Wieslaw Kozak - lubi

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Zgadza się,ale żeby zdobyć majstra nie wystarczy dobrze jechać i walczyć do ostatnich metrów.W GP trzeba wygrywać starty,bo tutaj nie ma juniorów,czy innych kewlarów (tak jak w lidze) których można wyprzedzić na trasie.Bartek niestety (jak to wcześniej napisał Speedi) starty ma fatalne.Musi nad tym popracować inaczej będzie lipa.Pzdr!

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Żałuje tylko jednego Marku.Tego że Bartek nie ma takich startów jak Jurek Rembas.Gdyby miał takie starty to przy jego technice jazdy w dzisiejszych czasach już by był mistrzem świata.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  A może tak z rzutka na ten sprzęt.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Miałem sen, tzw. koszmar! Śniło mi się, że powstał klub o nazwie Get Well Gorzów! Cały mokry byłem tak się spociłem :)))) Na szczęście to tylko sen.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Po raz kolejny Pan Krzystyniak pisze o głupotach. Są ludzie i ludziska. Zawodnika to nie obchodzi co kibice myślą. Skoro zmienił klub to zmienił i nikt nie ma prawa mu tego zabraniac. Piotr Świst jak odszedł z Gorzowa do Zielonej Góry to nazwali go zdrajca. Uważam że ci kibice co tak myślą mówią piszą to nie są prawdziwi kibice. To Banda niedorobionych małp i nic więcej. Zawodnik ma prawo zmienić miejsce pracy a kibice nie maja prawa mieć do niech pretensji. Każdy z nas nie raz zmieni miejsce pracy w Pogoni za lepszymi pieniędzmi i warunkami pracy, atmosfery itd.. Panie Krzystyniak mam nadzieję że Pan przeczyta mój wpis. Zajmujecie się pierdolami zamiast zadbać o to aby juniorzy polskich klubów mieli profesjonalne zaplecze sprzętowe , zadbać o to aby stadiony miały zadaszenie pełne a nie pisanie o czymś co tak naprawdę jest gowno warte. Jarek zdecydował się odejść i on ma dobrego prawo.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Powinniście przywitać Jarka chlebem i solą. Być może jakimś pięknym bukietem kwiatów wręczanym przez dorodne Wielkopolanki w strojach ludowych. Nie gwizdać a już broń Boże nie wywieszać transparentów nawiązujących do honoru i takie tam bo wywinie wam taki numer jak pewien Słowak panu Termińskiemu:)

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Z jednym zgodzę się z panem Krzystyniakiem. Na zawodników słabych mało kto gwiżdże gdy przenosi się do odwiecznego rywala. Jest pan na to dobrym przykładem gdy przenosił pan się z Falubazu do Unii. Przypominam też, że w tamtych latach rzadko zmieniano kluby. Gdy wywąchał pan pieniążki za Morawskiego to raczej nikt już tutaj pana nie chciał. Znów piję do przeciętności pańskich umiejętności. Ma pan czelność wypominać komukolwiek transfer do innego klubu. Pan jako jeden z pierwszych żużlowców, zrobił to dla pieniędzy.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  hahha...a Toruń znowu w dupę

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Obsada ciekawa.Za miast na narodowy to na Jancarza.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  no i fajnie :)

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  no to bedziemy mieli gp 2 razy w tym roku

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Ty tak serio to napisałeś?

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  "Nie jadę jeszcze tak fajnie".
  To się bierz chłopie do roboty, bo złoto w IMŚ, DMP I IMP musi być Twoje.
  Kibice w Gorzowie są wymagający i żaden brąz w GP i srebro w IMP nas nie interesuje.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Jak najbardziej słuszna nominacja ,za całokształt kariery należy mu się .Zawodnik od lat nie schodzi poniżej swojego poziomu solidny zawodnik.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Niegdysiejszych czasów miałem styczność z Tomaszem Gollobem .Kilkakrotnie między innym i przy promocji książki, Może że się nie kiedy jak mówisz rozdrabnia na drobne,Jak by ktoś posłuchał jego wypowiedzi, nie których tematach oraz jak mówił o swoim życiorysie, jak dochodził do tego co osiągnął.Pracował ciężko,efekty ma. Człowiek logicznie myślący lub przechodził podobne koleje swego życia inaczej będzie patrzył na te rozdrabnianie .P.Jan nie używał słów nie taktownych w swoim felietonie.Nie mówię że jest to brak szacunku, dawanie komuś rad na marginesie. .Każdy zawodnik robi to co uważa za słuszne za zwyczaj rad nie potrzebuje.Dla mnie osobiście Tomek zostanie ikoną Polskiego żużla.

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  ...dajcie już spokój temu Gollobowi, on jest obecnie jak Janne Ahonen, nic nie musi, jeden kocha skakać, drugi kocha jezdzić i choć splendory międzynarodowe już za nimi - nic nikomu do tego, to powinna być radość widzieć takich mistrzów wciąż w akcji, chce to niech jezdzi - niektórzy to już nie mają się czego uczepić, Ivan Mauger, Barry Briggs, Anders Michanek czy Ronnie Moore jeszcze długo po swoich międzynarodowych tytułach cieszyli oko widzów w rozgrywkach ligowych, nie raz, nie dwa uznając wyższość rywali, i co ? ktoś im te tytuły zabrał ? no chyba nie... ktoś ich przez to zle wspomina ? też nie... Jan Krzystyniak, który międzynarodowo nie zaistniał, ale na krajowym podwórku był uznanym zawodnikiem, też pod koniec kariery długo odcinał kupony jeżdżąc w Pile i na koniec w Ostrowie i nikt mu d.u.p.y nie zawracał, że ma kończyć karierę, a jak na wytrawnego ligowca z ogromnym stażem - furory w tych klubach nie robił... po co angażujecie felietonistów, którzy nie mają o czym pisać i walą byle co - raz na parę miesięcy, byleby było kontrowersyjnie, byleby nożyce się odezwały albo mały kamyczek poruszył lawinę polemiki...brukowe pisanie o siedmiu zbójach, następny felieton Krzystyniak napisze za pół roku, o tym że Hampel powinien zakończyć karierę...

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Bartek sezon jak sam wiesz miałeś wyśmienity. Złożyło się dużo jak sam wiesz na to elementów ,które mogą się nie powtórzyć w nadchodzącym sezonie. Należało by wszystkie niedociągnięcia jakie są oraz widzisz zlikwidować aby nadchodzący sezon był lepszy od tego przynajmniej taki sam powodzenia,

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  I nie na darmo Tomek namascil go na swojego nastepce.Smiem jednak twierdzic ze bedziemy miec (my kibice) 3 kozakow w GP 2019 Bartek,Duzers i Piter a i Macka bym nie skreslal choc w 2016 przezyl regres,i to mnie martwi.Wypada wiec przy takim podziale ,byc przynajmniej na pudle i przede wszystkim pozbawic Mr.Smiele tego glupawego usmiechy,bo ja juz go nie trawie

 • Wieslaw Kozak lubi Komentarz

  Mecz całkiem fajny.Gratulacje dla Torunia za wygraną.W rewanżu okaże się kto ma złoto.Ja stawiam na Stal.Pozdrawiam normalnych.