Eredivisie 2015/2016 TYPER :)

autor: Borysek ROW | 2015-11-22, 12:11 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zapraszam do typowania ligi holenderskiej!
Eredivisie 2015/2016 - typujemy!

Znudzony słabą częstotliwością typera sezonu ogórkowego zapraszam na znacznie bardzie lubiane na forum typerki lig. Ja wybrałem holenderską i zapraszam do udziału w typowaniu wyników. Liczę na Wasze zaufanie. :)

Zasady są proste. Każdy typuje wyniki, najlepiej wszystkie podawane wcześniej na dole na zasadach 1-X-2. Można zastosować dwie podpórki na dziewięć meczy. Jedno spotkanie jest hitowym, punktowanym za 2 punkty, reszta punktowana jest za 1 punkt.
Klasyfikacja generalna będzie pisana w komentarzu, a aktualna nad meczami terminarza.

Ciekawe komu padnie najwięcej goli :)

Klasyfikacja generalna:
1.Dastin - 115pkt
2.R R 25 Toruń - 112pkt
3.Ilona Świtajska - 110pkt
4.Borysek ROW - 108pkt
5.Kasyx - 104pkt
6.Unia Leszno DMP 2015 - 101pkt
#.Falubaz40 - 101pkt
8.Szakaluch - 87pkt
9.Czarna Wdowa - 74pkt
10.Tatoo - 65pkt

11.Wars123 - 62pkt
12.Szarold - 56pkt
14.Marco928 - 38pkt
15.Adik12 - 30pkt
#. Penhal - 30pkt
17.
Mikolajczakm - 18pkt
18.Emii - 13pkt
19.Sławek machowski - 11pkt
20.NikiStart - 9pkt
21.Janusz Dremlik - 8pkt
22.Ja-Nóż - 6pkt
23.Speedway7 - 5pkt 


34 kolejka (skończyła się) ;))
08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen - 1:1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem - 2:2
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam - 1:1
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven - 1:3
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam - 0:2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen - 1:0
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II - 2:3
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo - 2:1
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar - 1:3

Myślicie że Erazm z Rotterdamu lepiej poobliczałby rachunki prawdopodobieństwa?

Wszsycy możecie czuć się równie wygrani jak i równie gościliście tutaj, dyskutowaliście, no i co najważniejsze, typowaliście.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
szakaluch

Dzięki Borysek za prowadzenie typerka :)
Gratuluję Dastinowi zwycięstwa, który u mnie był tylko od Warsa słabszy, pozostałej dwójce z podium też gratuluję, koledze z Torunia i Ilonce, której wyższość musiałem uznać, a wiadomo faceci nie lubią z kobietami przegrywać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Koniec ligi holenderskiej, a zarazem typera! Mistrzami okazują się PSV Eidhoven oraz Dastin- gratulacje!!! Klasyfikacja kolejki: 1.Wars123, Dastin* - 7pkt 3.Szakaluch, Falubaz40*, Kasyx - 5pkt 6.Marco928*,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Koniec ligi holenderskiej, a zarazem typera! Mistrzami okazują się PSV Eidhoven oraz Dastin- gratulacje!!!
Klasyfikacja kolejki:
1.Wars123, Dastin* - 7pkt
3.Szakaluch, Falubaz40*, Kasyx - 5pkt
6.Marco928*, Ilona Świtajska, R R 25 Toruń - 4pkt
8.Unia Leszno DMP 2015, Borysek ROW - 3pkt
HITa
poprawnie wytypowały cztery osoby.
Dzięki dla R R 25 Toruń za uczciwość. Czyli jeszcze raz będę musiał uzupełniać generalkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 18 maja 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

Wysoka wygrana Dastina -GRATULACJE! !! !!! Gospodarz BORYSEK oczywiście wszystko zweryfikuje i zatwierdzi. Dziękuje za zabawę i mam nadzieje do zobaczenia w następnym sezonie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

34 kolejka
08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 2
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem 1
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam 2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 2
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo 1
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 1X
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem 1
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam 2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 1
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo 1
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona Świtajska

34 kolejka
08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem X
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam 2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 1X
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo 2
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

34 kolejka
08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem X2
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam 2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II X
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo X
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Den Haag-Heerenveen X
Twente-Vitesse X
De Grafschap-Ajax 2
Zwolle-PSV 2
Cambuur-Excelsior X2
Feyenord-Nijmegen 1
Roda-Willem II X2
Groningen-Heracles 1
HIT / Utrecht- AZ Alkmar 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem 1
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven X
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam 2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 1
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo X
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen - 1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem - 2
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam - 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven - 2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam - 1/X
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen - 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II - X/2
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo - 2
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar - 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

