Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alibaba lubi Komentarz

  Coś nie poszło/wyszło ...winę najlepiej zrzucić na klub ! Patrząc na młodych Australijczyków , Duńczyków odnoszę nieoparte wrażenie że nasi młodzi zawodnicy mają za dobrze .

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Co ze sponsorem tytularnym w Falubazie Zielona Góra?

  Ja tam starej daty jestem i Zielona Góra, to zawsze będą Zgrzeblarki.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Wierzycie, że MM w następujący sposób odpowiedział na pytanie? -"Chcę być częścią tej historii, która pisze się po awansie w 2018 roku. Najpierw się utrzymaliśmy, teraz otarliśmy się o play-offy. Motor robi bardzo wiele, by być inny niż wszystkie drużyny. Pokazuje nowe sposoby zarządzania klubem i jest dzięki temu cztery, pięć kroków do przodu przed innymi." Rozumiem, że jest zadowolony, a nawet zachwycony, ale..."nowe sposoby zarządzania klubem...cztery pięć kroków przed innymi...być częścią historii która pisze się po awansie w 2018 roku". Trochę redaktora poniosło z tym podrasowaniem wypowiedzi. Lepiej mniej kwieciście, ale szczerze, by to było rzeczywiscie Michaelsena (taka prośba).

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel dostanie rykoszetem, bo pandemia zdemolowała miejskie budżety. Prezydenci nie mają dobrych wieści dla klubów

  @czerwiec74: obciąć ojczulkowi? Jestem ZA.

 • Alibaba lubi Komentarz

  @Emiliano: wystarczy nie dawać na kościół 20 mld rocznie i problemy miast i powiatów się skończą...

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Licytacja kevlaru Rafała Szombierskiego budzi kontrowersje. Wiceprezes ROW-u apeluje, by pomóc poszkodowanej

  A kieliszków do licytacji tam nie macie?

 • Alibaba lubi Komentarz

  Wystawcie jeszcze samochod którym spowodował wypadek

 • Alibaba lubi Komentarz

  - Niech pomysłowa rodzina Busa i motocykle wystawią do sprzedania , które mają jakąś realną wartość a nie stare zapierdziałe ubranie... - A pan prezes niech dorzuci coś ze swojej kieszeni a nie gra na emocjach kibiców i samej pokrzywdzonej przez pijaka ! Tyle w tym temacie...

 • Alibaba lubi Komentarz

  @tomas68: Alimenty płacisz już na czas? Lepiej płac,bo jak nie będziesz płacił to znowu znikniesz i nie będziemy mieli okazji czytać twoich bredni.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Skarga na żużel w Rybniku. W mieście konsternacja. Prezes ROW-u: To jakiś kosmos!

  @PROROK_NIETRAFIONYCH_PRZEPOWIEDNI: Kukułka i gniazdo?? Wcale się nie zdziwiłem, że chcesz wystąpić z Unii.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Rafał Szombierski spowodował wypadek. Licytacja jego kevlaru ma pomóc poszkodowanej kobiecie

  Panie Mrozek, jednemu po meldonium już Pan próbował pomóc i został pięknie wydymany. Czyżby nauka poszła jednak w las? A po tym "bohaterze" wszystkie pamiątki powinny poznikać ze wszystkich ścian, gablot i gdzie tam jeszcze je widać, a twarz zamazana czarnym pisakiem.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Trudno w tym aspekcie nie podnieść ręki i nie zabrać głosu...Dramat młodej matki i recydywa człowieka bez wyobraźni.Przepraszam wszystkich kiboli ROW-u ale tu idzie o zaaranżowaną przez "papugę"taryfę ulgową i chęć wyrażenia skruchy... Pieniądze w leczeniu rzecz nieodzownie konieczna a licytacja po sprawcy jakby medialnie i moralnie wątpliwie dyskusyjna... Dużo zdrowia i wiary w sukces dla poszkodowanej.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Mam mieszane uczucia , pieniądze dla poszkodowanej , oczywiście że tak ! Licytacja kevlaru takiego "bohatera" to fajne raczej nie jest .

