Robert Znajomiwiedza - lubi

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Szkoda żużla w Chorwacji, bo w zasadzie poza nim i działalnością jego ojca, to tam za wiele się nie dzieje... :(

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Skąd u was ludzie tyle jadu? Ta pogarda i radość czerpana z nienawiści. Jakim zgorzknialcem trzeba być, aby cieszyć się tylko z czyjegoś nieszczęścia?

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Co za bzdury. Jeśli chodziło o to, że przepis o gościu miał być po to bo groziło, że kluby mogły się nie dogadać z zawodnikami przy aneksach to dlaczego teraz może kontraktować gości w każdej chwili, bez żadnego okienka transferowego skoro wszyscy podpisali aneksy? Najgorszy przepis w historii.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Jaki test przejdzie Miedziński? Zwykły, czy genetyczny? Jeśli zwykły, to już można powiedzieć, że jest zarażony!

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Respect za te słowa Andriej. Jesteś Łotyszem, chcesz reprezentować swój kraj i nie udajesz kogoś innego, trzymam za Ciebie kciuki!

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  miedziak wzmocnienie? powiedziałbym, że podobny poziom jak Andrzej Lebiediew

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Duży kop motywujący dla Jarka. Nic tak nie pobudza jak wk..wienie się i chęć udowodnienia innym, że się mylili ;]

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  @Miki Oberschlesien ROW: Zanim zaczniesz wyzywać to spójrz, że to jest 25 procent pojemności stadionu a nie średniej frekwencji.To chyba ty jesteś debil

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Pięknie powiedział Briggs . W dzisiejszych czasach decyduje szybki sprzęt a gdzieś dalej umiejętności . Tory to dywany i w niczym nie przypominają torów żużlowych jakie byłe kiedyś , przyczepne i wymagające .

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  PPV to jakiś żart ???????????

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Od tego jest monitoring na stadionie by teraz tych kiboli oskarżyć o rozbój i kradzież oraz dowalić im kilka lat bezwzględnego więzienia. Kupując bilet na mecz zostajemy automatycznie ubezpieczeni. Organizator ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo kibiców. Teraz kibic ten ma prawo wnieść sprawę przeciwko Lechowi do sądu o odszkodowanie. Jeśli zaś klub nie wywiąże się z surowego ukarania winnych oraz nie pomoże w ujęciu przestępców, to automatycznie naraża się na ogromne odszkodowanie. Jesteśmy 100 lat za Europą jeśli chodzi o poziom kultury na stadionach oraz szacunku dla kibiców. Jak mają przychodzić rodziny z dziećmi na stadiony skoro dochodzi na nich do grabieży i rozbojów.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Zawsze na werdykt w dużej mierze stanowi postawa w rundzie trzeciej.Mańkowski pierwszą wygrał,drugą remisował ,a trzecią przegrał. Przegrał walkę taktycznie. Werdykt słuszny.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Panie Ostafinski i Panie Lorek.
  Powinniście sobie w kółko puszczać Tomasza Dryłe zeby pojąć o co chodzi w zawodzie dziennikarza. Wszyscy wiedzą komu kibicuje Pan Tomasz, a jednak jego wypowiedzi dotyczące klubu któremu prywatnie kibicuje nie robią krzywdy nikomu i nawet pogawędki z "Jabolem" nie powodują ze kibice Startu i Motoru skaczą sobie do gardeł. Wręcz przeciwnie, pokazują dystans do sportu. Czy się wygrywa czy też przegrywa życie toczy się dalej, a najważniejsze są wartości, którymi powinniśmy się kierować. Bardzo podobał mi się list Pana Tomasza w którym opisywał sytuację Pana Mirosława Jabłońskiego kiedy świat walił mu się na głowę w żadnej relacji z meczów nie dalo się tego odczuć. I tu się właśnie poznaje klasę człowieka.
  Ogólnie rzecz biorąc portal "Sportowe Fakty" ma u mnie (chyba nie tylko u mnie) bardzo niskie notowania skupiając się na wałkowaniu ciągle kontrowersyjnych tematach. Nic by nie było w dziwnego bo przecież portal musi przynosić zyski, ale przy tym skłucajac wszystkich kibiców ze sobą. To juz nie jest dziennikarstwo. To jest niszowy portal. Uczcie się w/w Panowie dziennikarstwa od Pana Dryły. Teraz to wszyscy potrafią czytać i pisać, ale nie oznacza to że wszyscy są dziennikarzami.
  Trochę się rozpisałem ale ciężko wyrazić coś naprawdę istotnego w kilku słowach.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Jaki Salford United??? to juz nawet nazwy klubu nie chce sie wam sprawdzic!!

