• SPEEDWAY FOR ALL - ŻUŻEL DLA WSZYSTKICH !!!

  Nigdy nie lubiłem przekazywać takich lub podobnych informacji. Niestety, przypuszczalnie właściciele największych i "najlepszych" sportowych stacji telewizyjnych, znów pokazali swoje prawdziwe oblicze krzywdząc przy tym miłośników czarnego sportu w całym kraju. Krótka piłka o co chodzi. Od kilku lat (…)

  Więcej

 • Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2017/18 - TYPER

  Witamy wszystkich! Razem z Nalo27 postanowiliśmy wziąć sprawę typera we własne ręce i przełamać falstart początku sezonu. Zbliżający się Turniej Czterech Skoczni będzie do tego idealną okazją. Jest to również swoista odpowiedź na dotychczasową zabawę prowadzoną przez Falubaza40. Nie mogę przejść obojętnie (…)

  Więcej

 • Eredivisie 2017/2018 TYPER :)

  Eredivisie 2017/2018 TYPER :)Witam serdecznie na blog-typerze holenderskiej Eredivisie. Polecam zabawę Waszej uwadze!Trzecia odsłona rozgrywek na niderlandzkich boiskach, ze szczególnym moim względem. Jak zawsze, serdecznie zapraszam do oddawania w niej swych typów na tradycyjnych-bukmacherskich zasadach (…)

  Więcej

 • Liga Typerów -18. kolejka"Początek lutego, końcówka fazy zasadniczej"

  Witam wszystkich serdecznie na blogu 18. kolejki Ligi Typerów. Prowadzenie gry ma charakter rotacyjny. Typujemy systemem 1-X-2.18 kolejka: Ilona Świtajska – Aleksandar Włókniarz – Maciula Borysek – Abak Jerry – Fan Sparty Wars – Penhal RR Toruń – Szakaluch Falubaz – Chazz Pablo – Duker Marco – Kierowca (…)

  Więcej

 • Typer Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 2016/2017- Blog Archiwalny

  TYPER 2016/2017 Serdecznie wszystkich witam na"Blogu Archiwalnym" TYPERA PUCHARU ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH 2016/2017. Gra prowadzona jest na ''Blogu Głównym'' u Falubaza. Ja ze swojej strony zapewniam dobre konserwowanie wyników w swoim Archiwum. ;) Tutaj się bawimy -> http://sportowefakty.wp.pl/kibice/92215/blog/9946/typer-pucharu-swiata-w-skokach-narciarskich-201617-blog-glowny (…)

  Więcej

 • Liga Typerów - kolejka czwarta

  Witam serdecznie całą dwudziestkę grający reaktywowanej Ligi Typerów i zapraszam do typowania czwartej kolejki. :)Zgłosiłem do poprowadzenia tej kolejki i chcący ją jak najlepiej poprowadzić bloga wstawiam już dziś. Do wyboru tradycyjnie trzy zestawy po pięć meczów z pięciu najlepszych lig w Europie. (…)

  Więcej

 • Eredivisie 2016/2017 TYPER :)

  Witam na forumowym typerze piłkarskiej ligi holenderskiej i zapraszam do czynnego udziału w nim! Jeszcze raz gorąco i serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w zabawie. Drugi sezon rywalizacji typerowej oraz na holenderskich boiskach. Typujemy daną kolejkę na tradycyjnych, bukmacherskich zasadach (…)

  Więcej

 • Zapomniane ośrodki żużlowe

  Witam! Zapraszam do przeczytania bloga, w którym przypomnę Wam zapomniane przystanki na żużlowej mapie Polski.PKM Warszawa Jedna z warszawskich drużyn, Polski Klub Motorowy był i na zawsze pozostanie pierwszym Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu. Niestety był to jeden sukces tej drużyny. Rok później (…)

  Więcej

 • Eredivisie 2016/2017 archiwum:)

    Na samym początku pragnę zaprosić wszystkich do zabawy. Liczę na to że frekwencja będzie troszkę wyższa niż w zeszłym sezonie. W blogu, który tworzę postaram się Was zachęcić do ligi jak i gry. Jeśli chce ktoś zaproponować zmiany, które miałbym wprowadzić w życie. Do udziału w typowaniu nie trzeba (…)

  Więcej

 • A w karty gracie?

  Witam... Trwa obecnie sezon ogórkowy, ciągnie się przerwa zarówno między sezonem piłkarskiej Ekstraklasy jak i żużlowej PGE Ekstraligi. Nie ma o czym gadać więc zamiast często powtarzających się dyskusji na tablicach proponuję temat o grach karcianych.  Zapraszam do dyskusji i prezentacji swych ulubionych (…)

  Więcej