Kriso - lubi

 • Kriso lubi Komentarz

  Mrozek napewno juz sie postara zeby był sponsor w Rybniku

 • Kriso lubi Komentarz

  U nas budżet nie zależy od tego sponsora. Budżet już mamy na takim poziomie, że spokojnie odjedziemy sezon bez długów, a jak dojdzie dodatkowa kasa, to tylko lepiej :)

 • Kriso lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kriso lubi Komentarz

  Jestem ciekaw, skąd oni wszyscy chcą pobrać tych juniorów. Połowa ekstraligi potrzebuje przynajmniej jednego juniora. Tak na dobrą sprawę tylko Leszno Gorzów i Toruń(mimo jednego kupnego) nie ma takiej potrzebny. Myślałem, że Tarnów także będzie się opierał na swoich i ostatnio ogłosili szukanie juniora. W pierwszej lidze to samo. Zaraz się okażę, że za juniorów zaczną latać większe sumy niż za podpis z dobrym seniorem. W ogóle w tym momemncie jest ze 4-5 juniorów do wzięcia godnych uwagi(ale nie żadnych pawlickich czy zmarzlików), a chętnych drugi raz tyle. Ciekaw jestem co zrobią kluby za rok czy dwa, jak szkolenie idzie do lamusa i większość woli kupić niż szkolić, to ciekawe skąd za te 2-3 lata będą brać tych juniorów jak już teraz jest więcej chętnych jak zawodników.

 • Kriso lubi Komentarz

  Przy Takim składzie który może zbudować Rybnik, będzie grożnym konkurentem dla Ostrowa. Podejrzewam, że Cieślak pójdzie z "torbami".

 • Kriso lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Kriso lubi Komentarz

  Prawdziwy kibic zawsze będzie wolał oglądać zawody na stadionie a nie w TV, gdzie brakuje tej całej otoczki. Zresztą gdyby nie było kibica na stadionie to dla kogo ta cała zabawa?? Telewizja bardzo dobrze, że to relacjonuje, bo zwiększa potencjalnych kibiców danego klubu, dając sygnał a może warto iść na taki mecz. Dodatkowo są różne sytuacje losowe kibiców, gdzie nie mogą iść na mecz u siebie albo tym bardziej TV daje możliwość oglądać mecz wyjazdowy.

 • Kriso lubi Komentarz

  Pierwszą zasadą jaką powinni kierować się prezesi to: "nie kontraktuję jak nie mam wystarczająco kasy i nie przepłacam". Wtedy sporo długów zniknie w szybkim tempie.