Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Haha śmiechu warte, a jak Rosja przegra w tym meczu to się okaże, że Anglik miał polskie korzenie :D

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Niech tylko śpiewa. Z dala od siatkówki.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Jedna ze słabszych w kadrze,czyli ma to co bardzo chciała-wyskoczyla z kadry a teraz placze!? Duzo dyskusji mało dobrej siatkówki.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Dość nerwów napsuła kibicom ! brak przyjęcia, brak ataków,brak zagrywki ! wszystko na ten temat ! Niech sobie pogra w klipę pod mostem!!! • Siatkarka napisał/a komentarz do LSK. Siatkarka klubu z Bydgoszczy jednym z odkryć trenera Nawrockiego. Fedusio: To jest mój rekord życiowy!

  @italianista: dobrze napisane zasługujesz na ciasteczko

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Głupich nie sieją. Sami rosną. Korzyści z promocji sportu dla polskiej młodzieży są nie do przecenienia. Popularność tej dyscypliny, czy każdej innej przyczynia się do garnięcia młodzieży do uprawiania sportu. Promocja Polski na arenie międzynarodowej jest nie do przecenienia, bo wpływa to na nasz eksport, na turystykę, na dobre imię o naszym kraju. JAKO PODATNIK SZCZERZE POPIERAM SPORT WYCZYNOWY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. My jednak promujemy całymi dziesięcioleciami naszych kopaczy, którzy kompromitują nasz kraj, nie mogą się przebić na przyzwoity poziom europejski, są pariasem wśród innych drużyn.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Pewnie tak gada negatywnie bo Marysia jej faceta odbiła.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Człowieku. Za kilka dni dziewczyny będą grały bardzo ważne kwalifikacje ….
  a ty że niby o dolewaniu oliwy ? czyim dolewaniu? Sam to właśnie robisz ….w najgorszym momencie!!!

 • Siatkarka lubi Komentarz

  szanujmy się , Martyna była najgorszą z przyjmujących na ostatnich mistrzostwach, nie ma etatu w reprezentacji

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Czas na młodzież ,czas na zmiany, nikt nie jest wieczny

 • Siatkarka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  nie mogę doczekać się takiej sytuacji że odchodzi teraz Nawrocki przychodzi za niego taki Guidetti i kompletnie nie może nic ugrać ciekawe co wszyscy by tu pisali o nim bo przecież same zawodniczki są mistrzami tylko mają złego trenera

 • Siatkarka napisał/a komentarz do Bunt siatkarek: nieudana misja Jacka Nawrockiego. Nie ma przełomu w konflikcie

  @Igor Kowalik: czyli sprawiedliwie jeśli z nami mu się nie uda to też wuefista do zwolnienia

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Dyskusja idzie w złym kierunku-zamiast się skupiać na zwolnieniu trenera,należałoby skupić się na tym,by zaczął wymagać od siebie-by nie brakowało mu determinacji,by wygrywać,a sukcesu,nie traktował,jak łaski,za którą należy się ,wielka wdzięczność.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Jeśli dziewczyny skarżą się na brak komunikacji, to nasuwa się jeszcze jedno pytanie - gdy Asia Wołosz w zeszłym roku zrobiła sobie wolne od reprezentacji, to czy musiała uprzedzać Nawrockiego o swoich zamiarach poprzez osoby trzecie, czy też rozmawiała z nim o tym bezpośrednio?

 • Siatkarka napisał/a komentarz do Siatkówka. Jacek Nawrocki myślał o dymisji po buncie siatkarek. "Próbowano zepsuć mój wizerunek"

  @ZIBI59: ten potężny hejt będzie tylko w internecie,a tym on się wogóle nie przejmuje

