Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Vezyr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Francuzi tym składem mogliby w SON jechać :)

 • Vezyr napisał/a komentarz do Żużel. Kto powstrzyma Rosjan? Biało-Czerwoni walczą w Lublinie o medale. 1. dzień SoN NA ŻYWO!

  mieszkam 15 min od stadionu. Właśnie zaczęło bardzo lać. Nic z tego nie będzie chyba

 • Vezyr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "... oglądać się na siebie...", co to kur*a za zdanie jest?

 • Vezyr otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Vezyr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powinien być następny walkower. Zły stan toru to pokłosie kombinowania z nawierzchnią. Jeżeli ostatnie opady były we wtorek, a w piątek nie można jechać, to decyzja powinna być tylko jedna

 • Vezyr napisał/a komentarz do VI runda Ligi Juniorów w Lublinie

  A składy to jutro podacie?
  To są sportowe fakty, czy już tylko sportowe plotki?

 • Vezyr napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Transferowa gra Łagutą rozpoczęta. Kto da więcej? [FELIETON]

  @Sinus: Zagraniczników mamy na poziomie. A Artiom na Polskiego seniora, bo przypominam, że ma nasze obywatelstwo. Do tego Cierniak i można walczyć o wszystko :)

 • Vezyr napisał/a komentarz do Żużel. Motor - GKM. Pedersen się kompromitował. Polacy w Grudziądzu zawodzą na całej linii (NOTY)

  @krakowska49: ale ty głupi jesteś

 • Vezyr napisał/a komentarz do Żużel. Motor - GKM: Pogrom w Lublinie, Motor zmiażdżył GKM! W Grudziądzu potrzebne trzęsienie ziemi [RELACJA]

  @SpartyFan: krótko: jeżeli jakiś klub mógłby kombinować z wynikami, to tylko Sparta. Mistrzowie....... Kombinatorki. I taka jest prawda :)

 • Vezyr lubi Komentarz

  GKM powinien być w Polsce ostatnim klubem, w którym jeździ Pedersen. Dla tego żuzlowca w Polsce nie powinno już być miejsca.

 • Vezyr lubi Komentarz

  Myślę, że wynik Lamparta jest lepszy niż forma. W młodzieżowym przeciwnicy słabi, kolejna trójka w biegu z bardzo słabym Buczkowskim. Mimo, że wygrał to wyglądał na wolnego i czasy to potwierdzają. O mało Miesiąc nie wjechał mu na plecy. Jego aktualna forma to kolejne dwa biegi, czyli szału nie ma.

 • Vezyr lubi Komentarz

  Pedersen to frustrat. Szkoda. Jakby nie było karierę miał piękną a odejdzie w niesławie. Szkoda Nikuś. Te twoje defekty wywołują śmiech i żenadę a pozbawianie pieniędzy w taki sposób rywala czyni z ciebie człowieka pozbawionego honoru......tfu tfu tfu prosto ci w twarz.

 • Vezyr lubi Komentarz

  @Lao: Co do KK to wiesz roznie moze byc :}

 • Vezyr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Podobno Wrocław ma już dla Cierniaka fajną żonę i honorowego mieszkańca miasta Wrocław :D

 • Vezyr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gorzów odwala maniane.
  2 tygodnie nie mogą naprawić rozdzielni. Bzdura. Są jeszcze agregaty prądotwórcze!
  Jak Gorzów nie jest w stanie zorganizować zawodów to walkower dla Wrocławia i tyle w temacie. Wiem, że Wrocław to najwięksi kombinatorzy od lat w żużlu, ale tutaj sprawa jest jasna.

