Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • handballo napisał/a komentarz do Flensburg uzupełnił obsadę bramki. Benjamin Burić nowym golkiperem wicemistrzów Niemiec

  A od kiedy Senjamin Burić jest bramkarzem. Chyba, że zmienił pozycję? Bo do tej pory był kołowym. ;) Nie robi błędów ten kto nic nie robi. Pozdrawiam redaktorze :)

 • handballo napisał/a komentarz do Transferowy hit w Kielcach? Andreas Wolff ma trafić do Vive!

  Na GW napisali, że z klubu też docierają informacje o zainteresowaniu Wolffem także nie jest to raczej plotka wyssana z palca i coś musi być na rzeczy, a czy wyląduje w Kielcach to się okaże.

 • handballo napisał/a komentarz do Cztery drużyny będą reprezentować Polskę w europejskich pucharach

  Dla mnie to nie jest takie oczywiste. Koło to pozycja gdzie mamy zdolnych zawodników. Nie wierzę, żeby Bertus nie zostawił sobie furtki i nie myślał chociaż o jednym Polaku na tej pozycji. Jest Gębala, Rogulski czy nawet Bis, który może się rozwinąć (nie mówię o Syprzaku, który jest raczej nieosiągalny). Dlatego nie sądzę, żeby Bertus zakontraktował 3 młodych zawodników z zagranicy na koło. Poza tym jeśli Julen przedłuży o 2 lata tak jak mówisz to będzie miał kontrakt do 2020.

 • handballo napisał/a komentarz do Cztery drużyny będą reprezentować Polskę w europejskich pucharach

  Zarówno Karalek jak i Banhidi mają kontrakty do 2019. Natomiast Marsenić do 2018 roku. Wszystko jest możliwe.

 • handballo napisał/a komentarz do Oficjalnie: Luka Cindrić w Vive Tauronie Kielce! To transferowy hit!

  Temat jest wałkowany co jakiś czas na węgierskich forach. W Veszprem zastanawiali się czy Banhidi nie przyjdzie do nich, ale opinia jest taka, że już podobno jest podpisany w Kielcach. Póki nie ma oficjalnego ogłoszenia to nie ma tematu, ale dużo na to wskazuje, że Węgier będzie grał w Kielcach.

 • handballo napisał/a komentarz do Oficjalnie: Luka Cindrić w Vive Tauronie Kielce! To transferowy hit!

  Na koło prawdopodobnie przyjdzie Banhidi. W obronie jest moim zdaniem lepszy i od Marsenica i od Syprzaka. W ataku jeszcze się wyrobi, bo jest trochę toporny, ale byłby z niego pożytek. Nie wiem co z Marsenicem, bo były takie plotki.

 • handballo napisał/a komentarz do Paweł Paczkowski w Motorze Zaporoże?

  W Zaporożu na Pawła pozycji gra Shelmenko, który ma bogatą karierę w dorobku i to on pewnie będzie pierwszym wyborem trenera. Nie wiem czy to dobra decyzja. Jedynym plusem jest Rombel. Shelmenko pewnie będzie grał więcej w LM, a Paweł w ukraińskiej, która poziomem jest pewnie jak nasza liga.

 • handballo napisał/a komentarz do El. ME 2018: Vujović powołał kadrę Słowenii. Jest Janc, nie ma Bombaca i Zormana

  Prawdą jest to co powiedział o tej sytuacji Vujović, że Dujszebajew stara się na siłę zrobić z Deana drugiego Zormana, a to zupełnie inni zawodnicy. Jeżeli Talant przestanie z Deana robić drugiego Urosa to przy większej swobodzie zacznie grać tak jak w Picku. Boję się jednak, że Talant jest na tyle uparty, że będzie konsekwentnie kazał Bombacowi grać pod innych.

