Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alibaba lubi Komentarz

  Byczy ekspert obnazyl sposob myslenia betonu zuzlowego . Regulamin stosujemy wybiorczo pod konkretna druzyne . CZewie zabierzemy , bo sobie da rade , Stali damy bo z tym Rybnikiem to jeszcze nie wiadomo . A gawiedzi sie wcisnie,ze coronavirus , duch sportu i najlepsze : wszystkich nie zadowolimy :}}}}

 • Alibaba lubi Komentarz

  Ekspertyza strazaka : Co sie stalo ? Rozdzielnia sie spalila . Z jakiego powodu ? Bo byl ogien. Skad ten ogien ? Zwarcie instalacji . Dlaczego bylo zwarcie ? Zdazenie losowe . Lece po piwko i popcorn , niezy serial sie zapowiada :}}} Wakacjie z duchem sportu !

 • Alibaba lubi Komentarz

  Stępniewski jako Gorzowianin już podstawił pod ścianą ten cały KOL(w ogóle jaki skład w to wchodzi?) mówiąc o decyzji z duchem sportu. Na pewno można spodziewać się już pomału jakiejś niedorzecznej decyzji. W sumie standardzik :)

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi o awarii w Gorzowie. KOL musi znaleźć rozwiązanie zgodne z duchem sportu [WYWIAD]

  A wystarczy zastosować tylko i wyłącznie przepisy regulaminu. Nikogo nie powinno obchodzić, czy rozdzielnia spaliła się sama, czy ktoś jej pomógł. Organizator odpowiada za należyty stan infrastruktury. Za chwilę się okaże, że rozdzielnie są dobre, kable dobre, dmuchawy działają, sędzia internet ma tylko ku#@!a żarówek do halogenów zabrakło.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Nie zrozumiałe jest to całe zamieszanie. Badanie czy to ktoś podpalił czy nie .Regulamin jest wyrokiem i stanowi prawo , więc nie powinno być odstępstwa. Skoro gospodarz odpowiada za stadion to i za prąd, wodę, karetki itd
  Gospodarz odpowiadał za zabezpieczenie tych zawodów pod względem zasilania.
  Rozdzielnia powinna mieć zabezpieczenia i być sprawdzana przed każdymi zawodami.
  Mamy 21 wiek , możemy zastosować multum zabezpieczeń przeciwdziałającym takim skutkom jakie miały miejsce ( zresztą ktoś już tutaj o tym pisał)
  Kolejna kwestia. Po co agregaty stali skoro można je podpiąć tylko pod rozdzielnie.
  Nie ma rezerwowych obiegów zasilania w przypadku awarii" ? Nie można podpiąć band, wieżyczki sędziego i oświetlenia bezpośrednio do agregatów? Jakby na to nie patrzeć Stal w tym przypadku nie zadbała o bezpieczne rozegranie zawodów i koniec tematu.

  Rozważając wszystkie możliwości :

  Walkower - zgodnie z regulaminem , twarda decyzja, nie koniecznie z duchem sportu ale tak stanowi prawo w chwili rozgrywania meczu i każdy klub był tego świadomy że odpowiedzialność wisi na nas. Każdy następny klub podejdzie do zawodów bardziej profesjonalnie i sprawdzi wszystkie aspekty które mogą spowodować przerwanie zawodów.

  Dokończenie 5 biegów- mija się z celem gdyż goście zanim się dopasują będzie po zawodach, więc mija się to z celem i jest dalece niesprawiedliwe dla przyjezdnych. Nie mówiąc już o kosztach .

  Rozegranie meczu od nowa - wyłamanie się z regulaminu i pójście gospodarzom na rękę lecz będzie to skutkowało tym iż inne mecze możemy także powtarzać gdyż stworzy to innym klubą "furtkę" do naciągania regulaminu

  Zaliczenie wyniku- stworzenie precedensu dla innych drużyn które będą prowadzić na własnym stadionie po 8 biegu. Szczególnie w playofach cuda będą się działy.

