carlossss - lubi

 • carlossss lubi Komentarz

  na te kartoflane ? Borsuk -Gronek w przyciasnym garniaku ,łysy Adamek , Grycaniuk ...ile to można oglądać ,wciąż to samo , trza mieć niezdrowo pod kopułą ,żeby jeszcze na to chodzić i płacić za oglądanie. Valcie sie.

 • carlossss lubi Komentarz

  Kolego, a były w ogóle pieniążki na Saso??? I to takie żeby przebić Banvit, który dawał Filipovskiemu 4 razy więcej???
  I co... Mam nie chodzić i nie kibicować? Mam się obrażać bo nie ma SASO??? Mam zostawić w gorszych czasach klub, któremu kibicuję od pierwszej połowy lat 90-tych???
  Takie właśnie wydarzenia oddzielają kibiców od turystów!
  Najlepiej się obrazić, nie przychodzić, ale jednocześnie zabierać głos w internetach!
  Polacy tak mają... Podobnie jest z wyborami... Ilu to malkontentów wiecznie marudzi że rządzi ta czy tamta partia... Ale jak zapytasz na kogo głosowali, to mówią: JA NIE CHODZĘ NA WYBORY... NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ!
  Ten sam poziom absurdu :-)

 • carlossss lubi Komentarz

  Może odeślij do "Potopu" - to tam Kmicic prosi tak Wołodyjowskiego o zakończenie pojedynku.

 • carlossss lubi Komentarz

  Chcesz powiedziec, ze brak woli walki i zaangazowania oraz niemoc rzutowa to wina trenera a nie zawodnikow? Nie badz smieszny...

 • carlossss lubi Komentarz

  Grajków o umiejętnościach Bosta na pozycjach 1-2 nie brakuje. Specyfiką klubów takich jak Stelmet jest promocja zawodników i wprowadzanie ich na wyższą półkę cenową. Wielu takich jak on mieliśmy i wielu jeszcze mieć będziemy. Dzięki Dee z ten sezon bo był kapitalny, najlepszy w historii pamiętaj o naszym klubie gdy ktoś z twoich kolegów agencyjnych spyta "stary co to za klub grałeś tam mam od nich ofertę" powiedz mu po prostu prawdę i nie bądź jak Moldoveanu co zachował się jak bachor bez szacunku.

 • carlossss lubi Komentarz

  Czerwus-ZG ,co miała do tego PO (pisana przez ciebie małą literą)? ;=)

 • carlossss lubi Komentarz

  "Jak równy z równym z Polpharmą"... 5 lat temu takie słowa budziły by we mnie szacunek, teraz budzą żal i politowanie. Żeby pokonać mój "wielki Stelmet" wystarczy garstka przeciętnych polaków, których praktycznie nikt więcej nie chciał w #tblpl, jeden czarnoskóry amerykanin samograj co rzuca jak ma okazję i drugi amerykanin metr sześćdziesiąt w kapeluszu który mu podaje a czasem sam rzuci. Super mamy ten wyrównany skład, że Koszarek musiał znów 35 minut grać i nie tłumaczy tego nawet kontuzja Ponitki. Aż sama nasuwa się analogia do naszego sezonu 13/14 gdzie też mieliśmy wyrównany skład gwiazdorów a grało ich praktycznie 7. I wtedy na ten nasz szeroki wyrównany skład wystarczył jeden ponadprzeciętny J.P Prince. To ja się pytam, po co takie coś? Nie dość, że to jest żadna gwarancja sukcesu, to jeszcze dodatkowo nie można się patrzeć na to co gra nasz zespół. To rzeźbienie jakie gra nasz zespół to jest profanacja tego co ludzie kochają w baskecie. Emocji tyle co przy partii szachów. Przyznam szczerze, że wczoraj przyjemniej oglądało się grę Hicksa niż naszych przyziemnych asów. Nic dziwnego, że takie pustki na hali. BO JEST NUDA i PRZECIĘTNOŚĆ !!!!!!!! To tak jakby zapłacić tysiaka za luksusową prostytutkę a ona się nie chciała bzykać w d.u.p.e !!! Mam już tego serdecznie dość :( Wczoraj dosłownie po wyjściu z hali trzymało mnie uczucie, że niepotrzebnie zmarnowałem swój czas i pieniądze. Równie dobrze mogłem to na emocjach zobaczyć tracąc mniej hajsu i nie tracąc czasu bo bym sobie w tym czasie kolację zrobił.... Masakra!!!!!!!

 • carlossss lubi Komentarz

  ja wiem że to zasadniczy i tylko punkty sie liczą, jednak bez jaj za ta kasę nie powinno być takich wyników w meczach z zespołem z dołu tabeli jeszcze u siebie.

 • carlossss lubi Komentarz

  Panie Trenerze... Pan weźmie to Towarzystwo na pizzę z soczkiem i przy stoliku ustalcie komu chce się grać a komu nie (i niech de nie zawraca i darmo kasy nie bierze... ten któremu w Zielonej nie pasuje). Nie będzie po nazwisku... ale lejemy pod wiatr... i kibice to widzą. Pora by zobaczyli to Ci którzy decydują o tym kto nas "bawić nie potrafi". Jak jest dół to do roboty... i to uczciwszej niż dotąd... konkurencja nie śpi. ZAAASTAL!!! zobowiązuje. Królu Złoty "defens" się przegrzał? Nam byczek pod kosz pilnie potrzebny...

 • carlossss lubi Komentarz

  A ja sobie myślę że daliśmy sami du..y i po temacie. Najzabawniejsze jest to ze przeceniony Saso nie ogarnia tematu rotacji. Jak jest wszystko ok to mu wychodzi ale jak się zaczyna psuć to jest nieogranięty. Szkoda bo przegraliśmy przez samych siebie a nie cyrk z sędziami. Trochę pokory i ciężkiej pracy!!

