Szczęśliwe zwycięstwo Korony (wynik)

Korona Kielce pokonała na własnym stadionie Tura Turek 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył na 10 minut przed końcem ładnym strzałem z dystansu Wilk. Piłkarze Tura mają czego żałować, bo zmarnowali w sobotę wiele dogodnych sytuacji. Trzykrotnie nie potrafli pokonać Cierzniaka w sytuacji sam na sam. Sposobu na golkipera Korony nie potrafił dwukrotnie znaleźć Sędziak. Bliscy szczęścia byli również Skokowski w pierwszej połowie oraz Witczak w drugiej. Gospodarze zagrożenie stwarzali głównie po dośrodkowaniach z boku boiska.

Mateusz Lis
Mateusz Lis

Korona Kielce - Tur Turek 1:0 (0:0)
1:0 - Wilk 80’

Korona Kielce:
Cierzniak - Kuzera, Hernani (46’ Kiełb), Markiewicz, Bednarek, Łatka, Wilk, Nowak (46’ Cichos), Kozubek (72' Michałek), Edi, Konon.

Tur Turek: Janicki - Bartos, Kiczyński, Madera, Kasprak, Łągiewka, Pruchnik, Imeh, Skokowski, Bieniek, Sędziak (66' Witczak).

Żółte kartki: Kasprak (Tur).

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).