kibic 98 - komentarze

 • kibic 98 napisał/a komentarz do ME 2020. Z liceum wprost na mistrzostwa. Michał Olejniczak już przeszedł do historii

  No rzeczywiście opinia Pana Tomaszewskiego jest bardzo cenna. Przecież to ten trener prze z ponad 4 lata spuścił juniorów młodszych i juniorów do drugiej ligi europejskiej. takich grajków jak Olejniczak jest więcej w tym kraju tylko nie mają promotorów takich jak SF, Pan Tomaszewski, Pan Rombel. Sztuczne promowanie przeciętnego grajka. Turniej w Hiszpanii zweryfikował jego umiejętności, ale przecież Pan Rombel powiedział, że tak świetny grajek został wyszkolony dzięki jego autorskiemu programowi szkolenia. te powołania na mistrzostwa to jedno wielkie kolesiostwo i nic więcej. Pan Rombel niech się przejedzie na mecze 1 i 2 ligi to zobaczy ilu takich "olejniczaków" jest w tym kraju.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To że spuścili Jurasika to dobrze. Marny trener. Ale wychodzi że pojawił się kolejny czarodziej. A ile medali jako trener zdobył Pan Markowski? Trenerzy którzy mają dorobek nie mogą objąć kadry bo nie są z układu. Żenada. Rozgonić ten ZPRP- związek układowych kolesi.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Absolwent słynnej Fabryki szczypiornistów. Był powoływany do kadry bo był w SMS-ie. Zdaniem Pana Górczyńskiego każdy zawodnik z SMS to talent. Powinni go osądzić i zamknąć. Oszust powinien ponieść karę zgodnie z KK bez żadnej taryfy ulgowej. Pięknie go wychował SMS.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dalej niech powołania będą po znajomości. Nam potrzeba trenerów a nie celebrytów. Pan Jurasik pracując jako trener nigdzie się nie sprawdził. Jaki trener taka kadra.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do Premierowe występy kadry B Michała Skórskiego. Z Węgrami bez zwycięstwa

  No cóż Pan trener stawia na zawodników którzy pod jego wodzą i Tomaszewskiego, jak również Obrusiewicza skompromitowali nas na dużych imprezach rangi mistrzowskiej. Niestety na układy nie ma rady. Przytuła, Pietrasik, Olejniczak....itp plus zawodnicy z zaprzyjaźnionych z trenerem selekcjonerem klubów powodują dalszą degradację piłki ręcznej. Powołując zawodników na zasadzie "to talenty" nie wyjdziemy z dołka. Winni są tu również dziennikarze, którzy mam wrażenie są na liście płac ZPRP.

 • kibic 98 napisał/a komentarz do ZPRP chce zlikwidować SMS w Gdańsku. Nowa lokalizacja, bunt rodziców

  Dawno powinni to zrobić. Dość układów i kolesiostwa przy rekrutacji do szkoły i powołaniach do kadr narodowych. Kadra szkoleniowa jeżeli jest dobra to szybko znajdzie zatrudnienie - jeżeli jest dobra. I z tym może być problem. Chłopcy jeżeli nie są sztucznie promowani i rzeczywiście prezentują wysoki poziom wyszkolenia też dadzą sobie radę, jeżeli są słabi to szkoda w nich inwestować publiczne pieniądze. Wyniki kadr narodowych junior młodszy, junior, młodzieżowa w ciągu ostatnich lat przemawiają za tym żeby rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji. W/w kadry były oparte na uczniach właśnie tej szkoły.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Górczyński jaka nadzieja. To przecież między innymi Pan promuje- od kilku lat braci Gębalów, Przytułę....którzy dzisiaj pokazali dno. Powołania Pana Rombla to dalszy ciąg kolesiostwa i promowania miernoty. Z taką grą i zawodnikami nie mamy czego szukać na arenie międzynarodowej. Gębala nie wejdzie na wyższy poziom nigdy. Ma braki w wyszkoleniu i nawyki nad którymi nie potrafi zapanować. Lata mijają, a w/w ciągle są talentami na przyszłość.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dlaczego Przytyła? Bo jest wiecznym talentem z Kwidzyna. Nie radził sobie w juniorach ale poradzi sobie w seniorach. Te powołania to dalszy ciąg kolesiostwa.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kto Prezesa Kmiecika wsadził na minę. Bardzo słaby zawodnik. Wystarczy obejrzeć jego wyczyny na mistrzostwach w Słowenii. Nie radził sobie w 1 lidze to poradzi sobie w SL.

 • kibic 98 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Należało się chłopu. Sukcesy z Tomaszewskim w juniorze młodszym i juniorze. Następnie rewelacyjny występ młodzieżówki w Słowenii. We wszystkim miał udział Pan Skórki. Jest konsekwentny i cały czas stawia na tych samych nieudolnych zawodników. A powołanie Pietrasika to już szczyt nepotyzmu. Kolesiostwa kwitnie i niestety nic się nie zmieni. Teraz droga do kadry B wiedzie przez Gwardię. Kolejna kompromitacja ZPRP. Wyniki tej kadry będą podobne jak innych kadr w których maczał ręce Pan Skórki.