Typer XXIX kolejki PlusLigi sezonu 2016/17

autor: mon_chéri | 2017-03-19, 22:16 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Zasady punktacji:

1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca).
-----------------------------------------------------------------------------
BONUS: typujemy drużynę, która zaserwuje najwięcej asów w kolejce - 5 pkt
-----------------------------------------------------------------------------
Typujemy do godziny rozpoczęcia meczu.
-----------------------------------------------------------------------------

Zestaw par:

24-03  20:30  AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk   0:3
25-03  14:45  Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin   3:1
25-03  15:00  BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów  0:3
25-03  17:00  Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz  3:1
25-03  20:00  Effector Kielce - Espadon Szczecin  2:3
26-03  18:00  ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO Politechnika Warszawska  3:0
26-03  17:00  MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
28-03  18:00  GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel  2:3

------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam do typowania i życzę powodzenia :)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
mon_chéri

AKTUALIZACJA
Wyniki XXIX kolejki:
1. Stenol_92 - 26 pkt + 5 pkt (18:8:5)
2. Dastin - 25 pkt (18:7)
3. Bydziaj, Miasto mistrzów - Kielce 22 pkt (15:7)
5. Claudia10 - 19 pkt (12:7)
6. Falubaz40, Włókniarz Forever - 18 pkt (12:6)
8. Gregbyd, mon-cheri - 16 pkt (9:7)
10. UNIA LESZNO DMP 2015 - 14 pkt (9:5)
11. Stary kibic - 11 pkt (6:5)
12. BKSIK - 7 pkt (3:4)
------------------------------------------------
GENERALKA
1. Stenol_92 - 451 pkt (261-180-5-3)+2
2. Claudia10 - 433 pkt (246-175-0-6-3)+3
3. Gregbyd - 427 pkt (255-172)
4. Miasto Mistrzów Kielce - 424 pkt (244-177-0-0-3)
5. Dastin - 412 pkt (243-164)+5
6. Stary Kibic - 404 pkt (228-161-0-0-5)+10
7. Falubaz40 - 399 pkt (231-162-5-0)+1
8. Włókniarz Forever - 383 pkt (222-151)+10
9. Bydziaj - 373 pkt (207-157-0-3)+6
10. BKSIK - 370 pkt (201-166-0-3)
11. Mon_cheri - 368 pkt (195-160-0-0-3)+10
12. Unia Leszno DMP 2015 - 314 (177-137)
-------------------------------------------------------
13.Conte98 - 270 (144-123-0-3)
14.KRC - 202 (105-97)
15.Marco928 – 139 (75-64)
16.Pretty F. - 116 (57-59)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Racja nie wiem jak to liczyłam :P
punkty się ogólnie zgadzają, tylko z tymi w nawiasach pomieszałam, jutro poprawie wszystkie błędy, chyba za późno się wzięłam za liczenie i mózg nie pracował :P tak czy inaczej dzięki za info :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Z punktami lekka "sieczka" wyszła, ale to przez to, że została zamieniona kolejność liczenia. Z np. 3+1 na 1+3. Nie warto komplikować :) Pierwsza musi się dzielić przez "3". U mnie będzie to więc wyglądać...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Z punktami lekka "sieczka" wyszła, ale to przez to, że została zamieniona kolejność liczenia. Z np. 3+1 na 1+3. Nie warto komplikować :) Pierwsza musi się dzielić przez "3". U mnie będzie to więc wyglądać 370(201-166-0-3)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 29 marca 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

