Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mpaolo lubi Komentarz

  "Lepiej "niepotrzebnie" się zgłosić do lekarza i zrobić badania niż udawać, że nic się nie stało. Każdy powinien mieć w sobie taką odpowiedzialność"
  Co za bzdety. Ludzie zglaszali sie niepotrzebnie do lekarzy czy szpitali bo mieli nasiane w glowie z propaganda i zamiast leczyc ludzi naprawde chorych, badali ludzi zdrowych z podejrzeniem tego nibywirusa.
  Stop propagandzie

 • mpaolo napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Lekarz PZM: PGE Ekstraliga jedzie, bo zadziałały procedury. Trend w kraju jest niepokojący

  Galewski za zdjęcie naszego kibica Motoru Lublin masz u mnie minusa! Tym bardziej że w woj. lubelskim zachorowalność na Covid-19 jest na dość niskim poziomie w przeciwieństwie do innych województw. Równie dobrze mogłeś wziąć sobie za przykład Śląskich górników czy nawet "kolorowych" protestujących w Warszawce. Niech szanowny redaktorek wraz z lekarzami wybierze się do galerii, Tesco, Leroy Merlin lub na jakąś giełdę bądź targówek w weekend, a najlepiej to na jakąś msze do kościoła i zobaczy kto przestrzega zaleceń i ilu ludzi się do nich stosuje. Tak więc próżno szukać daleko, gdy się wokół siebie wszystko znajduje.

 • mpaolo napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb: Zaliczenie wyniku? Może wtedy będzie trzeba trzasnąć drzwiami [WYWIAD]

  Faktem jest, że to spotkanie to był pokaz błędów sędziego, ale dziwi mnie jedno. Czemu dopuścili do tego, by to spotkanie sędziował sędzia pochodzący z tego samego rejonu co jedna z drużyn. Pamiętam jak sędzia Słupski pomimo iż mieszka w stolicy został kiedyś odsunięty od jednego ze spotkań Motoru Lublin tylko dlatego że pochodzi z Lublina. W tym przypadku powinno być tak samo z Substykiem i nie było by zgrzytów.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Czekam kiedy zuzlem zacznie rzadzic REGULAMIN !!!

 • mpaolo lubi Komentarz

  Skoro sędzia i komisarz dopuścili tor do jazdy to jak można mówić, że był nieregulaminowy??

 • mpaolo lubi Komentarz

  Mnie trochę śmieszą działacze klubu grudziądzkiego, że po ogłoszonym zakończeniu przez sędziego meczu w trybie awaryjnym ściągnęli dwa ciągniki a kierowcy nie wiedzieli po co na ten stadion przyjechali. Wg mnie do zdjęcia, tylko telewizja pokazała,że ten przyjazd był po czasie.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Sędzia nieregulaminowo zakończył zawody ! Nie ma w regulaminie podstawy do zakończenia meczu w trakcie biegu ! Przypominam że bieg 10 został rozpoczęty a nie został zakończony.To tak jakby sędzia piłkarski zakończył mecz w 65 minucie bo zawodnicy ślizgali się na zbyt zroszonej murawie.Decyzje mogłyby być dwie albo jedziemy dalej albo walkower dla gorzowskiej Stali.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Tak się zastanawiam, gdy wysiadła stacja prądu w Gorzowie, niektórzy domagali się walkowera dla gości mimo, że awaria była niezależna od gospodarza. W Grudziądzu, mecz przerwano z powodu nieprawidłowego przygotowania toru. Więc mecz powinien być powtórzony lub powinien być walkower dla gości.

 • mpaolo lubi Komentarz

  A właściwie to za jakie grzechy znęcamy się nad sędzią? Za rozpoczęcie meczu, niesłuszne wykluczenia, czy za jego przedwczesne zakończenie? Każda z tych sytuacji nie jest niczym dziwnym, więc chyba chodzi o kumulację. Ok, ja sędziego nie bronię. Ale nie podoba mi się, że panowie z władz zniżają się do poziomu polityków, nagle wydając decyzję "w trybie pilnym". A to nie powinny się zebrać, jakieś komisje, zarządy, nie przysługuje sędziemu dobre imię? Lud chce krwi, to dajemy, bo będą zamieszki, tak?