  Reasumując walkower to jedyna logiczna decyzja choć mało popularna , nie koniecznie w duchu sportu , ale Ekstraliga jest ligą profesjonalną i reguły muszą być twarde dla każdego.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Panie Stępniewski duch sportu w tym kraju już dawno został pogrzebany. Każdy klub idzie po trupach do celu. Powtórka w tym meczu oznacza ni mniej ni więcej tylko do kombinacji po 8 biegu. Tylko walkower dla Włókniarza może zamknąć usta kombinatorom.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi o awarii w Gorzowie. KOL musi znaleźć rozwiązanie zgodne z duchem sportu [WYWIAD]

  @T.A.S.S.: Jak Stępniewski jest z Torunia, to Ty z Honolulu.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi o awarii w Gorzowie. KOL musi znaleźć rozwiązanie zgodne z duchem sportu [WYWIAD]

  @Wieczny Lowca: Szczególnie takie momęty występują ze stycznikami np. 30 amperowymi, do których podłącza się 40 amper. Wtedy momęty są często.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Pracuję w dużym zakładzie jakim jest Cisowianka i wymiana olbrzymiej rozdzielni z podłączeniem jej i uruchomieniem trwała niecałe 6 godzin był oczywiście dźwig specjalny wózek widłowy ale wymiana przebiegła pomyślnie więc nie przemawia do mnie że to wszystko musi trwać tygodnie... Można zbudować tymczasową rozdzielnie mobilną jak to miało miejsce w Lublinie na stadionie. Wszystko się da tylko trzeba chcieć.

 • Alibaba lubi Komentarz

  he,he,hhe fajne..... 26 letni sportowiec zbierał przez rok doświadczenia ...
  jak zbierze to niech powie przed emeryturą, bo to już bardzo blisko
  tak znikaja/starzeją sie talenty w polskim sporcie
  nic nie osiagnał, wiecznie utalentowany, zbiera doświadczenia a tu nagle emerytura
  co na to sportowcy a nie wyrobnicy którzy przed 20 jjuż grali a nie zbierali doświadczeń
  .... rozczarowałeś mnie kuba jeśli to faktycznie twoja perspektywa a nie pisarczyka jakiegoś ....

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. TSEC: Madsen wykorzystał błąd Pedersena i znów wygrał w Toruniu. Smektała tuż za podium (relacja)

  @zbanowany: Całkowicie popieram. Po drugiej rundzie przestałem nawet to oglądać. Piszę "to", bo wyścigami tego nie można było nazwać. Jak można było sp@#$ić tak fajny tor, to chyba tylko toruńscy eksperci wiedzą.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Czy eWinner Apator na pewno nie jeździ w PGE Ekstralidze? Za chwilę będzie w niej cały zespół

  Jeżeli zawodnicy typu Miedziński lub Holderowie, mieli by dostać doła po kilku porażkach w ekstralipie i nie poradzić sobie z niektórymi "tuzami" w I lidze, to może będą się odbudowywać w II lidze? Jakiś artykulik na ten temat? Wierszóweczka poleci?

 • Alibaba lubi Komentarz

  Nie wiem po co w ogóle promować Częstochowę przez sport? Wszystkie mohery w tym kraju wiedzą gdzie jest Częstochowa bo są tam przynajmniej raz w roku i nie słyszeli o czymś takim jak żużel. Tę dotację to powinni dostać Paulini, ktoś policzył ile osób spoza Częstochowy rocznie ściąga Jasna Góra a ile stadion Włókniarza? Promocja Częstochowy przez sport, - dobre! Największa bzdura o jakiej przeczytałem na tym portalu od czasu jednodniowej stadionowej hospitalizacji Drabika !

 • Alibaba lubi Komentarz

  Budżet oparty na kasie z miasta więc to musiało się kiedyś tak skończyć. Jestem kibicem Włókniarza ale nie chce, żeby kasa z moich padatków i innych mieszkańców miasta trafiała na wysokie wynagrodzenia dla najemników, którzy potem bujają się luksusowymi autami i nie mają szacunku do kibiców. Rozpieszczone gwiazdy…a wychowanków klub posyła na rychły koniec kariery w głodowej drugiej lidze. NIE DLA KASY Z MIASTA DLA KLUBÓW SPORTOWYCH… TO JEST PATOLOGIA A NIE PROMOCJA POPRZEZ SPORT! Pieniądze tylko na szkolenie.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Chris Holder na ratunek Betard Sparcie Wrocław. "To się nie uda"

  Panie Janek, 1,677 to ciągle więcej niż tych dwóch "orłów" do tej pory dowiozło.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Chris Holder na ratunek Betard Sparcie Wrocław. "To się nie uda"

  @dalavega: Ooo, delavagina, dawno cię nie było w temacie o Toruniu. Witam ponownie.