 • carlossss lubi Komentarz

  Warto od razu złożyć skargę (do samych siebie) na Szkodnika Parkietowego, który po wejściu na parkiet robił wszystko, aby goście doprowadzili do wyrównania, w akcji "sam na sam" ze szklano-metalowym, nieruchomym koszem został "zaczapowany" przez obręcz, a tablica sprytnym zwodem odebrała mu piłkę.

 • carlossss lubi Komentarz

  Ten mecz to była jakaś patologia!!! Wenecja grała całe NIC, no to Zastal żeby sobie ułatwić, grał jeszcze większe NIC! Panie trenerze, kiedy mi przestaniemy wreszcie dostosowywać się do poziomu gry przeciwnika??? Kiedy nasza drużyna pojmie, że jeśli przeciwnik NIC nie gra przez pół meczu, tak jak to miało miejsce dzisiaj, to należy go ZNISZCZYĆ, ZDEPTAĆ, WKOMPONOWAĆ W PARKIET I ODEBRAĆ CHĘĆ DO DALSZEJ GRY, a potem przy różnicy 18-20 pkt spokojnie kontrolować spotkanie!!!???
  P.S.
  Podaję nazwiska sędziów dzisiejszego meczu:
  1. Stevie Wonder
  2. Stevie Wonder
  oraz
  3. Stevie Wonder

 • carlossss lubi Komentarz

  Cykliniarz show ! wyfroterował pół parkietu drewnianym dupskiem . Bosze ! Ja wiem ,ze producent architektury ogrodowej Stelmet Tartaki musi mieć żywą reklamę...ale są granice przyzwoitości. Jak można takiego kloca trzymać w teamie, od momentu jak wszedł na boisko wszystko sie posypało. Jak mając 205 wzrostu mozna nie trafić do kosza będąc 30 cm od obręczy ? Jak łokciami nie da rady walnąc to łapie za koszulkę...dajcie spokój. nie dziwię sie frekwencji na hali...Jak Hrycdrewno zbutwiałe wchodzi na boisko to tak jakby przeciwnik grał w sześciu !

 • carlossss lubi Komentarz

  naszych wysokich graczy kolektywnie pogoniłbym w cholerę. Łacznie z Borovnjakiem. Ewentualnie niech człowiek w masce zostanie. Reszta won.

 • carlossss lubi Komentarz

  od kilku lat miałem karnety na wszystko co sie dało. przed sezonem sprawdziłem ile wydaję na moje przyjemności związane z zastalem, wyszlo 2 tys zl na sezon NA OSOBĘ ! ZASTANOWILEM SIĘ ile rzeczywiście przyjemności dostaję.!!! GDY JESZCZE SKLAD NIE BYL ZNANY powiedziałem głośno że jeśli Hrycek i zamoj zostają nie ogladam tego wiecej za te pieniądze ! chlopaki zostali do tego Jasiu ZE SWOJĄ watachĄ pastuchów kolejny rok z rzędu zamiast dobrego centra zatrudniła kolejnych nie lubiących grać blisko kosza zawodników !
  NIE MA W EUROPIE DOBREGO ZESPOŁU BEZ CENTRA U NAS OSTATNIM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA BYL GANI LAWAL ! A POZNIEJ WSTYD I HAŃBA AUSTRALIJCZYCY Z DYSKONTU ITP ! Z ROZMÓW Z INNYMI ZAPALENCAMI NALICZYLEM 10 KTÓRZY TEN SEZON WOLĄ OGLADAĆ W TV DAJE TO MINIMUM 20 TYS ZŁ STRATY DLA KLUBU ALE KTO BIEDNEMU ZABRONI ŻYĆ BOGATO

 • carlossss lubi Komentarz

  Coś czułem to w kościach, że druga połowa odmieni wynik. Zawsze miło jak nasza ekipa pokonuje Niemców :D

 • carlossss lubi Komentarz

  no, ja słyszałem , że miał na pieńku z Drewnopodobnym ze Stargardu Szczecińskiego, darli koty na treningach i w szatni....cykliniarz rzucał mu np. mydło pod prysznicem na posadzkę... i Amerykanin powiedział albo ja albo On.

 • carlossss lubi Komentarz

  Po pierwsze Reynolds byl bodaj na najwyzszym kontrakcie wiec spora oszczednosc biorac pod uwage jego nikla przydatnosc do zespolu.
  Po drugie moze rzeczywiscie Gruszecki sie dzieki temu odblokuje i bedzie bardziej przydatny na europejskich parkietach niz to bylo do tej pory.
  Po trzecie - z racji blokady transferowej za wyrok na Eyendze nie mozemy poki co nikogo zakontraktowac a z tego co widac to chyba nie bylo zadnego wplaconego buyoutu za Reynoldsa wiec dodatkowej kasy nie bedzie (zeby splacic kare, zlikwidowac blokade transferowa i jeszcze kogos kupic).
  Po prostu klub zweryfikowal swoja kadre i wyszlo ze JRR jest malo przydatny a bardzo kosztowny i tyle.

 • carlossss lubi Komentarz

  Lepszy Hrycan bo już "swój" niż Szewczyk, z którego na siłę robi się twarz Zastalu. Co wywiad to z Szewczykiem i tylko jego gadanie jak to on "doradza" kolegom jak mają grać.

 • carlossss lubi Komentarz

  Mogli jeszcze dać filmik jak Flieger odbija piłkę od zawodnika Stelmetu wybijając z linii autowej i łapie ją wrzucając dwa pkt :) To było piękne i nie często się zdarza :)