Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Po pierwsze, to Rusegi ciągle w Płocku nie ma, a takich plotek, ktore się nie sprawdziły, były już dziesiątki.
  Po drugie chyba tylko zarząd Wisły zaskoczony był odejściem Syprzaka, bo pierwsze informacje o jego odejściu do Barcelony podawane były już w styczniu i zarząd Wisły powinien wówczas rozmawiać z zawodnikiem. Zresztą jeśli Syprzak nie przedłużał kontraktu, to powinno być dla klubu jasne, że odchodzi - nie ważne gdzie, ale jednak odchodzi.
  To nie jest tak, że nie rozumiem polityki Cadenasa. On po prostu nie jest konsekwentny i nadzieje, że będzie z jakąś wizją budował zespół były po prostu rozdmuchane.
  Co do transferów - Oneto nie zastapi Syprzaka, choć na pewno na naszą ligę będzie dobry. Podobnie z wymianą Jurkiewicza na Zhytnikova - ten wniesie pewnie do Wisły nową jakość w ataku. Ale już ściągnięcie Konitza i Tarabocchi to takie zabieranie najlepszego, co mają w Puławach i Szczenicie - czyli de facto gra nie o pokonanie VIVE, a na osłabienie rywali do srebra. I tylko taki wniosek może płynąć z tych transferów.
  Chociaż oczywiście życzę Tarabocchi i szczególnie Konitzowi, by był w Płocku równie skuteczny jak w Szczecinie.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Ja widzialem jak prawie 15tys.osób krzyczalo i skakalo kto nie skacze ten z Płocka.Nie wiem czy tak powinno być na promowaniu Piłki Ręcznej w Polsce.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  ...i powrocie do gry Hansa Lindberga - 12 bramek robi wrażenie.

 • Charkter Sportowca napisał/a komentarz do Bundesliga: HSV i Biegler z premierowym triumfem, 12 bramek Lindberga

  Lemgo nie miało szans w starciu z perfekcyjną taktyką arcymistrza Bieglera :D .

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  To jak to było? Miał być Landin jest Sego. Miał być Maqueda, Kopljar a przyszedł jakiś uczeń zawodówki. Miał być Rutenka, a pozostał Chrapuś. Miał być Hansen, ale mu frytki nie smakowały. Miał być Myrhol, a przyszedł Kus. Miał być Duvnjak, ale mu brzydkie Kielce nie pasowały. No i jeszcze pewnie Sypa przyjdzie, którego Bert jest menagiem. Jak nie on to pewnie Sorhaindo. Kogo tam miało nie być? Może jeszcze Ronaldo przyjdzie? To się nazywa propaganda, niczym u Putina. Ciemnogród. Buhahaha. Buraczki! Weźcie zamilczcie, bo wioską jedzie z daleka.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Ja myślę, że parkiet w Lipsku musiał być krzywy dlatego właśnie drużyna takiego dobrego trenera przegrała, bo im się piłka źle odbijała. W meczu w którym odpadli z Pucharu Niemiec problemem z kolei było na pewno oświetlenie w hali i trener nie mógł zobaczyć co się dzieje na boisku, dlatego nie wprowadził swojej genialnej strategii zawstydzającej arcymistrzów szachowych :) Dajmy mu czas a HSV na pewno pokaże handball który przyćmi wszystkich, może nawet coś uda się wygrać w okolicach 6-7 kolejki.

 • Charkter Sportowca napisał/a komentarz do Sparingowo: Porażka Vive Tauronu Kielce w pierwszym sparingu!

  Oceniać Vive po I sparingu to jak oceniać Wisłę po turnieju w Ilseburgu :-)

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Można napisać po ludzku i bez zaczepki-MOŻNA.To po jaką ........ z jednej i drugiej strony bezsensowne pisanie głupot.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Po jednym z przegranym meczu sparingowym Wisły pisałam że wyniki w takich meczach to sprawa drugorzędna.Mecze ważne są pod kontem przygotowania zespołu.Co należy w danej drużynie poprawić przed rozpoczęciem sezonu.Dla większości z Was ważne są wyniki.Zawodnicy są po przerwie i muszą się na nowo zgrać,dotyczy to każdej drużyny.Najwyższa pora abyście skończyli te na pinki między sobą i niech w końcu ta strona stanie się normalna.Pod każdym artykułem dotyczącym Vive czy Wisły nie można normalnie wymienić poglądów,ponieważ panuje trolling.Ludzie ogarnijcie się.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Czekamy zatem na te informacje.. ciekawe jak dlugo bedzie trwalo to podawanie:)

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  I tak będzie.Jeszcze dwa transfery będą.