 • Alibaba lubi Komentarz

  Mają tam wspaniałego trenera od młodzieży . Ilu młodych zwinęło przy nim skrzydła heheheh

 • Alibaba lubi Komentarz

  @Angrift: przyszłość juniorska wyglada najlepiej od ładnych kilku lat, jest Lewandowski, który ma jechać od pierwszego spotkania (skończy 16 lat), jest młody, utalentowany 14 latek, który w przyszłym sezonie zda licencje a jechać w lidze będzie mógł od 2022 roku. Ci, którzy się znają i obserwują chłopaków mówią, ze maja smykałkę do żużla jakiej w naszym mieście nie było od lat. Coś drgnęło mam wrażenie, nie można Bajerskiego winić za szkolenie bo to trwa więcej niż rok a talenty nie spadają z nieba. Podsumujemy ich dwa lata już we wrześniu, teraz nie zostaje nam nic innego jak czekać na efekty ich pracy i zakupów dokonanych na najbliższy sezon.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Dlaczego nikt nie powie wprost chłopakowi że przygoda się skończyła? Nikt kto chce osiągnąć jakiś wynik nie postawi na zawodnika , który zamyka gaz gdy tłok w łuku, zamyka gaz przy każdym ataku. Ostatni mecz w Gnieźnie pokazał możliwości Igora. Nawet gdy prowadził to jechał tak bojaźliwie i kurczowo, że skończył ostatni. Szkoda zdrowia, może się pobawić amatorsko.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Byłe gwiazdy PGE Ekstraligi zeszły na zaplecze. Oto najlepsze transfery w eWinner 1. Lidze!

  A jak wprowadzą w ekstralipie tylko JEDNEGO obcokrajowca, to dopiero będzie wesoło.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Redaktor zapomniał dodać, upadające gwiazdy. Wreszcie zaczyna dochodzić do tego, że zawodnik szuka klubu i bardzo słaby go nie znajdzie, a nie jak było wcześniej, klub zapobiegał o zawodnika i to przeciętnego. Może powoli przyjdzie normalność i ci którzy zamiast jechać się kulają, znajdą inne zajęcie.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Wolę, by zawodnicy byli zawodnikami a nie gwiazdami, gwiazdorami, legendami, ikonami - niech każda rzecz będzie na swoim miejscu. Gwiazdy wybrane przez redaktora nie są jednak zbyt błyszczące.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Plusy i minusy Apatora Toruń. Mają najlepszego do lat 24, ale czy sentyment nie pozbawił ich lidera?

  Przecież starszy Holder mając na czym dooope posadzić, dość wyraźnie we Wrocku pokazał, że też może być liderem.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. To nie Motor oferował Cierniakowi najwięcej. Jeden klub stawał na głowie, żeby doprowadzić do transferu

  @pawel88: Przecież macie jednego z najlepszych trenerów od juniorów, czyli Kościechę. U nas jak Kapcia wyuczył, to do dzisiaj jak zobaczy kogoś po swojej lewej, to zamyka gaz i wali pod płot.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Ulubiony artysta Piotra Rusieckiego i prezentacja Doyla

 • Alibaba lubi Komentarz

  Faktycznie jest o co kopie kruszyć. Doyle w PGE EL wykręcił średnią 2,0 a Chris 1,746. Raptem 0,254 pkt różnicy. W meczu to różnica 1,39 pkt. Biorąc pod uwagę, że Chris pojechał wszystkie mecze na wyjeździe to to rewelacji nie ma. Zwłaszcza, że z istniała realna groźba, że z Chrisem odejdzie też i Jack. Wtedy byłby jeszcze większy problem. Poza tym Holder Brothers są lubiani w Toruniu i traktowani jak swoi. To też się liczy, a nawet bardziej niż jedno czy dwa miejsca wyżej w klasyfikacji końcowej. Skład może mistrzostwa nie gwarantuje ale daje nadzieję na ciekawe mecze. Na pewno relatywnie jest lepszy niż w 2018.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Żaba dla Torunia to obecnie taki Tomaszewski dla naszych kopaczy, wiecznie źle. Zawodnikiem był genialonym ale jako trener miał swoją szansę i nic z tego nie było. Czasami lepiej wesprzeć swój klub dobrym słowem, lub po prostu przemilczeć.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Próbuje sobie przypomnieć kiedy to ostatnio Żabiałowicz coś pochwalił.
  Woźniak i Przemek Pawlicki. Faktycznie rarytasy. Co więcej Woźniak, Piotr Pawlicki i Kołodziej nigdzie się nie przenoszą, więc ciężko powiedzieć, że ominęli.
  Na poziomie Woźniaka to jest Przedpełski, który przyszedł, a nie ominął. No i ważne pytanie.
  Którzy ważni, krajowi zawodnicy zmienili klub w ostatnich 2-3 latach? Hampel?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.