SPEEDWAY FOR ALL - ŻUŻEL DLA WSZYSTKICH !!!

autor: Borysek ROW | 2018-04-24, 17:48 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Nigdy nie lubiłem przekazywać takich lub podobnych informacji. Niestety, przypuszczalnie właściciele największych i "najlepszych" sportowych stacji telewizyjnych, znów pokazali swoje prawdziwe oblicze krzywdząc przy tym miłośników czarnego sportu w całym kraju.
Krótka piłka o co chodzi. Od kilku lat zaobserwować można było streamy oraz skróty meczów, pojawiające się w zależności, w czasie i spotkaniach. Władze uznały, że skoro nie mają z takowych sposobów przekazu żadnych korzyści pieniężnych, jedyną słuszną drogą będzie gównoburza o prawa autorskie. Tym samym, dwa znane kanały z serwisu YouTube - Polski Żużel oraz SPEEDWAY FOR ALL, zostały usunięte, kończąc dotychczasową działalność. Właścicieli obu jest mi naprawdę szkoda! Godne podziwu było to, by umożliwić transmisje (bądź skróty z niej) rozgrywek polskich lig i cyklu SGP. Czas poświęcony w tworzenie różnorodnych ciekawych magazynów poszedł na marne. Według zapowiedzi, podobne, życzliwe próby będą tak samo traktowane.
Dla kilku groszy, ludzie w stanie pogrzebać jedną decyzją czyjś wysiłek.

KIBICE, ŁĄCZMY SIĘ! MOŻE RAZEM COŚ DA SIĘ WSKÓRAĆ!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
CzenstochoviA

Jest dobra wiadomość. Wygląda na to, że autor założył nowy kanał w innym serwisie. :) Nie będę podawał tu szczegółów, napiszę tylko tyle: znajdźcie profil na Twitterze lub Facebooku o nawie "speedway for all". Tam pojawiają się odnośniki do poszczególnych nagrań z meczów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław M11

Sam kilka lat dość regularnie korzystałem z streamów.
Jednak z czasem dorosłem do przekonania, że po pierwsze uczciwość w życiu, po drugie za towar się płaci.
Na czas sezonu żużlowego wykupuje na Playerze pakiet z nSportem. Kwota 40 zł miesięcznie to tyle co bilet na jeden mecz, tutaj mam ich 8-10 miesięcznie na monitorze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

krzywdząc przy tym miłośników czarnego sportu w całym kraju. A miłosśnicy czarnego sportu z całego kraju nie krzywdzili ich oglądając lewe streamy zamiast legalnie płacić?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.