Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KANAP lubi Komentarz

  a gdzie mój wcześniejszy post?

 • KANAP lubi Komentarz

  Najbardziej upolityczniony i zideologizowany portal quasi-sportowy, Szkoda na Was czasu.

 • KANAP napisał/a komentarz do Weronika Nowakowska oburzona zaostrzeniem prawa antyaborcyjnego. "Ta ustawa nie przyniesie niczego dobrego"

  @Katarzyna Czyżyk: Tylko mój wcześniejszy post został wyrzucony! Czy to tak trudno zrozumieć.

 • KANAP napisał/a komentarz do Weronika Nowakowska oburzona zaostrzeniem prawa antyaborcyjnego. "Ta ustawa nie przyniesie niczego dobrego"

  Cenzura, napisałem opinię, że nie zgadzam się z tą osobą i mój komentarz usunięto, co to za propaganda! Zabijanie nienarodzonych ok, sprzeciw cenzura? Takie standardy na tym portalu obowiązują?

 • KANAP lubi Komentarz

  nawet najlepsi sportowcy wcale nie muszą być mądrymi ludźmi i ta nowakowska jest tego przykładem chociaż nigdy nie była wybitnym sportowcem a raczej taką przeciętną marnotą bliżej ostatnich niż pierwszych miejsc w zawodach

 • KANAP lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KANAP napisał/a komentarz do Siatkówka. Vital Heynen broni Bartosza Kurka. "Podjął znakomitą decyzję. To mu pomoże"

  Heynen bzdury opowiada a widać to po statystykach na legavolley gdzie Kurek jest na drugim miejscu w zdobyczach punktowych serie A, bardziej obciążony jest tylko Nimir.

 • KANAP lubi Komentarz

  pewnie ona liczy na kase

 • KANAP napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Blaż Janc musi odpocząć. Słoweniec nie zagra do końca roku

  A co tam miał rozważać pozostanie w Kielcach jak tam co roku słychać o kłopotach finansowych.

 • KANAP lubi Komentarz

  Ale smalec z gęsi na pewno żre bo jego wszechstronnie uzdolniona żona mówiła że jest nieocenionym żródłem białka !

 • KANAP lubi Komentarz

  To co myślę o kolejnym wyczynie Drewniaka nie nadaje się do publikacji. A szkoda.

 • KANAP napisał/a komentarz do Robert Lewandowski, Lionel Messi, Lewis Hamilton. Sportowcy coraz częściej rezygnują z mięsa

  Na miesiąc przestał jeść mięso. To już ciekawsze są przypadki gdzie ponad 30 dni ludzie nic nie jedzą, głodują.

 • KANAP lubi Komentarz

  Z takim obciążeniem jak długo da radę organizm zdrowy, a po zabiegu...

 • KANAP napisał/a komentarz do Serie A: kolejne show Bartosza Kurka! Cucine Lube Civitanova lepsze Sir Safety Conad Perugia w hicie

  Kurek znalazł sobie słaby klub i teraz nie dość, że wszystko przegrywa to jeszcze dostaje masę piłek do ataku, a człowiek nie jest robotem, nawet nie chcę myśleć do czego to zmierza IO w końcu jest najważniejsze. Co do Bieńka genialnie wymyślił sobie ten transfer jak tak dalej będzie "grał" w kwadracie to na IO nie pojedzie.

 • KANAP lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KANAP lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KANAP napisał/a komentarz do EBL. Tony Wroten znów dał się ponieść emocjom. Gwiazdor Anwilu wyrzucony z boiska, obraził sędziego

  No to chyba kozioł ofiarny już znaleziony, a to że obrona tego czegoś co trudno nazwać zespołem co mecz dopuszcza do zdobycia przez rywali powyżej 100 punktów to nic takiego. Osoba Wroten wszystko wyjaśnia, tłumaczy?

 • KANAP lubi Komentarz

  Nie wiem co to za nowa moda, że zawodnicy czy tez zawodniczki wybierają sobie trenera wg swojego widzimisię ? Nie podoba się gra w kadrze ? Proszę bardzo, zawsze mozna zrezygnować. Moim zdaniem zawodnicy są od grania i słuchania, bo pozniej w razie jakiś niepowodzeń, to oni pierwsi chowają glowy w piasek, a to wlasnie trener jest ostrzeliwany z roznych stron.

 • KANAP lubi Komentarz

  @darek pe: na pewno to nie ułatwia współpracy, ale też nie przesadzajmy, zawodniczki potrafią na boisku rzucać k....wami więc i wulgarne słownictwo wypowiedziane przez trenera nie powinno ich szokować, nie twórzmy jakiegoś nienaturalnego środowiska dla tych dziewczyn, bo kiedyś po zakończeniu kariery sportowej pójdą do "normalnej" pracy i niejednokrotnie usłyszą pod swoim adresem coś niemiłego, wtedy też będą żądać zmiany szefa?

 • KANAP lubi Komentarz

  Rzucił na trenigu ku*&ą i już robią z niego potwora. W swoim życiu miałem okazję jeździć na mecze i przebywać na treningach siatkarzy, siatkarek i... żużlowców. Rzucanie mięsem jest na porządku dziennym, podniesienie głosu również. Jeśli nikt na nikogo ręki nie podnosi i personalnie nie obraża a jest wynik to trzeba się dostosować, zaraz będą zwalniać trenera bo się krzywo spojrzy. Serbskie siatkarki chciały jakiś czas temu odwołać Terzica i co? Facet widać, że wredny i stanowczy, ale przemawiają za nim wyniki. Nie chcą grać? Odebrać licencje.

 • KANAP lubi Komentarz

  Może i te wszystkie zarzuty nie są wyssane z palca, ale gdyby bezmyślność i brak wyobraźni unosiły się w powietrzu, to cała trzynastka powinna teraz lecieć na Marsa. Podobny apel mógłby być skuteczny ze dwa lata temu po przegraniu z kretesem preeliminacji MŚ i nienajlepszym występie na ME, ale w sytuacji, gdy reprezentacja ponownie bez problemów utrzymała się w Lidze Narodów i dodatkowo awansowała do Final Six, a na ME uzyskała najlepszy wynik od dekady i wciąż ma szansę pojechać na igrzyska, Nawrocki ma w związku na tyle mocną pozycję, że można by go zwolnić co najwyżej wtedy, gdyby w grę wchodziły sprawy pozasportowe typu molestowanie. Tak więc, robiąc szum w tym konkretnym momencie, dziewczyny same strzeliły sobie w stopę i rozegrały sprawę dyplomatycznie na jedynkę z wykrzyknikiem.

 • KANAP lubi Komentarz

  Do kamieniołomu je albo na wykopki to od razu zmądrzeją.

 • KANAP lubi Komentarz

  Baleron@ Dlaczego Nawrocki ma ustąpić? Przecież to on stworzył te drużynę. To on sprawił że powoli żeńska siatkówka zaczyna wychodzić z dołka. Sezon miał naprawde dobry, nie widze powodu do zwolnienia. Panie nie mogą się obrażać na cały świat. Granie w reprezentacji to powinien być zaszczyt .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.