Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Należało się chłopu. Sukcesy z Tomaszewskim w juniorze młodszym i juniorze. Następnie rewelacyjny występ młodzieżówki w Słowenii. We wszystkim miał udział Pan Skórki. Jest konsekwentny i cały czas stawia na tych samych nieudolnych zawodników. A powołanie Pietrasika to już szczyt nepotyzmu. Kolesiostwa kwitnie i niestety nic się nie zmieni. Teraz droga do kadry B wiedzie przez Gwardię. Kolejna kompromitacja ZPRP. Wyniki tej kadry będą podobne jak innych kadr w których maczał ręce Pan Skórki.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przytyła po znajomości, bo to zawodnik Kwidzyna. Nie radził sobie w 1 lidze, nie radzi sobie w SL,ale w kadrze może być. Bondzior, Moryń. Te powołania to chyba żart i wynik "kolesiostwa".

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Związek zwolnił Piotra Przybeckiego! Nowi trenerzy na mecze z Niemcami

  Niech Pan Przybecki nie zapomni zabrać ze sobą do Niemiec swojego asystenta Nocha i nadziei piłki ręcznej Olejniczaka, Przytuły.......i grajków z SMS-u. Dymisja spóźniona o 1,5 roku. Pan Rombel niewiele zmieni jeżeli nie odetnie się od układów trenersko-towarzyskich. Fałszywi doradcy i "przyjaciele" już czekają by promować swoich nieudolnych zawodników.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Nich wypił kawkę z Lisiewiczem w SMS-ie i nagle uczniowie tej szkółki są rokującą młodzieżą. Swoją wartość pokazali na mistrzostwach w Chorwacji. Podobnie Przytuła, Zarzycki, Adamczyk, Orpik, Klimkówka, Konarzewski.....pokazali się na mistrzostwach w Słowenii. Co łączy tych zawodników? Ich trenerzy mają dobre układy z selekcjonerem Przybeckim. A gdzie Pan Przybecki obserwował Czaplińskiego? Pozorne działania mające na celu wypromowanie słabych zawodników którzy nie radzą sobie w 1 lidze i super lidze, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Kolejne zgrupowanie zaplecza reprezentacji. Patryk Rombel wybrał skład

  Trenerze Rombel kolesiostwo kwitnie w pana zespole. Możemy być spokojni jeżeli to ma być zaplecze 1 reprezentacji.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Ostatnie zgrupowanie rocznika 1998. Szansa na awans do kadry B

  Pan redaktor napisał że ta grupa już nasz trzykrotnie skompromitowała na wielkich imprezach, ale dalej konsekwentnie się na nich się stawia. Te powołania to oczywiście układ towarzysko-trenerski, który nie pozwoli, żeby dostał się jakiś zawodnik spoza tego układu. Wybrańcy Tomaszewski-Skórski dalej są promowani, a wiecznie drugi Skórski tego pilnuje.Trener Rombel teraz "namaszczonych" weźmie do kadry B w nagrodę. Swoją drogą ciekawe czy Pan trener Rombel szukał sam zawodników czy Skórski podał mu na kartce. Dalej hitem jest powoływanie Pietrasika, takich grajków jest w każdym klubie kilku.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Zawodnik PGNiG Superligi złapany na dopingu. POLADA: Potwierdzamy informację

  Zostanie następnym dyrektorem sportowym ZPRP. Jak się POLADA przyjrzy to okaże się że takich specjalistów jest więcej.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Nowa rola Patryka Rombla. Kolejna kadra pod opieką

  Dadej i Olejniczak wyróżnili się ale nieudolnością. Nic się nie zmienia, powołania "koleżeńskie" zawodników którzy nas skompromitowali na trzech imprezach. Panie Rombel kontynuowanie tej farsy nie ma sensu. Może Pan poszuka zawodników w Polsce, a nie powołuje nieudaczników Tomaszewskiego i Skórskiego plus dwóch asów Obrusiewicza. Z tej mąki nie będzie chleba. Oni mieli swoje szanse przez ponad 4 lata. Czas to zmienić, chyba ze taki ma Pan przykaz, aby promować nieudaczników w większości po tzw. SMS-sie. Powołanie Pietrasika to skandal w każdym klubie są lepsi. Przejedź się Pan po klubach 1 ligi, a na pewno znajdzie Pan lepszych zawodników niż podsuwają Panu kolesie z klubów tzw. ekstraklasy.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Patryk Mauer wspiął się na szczyt. Nowy lider strzelców