 • mpaolo lubi Komentarz

  Ciekawe jest to że podczas meczu żaden z (neutralnych) komentatorów nawet nie wspomniał że to mogło być specjalnie. Wstyd. Ten kanał zawsze przeciwko Lublinowi

 • mpaolo lubi Komentarz

  Jestem z Częstochowy. Po obejrzeniu powtórek kilkakrotnie stwierdzam tak samo jak podczas wczorajszego meczu, że wypadek był ewidentnie taktyczny. Bardzo lubię i kibicuję Pawłowi ale po tym wywiadzie widać, że mataczy. Wjechał w łuk szeroko i bez gazu jak powiedział Cegła. Nie było też żadnego defektu. Lać wode to może sobie niewidomym ekspertom, a nie starym kibicom. Upadek z troche lepszymi notami za styl niż Pana Rafała Sz. w 2013 ale jednak taktyczny. Powinna być czerwona i odpoczynek od żużla na meczu w Rybniku. Cieszę się, że wygrał Motor. Oliwa sprawiedliwa. Pozdrawiam, kibiców ale tylko obiektywnych, którzy widzą żużel nie tylko w barwach swojej drużyny. Nie znoszę kombinatorów. Szumina dostał wtedy takie polecenie od trenera i nie było Włókniarza w finale ligi…odechciewa mi się tego sportu bo nadaje się na wiejskie festyny z tymi wszystkimi pseudoekspertami.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Przede wszystkim za brak czerwonej kartki dla pawla tchórza przedpełwskiego , komisja do spraw i orzeczen sędziowskich powinna zawiesić i ukarać finansowo osobę ktora pelnila pseudo funkcje sedziego ! Nastepnie dodam iz osoby broniące w/w pseudo zawodnika to osoby
  niespełna nie tylko rozumu ale również .................. ....... ! Mając takie głowy jak w/w to proponuje nimi nie myśleć !? Lecz na nich siedzieć . Teraz pandemia wirusa przykryte wszystko. Pozdrawiam wszystkich uczciwych i normalnych kibiców.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Sorry ale ta ekstraklapa jest żałosna. Najlepsza żużlowa liga świata bierze zaciągi z niższej ligi. Rozumiem że ktoś może nie mieć obecnie formy, albo ma problemy ze sprzętem. Ale zaraz będziemy mieli 1/4 zawodników wypożyczonych. Kiedyś kluby jeździły z tym co miały i ponosiły konsekwencje za swoje działania (Rybnik, Toruń). Teraz sezon ratuje się na momencie bo grunt zaczyna się walić pod nogami. W zła stronę to wszystko idzie.

 • mpaolo lubi Komentarz

  To tylko pokazuje że we Wrocławiu pali się grunt pod nogami.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Bardzo mądry komentarz z forum Lublina mam nadzieje ze kto,s sie nie obrazi ze tu go wklejam:)Najmadrzejszy post jaki czytałem od 28 lat.
  Co do Przedpełskiego, nie mam najmniejszych wątpliwości, że upadek był celowy. To, że wykonał go nieumiejętnie i się przy tym obił (jakże mi przykro!) nie może w żaden sposób wpłynąć na ocenę sytuacji. A ta była następująca:
  - mówimy o zawodniku, który jest seniorem, ociera się o kadrę Polski i, jak wskazują jego ostatnie wyniki, jest obecnie w szczytowej formie
  - zawodnik jechał u siebie i był to jego piąty start tego dnia, wcześniej dwa razy wygrał i raz był drugi
  - w ciągu zawodów pokonano 120 łuków, z tego 90 w szprycy. Upadek tym wywołany wydarzył się jeden raz.
  - do upadku doszło w biegu, w którym Motor miał bezpieczne podwójne prowadzenie
  - wywrócił się zawodnik jadący na ostatniej pozycji, nikogo nie atakujący, w zwykłej, całkowicie typowej sytuacji torowej trzeciego okrążenia wyścigu, w którym nic już się nie ma prawa zmienić
  - wywrócił się zawodnik słabszy od kolegi z pary - kolega z pary miał większe szanse na odwrócenie sytuacji w powtórce
  - do upadku doszło w takiej fazie meczu, w której dowiezienie podwójnego prowadzenia dawało gościom niemal pewne meczowe zwycięstwo
  - do upadku doszło na trzecim okrążeniu - ostatnim, na którym można to było zrobić bez konsekwencji w postaci zaliczenia wyniku
  - upadek poprzedziła utrata mocy, ale nikt nie wspomniał o defekcie
  - zawodnik nie podjął żadnej walki o utrzymanie się w torze jazdy
  Jeśli w świetle powyższych faktów ktoś chce wierzyć, że upadek nie był intencjonalny, to mu wolno, ale sam sobie wystawia laurkę, tak jak wystawił ją sobie wczoraj Leszek Demski i cała ekipa nSport z wyjątkiem Dryły, któremu nie pozwolono się wypowiedzieć. Na szczęście mógł przewracać oczami i z tego prawa skorzystał.
  Gdybyśmy nie wygrali tego meczu, byłby to wał sezonu, a nikt z ekspertów tego nie zauważa. Jest to kompletna kompromitacja nSportu oraz ligi. Przy tym szkoda nawet wspominać o ostrzeżeniach dla Hampela i kompletnym lekceważeniu znacznie dalej idących prób kradzenia startów przez Madsena.
  Drużyna odpowiedziała na te wały w najlepszy możliwy sposób.
  Mam tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy klepać Przedpełskiemu, jak przyjedzie do Lublina. Sam podwoję wysiłki, aby nabyć bilet na mecz i osobiście patafiana wygwizdać, choćbym miał to zrobić sam.

