę przyzwoite wyniki, bo jest potencjał, o czym we wspomnianym wywiadzie mówił Niemczyk. Ale trzeba mieć przede wszystkim pomysł, a nie ma go ani PZPS ani Nawrocki.

 • gb1 lubi Komentarz

  Tylko jedno pytanie, kiedy nowe wybory? Mam nadzieję, że ten celebryta, bo przecież nie można go nazwać działaczem, nie zostanie nie tylko wybrany ale nawet zgłoszony. Jak można być zadowolonym z 2 wygranych setów już chyba bardziej skompromitować się nie da.

 • gb1 lubi Komentarz

  "Teraz przed sztabem szkoleniowym i siatkarkami zadanie przedostania się do czołówki europejskiego oraz światowego rankingu. (...) Teraz trzeba cierpliwości, a nie destabilizacji."
  Ludzie, co ten człowiek bredzi ? Do czołówki rankingu ? A niby w jaki sposób obecny pseudosztab do tego doprowadzi ? Można trenera Niemczyka nie lubić, ale trudno nie przyznać mu racji, kiedy nazwał tych ludzi nieudacznikami. Co gorsza, ci nieudacznicy są wobec siebie kompletnie bezkrytyczni, co udowadnia powyższy wywiad. Jak można zadowolić się srebrnym medalem wątpliwego poziomu imprezy, jednocześnie nie dostrzegać, że w Ankarze bezlitośnie ograły nas włoskie juniorki ? Po tych wypowiedziach prezesa nie mam już najmniejszych wątpliwości - dopóki POseł Papke kieruje związkiem, nie widzę najmniejszych szans na wydobycie żeńskiej kadry z zapaści.

 • gb1 lubi Komentarz

  Papke jak nie ma nic do powiedzenia to niech lepiej siedzi cicho pajac.
  "jedynie, że w Ankarze wcale nie musiało nas być, gdyby Polki wcześniej nie wywalczyły srebrnego medalu Igrzysk Europejskich w Baku"
  no to rzeczywiście tylko i wyłącznie dzięki FENOMENOWI Nawrockiego byliśmy w Ankarze.
  Niezły maciek z tego papke

 • gb1 lubi Komentarz

  Pozwolę sobie przedstawić swój komentarz do występu reprezentacji żeńskiej w Ankarze:

  Wiadomo, że sercem, jako kibice, zawsze będziemy naszym Paniom kibicować, jednak optymizmu nie mozna zachować. Zachwycamy się tym jak inne reprezentacje budowały swą siłę. Najlepszym sposobem jest wprowadzanie co kilka lat młodych, zdolnych zawodniczek na różnych pozycjach, co starają się robić Rosjanki, no ale One mają kapitał ludzki. My kapitału ludzkiego nie mamy. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Myślę, że już kiedyś dobry kierunek pokazał trener reprezentacji Holandii - pamiętny Avital Selinger, który chyba jako jeden z pierwszych wpadł na pomysł, żeby zebrać młode uzdolnione zawodniczki reprezentacji w jednym klubie i je ogrywać. Nieważny był wynik klubu (tak jak mniej ważne są wyniki np. Politechniki Warszawskiej), ważne było ogrywanie reprezentacji kraju i zawodniczek. Z tego co kojarzę, tym klubem był Heutink Pollux, to tam ogrywały się wspólnie gwiazdy reprezentacji Holandii takie jak: Manon Flier, Kim Staelens. Podobną drogę przeszły reprezentantki Belgii, które spotkały się w klubie Asterix Kieldrecht, dziś widzimy, że dokładnie taką samą drogę wybrała żeńska reprzentacja Włoch, która zebrała swe młode reprezentantki w klubie Italia. I teraz zapytam: dlaczego my nie możemy podążać tą drogą? Jest to droga dobra i wydeptana przez dobre reprezentacje Europy. W czym jest więc problem? Nie wiem.

  Zobaczmy jak wygląda nasza perspektywa? Od zawsze problemem u nas było przyjęcie. Trzonem naszej reprezentacji w tym elemencie, na tym turnieju były zawodniczki ponad trzydziestoletnie: Anna Werblińska i Ola Jagieło. Czy to jest perspektywa? Fakt - zapewniły nam one przyjęcie, choć też nie perfekcyjne, ale z drugiej strony nie dały siły w ataku, bo i same tych sił za wiele nie miały. I niestety ja tego po prostu nie rozumiem. Moim zdaniem to nawet nie jest wina trenera reprezentacji, bo nie wiem co mógłby w takiej sytuacji wymyślić taki trener jak Glen Hoag, czy Jenny Lang Ping - jak nie masz kim grać, to nie masz kim grać. Trochę nie rozumiem tej wizji zespołu Jacka Nawrockiego, bo nie ma w niej perspektyw, ale przede wszystkim nie rozumiem działań PZPS-u, bo nie dzieje się nic, co mogłoby pomóc. Tak naprawdę, gdyby dziewczyny jakimś cudem awansowały, to i tak byłoby niedobrze, bo to zamydliłoby nam tylko oczy i pokazało, że rzekomo jest dobrze. Dobrze nie jest.