34 kolejka
08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem x
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam x2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 1
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo 1x
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Koniec przedostatniej kolejki i ostatnie przetasowania niedokończonej tabeli. W czołówce zrobiło się jeszcze bardziej ciasno, lecz czołówka a właściwie fotel lidera tej kolejki należy do Dastina, który zgarniając sześć punktów wyprzedził Ilonę Świtajską oraz dał coraz mniejsze szanse na dogonienie go Boryskowi ROW i Kasyxowi, a także spowodował obawy w domu R R 25 Toruń. Warto wspomnieć również o Falubazie40 który zdobył drugie miejsce.
Klasyfikacja kolejki:
1.Dastin* - 7pkt
2.Falubaz40* - 6pkt
3.Borysek ROW, Ilona Świtajska, Wars123 - 5pkt
6.Unia Leszno DMP 2015, Szakaluch, R R 25 Toruń - 4pkt
9.Kasyx - 3pkt


Wrzucam jeszcze raz aby była jasność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Zgadza się więc masz trzy punkty więcej, czyli jeszcze dziesięć brakuje Ci do postawionego sobie celu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Borysek podlic jeszcze raz moje pkt... Ja naliczyłem ich 5. Błąd wynikł, bo źle przepisałem końcówkę (zamieniłem kolejność spotkań) :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Borysek podlic jeszcze raz moje pkt...
Ja naliczyłem ich 5. Błąd wynikł, bo źle przepisałem końcówkę (zamieniłem kolejność spotkań) :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Koniec przedostatniej kolejki i ostatnie przetasowania niedokończonej tabeli. W czołówce zrobiło się jeszcze bardziej ciasno, lecz czołówka a właściwie fotel lidera tej kolejki należy do Dastina, który...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Generalka uzupełniona. ;)
Żadnych zmian pozycji poza Dastinem, który zrównał się punktami z R R 25 Toruń. W walce o medale pozostają jeszcze Ilona Świtajska, Borysek ROW i z bardzo małymi szansami Kasyx z Unią Leszno DMP 2015.

W kwestii organizacyjnej!
Jeżeli w końcowej tabeli na pozycji lidera będzie dwóch lub więcej graczy zarządzę dogrywkę w postaci typowania baraży w których na pewno wystąpią VVV Velno, NAC Breda oraz De Graafschap. Zwycięzca może być tylko jeden. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)

ostatnia odpowiedź: 2 maja 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Koniec przedostatniej kolejki i ostatnie przetasowania niedokończonej tabeli. W czołówce zrobiło się jeszcze bardziej ciasno, lecz czołówka a właściwie fotel lidera tej kolejki należy do Dastina, który zgarniając sześć punktów wyprzedził Ilonę Świtajską oraz dał coraz mniejsze szanse na dogonienie go Boryskowi ROW i Kasyxowi, a także spowodował obawy w domu R R 25 Toruń. Warto wspomnieć również o Falubazie40 który zdobył drugie miejsce.
Klasyfikacja kolejki:
1.Dastin* - 7pkt
2.Falubaz40* - 6pkt
3.Borysek ROW, Ilona Świtajska - 5pkt
5.Unia Leszno DMP 2015, Szakaluch, R R 25 Toruń - 4pkt
8.Kasyx - 3pkt
9.Wars123 - 2pkt


ZOSTAŁA JEDNA KOLEJKA!!!


HITa poprawnie wytypowały dwie osoby. Uzupełniam generalkę. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)

ostatnia odpowiedź: 3 maja 2016 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen 1
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag 1
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap 1
HIT 01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht x2
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade 1
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle x2
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

33 kolejka
01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen 1
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag 1
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap 1
HIT 01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht 1
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade x
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle 2
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

33 kolejka
01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen 1
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag 1
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap 1
HIT 01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht 1x
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade 1
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle 2
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

33 kolejka
Heerenveen-Groningen 1
Heracles-Den Haag 1
AZ Alkmar-De Graafschap 1
HIT Vitesse-Utrecht 1X
PSV-Cambuur 1
Ajax-Twente 1
Willem II-Feyenord 2
Nijmegen-Roda 1
Excelsior-Zwolle 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona Świtajska

33 kolejka
01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen 1
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag 1
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap 1
HIT 01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht X
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade 1
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle X
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen - 2
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag - 1
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap - 1
HIT 01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht - X
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade - 1
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle - 2
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden - 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede - 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam - 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

33 kolejka
01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen 1x
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag 1
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap 1
HIT 01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht X2
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade 1
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle 2
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Przepraszam za tak wielką częstotliwość, ale jeszcze napiszę to... Generalka uzupełniona
Jak zawsze mogę powiedzieć, że lider pozostał ten sam. R R 25 Toruń jak najbardziej korzysta z przewagi i utrzymuje się na trzy punkty przed goniącymi Iloną Świtajską i Dastinem. Punkt za nimi Borysek ROW, a za nim również mający nadzieję na potknięcie się któregoś gracza z podium Kasyx i Unia Leszno DMP 2015.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Czas podsumować 32. kolejkę. ;) Zdominowali ją podiumowicze, czyli Ilona Świtajska i Dastin zdobywając dziewięć punktów. Co prawda tylko o punkt nad wciąż walczącym Falubazem40 oraz broniącym miejsca na podium Boryskiem ROW.
Klasyfikacja kolejki:
1.Ilona Świtajska*, Dastin* - 9pkt
3.Falubaz40*, Borysek ROW* - 8pkt
5.Marco928*, R R 25 Toruń, Dastin*, Wars123* - 7pkt
9.Unia Leszno DMP 2015, Kasyx - 5pkt
11.Szakaluch - 4pkt
HITa
poprawnie wytypowało pięć osób. Już się biorą za generalkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

