Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

grolo

Skasowali ci też inny wpis. To świadectwo "pracy" moderatora.Oto on (skierowany do hejtera):
"Wyłącz caps lock, stosuj interpunkcję bo ciężko się to czyta, i w sumie nie wiadomo o co dokładnie tobie chodzi." - na jakiej podstawie ten wpis został skasowany???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Witaj @baleron.Odzyskałem twój wpis, usunięty przez moderatora pod artykułem o prez. Adamowiczu, którym zareagowałeś na wyjątkowo ohydny wpis hejtera. Oto on:
"W odpowiedzi wklejam ci tekst, nie mój, bo znaleziony gdzieś na jakimś forum:
*
"Prawicowa hipokryzja, czyli z jednej strony wolność, ludzie decydują sami o sobie, bla, bla, ale już dwóch homosi nie może zawrzeć formalnego związku, śmiertelnie chory człowiek nie może na własną prośbę poddać się eutanazji, nie można legalnie kupić i zapalić sobie marihuany, dorosły chłop nie może pójść do legalnej agencji towarzyskiej i legalnie pociupciać z prostytutką która jest przebadana, płaci podatki i ma wszystkie świadczenia.
A przecież te rzeczy istnieją wokół nas, codziennie możemy je obserwować..., narkotyki i burdele na których zarabiają wyłącznie przestępcy. Homosie żyjący ze sobą, w końcu mają do tego prawo, ale nie mają prawa sformalizować swojej relacji, i ludzie bardzo chorzy, którzy cierpią w domach czy szpitalach, i często marzą o śmierci, a niektórzy decydują się na samobójstwo.
Wspomnieć można jeszcze, że wielu kato-prawicowych aktywistów najchętniej zmusiłaby kobiety do rodzenia po gwałtach, czy mocno uszkodzonych płodów. Ot i wolność wg kato-prawicy. Wolność, ale tylko w obrębie wartości które ONI wyznają. A przecież w Polsce nie sami katolicy żyją, i wolność tych ludzi rozmodlonych prawaków już nie obchodzi. Obchodzi ich za to, żeby był łatwiejszy dostęp do broni palnej. Czyli miłuj nieprzyjaciół, ale w razie czego pal im w łeb! Tak mówi Pismo, Ewangelia wg Cejrowskiego, haha."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.