Tigrus - lubi

 • Tigrus lubi Komentarz

  Finał w Gdańsku na stadionie w Łodzi... hmm duża ta łódź musi być...

 • Tigrus lubi Komentarz

  @Tigrus: tak szału nie ma

 • Tigrus lubi Komentarz

  @Tigrus: Łogaczova jeszcze mają

 • Tigrus lubi Komentarz

  Niesamowita hipokryzja redakcji.
  To dzięki Sportowym Faktom i forum, kibice zyskali główne miejsce do wylewania pomyj.
  Nikt z tym nic nie robi bo forum generuje wejścia, wejścia generują reklamy, reklamy generują wiadomo co.
  Po drugie jaki normalny sportowiec czyta i przejmuje się opinią marginesu na jakimś forum?

 • Tigrus lubi Komentarz

  Jaki adwersarza post taki poziom ... życie

 • Tigrus lubi Komentarz

  No masz racje, musiałam się zniżyć do Twojego poziomu..życie.

 • Tigrus lubi Komentarz

  ostaf won z żużla

 • Tigrus lubi Komentarz

  Dawno mnie tu nie było, a podkusiło mnie zeby otworzyc ten artykuł.
  Qwa nic sie nie zmieniło u tego the bila.
  Ost mówie ci, pakuj walizy i spie...aj z SF.

 • Tigrus lubi Komentarz

  Wszyscy kibice też mają dobrą radę dla Pana: Niech Pan w końcu skończy z pisaniem, to wybitnie nie jest Pana powołanie.

 • Tigrus lubi Komentarz

  DAREK MY TU CI TO MÓWIMY OD DAWNA. Pakuj walizki i uciekaj!

 • Tigrus lubi Komentarz

  Pewnie posadzili chłopaka "siłą" na motor (bo ojciec, bo stryj...) a on ma to w doopie i ma inny pomysł na życie.
  Czy zrealizuje swoje zamiary? Czas pokaże.

 • Tigrus lubi Komentarz

  apeluję! Przebadajcie Ostafę! Kto za?

 • Tigrus lubi Komentarz

  "Dużą wagę ma obecnie obserwacja zachowań i ewentualna reakcja na działania Oskara dokonywane przez osoby mu bliskie, które dobrze go znają i z którymi jest w codziennym kontakcie" - wiec przestan panie Ostaf krecic gwnoburze z ktorej nic nie wynika, jedynie z powodu klikalnosci. Artykuly o filmikach z youtube to jedyna rzecz ktora pan umie

 • Tigrus lubi Komentarz

  Panie redaktorze Dariuszu, Oskar potrzebuje dwóch chętnych do chórku, bierz pan pana Krzystyniaka, przyozdobicie się na hare kryszna będziecie wyć do mikrofonu i będzie git :D zabierzcie ze sobą jeszcze Wardzałę będzie w gary naparzał :))

 • Tigrus lubi Komentarz

  U buka pojawiły się zakłady czy Ostaf do wiosny spłodzi na temat Ajtner jeszcze ponad 10 artykułów,bo wie że ilość odsłon będzie imponująca.
  Za chwilę dowiemy się w jakim miejscu były nagrywane te filmy,o której godzinie,kiedy i kto jeszcze brał w nich udział,oraz gdzie nabył kamerę i kosmetyki.Czekam na dalszy ciąg tej jakże interesującej telenoweli:)
  Ps.Aż dziw bierze,że nie napisał i innym zawodniku Polonii, który ma większe problemy i nie chcę dać sobie pomóc.

 • Tigrus lubi Komentarz

  Dziękuję Siopkowi za walkę na torze i oddanie serca dla Polonii. Jak wiadomo stawki w 2 lidze są niskie na których bazuje papa Gollob dlatego też nie był w stanie(spłacając długi po poprzednikach)dać więcej zawodnikom.Owszem mogliby chłopacy zarobić i kasę otrzymaliby dość dobrą,ale jako premia w przypadku awansu do I ligi co jest nierealne.
  Mam nadzieję,że Marcina jeszcze kiedyś będę oglądał z gryfem na piersi i podziwiał jego udane szarże na S2. Powodzenia kapitanie w nowym klubie.

 • Tigrus lubi Komentarz

  No niestety na przyzwoitych warunkach finansowych będzie jeździł jedynie Oskar a reszta to jak powiedział Siopek dostanie jałmużnę i ledwo starczy na sprzęt

 • Tigrus lubi Komentarz

  Zarząd wyszedł naprzeciw kibicom i obniżył ceny biletów - każdy taki krok, to ruch w dobrą stronę. Przecież koszty organizacji meczów, serwisów silników i zakup sprzętu kosztuje w każdej lidze tyle samo.

 • Tigrus lubi Komentarz

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Teraz papa Gollob krytykuje to co kilkanaście lat temu on wygłaszał że jego synowie nie będą jeździć za ścierwo na kiju. Obecny stan polskiego żużla jest pokłosiem tego co było przez 30 lat i niestety on ma w tym udział. Ma pretensje do Marcina Jędrzejewskiego że odchodzi z Polonii, co ma być niewolnikiem jaśnie pana i czołem bić i po rękach całować? Jeździł 4 sezony po powrocie i co mało? Jest wolnym człowiekiem i zawodnikiem.

 • Tigrus lubi Komentarz

  Jak zwykle żadnych wniosków. Rozumiem, że teraz każdy kto odejdzie z klubu będzie zmieszanym z błotem "bankomatem". Szkoda, że Władek nie krytykował Oskara, kiedy pojawiła się "mityczna" oferta z Łodzi. Wówczas mówił:

  Rozwinął się sportowo przez ostatnie dwa lata w Polonii i bardzo by nam się tu przydał. Ale... to będzie jego wybór. Jestem zaprzyjaźniony z prezesem Orła i pretensji nie będzie. Każdy sam wybiera swoją drogę, a my działamy dalej - skomentował Władysław Gollob.


  Wypada jeszcze tylko pogratulować kolejnej wizji cen biletów. Nie jest tajemnicą, że cena wejściówki powinna być dopasowana do siły sportowej i infrastruktury klubu. W Bydgoszczy ceny od lat na podobnym poziomie tylko skład i stadion coraz gorszy. Matematyka się kłania panie Prezesie. Lepiej mieć bilety po 25zł i 1500 osób na stadionie czy też po 15zł i 3000 kibiców?! Nie wiem jak liczy Gollob, ale mi wychodzą lepsze zyski z tańszych biletów...