Ryszard k - lubi

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Nawrocki przegrał mecz i skrzywdził dobrze grające dziewczyny i nikt tego nie zmieni pomimo bzdurnych tłumaczeń trenera !!!

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Skuteczność rzutowa jest problemem naszej żeńskiej reprezentacji od zawsze! Do tej pory wielokrotnie skórę ratowała nam Karolina Kudłacz, której dziś zabrakło. Odmłodzenie reprezentacji to dobry moment, by szlifować (z młodymi zawodniczkami) skuteczność i technikę rzutów. Dzisiaj zawiodły w rzutach także doświadczone zawodniczki Kinga Grzyb nie rzuciła 100% z kontry i z lewego skrzydła! Kowalska (dawniej Kocela) nie rzuciła w decydującej o remisie akcji! Alina Wojtas nie rzuciła dziś ani jednej bramki! Marta Gęga rzuciła tych bramek tylko 2 na 5 prób!!! Młode, ale już doświadczone w reprezentacji Janiszewska i Kobylińska rzuciły razem (we dwie) 2 bramki.... na 10 prób !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Skoro leki na astmę nic nie dają, to po co biorą????

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Dziwię się wypowiedziom znawcy !!! Powiem wprost leki jakie biorą Norwegowie rzekomo na astmę - to nic innego jak doping !!! Zwiększają wydolność płuc, a co za tym idzie zmniejszają zmęczenie, lepsze dokrwienie, i lepsze sprawność - podobnie się ma z lekami na kaszel - Tipek - i wiele innymi lekami które pobudzają - Jeżeli mówimy o dopingu i udawanie astmy - przebadać Norwegów i kwita - dyskwalifikacja całego zespołu !!!

 • Ryszard k lubi Komentarz

  "Wszystko wskazuje na to, że norwescy biegacze narciarscy będą nadal bez przeszkód stosować leki na astmę, nawet jeśli nie mają tej choroby. Międzynarodowa komisja medyczna właśnie poinformowała, że nie stwierdziła pod tym względem żadnych wypaczeń." Czytam to już trzeci raz i nie wierzę własnym oczom. Czemu tylko norwescy???

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Bojkot by sie przydal ;) Duze brawa dla Szwedow za dobre podejscie do sprawy ;)

 • Ryszard k lubi Komentarz

  I dobrze, są im potrzebne. Przypomnijmy, że Kowalczyk chciała przemycić na lotnisku nóż, pewnie do atakowania innych zawodniczek. Norweżki muszą brać leki na astmę, żeby zdążyć przed nią uciec.

 • Ryszard k lubi Komentarz

  A niech sobie biorą co chcą. I tak wszyscy mają już wywalone na tą dyscyplinę, nikt normalny nie ogląda wyścigów koksów :)

 • Ryszard k lubi Komentarz

  jedynie totalny bojkot swiata sportowego na imprezy rozgrywane w Norwegii może dać jakieś efekty ,niech organizują sobie zawody astmatyków we własnym gronie,

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Totalna kpina z całego sportowego świata,olać i bojkotować koksiarzy na każdym kroku.Narciarska Federacja Norwegii powinna przestać istnieć przynajmniej na cztery lata.

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Niestety Stary Kibicu masz bardzo zle wrazenie, bo gram w siatkówkę od 20 lat, wiec bardzo nietrafione;) znam specyfikę tej gry od podszewki, grałem naprzeciwko Winiarskiego, Włazlego czy Mozdzonka w juniorach, wiec dlatego to co pisze pani Ola specjalista jest dla mnie totalnym absurdem. Ciekawy jestem ile razy Ty odbiłes piłkę dyszlem w życiu i jakie masz podwaliny wiedzy... I od kiedy porażka 3:2 jest "niemilosiernym laniem"...????

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Następny finał niech będzie rozgrywany na stadionie w Aleppo. Tam "klimat" już jest przygotowany.

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Papke jak nie ma nic do powiedzenia to niech lepiej siedzi cicho pajac.
  "jedynie, że w Ankarze wcale nie musiało nas być, gdyby Polki wcześniej nie wywalczyły srebrnego medalu Igrzysk Europejskich w Baku"
  no to rzeczywiście tylko i wyłącznie dzięki FENOMENOWI Nawrockiego byliśmy w Ankarze.
  Niezły maciek z tego papke

 • Ryszard k lubi Komentarz

  To sie nazywa prawdziwy patriotyzm pewnie w tej turcji przeszla na islam i aktualnie ma wazniejsze problemy...

 • Ryszard k lubi Zdjęcie

   

 • Ryszard k lubi Cheerleaders Bełchatów ozdobą meczu Ligi Mistrzów w Łodzi (galeria)

 • Ryszard k lubi Komentarz

  masz 100% racji, Ona jeszcze za tą kase musi jeszcze opłacić cały swój zespół ,trenera i wpisowe na turniej i przygotowania do następnych.
  ZAZDROŚC ZAWIŚĆ TO TAKIE POLSKIE

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Zapracowała na tą kasę i zasługuje na nią w 100% = niech się od niej odpierwiastkują pseudopolaczki

 • Ryszard k lubi Komentarz

  "Wynagrodzenia sportowców przekroczyły granice absurdu. Radwańska za jeden turniej dostała ponad dwa razy więcej niż laureaci Nagrody Nobla. - Piotr Szumlewicz".

  Nie wiem czemu czepia się akurat Agnieszki, a przecież w sporcie od lat wielu zarabia znacznie więcej jak np. Mike Tyson. Sportowcy i tak zarabiają nie dużo w stosunku do biznesmenów którzy zarabiają na sporcie. Pieniądze sportowcy zarabiają nie z podatków ale z zysku z działalności organizacji sportowych. To jest biznes. Czy ktoś porównuje zarobki np. producenta wykałaczek do zarobków laureatów Nagrody Nobla. Przecież to absurd.

 • Ryszard k lubi Komentarz

  Dokładnie szukają kasy nie tam gdzie trzeba. Kościół opodatkować to kasa się od razu znajdzie.