 • handballo napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce królem polowania. Tak mocni nie byli jeszcze nigdy

  Z ciekawości przejrzałem węgierskie fora o piłce ręcznej i apropos Palmarssona to są przekonani, że jeśli odejdzie to będzie to Barcelona. Podali nawet czas trwania kontraktu (do 2021). Także raczej plotki o Aronie są przesadzone. Wszystko pewnie wyjaśni się pod koniec sezonu. Natomiast jeśli chodzi o Banhidiego to również sugerują, że ma ofertę z Kielc i możliwe, że zagra w Kielcach, ale czy po zakończeniu kontraktu w 2019 czy rok wcześniej tego nie wiadomo.

 • handballo napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce królem polowania. Tak mocni nie byli jeszcze nigdy

  Daszek akurat póki co nie jest w Kielcach niezbędny. Do 2020 podpisani są Janc i Djukić. Prędzej przyjdzie Moryto, a Michał jak nie odejdzie za granicę to pewnie zostanie w Wiśle. A apropos Syprzaka to nigdy nie wiadomo. Historia płocko-kielecka zna już takie przypadki w obie strony, więc zobaczymy.

 • handballo lubi Komentarz

  Moim zdaniem w 2018/19 ktos za Zorro przyjdzie (jezeli teraz na rok podpisze jeszcze). Za Kusa w 18/19 ja bym wstawial Bisa i chcialbym zeby tak zrobiono niech sie jeszcze od Aginagalde uczy i gra nasz zdolny wychowanek, wiec w 2018/19 stawiam tylko za Zorro kogos bo reszta jest znana. A w 2019/20 dwoch zawodnikow na dzisiaj nowych to zagadka bo Daniel za Karola to nie tajemnica ale dwa transfery?
  L.s - Jachlewski?!i Hiszpan
  Br- Ivic, Cupara
  P.s- Djukic, Janc
  Kolo- Julen?!Walczak,Bis(mam nadzieje za Kusa od18/19)
  L.r- Daniel,Jurecki,Mamic
  P.r- Alex,Paczkowski,Vujovic
  Sr.r- Bombac, nowy18/19ten za Zorro, i TEN ZA JURKIEWICZA od 19/20.
  Czyli w mojej opinii w 18/19 za Zorro a od 19/20 za Jurkiewicza tez srodek i ... 19/20 za Jachlewskiego albo Julena czyli srodek,srodek i skrzydlo lub kolo.
  Odrzucam prawe bo za Lijka to jest teraz Alex plus za dwa lata Vujovic przetalent oraz Paczkowski jeden z najzdolniejszych Polakow.

 • handballo lubi Komentarz

  ANGEL MONTRO DO KIELC!!!!

 • handballo napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce królem polowania. Tak mocni nie byli jeszcze nigdy

  Póki co to są nasze luźne kibicowskie spekulacje. Moim zdaniem Bertus będzie chciał zachować ilość Polaków na podobnym poziomie nawet kosztem delikatnego spadku jakości, więc na numerami 2 albo 3 na poszczególnych pozycjach będą Polacy. Stąd myślę, że to prędzej będzie Przybylski niż jakiś młody, zdolny z zagranicy. Swoją drogą nie wiem czy klubu nie będzie szukał Syprzak, bo w Barcelonie robi się dla niego trochę za ciasno. Do tej pory był Noddesbo z którym częściowo wygrywał rywalizację, bo Duńczyk grał rzadziej w LM niż w Kamil, a teraz przyjdzie Fabregas, który w tym momencie jest na takim samym poziomie w ofensywie jak Kamil, a bije go na głowę jeśli chodzi o defensywę. Sorhaindo też póki co jest nie do ruszenia. Bycie 3 kołowym właściwie tylko do ataku nie jest zbyt ciekawe dla Kamila. Bertus pewnie chciałby go w Kielcach, ale nie wiadomo czy on widzi się w żółtej koszulce ;)

 • handballo napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce królem polowania. Tak mocni nie byli jeszcze nigdy

