Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  grucha startowiec dawac go

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  W kwestii wymiany opinii prezesów Grzyba i Świącika: można jechać ten mecz dalej począwszy od Xi biegu ... ale gwoli sprawiedliwości wyłącznie wtedy gdy tor w Gorzowie zostanie przygotowany przez trenera Cieślaka, a zawodnicy Włókniarza jako jedyni odbędą dwugodzinny trening przedmeczowy! :)

 • Władek Mocny napisał/a komentarz do Żużel. Magazyn Bez Hamulców. Woryna, Grzyb, Świącik i Kryjom gośćmi Ostafińskiego!

  Niech dojadą te pięć biegów po spotkaniu w Częstochowie. Będzie to niezły maraton ale niweluje koszty a drużyna Gorzowska będzie już obeznana z torem. Wiem że niektórzy zawodnicy będą mieć 8 a nawet 9 biegów więc tylko ich zgoda to zaakceptuje.

 • Władek Mocny

  niech dojadą te pięć biegów po spotkaniu w Częstochowie. będzie to niezły maraton ale niweluje koszty a drużyna Gorzowska będzie już obeznana z torem. Wiem że niektórzy zawodnicy będą mieć 8 a nawet 9 biegów więc tylko ich zgoda to zaakceptuje.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Batem to p. powinien dostawać z rana i wieczorem za te idiotyzmy co wan wypisuje odczep się pan od Częstochowy

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Co zrobi Madsen ? A no panie darku on się zesra ! Tak zesra się panie darku. Daj pan sobie spokój i wymyśl coś innego.....

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Azoty, dogadać się z Martą, Pyknąc ROW w półfinale i jeżdzić w Rzeszowie przez 2 lata w e-lidze.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Ależ rozwiązanie problemu już istnieje. Powiem więcej, to rozwiązanie nie wymaga żadnych inwestycji bo od dziesiątków lat jest na każdym torze. Ta zaawansowana technika to tasma. Jak nikt nie dotknie to w porządku, dotknięcie to wykluczenie. A niech się nawet każdy czołga, przynajmniej równe szanse i jasna sprawa już w momencie startu bez miliona powtórek, czujników, laserów i innych cudów. Niedługo będą montowali czujniki na wacku czy ktoremus nie drgnął.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Zajrzyj człowieku na własne podwórko bo taki Janowski,Dudek,Kołodziej czy Hampel nie maja biegu w którym by się nie czołgali.
  Żenujacym typem jesteś redaktorzyno.
  Zreszta nazwisko już coś o tobie mówi

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Sēdzia wszystkich sędziów stwierdza, że wyrwane szprychy to, jak zerwany łańcuch, same strzeliły :E

 • Władek Mocny napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Falubaz - Włókniarz: Goście mieli pretensje do sędziego, ale mecz położył im toruński zaciąg (relacja)

  OK. Rwiemy szprychy od teraz wszyskim, to jest dozwolone. niech jadą bez tych szprych

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  no było wesoło .a na koniec czy wiecie jak nazywa siie maśc na wydymanie - Stal Rzeszów dostepna tylko w aptekach w Rzeszowie.
  Panowie beż złosliwości . Trudno tak jest w Stali i jest to przykre

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Na Wella wystarczy:)

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  cyrku ciąg dalszy ireczku nie pultaj się tak bo ci zyłka peknie każdy wie ze jesteś marionetka do prania... przypominam ze pazdiernik już się zakończył a obiecane pieniążki wciąż nie wpłynęły na konto zony Tomka!!!!!!!

 • Władek Mocny napisał/a komentarz do Stal będzie się domagać zawieszenia Porsinga. Za kłamstwa i oczernianie klubu

  Porsinga, chciałby dyzma ukarać ku przestrodze dla innych zawodników coby mu nie podskakiwali. A robi to samo co w Czewie nejaki Bos paliwowy i wiemy jak się to skończyło. W połowie sezonu będzie jazda drugim składem, dlatego tak dużo kontraktuje.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Pozew sądowy Stali będzie jak przelew do Krsko - nigdy nie dotrze do adresata.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  ...Lepper z Rzeszowa czyli Nawrocki to niech się lepiej sam zawiesi, jako dowód pokazując sobie swoje kolejne fikcyjne przelewy, zaległości kontraktowe to jak wiadomo nie jest wszystko, w porządku klub więc jest jedynie wobec PZM, nie wobec zawodnika, stek bzdur i kłamstw, wyszukiwanie kruczków, żeby robić wszystkich wokoło w bambuko to właśnie działka Nawrockiego, zawieś się pan sam panie Lepper, bo w żużlu, w którym działasz przecież nie tak długo robisz tylko smród i zamęt...

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  wywiezcie wreszcie tego dyzme z klubu bo znowu spadek za rok

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Dobra wszelkiej maści obrońcy diamentowego Ireneusza. Kilka faktów od Porshinga:
  1. Zawodnicy są nie opłaceni. Rozmawiałem z wszystkimi oprócz Hancocka
  (Greg nie rozmawia na ten temat z członkami zespołu)

  2. Junior, który jeździł na początku sezonu – nie jest opłacony

  3. 2 panie w biurze zrezygnowały z pracy – obwiniane przez klub za mała liczbę fanów podczas rzeszowskiego finału Diamond Cup – nie są opłacone.

  4. Dziewczyny podprowadzające – nie są w pełni opłacone

  5. Startowy – nie opłacony

  6. Marcin Janik niedawno pożyczył klubowi 200 000 złotych

  7. Fotograf klubowy / Transmisja na żywo Produkcja telewizyjna - nieopłacona

  8. Psycholog sportowy - nieopłacany

  9. Nawrocki - powiedział w zeszłym tygodniu w Sportowfakty, dał mi 5000 funtów na zakup silnika w Danii. To rażące kłamstwo. Nigdy nie otrzymałem od niego pieniędzy za silnik i nigdy nie rozmawiałem z nim o czymkolwiek, co ma związek z nowym silnikiem.

  10. Pogotowie ratunkowe odmawia przyjazdu na treningi, dopóki nie dostaną swoich należności

  11. Polewaczka podczas treningu zatrzymała się na torze z powodu braku benzyny. Klub nie miał pieniędzy w biurze, żeby ją zatankować.

  12. Młodsi jeźdźcy musieli wypożyczać części żużlowe ode mnie przez cały sezon, ponieważ klub odmawia zakupu tych części. Klub następnie skarży się, że jestem nielojalny wobec nich, kiedy proszę o zwrot sprzętu.

  13. Pod koniec sezonu jeden z juniorów poprosił mnie o wypożyczenie silnika, onieważ klubu nie stać na serwisowanie silnika, na którym jeździł do tej pory w 45 wyścigach.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  No to ładnie... Grubas śmierdział mi od początku.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Panie Nawrocki miał pan Stal pomalować na biało i niebiesko i znów przywrócić Stali blask ,a ze miał pan tylko farbę ameliową to ni xuja pan tego nie pomalujesz bo to jest farba do amelinium i wyszło ze xuj z pana a nie malarz

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  Piszesz głupoty jak zwykle. Finał przegraliśmy formacją juniorów, która była wyraznie słabsza. Dwumecz przegraliśmy 8 punktami ale w formacji juniorskiej dostaliśmy az 21:7 czyli 14 punktami. A teraz wykonaj parę prostych obliczeń i wyjdzie Tobie dlaczego Unia zdobyła tytuł.

 • Władek Mocny lubi Komentarz

  okradziony ??? puk puk. czulko. tor byl rowny dla wszystkich a kto lepszy to wygrywa na torzea nie poza nim.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.