 • Alibaba lubi Komentarz

  panu Jankowi moze brakuje Torunia bo nie ma po kim jechac w ekstralidze, na gorzowie sie nikt nie wyzywa, a torun juz w ubieglym roku byl sklepany piorunami obelg i zgnojaniem. Dziwnie ta ekstraliga wyglada bez najbardziej nielubianego w kraju klubu i przez media i kibicow. Co tam Holder, pojechac powinien na ta srednia co ma czyli 5-7 pkt wiecej jemu juz nie mozna zakladac taka prawda, tyle tylko ze we Wrocku 2 zawodnikow nawet nie zbliza sie do 5 punktow w meczu, a jaka to roznica w wyniku jest miec 5 a 0?

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Eltrox Włókniarz Częstochowa z niższą dotacją. Miasto tłumaczy powody decyzji

  Swoją drogą wy@#$ie 3 baniek na klub zawodowy, to też pomysł z doooopy wzięty.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Legenda Stali broni Stanisława Chomskiego. "Zwolnienie nic nie da. Szwankuje przygotowanie zawodników"

  Może i Chomski za nich nie pojedzie ale za nich powinien wprowadzić zmiany. Junior mógł mieć "dzień konia", a menago zostawił go na ławce. Pamiętacie występ młodego Przedpełskiego w Lesznie? Jego dzień konia przyniósł drużynie 16 punktów.

 • Alibaba lubi Komentarz

  W Stali potrzeba kogoś, kto potrafi zrobic zmiany w meczu. Już drugi raz zmarnował potencjał Karczmarza. Dwa razy był bardzo szybki, dwa wygrane biegi i... Ława. Jedzie za to beznadziejny Iversen i równie słaby Woźniak (5 razy!!!). Nawet Jasiński wyglądał lepiej od nich

 • Alibaba lubi Komentarz

  Pierwszy ewentualnie wygrany mecz to 9 kolejka u siebie z Motorem i to przez wielkie M O Ż E. Teraz w trąbę u siebie z Czewą potem wyjazd do sąsiadów i bencki. Następnie u siebie Wrocek i ponownie płacz. W Grudziądzu w łeb, potem wyjazd do Leszna i łomot. A dalej Lublin i może wygrana......
  A Pan Zmora widział ich w play off o Władku nie wspomnę.....

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz - GKM: Od zera do bohaterów. Koncert Dudka i Jepsena Jensena w ostatnim biegu! [RELACJA]

  Odnośnie Buczkowskiego, czy może ktoś z jego "sztabu" powiedzieć mu, że w dzisiejszych czasach nie da się jeździć "kwadratowo". Każde wykantowanie motocykla powoduje spadek jego prędkości. Co zresztą widać po jego zdobyczach punktowych.

 • Alibaba lubi Komentarz

  "Po -- kilkunastotysięcznej -- przerwie zmieniła zdanie i zapowiada swój powrót przed ekrany. "

  YHAhahahahahah Coś autokorekta nie zadziałała. Kogo wy zatrudzniacie?

 • Alibaba napisał/a komentarz do W Toruniu mniejszy budżet i zaległości. Prezes Wiśniewski wyjaśnia problemy klubu

  @DanyHmma: To nie jest zakompleksienie, to efekt "złego dotyku" i pałowania przez proboszcza.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Martin Vaculik: Nie czas na frustrację i zmianę tunera. Porażka z Włókniarzem otworzyła nam oczy [WYWIAD]

  Bidulek, całe szczęście, że ma szansę się odbudować, bo Żyto na niego pewnie nie nakrzyczał. Termos zapewne zafanzolił by kopa i znowu by się "gwiazda" obraziła.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.