AKTUALIZACJA
Wyniki XXIX kolejki:
1. Stenol_92 - 26 pkt + 5 pkt (24:2:5)
2. Dastin - 25 pkt (24:1)
3. Bydziaj - 22 pkt (20:2), Miasto mistrzów - Kielce 22 pkt (19:3)
5. Claudia10 - 19 pkt (16:3)
6. Falubaz40, Włókniarz Forever - 18 pkt (16:2)
8. Gregbyd, mon-cheri - 16 pkt (12:4)
10. UNIA LESZNO DMP 2015 - 14 pkt (12:2)
11. Stary kibic - 11 pkt (8:3)
12. BKSIK - 7 pkt (4:3)
---------------------------------------------------------
PODSUMOWANIE
Ostatni mecz okazał się bardziej zacięty niż większość przewidywała, jako jedyny pełną pulę zgarnął Miasto mistrzów - Kielce. Całą kolejkę najlepiej wytypował Stenol_92 zdobywając imponujące 31 pkt, brawo :)
Bonusa niestety nikt nie trafił, najwięcej punktów w tej kolejce "wyserwowali" sobie siatkarze z Radomia (12 asów).
---------------------------------------------------------
GENERALKA
1. Stenol_92 - 451 pkt (267-174-5-3)+2
2. Claudia10 - 433 pkt (250-171-0-6-3)+3
3. Gregbyd - 427 pkt (258-169)
4. Miasto Mistrzów Kielce - 424 pkt (248-173-0-0-3)
5. Dastin - 412 pkt (249-158)+5
6. Stary Kibic - 404 pkt (230-159-0-0-5)+10
7. Falubaz40 - 399 pkt (235-158-5-0)+1
8. Włókniarz Forever - 383 pkt (226-147)+10
9. Bydziaj - 373 pkt (212-152-0-3)+6
10. BKSIK - 370 pkt (202-165-0-3)
11. Mon_cheri - 368 pkt (198-157-0-0-3)+10
12. Unia Leszno DMP 2015 - 314 (180-134)
-------------------------------------------------------
13.Conte98 - 270 (144-123-0-3)
14.KRC - 202 (105-97)
15.Marco928 – 139 (75-64)
16.Pretty F. - 116 (57-59)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Wyniki po 7 meczach:
1. Stenol_92 - 25 pkt + 5 pkt (24:1:5)
2. Dastin - 24 pkt (24:0)
3. Bydziaj - 21 pkt (20:1)
4. Falubaz40, Miasto mistrzów - Kielce, claudia10, Włókniarz Forever - 18 pkt (16:2)
8. Gregbyd, mon-cheri - 15 pkt (12:3)
10. UNIA LESZNO DMP 2015 - 13 pkt (12:1)
11. Stary kibic - 11 pkt (8:3)
12. BKSIK - 7 pkt (4:3)
----------------------------------------------------------
PODSUMOWANIE:
Wyniki wysokie, jak narazie większość meczy obstawiamy dobrze, dużo typów za pełną pule. Zdecydowana większość poprawnie obstawiła wynik meczu w Bielsko - Białej (92%), całkiem dobrze obstawialiśmy również mecze w Częstochowie (64 %) i Olsztynie (58%).
Najbardziej zaskoczył wynik w Kielcach (8%), jako jedyny poprawnie zwycięzce i wynik wytypował Stenol_92 , za co zgarnia fuksa kolejki, brawo. Warto odnotować, że Stenol_92 jako jedyny poprawnie wytypował wszystkich dotychczasowych zwycięzców i legitymuje się skutecznością 88%.
----------------------------------------------------------
BONUS:
Najwięcej asów jak dotychczas Cerrad Czarni Radom - 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

ostatnia odpowiedź: 28 marca 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

25-03 14:45 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
25-03 15:00 BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0:3
25-03 17:00 Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
25-03 20:00 Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:2
26-03 18:00 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1
26-03 17:00 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
28-03 18:00 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:2
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0:3
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:1
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1:3
--------------------------------------------------
BONUS: JW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

24-03 20:30 AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 0-3
25-03 14:45 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1
25-03 15:00 BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0-3
25-03 17:00 Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
25-03 20:00 Effector Kielce - Espadon Szczecin 3-1
26-03 18:00 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - AZS Politechnika Warszawska 3-0
26-03 17:00 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 0-3
28-03 18:00 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1-3
Asseco Resovia Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:0
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 1:3
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:2
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 2:3
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 3:2
Bonus: Jaszczymbie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

24-03 20:30 AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 #TradycyjnySet
25-03 14:45 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
25-03 15:00 BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0:3
25-03 17:00 Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
25-03 20:00 Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:2
26-03 18:00 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0
26-03 17:00 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
28-03 18:00 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 3:2
Bonusa postawię po południu, po analizie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 24 marca 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

24-03 20:30 AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 0-3
25-03 14:45 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1
25-03 15:00 BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0-3
25-03 17:00 Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
25-03 20:00 Effector Kielce - Espadon Szczecin 2-3
26-03 18:00 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3-1
26-03 17:00 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 0-3
28-03 18:00 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1-3
---------------------
Bonus: Jastrzębski Węgiel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

AZS Częstochowa - Lotos Gdańsk 1-3
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1
BBTS Bielsko Biała - Skra Bełchatów 0-3
Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
Effector Kielce - Espadon Szczecin 3-1
ZAKSA Kędzierzyn - Politechnika Warszawska 3-1
MKS Będzin - Resovia Rzeszów 1-3
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1-3
Bonus: Skra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 1-3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 2-3
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0-3
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 2-3
Effector Kielce - Espadon Szczecin 3-0
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3-1
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 23 marca 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:0
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0:3
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:1
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1:3
Bonus: Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0:3
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:2
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1:3
Bonus: Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0:3
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:1
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2:3
Bonus: Katowice

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

Zestaw par:
24-03 20:30 AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk 0:3
25-03 14:45 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:0
25-03 15:00 BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 0:3
25-03 17:00 Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
25-03 20:00 Effector Kielce - Espadon Szczecin 3:1
26-03 18:00 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0
26-03 17:00 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
Katowice vs JSA 3:2
Bonus: Zaksa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.