Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kibic 98 napisał/a komentarz do ME 2020. Z liceum wprost na mistrzostwa. Michał Olejniczak już przeszedł do historii

  No rzeczywiście opinia Pana Tomaszewskiego jest bardzo cenna. Przecież to ten trener prze z ponad 4 lata spuścił juniorów młodszych i juniorów do drugiej ligi europejskiej. takich grajków jak Olejniczak jest więcej w tym kraju tylko nie mają promotorów takich jak SF, Pan Tomaszewski, Pan Rombel. Sztuczne promowanie przeciętnego grajka. Turniej w Hiszpanii zweryfikował jego umiejętności, ale przecież Pan Rombel powiedział, że tak świetny grajek został wyszkolony dzięki jego autorskiemu programowi szkolenia. te powołania na mistrzostwa to jedno wielkie kolesiostwo i nic więcej. Pan Rombel niech się przejedzie na mecze 1 i 2 ligi to zobaczy ilu takich "olejniczaków" jest w tym kraju.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To że spuścili Jurasika to dobrze. Marny trener. Ale wychodzi że pojawił się kolejny czarodziej. A ile medali jako trener zdobył Pan Markowski? Trenerzy którzy mają dorobek nie mogą objąć kadry bo nie są z układu. Żenada. Rozgonić ten ZPRP- związek układowych kolesi.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Absolwent słynnej Fabryki szczypiornistów. Był powoływany do kadry bo był w SMS-ie. Zdaniem Pana Górczyńskiego każdy zawodnik z SMS to talent. Powinni go osądzić i zamknąć. Oszust powinien ponieść karę zgodnie z KK bez żadnej taryfy ulgowej. Pięknie go wychował SMS.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dalej niech powołania będą po znajomości. Nam potrzeba trenerów a nie celebrytów. Pan Jurasik pracując jako trener nigdzie się nie sprawdził. Jaki trener taka kadra.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Premierowe występy kadry B Michała Skórskiego. Z Węgrami bez zwycięstwa

  No cóż Pan trener stawia na zawodników którzy pod jego wodzą i Tomaszewskiego, jak również Obrusiewicza skompromitowali nas na dużych imprezach rangi mistrzowskiej. Niestety na układy nie ma rady. Przytuła, Pietrasik, Olejniczak....itp plus zawodnicy z zaprzyjaźnionych z trenerem selekcjonerem klubów powodują dalszą degradację piłki ręcznej. Powołując zawodników na zasadzie "to talenty" nie wyjdziemy z dołka. Winni są tu również dziennikarze, którzy mam wrażenie są na liście płac ZPRP.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do ZPRP chce zlikwidować SMS w Gdańsku. Nowa lokalizacja, bunt rodziców

  Dawno powinni to zrobić. Dość układów i kolesiostwa przy rekrutacji do szkoły i powołaniach do kadr narodowych. Kadra szkoleniowa jeżeli jest dobra to szybko znajdzie zatrudnienie - jeżeli jest dobra. I z tym może być problem. Chłopcy jeżeli nie są sztucznie promowani i rzeczywiście prezentują wysoki poziom wyszkolenia też dadzą sobie radę, jeżeli są słabi to szkoda w nich inwestować publiczne pieniądze. Wyniki kadr narodowych junior młodszy, junior, młodzieżowa w ciągu ostatnich lat przemawiają za tym żeby rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji. W/w kadry były oparte na uczniach właśnie tej szkoły.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Górczyński jaka nadzieja. To przecież między innymi Pan promuje- od kilku lat braci Gębalów, Przytułę....którzy dzisiaj pokazali dno. Powołania Pana Rombla to dalszy ciąg kolesiostwa i promowania miernoty. Z taką grą i zawodnikami nie mamy czego szukać na arenie międzynarodowej. Gębala nie wejdzie na wyższy poziom nigdy. Ma braki w wyszkoleniu i nawyki nad którymi nie potrafi zapanować. Lata mijają, a w/w ciągle są talentami na przyszłość.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dlaczego Przytyła? Bo jest wiecznym talentem z Kwidzyna. Nie radził sobie w juniorach ale poradzi sobie w seniorach. Te powołania to dalszy ciąg kolesiostwa.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kto Prezesa Kmiecika wsadził na minę. Bardzo słaby zawodnik. Wystarczy obejrzeć jego wyczyny na mistrzostwach w Słowenii. Nie radził sobie w 1 lidze to poradzi sobie w SL.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Należało się chłopu. Sukcesy z Tomaszewskim w juniorze młodszym i juniorze. Następnie rewelacyjny występ młodzieżówki w Słowenii. We wszystkim miał udział Pan Skórki. Jest konsekwentny i cały czas stawia na tych samych nieudolnych zawodników. A powołanie Pietrasika to już szczyt nepotyzmu. Kolesiostwa kwitnie i niestety nic się nie zmieni. Teraz droga do kadry B wiedzie przez Gwardię. Kolejna kompromitacja ZPRP. Wyniki tej kadry będą podobne jak innych kadr w których maczał ręce Pan Skórki.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przytyła po znajomości, bo to zawodnik Kwidzyna. Nie radził sobie w 1 lidze, nie radzi sobie w SL,ale w kadrze może być. Bondzior, Moryń. Te powołania to chyba żart i wynik "kolesiostwa".

