Timon12 - lubi

 • Timon12 lubi Komentarz

  Klubu jeszcze nie ma, ale cały zarząd, który idzie do koryta już jest :)

 • Timon12 lubi Komentarz

  Nie liczę na jakieś dodatkowe wsparcie ze strony miasta, bo zbyt wiele tego g*wna wypłynęło, a Słupsk nie jest miastem, które stać od tak sobie rzucić nagle "bańkę" złociszy, czy choćby połowę tej sumy. Ale być może się mylę - oby! A skoro już jestem przy temacie to muszę "zwrócić honor" kilku forumowiczom, m.in. Timonowi, którzy pisali prawdę gdy ja się myliłem i odszczekać teraz niektóre moje wcześniejsze "uwagi" odnośnie Twardowskiego (co oczywiście czynię), bo jak to mówią - "błądzić jest rzeczą ludzką" - więc i o pomyłkę wtedy nie trudno! Widocznie musiało minąć trochę czasu, aby to do mnie dotarło - ale w końcu dotarło!!
  Szkoda że nie ma w naszym mieście jakiegoś pasjonata czy nawet niepoprawnego zapaleńca i przede wszystkim kogoś z "jajami", który byłby w stanie zebrać konkretną ekipę, pogonić to całe towarzystwo, które doprowadziło do takiej sytuacji i zająć się klubem. Tak jak to jest na przykład w Ostrowie, Szczecinie, Radomiu czy nawet w Zielonej Górze - mam teraz na myśli pasjonatów.
  Najwyraźniej "Twardy" czuje się naprawdę nie do ruszenia, a że nadal nic dobrego z tego nie wynika, tylko jedynie dług się każdego dnia powiększa, więc czeka nas - i nie wierzę że to teraz piszę, ale tak - czeka nas upadek! Smutna prawda jeszcze smutniejszego końca koszykówki w Słupsku!

 • Timon12 lubi Komentarz

  To jakiś żart? To powinno być na czas uregulowane to by nikt nie płakał, że nagle Energa ma zaległości. Ten klub zszedł na psy i mam w dupie na dobre i na złe, nie będę przy klubie jaki nie ma honoru i oszukuje wszystkich: byłych zawodników, trenera, aktualnych zawodników, kibiców jacy jeśli nie odbierają nagród z akcji "mamy swoja energię" osobiście to nie mają na co liczyć. Organizacja to dno a Twardy ma chyba największą pensje w lidze jeśli uwzględnić stołek. Nie ma cie honoru, nic. W tym momencie nie maja znaczenia żadne medale i historia jeśli tak się coś kończy. Klub poziomem patologii zrównał się niestety z patologią tego miasta.

 • Timon12 lubi Komentarz

  Dla mnie Budzinauskas jest znacznie lepszym trenerem niż Mareczek ale czy aż tak dobrym? A jakie on ma sukcesy? Polpharma w play-off? więc aż takiego zdziwienia z mojej strony nie ma, może rozczarowanie...
  Z tym naszym zespołem coś jest nie tak albo 3 lata z rzędu mamy niezły skład i chu.owego trenera albo jak w tym roku mamy niezłego trenera i chu.owych (w większości) zawodników.
  Są dwie możliwości:
  -albo drastycznie został obniżony budżet (chyba nie),
  -albo drastycznie przepłacono zawodników.
  Jeżeli jest to autorski skład Budzinauskasa to o czym tu pisać.
  PS. Prosty przykład- albo masz asystującego PG i wtedy potrzebujesz prawdziwego SG co rzuci 15-20 na mecz albo jeśli tak jak my mamy pseudo SG Paliukenasa to PG powinien być bardziej nastawiony na punktowanie a Gavin chyba nie jest. To kto ma punktować w tym zespole oprócz Kikowskiego?