  Panie Górczyński, a ile ten zawodnik zdobywa bramek z karnych a ile z gry? Każdy zawodnik który etatowo rzuca karne może zostać królem strzelców.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Będzie nowy dyrektor sportowy ZPRP. Jerzy Eliasz zrezygnował

  Nareszcie. Tylko tego zła które uczynił ten Pan nie da się szybko naprawić. Nie martwmy się koledzy nie pozwolą zginąć Panu dyrektorowi. Zmiana czysto kosmetyczna, wyznawcy ideologii i ludzie tego pana pozostali.

 • kibic 98

  Nareszcie. Tylko zła które wyrządził ten Pan nie da się szybko naprawić. Nie martwcie się leśne dziadki nie dadzą zginąć koledze.Zmiana tylko tego Pana nic nie da. Jego ideologia i wyznawcy pozostali.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szerokiej drogi To jest kara za olewanie wychowanków i oszukiwanie ich. Tylko niech Pan trener nie zapomni zabrać synów.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Ligowe prześwietlenie (1): pierwsze koty za płoty. VIVE potęgą jest i basta

  Pan Górczyński znów odjechał. Pieje nad Klimkowem, a już zapomniał co ten zawodnik wyprawiał na MME w Słowenii (zdaje sie że to Pan redaktor pisał relacje z MME). W tym kraju jest tak, że zawodnik rzuci w meczu 3-4 bramki to już go reprezentacji. Jedyne atuty tego zawodnika, to jego gabaryty. Oglądałem mecz, ale nie zauważyłem żeby przestawiał obrońców itd.... więcej obiektywizmu.

 • kibic 98 lubi Komentarz

  Dr od fikania już zupełnie postradał zmysły. Przecież takie opinie wygłaszają samobójcy, nieudacznicy, szukający innej pracy, fachowcy od siedmiu boleści. Wszystko źle!!! Ale to nie moja wina, bo ja dopiero od kilku lat koszę związkowy szmal. To nie on, to Leon. Tylko czekałem, że to wina wielu lat rządów PO.
  Takiego skretynienia jeszcze nie czytałem a czytam od 63 lat. "zespoły zupełnie się poddają"; "najlepsi (w Europie - przyp. moje) niekoniecznie szukają kontaktu z nami"; daleko za europejską czołówką"; "wyraźnie odstawała"; "nie wygląda to obiecująco"; "na szarym końcu"; "mamy zarejestrowanych ok. 20 tys. (zaledwie !!! - przyp. moje) szczypiornistów (przy okazji - jeśli mówi się szczypiornistów, obejmuje to także szczypiornistki; polszczyzna jest trudna dla niby-redaktorów i doktorów).
  Czytam: "Węgrzy mają więcej środków...". Do jasnej cholery, zlikwidujcie 15 etatów, zupełnie niepotrzebnych, i będzie milion do dyspozycji. Albo zamiast pożyczać PKOl-owi milion, przeznaczcie na szkolenie. Wiesz doktorku, ile osób pracuje w węgierskim związku? Daj spokój, bo mi pryszcze wychodzą.
  Panie ministrze Bańka. Jak pan może tolerować takich szefów szkolenia jak ten nieudacznik Eliasz, to niewiniątko (razem niestety z Zygą), bo poprzednicy zawalili, ja nie. Tylko poprzednicy potrafili w Gdańsku 2002 sięgnąć po młodzieżowy sukces, w 2007 po ponoć niespodziewane wicemistrzostwo świata, w 2009..... A teraz? Dno, dna. I to mając taki budżet, o którym Węgrzy mogą pomarzyć. A trenerzy? Więcej licencji, akademii (najlepiej z okazji 3 Maja), papierów, kursów. A jak co, to sięganie po Bogdana, który te wasze licencje i kursy ma głęboko w d...e.
  Jeśli jeszcze raz przeczytam takie idiotyzmy, pozostanie mi tylko podłożenie b.... (cholera, groźba karalna) pod budynek na Puławskiej. Innej drogi, jak zaoranie tego towarzyskiego pola, nie widać.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Smutny obraz polskiej piłki ręcznej. "Takie jest nasze miejsce w Europie"

