Conservateur - lubi

 • Conservateur lubi Komentarz

  Właściwie spór bez powodu - obydwie drużyny są dopingowanie w sposób, jaki umieją kibice. Wiadomo, że w Rzeszowie SSPS ma już długą tradycję i oprawa widowisk siatkarskich ma klimat niepowtarzalny gdzie indziej. Grupa też rośnie w siłę, bo co roku są nowi chętni do przyłączenia się do grupy.
  Gdańsk dotychczas nie miał takiej tradycji, a myślę że klub stać na współpracę z zadeklarowaną grupą stałych fanów. Jak dla mnie każda próba zorganizowania widowni dla dopingu swoich ulubieńców jest na plus - dopóki nie obraża kibiców przeciwnika.
  Grupka kibiców Trefla obecna w Rzeszowie zasługuje na szacunek, a nie na wyśmiewanie. I całe Podpromie dało temu wyraz głośno pomagając dopingiem fanom z Gdańska przy dekoracji medalami.
  I jest też racja w tym, że gdyby Ergo Arena była w Rzeszowie, to proporcje ilości widzów byłyby odwrotne.
  Ważne, że w całym sezonie Podpromie ma obłożenie nieomal 100%.
  Po planowanej przebudowie będzie wielkością zbliżone do Łuczniczki i wtedy się okaże na ile obłożenie nie ulegnie zmianie.

 • Conservateur lubi Komentarz

  Perugia przegrała mecz przez Alexa i jego czerwoną kartkę,wprowadził nerwową atmosferę do druzyny jakby nie ta kartka to by wygrali i Skra by była pod ścianą.
  Skra znowu pokazała klasę po słabiutkim meczu,Conte słabo na początku z Uriarte,wejście Winiara odmieniło zespół i nawet Conte grał potem fantastycznie.
  Najważniejszy jest awans,gratulacje dla Skry za F4.

 • Conservateur lubi Komentarz

  38 pkt mniej niż Austria, nie brzmi jak zapowiedz medalu.
  Nie wystartował Wellinger stąd dziura u Niemców.
  No, ale wstaw Krausa choćby z 210 pkt i jest 925, czyli o złoto Niemcy z Norwegią.

 • Conservateur lubi Komentarz

  Simon, niech Cię Pan Bóg ma w swojej opiece !.

 • Conservateur lubi Komentarz

  Niby rankingi nie grają, ale to Polska była faworytem w tym spotkaniu. Tyle, że gra na wyjeździe rządzi się swoimi prawami.
  Dzisiaj poszło wszystko tak jak trzeba - i optycznie, i matematycznie nasi byli lepsi.
  Zwrócę uwagę na tego, który bramki nie strzelił, a któremu często dostaje się za to baty.
  Doceńmy grę Roberta Lewandowskiego, bo jego praca naprawdę przynosi efekty. Fakt, że cieniem pada na jego dzisiejszy występ jedna "setka" (bo ten wcześniejszy strzał był bardziej "odruchowy". Ale i tak jego występ należy ocenić wysoko.
  No i oczywiście strzelcy: Glik, Krychowiak, Mila, Milik. Brawo!

 • Conservateur lubi Komentarz

  Chciałbyś coś dodać?

 • Conservateur lubi Komentarz

  Żenada Wojtek, słabiutki ten humor.

 • Conservateur lubi Komentarz

  nie ogladalem ani jednego seta tych mistrzostw i tak zostanie!!kumpel chciał mnie wyciagnac do knajpy na spotkanie z rosja-grzecznie odmowilem przekazując mu informacje"dla zasady"...bojkotuje -teraz chcą sobie ogladalnosc nabic...zenada,panie SOLOrz-kibice już wybrali najlepszego blokującego tych mistrzostw-statuetka się panu należy jak psu kosc!!!

