Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • LTS12 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • LTS12 napisał/a komentarz do Legionovia bez pierwszego sponsora tytularnego

  A mnie to nie nic a nic nie dziwi. Siódemka jest czy była własnością jakiegoś funduszu i to na pewno nie jest decyzja do obwieszczania wszem i wobec taka transakcja. Takie czasy, że kupno czy sprzedaż firmy to normalka w świecie. Zawodniczek odeszło 10 i przyszło 10 i tyle. Podawali przyczyny kilku zmian, chyba nawet tutaj na SF. Mnie bardziej ciekawi kto będzie zamiast Siódemki i coś czuje, że będzie ciekawie.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Legionovia bez pierwszego sponsora tytularnego

  Myślę, że poradzą sobie jak zawsze. Szkoda Siódemki, ale taki jest dziś rynek. Może zresztą DPD będzie im pomagać. Z tego co wróble ćwierkają w Legionowie jakaś medyczna firma czy coś ma wejść.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Dąbrowski MKS ogłosił skład. Jest wiele zmian!

  A ja tam myślę, że Chemik jest za silny na ligę a za słaby aby zawojować Europę. Będzie kwas w drużynie, władzach klubu i w lidze zaczną się niespodzianki. Dla mnie ciekawe zespoły, a niedoceniane i krytykowane mają Muszyna, Impel i Legionovia. A napompowany balonik w Łodzi, Bielsku czy Sopocie nie jest dobry. Dąbrowa to niewiadoma. Cieszy mnie też, że klub bliski mojemu sercu przestał się napinać i rozsądnie buduje ekipę na 2-3 lata. Choć przyjmującą mogliby jeszcze pozyskać:-)

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - podsumowanie pierwszych siedmiu tygodni

  I o tym pisałem gargi. Fajnie, że o siatkówce na końcu, a z tym chamstwem przesadzasz. Nie bronię faceta bezmyślnie, po prostu uważam, że sporo niesprawiedliwych uwag zbiera a od Cytadeli wiem, że się tym jednak przejmuje. Mnie byłoby szkoda jakby nie chciał działać dla klubu. Wyciszył się człowiek bardzo od kilku miesięcy, popytaj skoro nie patrzysz stałych kibiców. I może wariat, ale poczytaj jego wypowiedzi, dziewczyn broni w mediach czy na stronie klubu zawsze. Nie to, żebym się na tym skupiał, ale trzeba być obiektywnym. Transfery? Wysocka, Smarzek, Połeć czy Piątek dla mnie dobre. Paszek i Gajewska oraz Iga powracająca to bardzo ciekawi. Tych młodych nie znam, nie widziałem. Zagraniczne grały w dobrych klubach w mocnej lidze. Zobaczymy.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - podsumowanie pierwszych siedmiu tygodni

  gargi, piszesz o przeszłości. Jestem na każdym prawie meczu, poza ostatnimi z Chemikiem i Aluprofem niestety, i to co piszesz miało miejsce może ostatni raz w listopadzie po meczu z Beff Masterem. Potem się człowiek bardzo wyciszył, wręcz to raziło bo w nie jego stylu. Generalnie masz rację, często przesadzał. Gdybyś był jednak obiektywny i naprawdę patrzył uważniej to byś przyznał mi tu rację, ja sam myślałem, że coś się złego z nim dzieje. Dziwną łatwość w ocenianiu człowieka macie ludzie. A może tak napisać o tym co dobrego robi dla klubu. Za dużo zresztą o nim, a za mało o tym co w tym roku robią działacze dla mojej Legionovii, a szkoda bo mnie się kierunek podoba. Przypomnę koledze, że akurat zdanie tego pana na temat trenera też jest tajemnicą poliszynela i zgadza się z twoimi oczekiwaniami. To zresztą sport zawodowy i jeśli z powodu ekspresji prezesa zawodniczki nie chcą grać w klubie to znaczy, że się nie nadają do gry w lidze zawodowej. A słyszałeś kibiców po tych kilku przegranych meczach? No przy nich to ten pan jest barankiem. A może tak zmieńmy w końcu temat i popiszmy o sporcie gargi?

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - podsumowanie pierwszych siedmiu tygodni

  Obserwator to zwykły hejter i konfabulant. I ma zero wiedzy o klubie choć to sugeruje. Oficjalnie klub potwierdził na zakończeniu, że chce zostawić Tomsię, Saad, Sołodkowicz, Rakić, Bąk i Jóźwicką. Wiem, bo byłem. Widać nie dogadali się z kasą lub jakieś osobiste sprawy i tyle. Sugerowanie, że Wójcik i Szymańska coś mówiły to bzdet, bo w Legionowie dostały chyba największą szansę w życiu. A gdzie zagrają te zawodniczki które odeszły w przyszłym sezonie skoro były super tylko działacz czy trener są źli? A próba skłócenia Studziennej z Kosmolem i zarządem to już dno. Nie pozdrawiam, bo z hejterem nie warto polemiki prowadzić.