 • mpaolo lubi Komentarz

  A kogo niby Przedpelski miałby zaatakować? Bzdura,jakich mało... Przykre,ze taki zawodnik,tłumaczy nam w debilny sposób,zachowanie Pawełka... Kibice tez znają się na żużlu p.Dolomisiewicz

 • mpaolo lubi Komentarz

  uznajmy, że Przedpełski to zdrowo myślący i inteligentny żużlowiec, dlatego proszę raz jeszcze obejrzeć powtórki i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego inteligentny zawodnik z wieloletnim doświadczeniem jadąc na ostatnim miejscu wjeżdza w łuk wyprostowanym motocyklem przez co wynosi się pod baloty? co chciał w ten sposób osiągnąć? kogo zaatakować? kogo wyprzedzić? przecież on nie miał żadnych szans na poprawę swojej pozycji w tym wyścigu! trzeba być impotenetem intelektualnym, aby uwierzyć w taki kardynalny błąd Przedpełskiego, tak może upaść chłopak po licencji, ale nie zawodnik, który jest jednym z liderów drużyny i jedzie na własnym, znanym, torze, na którym wczesniej przejechał już 4 wyścigi.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Ja tam ewidentnie widziałem na mikro powtórkach usmiech na ryju Przedpełskiego jak przerwano bieg:)

 • mpaolo lubi Komentarz

  Jeżeli zawodnik nie jest atakowany przez nikogo i upada przy wyjątkowo niekorzystnym i praktycznie rozstrzygniętym wyniku licząc na powtórkę powinien zostać zdyskwalifikowany, zaś wynik biegu powinien zostać zaliczony. Skutkiem tego powinna być czerwona kartka i dyskwalifikacja zawodnika na dwa kolejne mecze.
  Proszę zwrócić uwagę na to, gdyby to gospodarze wygrali w tej sytuacji mecz. Afera byłaby na całą Polskę. Szanujmy się, please.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Nie ma co analizować - polecenie dla Madsena czy Przedpełskiego mogło być jasne - jak wynik niekorzystny kładziemy się. Tak jest zawsze - swego czasu Andriej też pogrążył Ostrów.:) Przedpełski to nie Nile Tuft żeby tak leżeć przypadkowo.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Ale kogo chciał Przedpełski atakować? Madsena? Dołomisiewicz widział w ogóle bieg, że takie bzdety plecie?

 • mpaolo lubi Komentarz

  "Przedpełski spróbował ataku pod bandą, ale pod nią sytuacja zmienia się w zasadzie z biegu na bieg. Zawodnik wjeżdżający "na bandę" albo się z nią całkowicie skleja, albo otrzymuje taką przyczepność, że znacznie rozpędza swoją maszynę. Przedpełski próbował po prostu ryzykownego ataku" Jakiego ataku?! Tam nie było żadnego przeciwnika, natomiast był pas miękkiej nawierzchni, po którym nikt nie jeździł, bo się nie dało. Poza tym jeśli atakował to dlaczego zamykał gaz?!

 • mpaolo napisał/a komentarz do Żużel. Paweł Przedpełski celowo upadł na tor? Były żużlowiec broni zawodnika Włókniarza

  Dołomisiewicz czy ty oglądałeś to samo spotkanie co inni? Jaki atak człowieku??? Na Madsena? Niech sobie włączy powtórkę i przeanalizuje jak Paweł przed łukiem przycinał manetkę, a w wywiadzie twierdził że go poniosło. Co go poniosło? Jakby go poniosło to by gazu nie przycinał, co zresztą nawet Cegielski zauważył. Tutaj akurat zgodzę się z Krystyniakiem, bo takie sytuacje nie mogą mieć miejsca w decydującym momencie spotkania.

 • mpaolo lubi Komentarz

  Największa zagwozdka jest czy to trener mu kazał zrobić taki trick w razie 1-5 dla gości czy sam na to wpadł w czasie biegu?

 • mpaolo lubi Komentarz

  Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest ta łajza Demski, którego uważają za eksperta. Były sędzia, który kiedyś dopuścił do biegu zawodnika niezgodnie z regulaminem. I on ma być wyrocznią? Niech najpierw ustali jedną wersję procedury startowej, bo co tydzień mówi co innego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.