 • Conservateur lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Conservateur lubi Komentarz

  Zgadzam się z tym, nie jestem hurra optymistą przed jutrzejszym meczem, ale to co napisałeś to jest fakt i nie ma co z tym dyskutować ;) Rosja nie gra dobrze na tym turnieju, mają problemy kadrowe na tych MŚ (Werbow, Siwożelez, Michajłow), co do tego pierwszego- zobaczmy co dziś zagrał Jermakow, nie oglądałem całego meczu, ale zdecydowaną większość (właściwie tylko bez początku trzeciego seta) i kilka błędów tego libero było karygodnych. Jeśli nie zagrają świetnego meczu na zagrywce to musimy ich rozbić, nie chcę nawet myśleć o tym, że tak dobry występ w turnieju zakończymy przegrywając za 3 pkt. z Rosją... Piszę, że zakończymy, bo umówmy się, ewentualny mecz o 5. miejsce będzie o pietruchę.

 • Conservateur lubi Komentarz

  Dziwne niektóre komentarze:
  „Rosja woli...” - co oni mają do „wolenia”? Będą grali z Iranem o 5-te miejsce i niech chociaż to wygrają :D

 • Conservateur lubi Komentarz

  Mecz bez historii. Chciałoby się, żeby Rosjanie jutro zagrali tak jak dziś. Jest jednak spora różnica - dzisiaj Rosjanie "mogli", jutro "muszą". Jak to wpłynie na ich grę - nie wiadomo.
  Słaby Grankin - to dobra wiadomość :-)
  Serwis Muserskiego może wrócić, oby nie. Złapać go na środku piekielnie trudno.
  Pawłow na swoim wysokim poziomie. Ilinik - tylko nieźle.
  Słabo Apalikow i jego zmiennik Wolwicz. Słabo (i to szczególnie mnie ucieszyło) także Spiridonow, choć i tak musiał pokazać jaki z niego buc.
  Przed meczem z Brazylią pisałem, że nie ma drużyn nie do ogrania. Rosja w całym turnieju nie pokazała niczego takiego, co kazałoby zweryfikować tę tezę. A więc - do działa! To znaczy - do dzieła!

 • Conservateur lubi Komentarz

  To nie jest portal religijny,tylko strona o sporcie i nie musisz od razu ruszać katolików,bo mowa była o Islamie:)

 • Conservateur lubi Komentarz

  Gdyby podliczyć straty to muzułmanie zabili mniej więcej tyle samo co krzyżowcy. Różnica polega na tym, że krucjaty nie były spowodowane sprawami religijnymi a politycznymi, a dżihad muzułmanów miał podłoże czysto religijne. Tyle o historii.

  Co do piłki. Dłuższa przerwa zimowa to nie problem. Związki mają 6 lat na przygotowanie eliminacji, i terminów ligowych. Mundial w Katarze to dobry pomysł. Tam nic wielkiego się nigdy nie działo, więc takie wydarzenie będzie na pewno ciekawe.

 • Conservateur lubi Komentarz

  Ty wiesz ilu mieszkańców ma Katar?
  Niesamowita promocja.
  Co do kwestii religijnych nie poruszam ich z Tobą, bo chyba nie chcesz widzieć choćby obecnego Państwa Islamskiego.
  Tyle ode mnie.

 • Conservateur lubi Komentarz

  To niech Serenka spróbuje, bez rakiety, piłką do siatkówki, zaserwować tyle co Mario ;)

 • Conservateur lubi Komentarz

  Adrenalina oby była w decydującej fazie, a najlepiej w samym finale, może być nawet po tie-breaku. :)

 • Conservateur lubi Komentarz

  No tak... grunt to dostać kilka cyferek, jakieś statystyki i dramatyzować, ze sparing przegraliśmy. Nieważne jakie były założenia taktyczne, nieważne jaki był przebieg sparingu i że się go na oczy nie widziało, nieważne, że wynik nie ma tu w ogóle znaczenia. Trzeba sobie w końcu ponarzekać :) W końcu ten dzisiejszy przegrany sparing oznacza przegraną z Serbią na otwarcie. Ba! Oznacza przegraną w całym MŚ. Dzięki, nie będę musiał oglądać.

 • Conservateur lubi Komentarz

  Messi? Lubię i szanuję ale nie zasłużył.

 • Conservateur lubi Komentarz

  Przykro to pisać, bo ja zawsze z ogromnym szacunkiem do Messiego podchodzę, ale ta nagroda to skandal! Jeśli chcieli wyróżnić kogoś z Argentyny to zasłużyli na to Mascherano lub Garay, choć moim zdaniem wybór musiał nastąpić między Robbenem i Neuerem.