 • LTS12 lubi Komentarz

  Obserwator, nie mogę Cię zrozumieć dlaczego z taką zajadłością atakujesz Zarząd SK bank Legionovii. Czy ktoś z tych ludzi zrobił Ci jakąś krzywdę? To już nie pierwszy taki Twój wpis na temat klubu, któremu kibicuję. Nie zauważasz, że np. w Pile została tylko 1 zawodniczka a reszta to będą nowe twarze. Uważam, że drużynę kompletuje się na miarę posiadanej kasy a jeżeli chodzi o kasę to raczej zajmujemy dolne poziomy Orlenligi. Legionovia pod tym Zarządem robi stałe postępy od sezonu 2010/2011 kiedy to szturmem przeszła najpierw II a potem I ligę, by w pierwszym sezonie w Orlenlidze zająć 9 a następnie 8 miejsce. Czy z takim potencjałem stać nas na walkę o medale? Na pewno jeszcze nie teraz. Myślę, że obecnie budowana młoda drużyna (średnia wieku 22 lata) w połączeniu z doświadczonymi zawodniczkami spełni oczekiwania kibiców i po raz kolejny zajmie miejsce wyższe niż w ubiegłym sezonie. Czego sobie i Tobie Obserwatorze życzę.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Jaimie Thibeault oficjalnie w Legionovii

  Wszedłem na te statystyki z Włoch i źle to nie wygląda, oj nie.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Aneta Duda zagra w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Brawo Aneta! Znów się spotkamy, poznasz jeszcze dziadka mam nadzieję:-)

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - tydzień VI

  Było o tym na spotkaniu z kibicami. Te, które chcieli zostawić to albo odeszły jak Tomsia za duże pieniądze grać we Włoszech lub chciały duuużo pieniędzy co szokuje po takim sezonie przyznasz. Albo z osobistych powodów jak Jóźwicka czy Bąk. Uzbierało ich by się więc z 5-6. To plus Wójcik i Szymańska i zmian by nie było dużo. Akurat jak gadałem z jednym z prezesów Legionovii to szczęśliwy nie był po tych zmianach. Ale trudno, za to nowe dziewczyny też ciekawe i tu szacunek, bo podobno długie umowy mają. Co do Kosmola zgoda gargi, ale coś jest na rzeczy, że go zostawiają. Albo to dobre myślenie bo coś nie zagrało w tamtym składzie, albo pudło i będzie lipa. A może kombinują tak: młoda drużyna i młodzi trenerzy? Akurat ja bym tego trenera pożegnał mimo wszystko. Chociaż w sumie to się nie znam.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - tydzień VI

  I warto jest rozmawiać u źródła. Od członka władz klubu wiem, że pomimo zapowiedzi wynagrodzeń nie obcięto ani o złotówkę, choć ja to akurat bym zrozumiał, bo jak oglądało się niektóre mecze szczególnie wyjazdowe to było coś mało fajnego w grze zawodniczek. Co daje więcej klub? Myślę, że stabilność finansową i zaplecze na wysokim poziomie. Może to i nie więcej niż inni, może więcej, nie spieram się, może się mylę. Co do trenera to akurat ja się zgadzam w 100%, też bym się z nim pożegnał. Sezon się jeszcze nie zaczął, ale mnie też intryguje dlaczego on zostaje, może jest jakiś powód, może ma kontrakt ważny, może są cierpliwi. Sam nie wiem. W kwestii siatkówki - podobają mi się zmiany w składzie i nowe siatkarki w Legionovii choć słyszeliśmy na spotkaniu, że kilka odeszło, bo nie dogadano się co do finansów, a dwie z powodów osobistych. Może znów pojawi się stabilność na 3-4 lata?

 • LTS12 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - tydzień VI

  Nic nie zakładam gargi. Jak mówiłem sprawdzę wieczorem u źródła czy to prawda. Nie wierzę Obserwatorowi i tyle. A Wójcik i Szymańska są (jak i była Saad) na wielu reklamach sk banku, więc nie sądzę, żeby im coś obcinano. Ich dyrektor na spotkaniu z nami kibicami też mówił, że są ich partnerem i sponsorem. Ale podpytam, bo zaciekawiły mnie takie sugestie. Dalej twierdzę, że Legionovia to dobry klub i ma więcej do zaoferowania niż niejeden inny, a że popełniają błędy po drodze, to cóż. Znaczy się, że coś robią.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - tydzień VI

  volleyfan, nie wiem tego, ale nie sądzę żeby tak było. Działacze tam narowiści, ale za swoim klubem i dziewczynami są aż za bardzo. Przyznam jednak, że zapytam o to i napiszę. Z drugiej strony nie jest normalną sytuacją przegrać kilka meczy wygranych praktycznie. A do Obserwatora wypowiedzi już się nie odnoszę. Nazywając mnie Mareczkiem znów coś sugeruje, absurd i szkoda słów. Każdy z kk mnie zna, również moje imię. Chętnie wyjaśnię kim jestem, ale do tego trzeba wpaść na spotkanie Klubu Kibica. Najbliższe pewnie we wrześniu. Ale Obserwatora tam nie będzie, bo chłop nie lubi Legionovii i siatkówki.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - tydzień VI