  Panie Eliasz przecież to Pan jest odpowiedzialny za wyniki. To Pan promuje nieudolnych trenerów tylko dlatego że są Master Coachami. To Pan pozwalał na promowanie nieudolnych zawodników SMS-u. Kuriozum sytuacji polega na tym, że teraz To Pan będzie to naprawiał. Na stanowiska trenerów kadr desygnował Pan ludzi którzy nic nie osiągnęli w piłce juniorskiej czy młodzieżowej. Można być spokojnym o dalsze losy dyscypliny, jeżeli to Pan będzie ją uzdrawiał ze swoimi Master Coachami. Każdą reprezentację czy to męską czy kobiecą dzielą lata świetlne od rywali, i to w każdej kategorii wiekowej. Powoływani są zawodnicy nie ze względu na umiejętności, tylko ze względu na układy.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do ME do lat 18: łyżka miodu w beczce dziegciu. Polacy przedostatnią drużyną

  System powołań na telefon przyjaciela i asów z SMS się nie sprawdził. Dzięki takiej polityce młodzieżówka i juniorzy spadli do dywizji B. Panowie Tomaszewski, Skórski, Obrusiewicz i Smolarczyk nie sprawdzili i nigdy się nie sprawdzą, bo nie mają żadnych osiągnięć jako trenerzy. Mają za to tytuły Master Coacha, co jak pokazało życie nie dało wymiernych wyników. SMS-y powinni zaorać, bo niestety nie są to wylęgarnie talentów, a wręcz przeciwnie. Niestety podobny los czeka kadrę Pana Jurasika. Wstyd i kompromitacja.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do AMŚ: polscy szczypiorniści znów się nie popisali. Wyraźnie przegrali z Japończykami

  Nie wypaliło yugo w prawo, yugo w lewo. Kompromitacja, wstyd. Za co weźmie się Przybecki z Nochem wszystko obraca się w g...o. Obawiam się o mecz eliminacyjny z Kosowem, czy Przybecki i jego asy podołają wyzwaniu.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do MME 2018: udany rewanż Rosjan na Polakach. Biało-Czerwoni dopiero na 16. pozycji

  No cóż nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Wyjaśniam, ci zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym powinni być rozpędzeni na cztery wiatry w 2016 roku po kompromitacji na mistrzostwach w Chorwacji. Niestety pozwolono tej grupie dalej kontynuować blamaż, również na mistrzostwach w Gruzji. Efektem ich ponad 4 letniej pracy jest wynik jaki osiągnęli w Słowenii. Nikt nie wspomina, że chyba spadliśmy do dywizji B europejskiej piłki ręcznej. Twoim zdaniem nieudolność i brak umiejętności powinna być promowana. W obecnej sytuacji nic ci nie da że przedstawię swoją 16, czy nawet 32. Nie na tym polega problem. Ponadto nie może już być gorzej. Inni zawodnicy, którzy nie są z SMS, nie mają wujków itp.....nie dostali szansy na kompromitację. A może zagraliby lepiej. Pozdrawiam