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Związek zwolnił Piotra Przybeckiego! Nowi trenerzy na mecze z Niemcami

  Niech Pan Przybecki nie zapomni zabrać ze sobą do Niemiec swojego asystenta Nocha i nadziei piłki ręcznej Olejniczaka, Przytuły.......i grajków z SMS-u. Dymisja spóźniona o 1,5 roku. Pan Rombel niewiele zmieni jeżeli nie odetnie się od układów trenersko-towarzyskich. Fałszywi doradcy i "przyjaciele" już czekają by promować swoich nieudolnych zawodników.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Nich wypił kawkę z Lisiewiczem w SMS-ie i nagle uczniowie tej szkółki są rokującą młodzieżą. Swoją wartość pokazali na mistrzostwach w Chorwacji. Podobnie Przytuła, Zarzycki, Adamczyk, Orpik, Klimkówka, Konarzewski.....pokazali się na mistrzostwach w Słowenii. Co łączy tych zawodników? Ich trenerzy mają dobre układy z selekcjonerem Przybeckim. A gdzie Pan Przybecki obserwował Czaplińskiego? Pozorne działania mające na celu wypromowanie słabych zawodników którzy nie radzą sobie w 1 lidze i super lidze, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Kolejne zgrupowanie zaplecza reprezentacji. Patryk Rombel wybrał skład

  Trenerze Rombel kolesiostwo kwitnie w pana zespole. Możemy być spokojni jeżeli to ma być zaplecze 1 reprezentacji.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Ostatnie zgrupowanie rocznika 1998. Szansa na awans do kadry B

  Pan redaktor napisał że ta grupa już nasz trzykrotnie skompromitowała na wielkich imprezach, ale dalej konsekwentnie się na nich się stawia. Te powołania to oczywiście układ towarzysko-trenerski, który nie pozwoli, żeby dostał się jakiś zawodnik spoza tego układu. Wybrańcy Tomaszewski-Skórski dalej są promowani, a wiecznie drugi Skórski tego pilnuje.Trener Rombel teraz "namaszczonych" weźmie do kadry B w nagrodę. Swoją drogą ciekawe czy Pan trener Rombel szukał sam zawodników czy Skórski podał mu na kartce. Dalej hitem jest powoływanie Pietrasika, takich grajków jest w każdym klubie kilku.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Zawodnik PGNiG Superligi złapany na dopingu. POLADA: Potwierdzamy informację

  Zostanie następnym dyrektorem sportowym ZPRP. Jak się POLADA przyjrzy to okaże się że takich specjalistów jest więcej.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Objawienie Przytuła coś słabiutko. SF niech dalej pompują balonik.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Nowa rola Patryka Rombla. Kolejna kadra pod opieką

  Dadej i Olejniczak wyróżnili się ale nieudolnością. Nic się nie zmienia, powołania "koleżeńskie" zawodników którzy nas skompromitowali na trzech imprezach. Panie Rombel kontynuowanie tej farsy nie ma sensu. Może Pan poszuka zawodników w Polsce, a nie powołuje nieudaczników Tomaszewskiego i Skórskiego plus dwóch asów Obrusiewicza. Z tej mąki nie będzie chleba. Oni mieli swoje szanse przez ponad 4 lata. Czas to zmienić, chyba ze taki ma Pan przykaz, aby promować nieudaczników w większości po tzw. SMS-sie. Powołanie Pietrasika to skandal w każdym klubie są lepsi. Przejedź się Pan po klubach 1 ligi, a na pewno znajdzie Pan lepszych zawodników niż podsuwają Panu kolesie z klubów tzw. ekstraklasy.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Patryk Mauer wspiął się na szczyt. Nowy lider strzelców

  Panie Górczyński, a ile ten zawodnik zdobywa bramek z karnych a ile z gry? Każdy zawodnik który etatowo rzuca karne może zostać królem strzelców.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Będzie nowy dyrektor sportowy ZPRP. Jerzy Eliasz zrezygnował

  Nareszcie. Tylko tego zła które uczynił ten Pan nie da się szybko naprawić. Nie martwmy się koledzy nie pozwolą zginąć Panu dyrektorowi. Zmiana czysto kosmetyczna, wyznawcy ideologii i ludzie tego pana pozostali.

 • kibic 98

  Nareszcie. Tylko zła które wyrządził ten Pan nie da się szybko naprawić. Nie martwcie się leśne dziadki nie dadzą zginąć koledze.Zmiana tylko tego Pana nic nie da. Jego ideologia i wyznawcy pozostali.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.