  Widzisz Obserwator, znów obrażając dajesz dowód niechęci i braku obiektywizmu. Ale skoro na tym poziomie idziesz to posłuchaj faktów. Zawodniczka o której mówisz już na pewno opuściła klub, bo zostały dwie Wójcik i Szymańska. To słaby informator i powiem więcej. Słaby z ciebie obserwator. I kłamiesz lub masz złych informatorów właśnie. Ten kolega Supy to chyba też sponsor więc bredzisz coś sugerując. To wina działaczy, że dziewczyny przegrały szansę swoją i klubu? To o nich świadczy. Chyba bardziej to wina jednak zawodniczek i trenerów. A jako laik poczekam na sezon z oceną transferów, teraz wierzę statystykom z ubiegłego sezonu i temu co widzę w meczach młodej kadry Makowskiego. A tobie powiem jeszcze jedno. Nic nie wiesz o tym klubie, a ja wiem dużo bo stoję i śpiewam w klubie kibica od wielu lat. I przeżyłem wielu takich jak ty, jak i ten klub przeżył i jest tu gdzie jest. Pozdrawiam i mniej żółci życzę.

 • LTS12 lubi Komentarz

  Śmieszą mnie zawodniczki bez ambicji. Takie jak wysocka czy połeć. Jeżeli ktoś chce się rozwijać, powinien stawiać przed sobą jakieś wymagania, cele, a najwyraźniej wspomniane zawodniczki mają jedyny cel: zarobić i się nie narobić. No cóż, jaki klub takie siatkarki, pod tym względem obie będą pasowały do koncepcji zarządu. Pograją sezon, walczyć o utrzymanie nie będą musiały, odbębnią play-off na 0:3 z najlepszą drużyną OL i wakacje. Oby tylko nie musiały nas męczyć swoją obecnością w kadrze bo na to nie zasługują.

 • LTS12 lubi Komentarz

  Zasługuje Połeć,wystarczy popatrzeć na ostatnie mecze w jej wykonaniu

 • LTS12 napisał/a komentarz do Karuzela transferowa Orlen Ligi - tydzień VI

  Oj Obserwator. Mało sympatyczny z ciebie człowiek skoro tak piszesz. I co ty wiesz o tym co planuje zarząd Legionovii po sezonie minionym? Z tego co ogólnie wiadomo z fb od dobrze poinformowanych kibiców będących blisko klubu to Połeć i Wysocka podpisały kilkuletnie umowy i tak one jak klub zrobiły dobry interes tą decyzją moim zdaniem. Wbrew opiniom ten klub nie ma też wielkiego budżetu. Sponsorów spółek skarbu państwa czy koncernów i jak nie widzisz, że zmienili politykę kadrową i informacyjną to smutne i świadczy, że zmysłu obserwacji jednak nie masz. Supa mówił na spotkaniu z nami, kibicami co planują na następne 2-3 lata i uwierz, wiedzą co robią. O tym świadczą zresztą ich decyzje transferowe. Wysocka była najlepiej przyjmującą ligi, Połeć dobrze gra w kadrze, jak i Paszek. Wybacz, że podpowiadam ale tego nie zaobserwowałeś, a mecze są na laoli1. A na marginesie to twój atak na klub o którym "g" wiesz jest mało elegancki. Do twojego ulubionego nikt z Legionowa się nie przyp.... Ten klub coś z niczego zrobił i ja jako ich kibic się cieszę, że mogę oglądać najlepsze klubu z Polski w Legionowie. Wybacz, po prostu nie zgadzamy się i tyle. Myślę, że wielu sądzi inaczej niż ty a i coraz więcej siatkarek ceni ten klub za wiarygodność i wypłacalność, czego akurat nie o każdym można powiedzieć.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Legionovia z nową rozgrywającą

  I maska opadła z Maski. Cymbałek z Legiuni. Marlon Brando, a kto to? Amerykański aktor chyba. A frajer to chyba najczęściej słyszane przez ciebie słowo w życiu chłopku. Ale szkoda czasu na polemiki z tobą na siatkarskiej podstronie. W jednym się zgodzę, "kibice" Legiuni to dopiero wspaniali fani. Zachęcam SF do weryfikowania wpisów nie na temat.

 • LTS12 napisał/a komentarz do Legionovia z nową rozgrywającą

  Co za skończony idio.ta z tego Maski. I podżegacz. Ci działacze co "g" potrafią co roku robią krok do przodu i inwestują i własną kasę, ale co ty wiesz człowieczku. Akurat znam Supę to wiem. I oni robią to oficjalnie a nie przybierają Maskę. Stoją w miejscu 3 lata? Dwa temu awansowali dopiero do Orlem ligi gamoniu. Potem play-out, play-off. Czyli stoją w miejscu? Pseudo kibic dał głos. A Martę witamy!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.