 • kibic 98 lubi Komentarz

  Brawo ZPRP! Brawo Panowie z handballowego Ciemnogrodu! Jak ciemno było, tak jeszcze ciemniej zostanie! I wasze zaćmienie nie potrwa jak wczoraj dwie godziny tylko kolejne 20 lat jak w końcu leśnicy stare drzewa wykarczują. Nie ma szkolenia! W Polsce nie ma systemu szkolenia ani dla zawodników ani dla trenerów! Kilka klubów w Polsce szkoli! Kilka! Nawet nie można powiedzieć kilkanaście. Kilka klubów szkoli i dzięki temu co jakiś czas objawia się jedna, dwie, trzy, jednostki wyróżniające się w danym roczniku, do tego kilku przeciętnych samograjków i reszta zapchajdziury po układziku. Kluby nie szkolą, bo twierdzą, że nie mają pieniędzy. ZPRP nie wspiera klubów młodzieżowych. Ci, którym zależy to stają na głowie, żeby wystarczyło na udział w rozgrywkach i tym co mają starają się szkolić. Pozostali to banda wygodnisiów żerujących na etatach w szkołach, programach ministerialnych nijak nie rozliczanych z efektów pracy tylko z papierków, faktur i rachunków wystawianych przez nich samych, albo kolegę po znajomości. Milionowe dotacje na OSPR. Co to jest ? Dodatek do etatów w szkole dla tych, którzy powinni zwać się co najwyżej instruktorami. Kasa na zabawki, żeby jakoś to wyglądało. Czego my wymagamy? Nie ma materiału, nie ma młodzieży do szkolenia, ale czy ktoś z tych siedzących na ciepłym krzesełku w szkole szuka tego materiału? No pewnie, ogłosi na Facebooku nabór do szkoły będącej w programie OSPR. Kto to ma robić? Kto za to odpowiada? Ci, którzy tak samo organizują szkolenie wyżej właśnie dla tych, którzy z tego są przez nas oceniani. Tylko po czym ich rozliczać, albo za co ich winić jak od samego początku są przyzwyczajeni do dobrego, do olewania, do układów i kolesiostwa. Kursy dla Trenerów - kpina! Egzaminy Trenerskie na poszczególnych szczeblach - kpina. Zjazdy Trenerskie szkoleniowe - kpina! Za państwowe pieniądze kilkudniowe przyjacielskie spendy. To jak ktoś ma tworzyć szkolenia jak sam nie jest szkolony? Kurs i egzamin trenerski w tym roku organizowany w Polsce - Master KOŁCZ - kpina! 29 kumpli po fachu trzy razy w roku spotkało się towarzysko, żeby w czerwcowy piękny czas odebrać papierek o najwyższym europejskim stopniu trenerskim? To samo dotyczy kursów licencyjnych w Polsce, A i B. I jak ich doświadczenie, nauka, praca zostały zweryfikowane? Na podstawie czego dostali ten papier? Przelewu do ZPRP i kilku stron ze statystykami z meczów jako badaniami naukowymi. Perfekcyjnie Związek to zorganizował! Tylu Trenerów z najwyższa klasą i Master KOŁCZÓW teraz będziemy mieć to może i szkolenie ruszy. Wierzymy! Wierzyliśmy tez w kadre Kowalczyka, ale on się chyba na Islandii zatrzymał. Nikt mu nie powiedział, że sygnalizacja się zmieniła i można jechać dalej. Poprzednia młodzieżówka Kuptela Pilcha Bernackiego przynajmniej dwa razy 8 miejsce zrobiła. I chyba na razie tylko tym możemy się pochwalić bo teraz 15 miejsce byłoby sukcesem, a 13 cudem. Za niedługo zobaczymy jak pan Obrusiewicz się pochwali i w jakim kierunku pójdzie Pan Jurasik. Czy wszyscy wymienieni to już Master KOŁCZE? Panie Eliasz, jak Pan to perfekcyjnie wymyślił. Czapki z głów. Będziemy przez najbliższe lata obijać się z rezerwą światową bo po takich sukcesach nie będzie udziału w żadnych imprezach mistrzowskich. Ale najliczniejsza i najlepiej wyszkolona kadra szkoleniowa w Europie. Promocja nieudolnych trenerów, niech się uczą, do tej pory nie mieli gdzie to szczebel centralnego szkolenia to idealne miejsce. Do nauki, do promocji, to wakacji, to stałego przypływu gotówki. Zacznijcie od szkolenia tych co mają się szkoleniem zajmować, bo nic nie da narzekanie na kluby, smsy, ośrodki. Jak ludzie pracujący tam nie wiedzą po co tam są! Ktoś ich tam posadził i kazał czekać... aż ktoś się wychyli, wypadnie z układu i zwolni miejsce dla następnego. Ciemnogród, oj ciemnogród.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  Pisze emocjonalny list bo nie znajdzie na świecie frajerów, którzy będą płacić tak dobrze za marne wyniki. Rozłożył reprezentację Węgier i Polski, a teraz jeszcze zostało mu Vive. W Hiszpanii tez zbankrutował klub w którym był trenerem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.