  Skoro Bertus sugeruje, że jest zainteresowany Przybylskim, a Przybylski ma umowę na rok we Francji to może on przyjdzie w miejsce Lijka. Osobiście nie jestem za tym rozwiązaniem, bo Rafał jest trochę drewniany.To taka polska wersja Bunticia (chociaż do Denisa sporo mu brakuje). Wydaje mi się to najbardziej prawdopodobnie rozwiązanie. Chociaż zdecydowanie wolałbym w przypadku zakończenia kariery przez Lijka kogoś kto nie będzie od niego odstawał umiejętnościami czyli kogoś z zagranicy. Na siłę może tam też grać Blaz Janc, jest Paczkowski i Alex od następnego sezonu. Nie wiadomo jak rozwinie się Vujović, ale to też jest jakaś nadzieja. Z zagranicznych zawodników nie ma zbyt wielkiego wyboru. Sebetić póki co jest nierówny chociaż ma świetne warunki rzutowe, Reinkind podobnie. Dika Mem z Barcy jest ciekawym zawodnikiem. Podobnie Melvyn Richardson, który będzie grał w Montpellier. Z młodych Polaków warto zwrócić uwagę na Bąka i Majdzińskiego, ale nie wiadomo czy z tej mąki będzie chleb.

 • handballo napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce królem polowania. Tak mocni nie byli jeszcze nigdy

  Była kiedyś plotka o Marseniciu, któremu faktycznie w 2018 kończy się kontrakt, ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Kończy się też kontrakt Julenowi i też póki co nie wiadomo czy będzie przedłużony, więc teoretycznie 2 miejsca w 2018 będą na kole do obsadzenia. Oprócz tych dwóch kontrakt wygasa Lijkowi i Zormanowi o ile będzie przedłużony o rok. Ktoś wspominał kiedyś o Banhidim z Szeged, ale on ma kontrakt do 2019.

 • handballo napisał/a komentarz do Kielce podpisują. Mariusz Jurkiewicz zostaje w Vive Tauronie

  Masz rację. Diego też jest świetny, ale przez kontuzje stanął w miejscu i jest dość chimeryczny. Nie jest też specem od obrony. Niby ma kontrakt do 2019, ale pewnie nie byłoby ogromnego problemu z wykupieniem rok przed końcem. Zobaczymy kto to będzie. Liczę na to, że będzie uniwersalny i świetny zarówno w obronie jak i ataku. Brakuje nam dobrych obrońców i zawodników uniwersalnych. Widać to było jak nie grał Jurkiewicz i Jurecki. Tacy gracze są bezcenni i dlatego tym bardziej liczę na Duvnjaka chociaż wiem, że to trochę mission impossible, bo Kiel nie wypuści 3 zawodnika ze środka po Canellasie i Palmarssonie. Tym bardziej, że Duvnjak to jeden z nielicznych zawodników, którzy dają nadzieję Kiel na dobre wyniki. Mają sporo zdolnych młodych zawodników jak Bilyk czy Nilsson, ale w najważniejszych momentach to Duvnjak decyduje o ich zwycięstwach. Mają go podpisanego do 2020 i nie wierzę, że byliby w stanie go oddać 2 lata przed końcem kontraktu. Bertus musiałby im dużo zapłacić, a raczej nie jest skory do przesadnego wydawania pieniędzy i czeka na transfery bezgotówkowe i wolnych zawodników.

 • handballo napisał/a komentarz do Kielce podpisują. Mariusz Jurkiewicz zostaje w Vive Tauronie

  Ciekawe kto to będzie. Nazwisk, które przewijają się w komentarzach jest przynajmniej kilka. Ja osobiście stawiam na Duvnjaka mimo, że ma ważny kontrakt w Kiel. Nie wiem czy to realne, ale chciałbym go zobaczyć w Kielcach. Palmarsson mimo, że będzie wolnym zawodnikiem jest chyba trudniejszy do podpisania niż Duvnjak z ważnym kontraktem. Karacić kończy po sezonie kontrakt z Vardarem, więc raczej odejdzie do Veszprem. Zarabec za rok będzie wolnym zawodnikiem, więc teoretycznie też pasuje. Jeszcze jest Cindric o którym nikt nie wspominał, a jest świetnym rozgrywającym. Każdy zawodnik spoza tych, których wymieniłem byłby dla mnie zaskoczeniem. Chyba, że Bertus zatrudni jakiegoś zdolnego juniora jak Kuzmanovski.

