WaldasBKS - lubi

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Pogoda idealna na żużel, nie pada, tor świetnie przygotowany, ale jakieś 'mądre głowy" podjęły decyzję o przełożeniu spotkania,kierując się raczej nie prognozą pogody,(opady przewidywane od 16tej),a duchem sportu,aby goście mogli wystąpić w najsilniejszym składzie z Tarasienko.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Świetnie, że J.Kanclerz znowu wychyla się przed szereg i odwołuje mecz, który spokojnie można by dziś odjechać. Po jakiego wała nie poczekał do dzisiejszego poranka? Pogoda jest idealna. Zero słońca ale bardzo ciepło. Nie wiem o co w tym klubie chodzi? Co tu jest grane? Kibiców rucha się na wszystkie możliwe sposoby. Od przodu i od tyłu. Przypomnę tylko, że krzesełka nawet na zakrytej trybunie głównej są non stop brudne. Do pasji doprowadza kibiców płacących nie małe pieniądze, proceder wpuszczania za darmo swoich kolesi. To ludzie, których stać kupować bilet ale z nieznanych powodów powodują chaos na trybunie głównej, bo nigdy nie wiadomo gdzie mają usiąść. Przypominam, że jest to ciągle bardzo duża ilość kolesi, a nie skromna grupka. Jest na to przyzwolenie. Kto je wydał? W jakim celu? Od razu zaznaczam, że nie są to sponsorzy, a po prostu kolesie. Absurdów nie brakuje. Nikt nadal nie reaguje. Mecz bezsensownie odwołany, bo ktoś tak sprawdzał prognozę pogody dla ekstraligi. Rzygać się chce. Pzdr!

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  niestety zgadzam się z przedmówcami. jest to już drugi mecz (po Ostrowie) zawalony taktycznie przez Pana Kanclerza. pomimo ogromnego pecha w pierwszej serii startów można było z tego meczu wyciągnąć więcej. dlaczego uparcie był wystawiany Lyager na zastępstwo zamiast najlepszego obok Berge tego dnia Lamparta? Huckenbeck w każdym biegu (poza wykluczeniem, a i tam świetnie wyszedł ze startu) przyjeżdżał przed seniorem Gdańska, tymczasem Lyager pokonał tylko Chmiela i Szczotkę. dlaczego Duńczyk a nie Niemiec w 14.? dlaczego Duńczyk w 9., gdzie przyjechał daleko za resztą stawki? to są wyścigi, które, obok defektu Berge i wykluczenia Huckenbecka, kosztowały nas zwycięstwo w tym meczu. tłumaczenie Pana Kanclerza jest mętne, mało konkretne. Co to znaczy, że tak ustalił przed zawodami? na wyniki trzeba reagować na bieżąco. w trakcie meczu było sporo opcji taktycznych, a Pan Kanclerz je przespał, dokładając jeszcze błędną decyzję w biegu 14.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Jurasowi znowu matrix sie załaczył jak chcesz tak jezdzic zrób bilety na nowa trybune za 20 zl a nie za 50 jestesmy słabi na tle innych zespołów i tyle z ładzia ledwo ledeo dzisiaj w tute w poniedziałek z Gnieznem znowu w tute ciekawe vo juras wtedy powie

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  zawodowiec: jaki dziennikarz??? W Bydgoszczy wszystkie gazety są wykupione przez Niemców. Gazeta Pomorska i Express to kapitał niemiecki do tego gazeta wyborcza. Te gazety nic złego na Bruskiego nie napiszą! Do tego "wolne sądy" się tym nie zajmą wcale.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Niestety ale w Bydzi od wielu lat buduje się drogo i bez przyszłościowej wizji. Jak na tle innych tego typu obiektów prezentują się stadion Zawiszy, Łuczniczka czy Torbyd? Przebudowa Polonii to amatorszczyzna za grube miliony.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Bruski zobaczył że Polonia ma już 50 sponsorów w tym jednego tytularnego to musiał coś wymyśleć żeby zatrzymać tą machinę pt odrodzenie bydgoskiego żużla. Ten Rafał-nima piniendzy-Bruski zawsze wszystko spieprzy.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Czas Bruskiego dobiega konca panowie zza miedzy, powodzenia sasiady!