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Wow . Jak szybko ludzie zapominają gdzie nasza reprezentacja była jeszcze nie tak dawno. Jeden niezły sezon w którym dziewczyny ZBLIŻYŁY się (podkreślam to słowo) do czołówki i już "jak nie zdobędą medalu na IO to go wywalić" Najlepiej od razu zastrzelić. Jestem pod wrażeniem. To jest po prostu nieprawdopodobne.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Napisałem ostatnio że jesteśmy w szambie bo niestety jesteśmy a to dlatego że z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia.
  Prezes zachowuje się ….no jak? Trochę nie ładnie. Ale ja jestem ciekawy jak zachowałby się każdy krytyk w takiej sytuacji. Dostajesz bombę pod tyłek a tu oczekiwanie profesjonalizmu odpowiedzialności. A ty przecież wiesz że to ogromny kłopot. Co wy myślicie. Za 2 miesiące kwalifikacje.Może trenera kadry wybiera się w 2 dni??? Guidetti który jakoś 4-5 lat temu nie pchał się do konkursu nagle zapałał chęcią poprowadzenia Polek? No tak grały w finałach Ligi Narodów. Jak na tak utytułowanego trenera pewnie tani nie będzie.We wrześniu podobno dziewczyny zgłaszały prezesowi problemy i wtedy ich postulatem nie było wywalenie trenera. To co przez ten czas spowodowało tak drastyczną zmianę stanowiska? Co się wydarzyło? No chyba nie to że prezes nie wpłynął na trenera tak jak by chciały. Pisałem że ich argumenty są "słabe" i nadal zdania nie zmieniam , mało tego trener potwierdził moją opinię dotyczącą jego podejścia do spraw "uczuciowych" i winowajca sam zrezygnował. Większość zarzutów jakie podnoszą dziewczyny dotyczą kontaktów z trenerem. Myślę że tu nawet nie chodzi o kontakty czysto trenerskie. Chodzi o to że trener Nawrocki to nie jest typ człowieka kontaktowego z którym można się zaprzyjaźnić. A jeśli dziewczyny czują do niego dystans nie tylko jak do trenera problemy się wyolbrzymiają. Bo cóż to za zarzuty.
  Wielu pisze żeby trener odszedł honorowo. bo łatwiej jego zastąpić niż całą kadrę? No to jest "argument" faktycznie . A z drugiej strony co to ma znaczyć że zawodniczki dyktują kto ma być trenerem a kto nie? My to jesteśmy mistrzami w takie klocki . Nawet sukcesy Niemczyka go nie uratowały. To nic że potem wszyscy tego żałowali.
  W szambie jesteśmy bo stanięcie po stronie trenera nie jednoczy drużyny.
  W szambie jesteśmy bo trener nie popełnił rażących błędów które pozwalały by z czystym sumieniem go tak potraktować , szczególnie że drużyna zaczęła spisywać się lepiej.
  W szambie jesteśmy bo dziewczyny nie chcą z nim grać ?( a może przesadzają tyko nie ma jak się cofnąć) To jak go zostawiać.
  W szambie jesteśmy bo jak dopuścić żeby zawodniczki sobie decydowały . Ciekawe który trener będzie chciał z nimi potem pracować?
  W szambie jesteśmy bo jak nie zrobisz tego co chcą to będzie zbiorowy foch ( którego nikt nie chce)
  A może skoro jak tu niektórzy twierdzą i tak nie mamy szans w IO to może wprowadzać do drużyny nowe zawodniczki . Może niektóre już za bardzo przyzwyczaiły się że są niezastąpione w kadrze i to one buntują pozostałe ,a te nie chcą przecież być posądzane o rozbijanie drużyny?
  Nie ma dobrych rozwiązań.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Panie Heynen odpuść sobie tą śmieszną ligę włoską nic nie warta ta liga

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Makarony z Perugii myślały że po kilku tygodniach będą mistrzami Włoch. Cierpliwość jest cnotą nic nie dzieje się na już.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Będzie dobrze - pogodzą się , pojadą do Holandii i jeszcze pokażą na co je stać.

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Naczytały się krytycznych komentarzy na temat trenera Nawrockiego na portalu "sportowefakty.pl" i owczym pędem im się w głowach poprzestawiało. W ramach przeprosin każda powinna odśpiewać w szafie "łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu"

 • Siatkarka napisał/a komentarz do Bunt w kadrze siatkarek. PZPS murem za Jackiem Nawrockim

  @Wiesiek23: a z... ać Ci ??

 • Siatkarka lubi Komentarz

  Ja tam pana Janka lubię, ale odniosłem wrażenie że Robert w tej sytuacji grał na siebie (to nie zarzut) i nawet nie wiedział że Frankowski nadciąga. Gdy go zobaczył odpuścił. Ale byłem już śpiący i "znużony" lekko więc może mi się wydawało.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.