 • Timon12 lubi Komentarz

  No a Kiko w wywiadzie się odgrażał : niech przyjadą, sprawdzimy ich. No i przyjechali. Pisałem po meczu z Legią, że beznadziejna obrona beniaminka mogła zatrzeć prawdziwą wartość Wilków i niestety wykrakałem. Jeszcze nie mamy druzyny tylko zlepek graczy, którzy sądzą, że są bardzo dobrzy. Może i tak ale wygrywa zespół i Polpharma to pokazała. Wszystko. Może ta lekcja ich obudzi. Komentarze kibiców nie nadają się do publikacji.

 • Timon12 lubi Komentarz

  Daniel Gołębiowski rocznik 1998 szczecinianin wzrost 195 cm - pozycja ta sama co noname Jonuska. Dlaczego Daniel po ukończeniu SMS Władysławowo podpisał kontrakt z Polpharmą i zbiera pochlebne recenzje? Bo był od Żukowskiego? Co jest?
  Chcesz powiedzieć Budzinauskas , że ten chłopak kosztuje 2-3 razy więcej niż jakiś noname z II ligi litewskiej? Powiem więcej na Daniela nie trzeba by było marnować darmowej licencji. To tylko jeden zarzut a jest ich o wiele więcej. Te wszystkie Paliukenasy, Jonuski ... Mam nadzieje , ze to nie będzie kolejny zmarnowany rok.

 • Timon12 lubi Komentarz

  Start wyglada najlepiej

 • Timon12 lubi Komentarz

  jeśli awansowalibyśmy do 1/8 finału to rywalem będzie zwycięzca dzisiejszego meczu Litwa-Niemcy

 • Timon12 lubi Komentarz

  Nie intreseuje mnie zadne tłumaczenie.. Czy zrobil to Sałata czy Twardowski i czy o tym wiedzial. Ten klub w tej chwili to jedno wielkie bagno i trzeba to sobie jasno powiedzieć. Jak to jest możliwe, ze zostaje dopuszczony do grania w plk? Czy w tej lidze nie ma juz żadnych zasad?! Mozna robic machloje, krasc pieniądze sponsorow, afera za afera i władze plk udaja, ze nic sie nie dzieje. To znaczy, ze co, ze jest przyzwolenie na takie sytuacje? To może odrazu np kupujmy mecze, po co je rozgrywac, to ma byc sport? Klub powinien byc zawieszony, az sprawa sie wyjasni a oni sobie zawodników podpisuja a kasa bokiem ucieka. Prawdopodobnie te przekręty, ktore wyszły to kropla w morzu w tej ubogiej dziurze. Cieszcie sie i przezywajcie ten wygrany cwierfinal nadal jakbyscie mistrza zdobyli bo może to byl wasz ostatni.. finał niestety nie byl i nie będzie wam w historii dany.. Jest wiele osrodkow, ktorym mozna dac szanse jak Kraków, Stargard czy Przemysl a wy won do 3ligi za machloje i budować klub od zera - tak powinno być.

 • Timon12 lubi Komentarz

  A do tego ciągła bajka, że Twardowski taki czysty i krystaliczny a ten Sałata taki bee i fujj. Nie uwierzę w to, że Twardy o tym wszystkim nie wiedział. To on jest winny całej tej afery bo jako prezes klubu nie powinien do takiej sytuacji dopuścić. Nie wiem dlaczego on ciągle trzyma się tej posady.

 • Timon12 lubi Komentarz

  A ja zdziwiony nie byłem. Pan Niedbalski chciał zapewne odegrać się na działaczach Trefla bo nie przedłużyli z nim umowy na następny sezon. Skoro go było stać na jawne oszukanie SKK żeby wyrwać się do Trefla to i taki numer mnie nie zaskakuje. Mały człowiek i tyle. Wynocha z kadry i z basketu w ogóle. Jak PZKosz może tolerować takiego człowieka. I to jeszcze w pracy z młodzieżą. Czy Wy myślicie kochani działacze, że młodzi nie wiedzą jak podle zachował się pan N. w stosunku do klubu z Siedlec? Jaki to dla nich autorytet? Wstyd, że to tolerujecie. Troche moralności w sporcie się przyda.