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Tego prdl na temat Lublina już się nie da czytać. Mam nadzieję, że nawet jeśli nie będzie gwiazd w Lublinie to utrą nosa tym wszystkim pseudo dziennikarzom. Już nie mówiąc o tym, że nawet nie ma oficjalnych składów.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  No ale co zrobisz? Czekali wystarczajaco długo od ubiegłego wieku, a Huszcza wciąż żyje i żyje... Przecież nie moga być gorsi niż Gorzów.
  (p. Andrzejowi życzę 100 lat!)

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  No to po meczu dzis Rybnik baty

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Tak czytam od wczoraj co niektóre komentarze w tym temacie, i tu i na innych stronach, i ciężko mi uwierzyć, jakimi głąbami są co poniektórzy komentujący. O ile fala hejtu pod adresem GKSŻ-u czy władz Ekstraligi jest zrozumiała, o tyle wielu kibiców zdaje się nie rozumieć, jak są rozłożone priorytety. Przeczytałem już dziesiątki opinii, jak to nasza liga jest najlepsza na świecie, jak to nie powinna się podporządkowywać jakiejś śmiesznej młodzieżówce, że przecież mogli te zawody odjechać wcześniej, że żużlowcy powinni wracać na ligę...
  Ludzie!! Ekstraliga NIE JEST pępkiem żużlowego świata, nawet mimo tego, że jest najlepsza. Dlaczego tak wielu z was nie rozumie, że zawody międzynarodowe spod znaku FIM ZAWSZE będą stały wyżej niż jakakolwiek liga, nawet najlepsza na świecie? Ktoś napisał, że przecież mogli odjechać te eliminacje tydzień temu, kiedy była przerwa w lidze... Dlaczego uważacie, że FIM powinien się podporządkować GKSŻ-owi czy Ekstralidze? To FIM w pierwszej kolejności ustala terminy zawodów międzynarodowych rangi mistrzowskiej, więc niech GKSŻ i Ekstraliga się do nich dostosują. Skoro jest w kalendarzu, że zawody międzynarodowe odbywają się dzień przed ligą, i to daleko od Polski, to nasi włodarze powinni wziąć to pod uwagę przy ustalaniu terminów ligowych.
  Wielu pisze, że to jakieś śmieszne, mało ważne zawody młodzieżowe... no nie wierzę. I co z tego, że młodzieżówka? To są eliminacje do IMŚJ, które już od kilku lat sukcesywnie urastają do rangi jednej z najważniejszych imprez FIM, może nawet najważniejszej po GP i SEC. Zwłaszcza, że młodzi żużlowcy stają się coraz lepsi i coraz częściej rywalizują z weteranami jak równi z równymi.
  Ktoś tam jeszcze pisał, że młodzi powinni od razu się pakować i wracać na ligę... jaaasne, i co taki, dla przykładu, Woryna czy Fricke miałby wywalczyć w meczu po przejechaniu w krótkim odstępie czasu 2x900 km? Po takiej podróży nie zrobiliby na torze nic, więc równie dobrze mogłoby ich na tym meczu po prostu nie być - i właściwie nie ma tu znaczenia, czy wczorajsze zawody odwołano, czy odbyły by się zgodnie z planem. I czy w takiej sytuacji jest sens, żeby odjechać te mecze, kiedy drużyny są osłabione brakiem ważnych juniorów? Bez nich mecze tak czy siak straciłyby na widowiskowości i jakości.

  Też jestem wkurzony całą sytuacją, bo powinna zostać inaczej rozwiązana czy nawet w ogóle nie powinna zaistnieć - ale tu już dupy dały władze Ekstraligi i GKSŻ i na ten moment nic nie poradzimy. I wydaje mi się, że w takiej sytuacji odwołanie tych meczów jest jednak najlepszym rozwiązaniem, ot, wybranie mniejszego zła z braku lepszych możliwości.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Internet dla takich ludzi powinien byc zakazany ..