Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • speed01 napisał/a komentarz do Dlaczego TVP nie chce pokazywać żużla? Dyrektor TVP Sport tłumaczy

  Jedziesz po TVP - komentarz zostaje. Nie jedziesz po TVP - komentarz znika...

 • speed01 lubi Komentarz

  @adamo rybnik: A gdzie jest napisane, że tv publiczna nie ma prawa oferować przestrzeni reklamowej?? I gdzie jest napisane że prywatne stacje muszą dostać dofinansowanie? Z jakiej racji?

 • speed01 lubi Komentarz

  Widzę, że trzy przedostatnie komentarze, dziwnym trafem tylko te w których nie krytykowano tvp poleciaĺy w siną dal. Mozna i tak...... że albo krytykujesz publiczną i wszystko to co jest z nią związane, albo nie pisz wcale.

 • speed01 napisał/a komentarz do Dlaczego TVP nie chce pokazywać żużla? Dyrektor TVP Sport tłumaczy

  Napisałem prawdę o TVP za czasów PO i komentarz zniknął... Brawo niemiecka Wirtualna Polska!!! Prawdziwie "wolne media" hahahaha.

 • speed01 napisał/a komentarz do Żużel. Frątczak nie jest (na razie) do wzięcia. Mimo oferty, awanse w firmie sprawiły, że nie marzy o powrocie do żużla

  Ludzie z ADHD nie powinni być menadżerami. Do czego to prowadzi widzieliśmy w Toruniu...

 • speed01 lubi Komentarz

  Fratczak to bohater,w imponujacym sytylu spuscil Unibax do 1 ligi,dzieki niemu mamy derby ;)

 • speed01 lubi Komentarz

  Nie wiem kto mógł być tak zdesperowany , żeby prowadzić rozmowy z Jackiem.Ten człowiek sam się skreślił swoimi dokonaniami w Toruniu.

 • speed01 lubi Komentarz

  Proszę !!!! Nie ośmieszajcie się takimi artykułami !!! a jednocześnie nie obrażajcie kibiców i prezesów klubów !! Kto tęskni za tym. KLOWNEM ??? No kto ?? NIKT. a już na pewno nikt z Torunia Zielonej Góry !! Gość nie zna się na tym co udowodnił dziesiątki razy , ja jestem zdania ze koledzy z Nsport + wylansowali KLOWNA. dla potrzeb kabaretowych bo inaczej tego nie zrozumie , jaki prezes chciałby jego zatrudnić , w jakim celu ?? chyba aby po to by rozwalić od środka swój zespół ...

 • speed01 lubi Komentarz

  Od głodu,chlodu,wojny,tyfusu,chinskiego wirusa,zuzla na wodzie,powrotu Gajewskiego lub Fratczaka,tak jak od startow Chrisa Holdera w Toruniu wybaw nas Panie.Intencja z RM w Toruniu.

 • speed01 lubi Komentarz

  A mi brakuje! Z kogo teraz się śmiać???

 • speed01 lubi Komentarz

  "Frątczak nie jest (na razie) do wzięcia." Dopiero luty, a tu już widzę kandydata na dowcip roku.

 • speed01 lubi Komentarz

  Hej. Najpierw wypromować a potem zadać kasę. Sympatycy żużla (też nim jestem ) zrozumcie że oprócz naszej garstki w małych miasteczkach inni sympatycy sportu traktują żużel jako ot ciekawostkę, kto co interesuje się tak ogólnie sportem zna mistrza Polski w motocrossie, boksie, zapasach, poszczegolnych konkurencjach LA, tenisie stołowym, itd a prawda jest taka że te dyscypliny są bardziej popularne od żużla .WINA LEŻY PO STRONIE TZW LESNYCH DZIADKÓW !!!

 • speed01 lubi Komentarz

  Lejąc generalnie na poglądy polityczne, ja się cieszę, że żużel nie będzie w TVP. Nie chcę oglądać ich formy realizacji. Przez pierwsze 3 lata sami musieliby się nauczyć na czym polega żużel. Fachowców pewnie by zapraszali coś w stylu jak SF zrobiły eksperta z Cugowskiego, który pisze chyba dla 8latków.
  Na Playerze koszt pakietu z nsport to chyba 20 pln/miesiąc, za taką kwotę mogę sobie pozwolić na oglądanie ligowego żużla na obu poziomach rozgrywek :)
  Co by nie mówić, jednak jakość realizacji w nsport/c+ jest na wysokim poziomie, a TVP raczej by się tego długo uczyło. A jeszcze jakby na komentatora wrzucili jakiegoś Babiarza, czy innego Szpakowskiego, to już całkiem słabizna by była.
  Co do tłumaczenia się brakiem pieniędzy w TVP...no skoro mają miliony na produkcje typu "**ujowy serial o polskiej potędze w średniowieczu", czy imprezach disco polo & kabaret, to sorry...dostali na to właśnie 2 mld pln... coś by na ten żużel wyskrobali ;)

 • speed01 lubi Komentarz

  Ten portal to amatorszczyzna co drugi mój komentarz nie wchodzi...

 • speed01 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • speed01 lubi Komentarz

  Brawo Sportowe Fakty. W końcu ktoś wziął się za robotę i dyrektor TVP musiał się gęsto tłumaczyć. Niech w TVP poczują respekt przed czołowymi plotkarskimi mediami. W końcu pokazaliście swoją siłę, a na przyszłość TVP niech nie podskakuje przed Borkiem. I tak mieli szczęście że nie mieli do czynienia z szacownym Daiuuszem Ostafińskim. Nadredaktor byłby w stanie zmiażdzyć każdego, a w razie czego ma w odwodzie pokazowe zlizywanie glutów z nosa, jak to robił w czasie wywiadu z Dobruckim.

 • speed01 lubi Komentarz

  Janusze, TVP 1 i TVP 2 to jest cos innego niz TVP Sport.

 • speed01 lubi Komentarz

  Zasłużony komentator Pan Szpakowski nie chce sobie robić konkurencji we własnym gnieździe. Nie oszukujmy się, w TVP rządzi piłka nożna.Pan Szaranowicz miał ogromny autorytet i dlatego skoki narciarskie mają swoje pięć minut. Żużel się nie przebije, bo nie ma komu tam się tym zająć.

 • speed01 lubi Komentarz

  "Czy chciał(a)byś oglądać pierwszoligowy żużel w TVP?". Tak,ale jakby Darzynkiewicz nie komentowal.

 • speed01 lubi Komentarz

  Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy!

 • speed01 lubi Komentarz

  Pseudo obywatel. Kolejny donosiciel ,konfitura jak bolek . O Polske walczy w eurokolchozie haha. Spiewa jak mu zagraja I go..no ma do powiedzenia pionek

 • speed01 lubi Komentarz

  Kto to widział żebym musiał czekać aż do 12.28 na tekst o Crumpie;) Liczyłem że do tej pory będą już o nim ze dwa artykuły. Czosnyka już napisał a Galewski na co czeka?

 • speed01 lubi Komentarz

  to wy wyhamujcie, pseudodziennikarze z tego portaliku. już Crumpa umieściliście w prawie każdym klubie, już spłodziliście pierdyliard pseudoartykułów na ten temat, a on nawqet nie zadeklarował że chce jezdzić w Polsce. także może się ogarnijcie i wyluzujcie

 • speed01 lubi Komentarz

  Odnajdzie się bo poziom jest żenujący. Jeżdżą same panienki.oczywiscie jak zabije wagę i będzie to raczej końcówka sezonu

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.