  I teraz zobaczmy jak wygląda konfrontacja Polski z wymienionymi reprezentacjami. Z Holandią podczas ME nie mieliśmy szans i wątpię, żebyśmy mieli w tym turnieju, Belgia ogrywa nas od kilku sezonów, Włoszki - młode zawodniczki biją na głowę nasze doświadczone - i one są młode, i wszystko jeszcze przed Nimi! Ja nie mówię, że ma u nas nie być dojrzałych dziewczyn, niech będą, ale na takiej zasadzie jak w wymienionych reprezentacjach. W Rosji jest Lubow-Sokołowa, która wchodzi, gdy są problemy, zachowuje się jak profesor, chwali młode dziewczyny i je uspokaja, we Włoszech jest del Core, W Holandii Manon Flier. U nas może być Jagieło, może Skowrońska-Dolata, Werblińska. Czemu nie? Tylko na rezerwie, a nie jako trzon kadry. W tej sytuacji perspektyw nie mamy.

  Teraz pozostaje nadzieja, że może za 4 lata, tylko mi tak naprawdę nic tej nadziei nie pozostawia...

  Koniec komentarza. Też nie widzę konieczności zwolnienia Nawrockiego, ale widzę KONIECZNOŚĆ kompleksowych i konkretnych działań, jakiegoś planu. Panie prezesie, zarządzie PZPS - co macie zamiar zrobić w sprawie polskiej reprezentacji żeńskiej?

 • gb1 lubi Komentarz

  Skoro Nawrocki ma immunitet i bezgraniczne zaufanie PZPS , to powinien w Ankarze postawić tylko na młode siatkarki i z nich budować przyszłość polskiej żeńskiej siatkówki. Jeżeli Nawrocki tego jednak nie zrobił, to tylko czekać kiedy poprosi Glinkę, Świeniewicz, Liktoras , Gosie Niemczyk czy Śliwę, żeby wznowiły treningi i wróciły do reprezentacji, wszak Jagieło i Pycia już są !!!!

 • gb1 lubi Komentarz

  Dwa sety i to wszystko
  Katastrofa i nie widać perspektyw
  Trzeba radykalnych i szybkich zmian ,inaczej długo nie będzie żeńskiej siatkówki

 • gb1 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • gb1 lubi Komentarz

  "Dominowała przede wszystkim radość i ogromna duma." Szok!!!
  A ja przypomnę, że w meczu Niemcy - Polska był taki moment, w którym zupełnie nic już nie zależało od polskich siatkarzy. Niemcy mieli w górze piłkę meczową i tylko przypadek sprawił, że jej nie wykorzystali (tym bardziej, że przeważali niemal przez cały mecz). To powinno dać do myślenia władzom polskiej siatkówki. Nie warto czekać na całkowitą katastrofę, żeby zacząć myśleć i poprawiać to co koniecznie trzeba poprawić. Od lat (prawie 2) polscy siatkarze przegrywają wszystko co można przegrać. Czy to mało aby zacząć bić na alarm?
  Potrzebny jest całkowity upadek siatkówki i zupełna degrengolada?
  Tylko, że wtedy będzie potrzeba 20 lat na odbudowanie dyscypliny.

 • gb1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • gb1 lubi Komentarz

  Panie prezesie z Pańskich słów wynika, że nie jest Pan zorientowany w sprawach polskiej żeńskiej reprezentacji. Mówi Pan:"Zawodniczki nabrały doświadczenia, dzielnie walczyły w Ankarze z Rosjankami i Włoszkami. Teraz trzeba cierpliwości, a nie destabilizacji" _ Czy zawodniczki ponad 30-letnie musiały nabierać doświadczenia w Ankarze ? i "teraz trzeba być cierpliwym a nie destabilizować". To wskazanie przez Pana cierpliwości sugeruje wprost, że doświadczenie 30-35 letnich zawodniczek w Ankarze zaprocentuje w przyszłości ? Robi Pan wrażenie jakby nie wiedział kto gra w tej reprezentacji.... Doświadczenie to raczej zbierał Jacek Nawrocki, który "łyka bakcyla żeńskiej reprezentacji" jak sam oświadczył. Pan uważa, że trener powinien uczyć się trenerki jako trener reprezentacji ? Powyższe wskazuje, że ignoruje Pan żeńską siatkówkę. Nawet nie wie Pan co naprawdę się dzieje z żeńską reprezentacją ! Wynika to wprost z pańskiej wypowiedzi.

 • gb1 lubi Komentarz

  Panie prezesie jak panu nie wstyd mówić takie bzdety ? Które dziewczyny nabrały tego doświadczenia ? Skowrońska-Dolata ? Iza Bełcik ? Ola Jagieło ? Ugryź się pan w język zanim pan zaczniesz opowiadać takie dyrdymały... Ostatnio rzadko zgadzam się ze słowami Andrzeja Niemczyka ale w tym jednym ma pan racje... Nieudacznik z pana przynajmniej na tym stanowisku

 • gb1 został fanem Grot Budowlani Łódź

 • gb1 lubi Komentarz

  Mowy nie ma!!!! Żadnego uwierzytelniania przez komórkę!!! Nie po to mam poblokowane reklamy, żeby znowu dostawać miliony smsów! A Facebooka nie posiadam i nie zamierzam tego g... mieć! No i co teraz droga Redakcjo????

 • gb1 został fanem tagów: Ari Mannio, Start Gniezno

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.