• Zbyszek Zborowski

  Nawałka i Anna Lewandowska i co wyszło w Rosji? Teraz z Brzęczkiem podobnie. Odsunąć Annę Lewandowską od piłki nożnej. Lewandowski jest najlepszym piłkarzem 2020 roku i jest dobrym człowiekiem ale żona niech się zajmie sprawami swoimi i rodziny. A sam Lewandowski w domu niech słucha żony a w pracy trenera. Lewandowski powinien pamiętać, że zostało mu tylko osiem lat życia. Nie kończ kariery w konfliktach, nie pozwól sobie by żona zniszczyła Ci dobrą opinię.

 • Zbyszek Zborowski

  pytam po raz kolejny. Kto wprowadził Majdan Radosława do Canal+? Panie Prezydencie Duda, pytam Pana czy to Pan wprowadził tego gbura do Canal+?, a może Panie Prezydencie Warszawy Panie Trzaskowski to Pan wprowadził tego nieudacznika do Canal+?

 • Zbyszek Zborowski

  Arkadiusz Piech powiedział przepraszam a to przecież dziecko. Ten trener z tego Wrocławia powinien go zesłać do przedszkola. Wrocław to bardzo zaniedbane miasto ale Śląsk Wrocław cofa te miasto jeszcze bardziej wstecz. Nie rozumiem mieszkańców, jak można chodzić na mecze z Arkadiuszem Piech. No jak?

 • Zbyszek Zborowski

  nieważne, kto będzie trenerem Legii i tak Legia będzie mistrzem.