• TYPER EURO 2016 - RYWALIZACJA UCZESTNIKÓW

  PIĘKNA GRA :) Jak szaleć to szaleć. Namnoży mi się tych blogów podczas prowadzenia typera Euro, ale to nawet i dobrze. W tym blogu będę umieszczał przebieg rywalizacji uczestników zabawy oraz turnieju, a także wyjaśnił dlaczego zdobyliśmy tyle punktów, a nie mniej. Wrzucę jeszcze jak liczyłem punkty (…)

  Więcej

 • TYPER EURO 2016 - BLOG GŁÓWNY

   Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie! Początek nastaje wraz z początkiem turnieju XV Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Uczestnicy zostaną rozlosowani na grupy i będą rozgrywać między sobą mecze poprzez typowanie na poniższych zasadach: Każdy gracz stając do pojedynku z innym podaje swój typ wskazując (…)

  Więcej

 • Typujemy XVII kolejkę Plus Ligi sezonu 2015/16 :)

  Zapraszam serdecznie do spędzenia weekendu z siedemnastą kolejką Plus Ligi. :DPlus Liga - polska ekstraliga siatkówki :) Serdecznie witam z Rybnika, który czeka na jedyne w swoim rodzaju przyjęcie gości. :) Rybnik czeka na gości :) Mecze, czyli główna impreza odbywać się będzie w dniach 12-13 lutego (…)

  Więcej

 • Eredivisie 2015/2016 TYPER :)

  Zapraszam do typowania ligi holenderskiej!Eredivisie 2015/2016 - typujemy! Znudzony słabą częstotliwością typera sezonu ogórkowego zapraszam na znacznie bardzie lubiane na forum typerki lig. Ja wybrałem holenderską i zapraszam do udziału w typowaniu wyników. Liczę na Wasze zaufanie. :)Zasady są proste. (…)

  Więcej