 • Charkter Sportowca napisał/a komentarz do Bartosz Konitz: Wisła to najlepsza opcja

  Tak z ciekawości zapytam.Bartek to lewa połówka, więc jest sprowadzony na lewą czy na środek ? bo jeżeli byłby na lewą to Wisła musiałaby ściągnąć minimum 2. Na środek i na koło.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Masz świetny wzrok xD. Niestety nawet jak zsumujemy budżety to i tak nie damy rasy :).

 • Charkter Sportowca napisał/a komentarz do Manolo Cadenas: Planujemy dwa lub trzy wzmocnienia

  Chodzę na mecze i nie zrobił na mnie wrażenia.To jest forum żeby przedstawić swoje zdanie i nie uważam się za znawcę ani innego experta.A Tobie kolego radzę zajrzeć do słownika bo są inne słowa niż wulgaryzmy.

 • Charkter Sportowca napisał/a komentarz do Manolo Cadenas: Planujemy dwa lub trzy wzmocnienia

  U nas jako priorytet stawiałbym aby nie zejść poniżej poziomu prezentowanego w tym sezonie.3 zawodników to minimum trzeba by było zakupić. Są poruszane tematy Ruesgi Kauffmana Jaszki Sulicia Szollosziego... .Z jednej strony fajnie by było oglądać Kauffmana i Ruesgę w Płocku ale z drugiej czy nam tak naprawdę potrzeba ? Manolo w tym sezonie skompletował z "anonimowych" grajków całkiem dobrą ekipę.Poza Pusicą który jest dla mnie pomyłką.....ekipa wygląda fajnie.Są przestoje jak np.Teraz Żelek czy na początku Sasza ale jakoś fajnie to funkcjonuje.Ważne jest również żeby nie było kolejnej rewolucji.A teraz inaczej patrząc... gdyby z tamtych zawodników odszedł Eklemović,Kavas,Sego,Zrnic,Kević to byśmy mieli extra team Morawski/Wichura/Corrales/-Nenadić/Jurkiewicz/Racotea/Pusica-Jurkiewicz/Sasza/Nenadić-Lijewski/Żelek/Angel-Daszek/Ghionea-Sypa/Rocha-Wiśnia/Nikcević.Ale nie ma co gdybać tylko mieć nadzieję że Wisła nie zejdzie poniżej prezentowanego poziomu i 1/8 LM to będzie minimum.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Mocne lanie sprawil nam dzisiaj Płock, zreszta nie ma sie co dziwic. Roznica poziomow ogromna, jednak wielkie podziekowania za sportowa postawe dla nafciarzy i wystawienie niemal optymalnego skladu. Hala Jaskolka dawno (od czasow wystepow Unii w PLK) nie widziala takich tlumow. Powodzenia Plocczanie w walce o europejskie puchary jak rowniez na krajowym podworku. Dzieki za lekcje pilki recznej dla naszych chlopakow.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Widać, że był to dla nich wyjątkowy mecz. Świadczy o tym choćby fakt, że tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego przedstawiciel drużyny z Tarnowa poprosił o wspólną fotkę zawodników jego drużyny z zawodnikami Wisły przed jedną z bramek. Całkiem miło. Trzeba też podkreślić, że przyjezdni grali "fer". Walczyli dzielnie i co ważne w ramach przepisów. Żadnej złośliwości i zbędnej spiny. No a sam mecz, jak mecz. Dla Nafciarzy był to trening. Kontry, kontry i jeszcze raz kontry. Nie mogło być inaczej.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  To jest dla naszej drużyny ogromna przygoda - oczywiście chcieli dać z siebie tyle, ile potrafią - ale nikt nawet nie marzył o zwycięstwie - ważne że było im dane zagrać z tak wysoko notowanym rywalem , to największy ich sukces i osiągnięcie.
  No i był moment że prowadziliśmy ;)
  Ja już nie mogę się doczekać meczu w Tarnowie - może będzie okazja zdjęcie jakieś sobie zrobić ;)


 • Charkter Sportowca napisał/a komentarz do PP: Wysoka zaliczka mistrzów Polski - relacja z meczu Vive Tauron Kielce - KPR Borodino Legionowo

  Bez sensu jest właśnie takie zachowanie.....meczu tą kontuzją nie wygrał nwm czemu te kluby słabsze urządzają sobie łowy. Podobnie było na meczu z Kwidzynem ostatnie 10 minut i nagle zachowanie jakby te faule miały zmienić wynik meczu.

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Tak tylko że to brutalny faul - który nic nie wniósł do historii meczu. Wiadomo kontuzje są wpisane w grę ale nie taki sposób aby zawodnika do szpitala na noszach zabierali :(

 • Charkter Sportowca lubi Komentarz

  Za każdym razem pod artykułem o Vive musisz się pojawiać?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.