 • Vezyr lubi Komentarz

  Jestem kibicem Sparty i mogę być nie obiektywny, ale te wszystko poza sportowe zagrywki w żużlu wywołują u mnie odruch wymiotny. Regulamin ma tysiące stron a nie można w jednoznaczny sposób powiedzieć co zrobić z przerwanym meczem po 10 biegach (mecz w Gorzowie). Zawodnicy decydują czy mecz się odbędzie mimo, że tor jest w miarę dobrym stanie (mecz w Częstochowie). Przekładany mecz jest z dnia w którym jest słoneczna pogoda i rozgrywany później przy opadach deszczu (mecz w Zielonej Górze). Instytucja gościa miała być ochroną przed ewentualnymi zachorowaniami zawodników a nie łataniem dziur w składzie (drużyna z Gorzowa i Wrocławia). Ruszanie się przy starcie to już jest loteria - jeden sędzia puści czołgistę a drugi za ruszenie brwią pod kaskiem da ostrzeżenie lub powtórzy bieg. Rozdzielnia naprawiana jest w Gorzowie przez 3 tygodnie, gdzie o wiele większe rozdzielnie w wielkich zakładach pracy naprawiane są "od ręki". Dopiero początek sezonu a kombinowanie jak przed play-offami.

 • Vezyr lubi Komentarz

  Można organizować wesela do 150 osób. 150 osób może siedzieć se sobą ściśnięta w zamkniętym pomieszczeniu i dyszeć jeden na drugiego podczas tańców. Tutaj mieliśmy skupiska, małe grupki do 20 osób na ŚWIEŻYM POWIETRZU. Gdzie logika ja się pytam? Mamy potulnie słychać nawet najgłupszych wymysłów władzy wbrew jakiejkolwiek logice?

 • Vezyr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To może jesze raz, bo wcześniejszy koment usunięto.
  Zamiast klikać, nabijać kasę plotkarkom ze SF, a potem co gorsze to czytać i komentować, śledźmy profile klubów i tam wyrażajmy swoje zdania. Klikamy i czytam te bzdury, które nic nie wnoszą żeby tylko potem to krytykować.
  Zostawmy te niby artykuły "znawcom" SF i babom, które lubią ploty. Pozdro dla kibiców żużla.

 • Vezyr napisał/a komentarz do Żużel. Jarosław Hampel o zmianie klubu: Motor ma ambitne plany, dlatego podpisałem ten kontrakt

  @Rybnik for life: To co piszesz o Motorze to się nazywa ambicja. Fajnie, że klub robi wszystko, żeby się wzmacniać i walczyć o wysokie cele.
  U Was w Rybniku problem jest taki, że jedyną gwiazdą która ma świecić jest Mrozek ze swoją niewyparzoną gębą. I to on jest raczej przyczyną, że ani sponsorzy, ani zawodnicy nie chcą za bardzo wiązać się z Rowem.

 • Vezyr lubi Komentarz

  No i pisze tu Pan Janusz Gil , że Marek Cieślak robi sobie szopkę z reprezentacji kraju … Panie Gil , czy Pan nie potrafi odczytywać faktów takimi jakimi są , czy też Pan , używając języka niezbyt parlamentarnego , rżnie głupa ? Szopkę z reprezentacji to zrobiły sobie gwiazdeczki wypinając swoje cztery litery w stronę reprezentacji i jej trenera , przysłaniając te cztery litery L-4 . A iluż obrońców mają teraz gwiazdeczki , ileż hejtu wylewa się przy okazji na trenera za to że ośmielił się odpowiedzieć "bohaterom" tak jak na to zasługują . Honorowy facet , jeżeli już palnął głupotę , to potrafi się do tego przyznać i powiedzieć przepraszam . Ale nie takie "gwiazdy" , przecież oni są nieomylni , zawsze mają rację , a teraz jeszcze ktoś ośmiela się ich krzywdzić a ich pożal się Boże obrońcy ( których tak na marginesie mają głęboko ) opluwają gościa któremu sami do pięt nie dorastają .

 • Vezyr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zmarzłego z jego głosem widziałbym w reklamie Haribo :D

 • Vezyr napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: ligowy żużel wraca do Rzeszowa! RzTŻ wystartuje w sezonie 2020!

  @ZKS Stal Rzeszów.: żużel, po piłce nożnej jest drugą dyscypliną pod względem popularności i oglądalności w tym kraju. Zanim zaczniesz pie*dolić bez sensu to się odrobinę zastanów

 • Vezyr lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vezyr lubi Komentarz

  @FAN SPEEDWAYA nr 1: hehe, to jakby Mrozek wyciągnął Michelsena to miałbyś o nim takie samo zdanie jak o Kępie?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.