33 kolejka
01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen X
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag 1
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap 1

01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht X
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade 1
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle 2
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam 2

34 kolejka
08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem 1
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2

08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam X
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 1
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II X
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo 1
08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Też wrzucę, bo coś czuję, że bym zapomniał:
34 kolejka
08.05.2016 14:30 Ado De Haag - Heerenveen 1
08.05.2016 14:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem 1
08.05.2016 14:30 De Graafschap - Ajax Amsterdam 2
08.05.2016 14:30 PEC Zwolle - PSV Eindhoven x/2
08.05.2016 14:30 Cambuur Leuwarden - Excelsior Rotterdam x/2
08.05.2016 14:30 Feyernord Rotterdam - Nijmingen 11
08.05.2016 14:30 Roda Kerkrade - Willem II x
08.05.2016 14:30 Groningen - Heracles Almelo x
HIT 08.05.2016 14:30 Utrecht - AZ Alkmar 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

33 kolejka
01.05.2016 14:30 Heerenveen - Groningen 1/x
01.05.2016 14:30 Heralces Almelo - Ado De Haag 2
01.05.2016 14:30 AZ Alkmar - De Graafschap 1
HIT 01.05.2016 14:30 Vitesse Arnhem - Utrecht x
01.05.2016 14:30 Nijmigen - Roda Kerkrade 1
01.05.2016 14:30 Exclesior Rotterdam - PEC Zwolle 1/x
01.05.2016 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur Leuwarden 1
01.05.2016 14:30 Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
01.05.2016 14:30 Willem II - Feyernord Rotterdam x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Wrzuciłem już dwie ostatnie kolejki na blog więc jak obawiacie się że zapomnicie czy będzie Wam po prostu wygodniej to można już je typować. ;) Potem przenosimy się na sąsiedni blog Euro, bo jakby go nie było to nie byłoby jeszcze końca sezonu. Liczę że się także tam ujrzymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen 1
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam x2
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar x2
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

32 kolejka


20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen 1
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam 2
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar x2
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

19.04.2016 20:45 PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem - 1
20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap - 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen - X

20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam - 2
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam - 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam - 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar - X
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II - 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Groningen - Roda Kerkrade 1 Tyle na razie ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

32 kolejka
Groningen-Roda X
PSV-Vitesse 1
Utrecht-De Graafschap 1
Zwolle-Nijmegen X
HIT Heracles-Feyenord X2
Heetenveen-Ajax 2
Twente-Excelsior 1
Den Haag-AZ Alkmar X2
Cambuur-Willem II 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona Świtajska

32 kolejka
19.04.2016 18:30 Groningen - Roda Kerkrade 1
19.04.2016 20:45 PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen 1
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam X2
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar 2
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

19.04.2016 18:30 Groningen - Roda Kerkrade 1
19.04.2016 20:45 PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen X
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam X
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar 2
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

32 kolejka
19.04.2016 18:30 Groningen - Roda Kerkrade X
19.04.2016 20:45 PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen 1
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam 2
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar 2
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

19.04.2016 18:30 Groningen - Roda Kerkrade - 1
19.04.2016 20:45 PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem - 1
20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap - 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen - 2
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam - X
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam - 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam - 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar - 2
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II - X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Dzięki Borysek za przypomnienie!!!
32 kolejka
19.04.2016 18:30 Groningen - Roda Kerkrade 1
19.04.2016 20:45 PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen 1/x
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam 2
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam x/2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 2
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar x
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

32 kolejka
19.04.2016 18:30 Groningen - Roda Kerkrade 1
19.04.2016 20:45 PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
20.04.2016 18:30 Utrecht - De Graafschap 1
20.04.2016 18:30 PEC Zwolle - Nijmingen 1x
HIT 20.04.2016 19:45 Heracles Almelo - Feyernord Rotterdam 1x
20.04.2016 20:45 Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
20.04.2016 20:45 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 1
21.04.2016 18:30 Ado De Haag - AZ Alkmar 2
21.04.2016 18:30 Cambuur Leuwarden - Willem II x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Nie o to chodzi gdybym mógł kopiować w telefonie to bym to robił bez dat i godzin, bo byłoby przejrzyście, a co do typera francuskiego to mam szczęście.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.