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  No komu Rafał ma zabrać? Córce dla której wybudował piękny tor regatowy na Brdyujściu, a może sobie?
  Przecież musiał postawić malutką halę Artego obok Łuczniczy, czy też lodowisko na którym z trybunami zwane dumnie TorBydem.
  Ten koleś pojawia się tylko i obiecuje wręcz "złote góry" przed wyborami, a później śpiewka
  "Komu mam zabrać"

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Największy absurd to to że to dobra wiadomość .dlaczego?bo to pseudotrybuny bez zadaszenia. Do tego tylko na 2.5 tyś. I kibice hak przyjdą to zobaczą jak jest spierd....projektowo tj na lukach ta trybuna odchodzi toru!!! Będzie to jedyna w Polsce nowa trybuna kanciata gdzie widownia nie zakręca razem z torem!!! I kolejna sprawa o której kanclerz nie wspomina....otóż w zeszlym tygodniu wszyscy dopiero polapali się że zawodnicy że swoich busów będą musieli iść wśród kibiców żeby dostać się do swoich boksów. Taki to bubel buduje prezydent....i to za 22mln....ta przebudowa to jedna wielka prowizorka i wstyd .

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  a co do nowej trybuny-ocenięjak zobaczę, ale...
  ZIMY NIE BYŁO, więc już powinna stać gotowa!!!!!!!!!!!!

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Chyba postac Prezydenta Miasta Bydgoszcz Marka Bruskiego słusznie mi się laczy z upadkiem w tym miescie sportu zuzlowego.I chyba nie tylko zuzla.Dziwny człowiek,zamiast wspierać to co mocne i dobre, ostro kombinuje jak zaoszczedzic na sporcie.To komunista czy szaleniec?

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Nie chodzi o wyrzekanie na prezydenta, ale uważam, że powinien mieć lepszych doradców. Remont zaczęto od części trybuny na prostej, która była użyteczna, dawała najlepsze możliwości oglądania. Przy ograniczonych środkach należało raczej przebudowywać chociaż jeden z łuków.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  przepraszam czy pan prezydent jest z partii PO i wszystko jasne,oni nie lubią sportu wolą marsze tęczowe.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  "Pan prezydent jest słowny w przypadku przebudowy stadionu " - no to jest po prostu kłamstwo. przed wyborami, w których został wybrany na swoją pierwszą kadencję, Bruski obiecywał nowy stadion dla żużla w Bydgoszczy. od razu po wyborach usłyszeliśmy, że jest to "jeden z priorytetów", ale są inne, pilniejsze. i tak jesteśmy okłamywani po dziś dzień, a przebudowa prostej, która była o wiele mniej pilna niż przybliżenie i podniesienie trybun na łukach, to wisienka na torcie tej farsy.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Apropo kolejności tj tak jak piszecie najpierw powinien być robiony łuk.i zobaczcie co sie dziwic ze cały projekt tej pseudotrybuny jest spierd....skoro nawet źle wybrali kolejność budowy...

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Polonia już powinna zarabiać na tej trybunie od meczu z Unią Leszno 28 marca a nie w czerwcu gdzie to prawie połowa sezonu! Powinny być już karnety sprzedawane na te miejsca. Przecież zimy praktycznie nie było a na tej "budowie" nie widać jeszcze końca! Ciekawe czemu prezydent wybudował trybunę z dachem na torze światowym gdzie startuje jego córeczka. Czy tam jest potrzebny dach? Dla kogo?

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Ci z PO jak są przy władzy to mówią że "piniendzy nima". W Bydgoszczy przy władzy jest Platforma i... "pinindzy ni ma i nie bendzie" jak to mawiał Rostowski z Bydgoszczu.

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Mala trybunka na 2500 widzow kosztuje 20 mln zl, gdzie caly stadion Orla Lodz kosztowal ok 40 mln. TO JEST KOLEJNY PRZEKRET po wielkim kredycie w ktory zamieszany jest Prezydent razem z kilkoma najblizszymi wspolpracownikami z UM! Czemu zaden dziennikarz sie tym nie zainteresuje? Co sie dzieje z dziennikarstwem sledczym? Za trudny temat? Mozna sie narazic?

 • WaldasBKS lubi Komentarz

  Wszyscy czekali na dzień ogłoszenia sponsora. Jurek fajnie budował pozytywne napięcie wśród kibiców. Nagle przemówił prezydent i... atmosfera siadła strasznie. Bruski chce teraz nastawić wrogo do PiS że nie ma kasy bo samorządy muszą dać na podwyżki dla nauczycieli a sam skakał jak koń razem z KOD-em krzyczał że podwyżki nauczycielom się należą. Brzyski to najbardziej kontrowersyjny prezydent w dziejach Bydgoszczy. Wcale nie słucha kibiców, nic nie konsultuje. To samo było z nowym lodowiskiem. Wybudował ślizgawkę z mini trybunkami za 25 mln zamiast porządne lodowisko z 2000 miejsc dla hokeja. Hokej zablokował w 3 lidze a teraz pseudo trybunka na 2500 bez dachu na Polonii. Tak już zostanie bo nie ma piniendzy. Przed wyborami znów sobie na chwilę przypomni o Polonii i jej stadionie.