angol05 - lubi - strona 2

 • angol05 lubi Komentarz

  Rusko rusko stara klusko taśmę zje...łeś sam sie wydymałeś

 • angol05 lubi Komentarz

  Który to już liść dla gebelsa Rusko?

 • angol05 lubi Komentarz

  Za to szarpanie przez startowego koła Pawlickiego ten powinien mu wywalić z liścia. Co to za samowolka?

 • angol05 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • angol05 lubi Komentarz

  chodzę na Spartę 15 lat, choć jestem stosunkowo młody. Jest mi wstyd za to co odjebał wczoraj Dobrucki, za to co dziś działo się przed meczem i w jego trakcie. Wstyd mi ogromnie.

 • angol05 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • angol05 lubi Komentarz

  Brawo Smyk! Brawo Domin!

 • angol05 lubi Komentarz

  To pieniążki i "królewskie" życie żony piłkarza, tak nieosiągalne dla plebsu, a i dla profesury także, nie rekompensują niedogodności związanych z czytaniem niepochlebnych, w większości celnych, komentarzy o braku zaangażowania w grę panów kopaczy, a wręcz legendarnym zaangażowaniu się w reklamowanie parówek, dezodorantów, piwa i chipsów ? Luksusowe życie upoważnia do mundralowania ??? Poyebało te WAG-iny kompletnie... Co jedna, to mundrzejsza ...

 • angol05 lubi Komentarz

  Panie Pele , Garincza , Eusebio , Ronaldo , Cruyfie , czy jak tam inni chcą o Panu mówić . Zespòł nie ma trenera , taktyki , ambicji sportowej zaangażowania w grę i .......... pragnienia zdobycia czegokolwiek . Może wy myślicie że sport rozdaje medale za nazwisko , pochodzenie i to co inni zdobywali w sporcie , dostali na gwiazdkę od Św Mikołaja . Otóż i wy - nasza reprezentacja narodowa , macie takiego swojego Św Mikołaja w postaci nas - kibiców i obywateli tego kraju !! Za całkowitą darmochę jesteście gośćmi najlepszych hoteli , restauracji , kurortów nadmorskich , macie nie złą kasę tzw ,,kadrowego ,, gracie w strojach bardzo dobrych marek , butu piłkarskie to już chyba z nieznanych galaktyk będziemy dla was ściągać . Macie sztab ludzi zarabiających krocie : trenera , masażystów , psyhologów , kucharzy itd . Wasze dzieeczyny , žony , kochanki i dzieci za całkowitą darmochę bawią się , zapraszane są na koncerty , publiczne fitnesy , i lansują siě jak tylko mogą przy kadrze narodowej . Boiska na ktôrych trenujecie czy gracie to jak perskie dywany , na których nie jeden nie zły piłkarz nawet suchą nogą nie stanie .. Reasumując macie of nas wszystko co tylko możliwe , a co wy w zamian oferujecie nam ? - brak jakiegokolwiek pomysłu na grę , brak trenera , sportowej ambicji i zaangażowania , brak sił , a do tego wszystkiego staliśmy się obiektem drwin i szyderstwsa w Europie i na Świecie . DZIĘKUJEMY WAM BARDZO ZA WSZYSTKO CO DLA NAS ZROBILIŚCIE I ZRÓBCIE JESZCZE JEDNO . ZAKOPCIE SIĘ WSZYSCY POD ZIEMIĘ I DAJCIE NAM ZAPOMNIEĆ . !!!

 • angol05 lubi Komentarz

  Władza w mieście się zmieni to znowu gdzieś po Polsce zacznie się tułać i laskę bogaczom robić. Dla pieniędzy ta szuja sprzeda najbliższych . Działacze z Leszna muszą go tolerować bo to kolega prezydenta, a miasto daje hajs na klub. Moim zdaniem to powinien zostać np. takim rzecznikiem jakiejś partii politycznej, np PO, trochę wykształcony, poprawnie się wysławia , arogant, sprzedawczyk..."Ale ludzie nie głupie, pamiętają i swój honor mają" jak mawiał pleban. DLATEGO NIECH TEN RYJ PASKUDNY TRZYMA Z DALA OD TAK BLISKIEJ MI DYSCYPLINY A TYM BARDZIEJ DRUŻYNY Pozdrawiam

 • angol05 lubi Komentarz

  Dlatego Jasiek to wielki skarb w talii Barona, lider z prawdziwego zdarzenia a zgadza się na rolę drugiej linii z własnej woli i chęci a że jest dodatkowo w super formie to robi dla Unii mega robotę. W sumie taka prawda jak ktoś ma formę to zwisa mu z jakiego pola i na jakim torze startuje bo i tak kręci się w okolicach 2-cyfrówek :)

 • angol05 lubi Komentarz

  Jestem co prawda kibicem UL, i obu leszczyńskich chłopaków bardzo lubię, ale nie można dawać dzikich kart za nazwiska. Pawlicki nabawił się kontuzji na własne życzenie a Krzychu spieprzył Złoty Kask i tyle, Buczkowski powinien dostać dziką kartę, bo jest następny w kolejności z tych, którzy wywalczyli awans na torze, a w następnej kolejności Zengota. Nie według nazwisk tylko według zasług. A chłopaki niech próbują za rok.

 • angol05 lubi Komentarz

  Nareszcie !!!
  Już było kilka takich prób.
  W końcu wypali !
  Brawo włodarze Kolejarza i UL !!!
  Do zagorzałych kibiców Kolejarza - niech w końcu dotrze do niektórych z Was, że Rawicki żużel reaktywował się w dużej mierze dzięki dobrej współpracy od samego początku RKS i UL i Unia zawsze dobrze życzyła niedźwiadkom ! W Lesznie nie spotkasz kibica który by psioczył na Kolejarza a w Rawiczu niestety jest odwrotnie. Może wreszcie do Was dotrze,że można żyć w zgodzie !
  W kupie siła !
  AVE BYKI !
  AVE Kolejarz !

 • angol05 lubi Komentarz

  Zawsze tak bylo ze Leszno w Polsce rządziło!!!

 • angol05 lubi Komentarz

  SMYK multimedalista w tym roku!

 • angol05 lubi Komentarz

  Smyk to jakis robot w tym sezonie :)

 • angol05 lubi Komentarz

  29 na 30 możliwych punktów! SMYK chyba musi jakąś chatę na puchary wybudować

 • angol05 lubi Komentarz

  Smektała 2 Adams :E

 • angol05 lubi Komentarz

  Brawo młode Byki !!! Gratulacje

 • angol05 lubi Komentarz

  Brawo KSUL