 • handballo napisał/a komentarz do Paweł Paczkowski z nowym kontraktem

  Palmarsson odejdzie z Veszprem nie dlatego, że płacą mu za mało tylko dlatego, że źle się tam czuł (podobnie jak w Kielcach Reichmann). Nie sądzę żeby drugi raz ryzykował i przeszedł do Polski. Pewnie obierze pewniejszy kierunek i lepszą ligę. Nikt mi nie wmówi, że pod względem życia Kielce są konkurencyjne z Barceloną. Poza tym my nastawiamy się teraz na kierunek bałkańsko-hiszpański. Tobias kulturowo się nie odnalazł i takie ryzyko byłoby w przypadku Palmarssona. Aczkolwiek gdyby chciał przejść to jestem za.

 • handballo napisał/a komentarz do Paweł Paczkowski z nowym kontraktem

  Tez mialem podobne skojarzenie. Tylko, że Duvnjak ma kontakt do 2020, a Palmarsson mimo że kończy kontrakt w Veszprem w 2018 jest prawie niemożliwy do wyciągnięcia. Karacić pewnie pójdzie do Veszprem po tym sezonie w miejsce Chemy Rodrigueza. Przy tych założeniach nie mam pojecia kto to mógłby być.

 • handballo napisał/a komentarz do LM. Celje Pivovarna - Vive Tauron: kielczanie zdobędą Celje i dotrzymają kroku Vardarowi Skopje?

  Pech w przypadku 2 miejsca polega na tym, że prawdopodobnie trafiamy w ćwierćfinale na Veszprem. Wiem, że nie ma w ósemce słabych zespołów, ale chyba łatwiej byłoby z Flensburgiem albo Kiel. Veszprem jest teraz na 3 miejscu i raczej juz go nie odda bo Flensburg musiałby wygrać oba mecze(a gra z Barceloną) i liczyć na wpadkę Węgrów. A Veszprem na nas będzie mocno zmobilizowane.

 • handballo napisał/a komentarz do Oficjalnie: Vive wypożyczy Daniela Dujszebajewa na dwa sezony

  Z młodych graczy na środku jest kilku na których warto zwrócić uwagę. Kiel postawiło na Bilyka i chłopak gra naprawdę świetnie. Oprócz niego jest jeszcze wymieniony przez Ciebie Martins, Matias Gyori i Kuzmanovski o którym wcześniej pisałem. Oprócz tego jest jeszcze Konradsson, Suton i paru innych. Apropos Palmarssona to myślę, że jest poza zasięgiem, ale nawet jeśli byłby do wyjęcia to ogólnie kierunek skandynawski nie byłby chyba dla nas trafiony.

 • handballo napisał/a komentarz do Oficjalnie: Vive wypożyczy Daniela Dujszebajewa na dwa sezony

  Kiedyś był artykuł gdzie Bertus mówił, że chce Sagosena, ale nie ma na to dużych szans (głównie chodziło o konkurencję RNL i PSG). Faktycznie ciężko o dobrego środkowego. Na Palmarssona raczej nie ma co liczyć, a reszta ma długoterminowe kontrakty. Mówiło się kiedyś o Kuzmanovskim, który gra na lewym i na środku, ale byłby to raczej transfer z myślą o przyszłości. Cindrić faktycznie byłby dużym wzmocnieniem, ale nie mam pojęcia jak długi kontrakt ma w Vardarze. Ja cały czas liczę, że temat Duvnjaka jeszcze kiedyś wróci ;)

 • handballo napisał/a komentarz do Bartłomiej Jaszka: Jeśli będzie trzeba, to pomogę reprezentacji

  Moje pytanie brzmi czy sugerowanie kontraktu Jaszki w Vive to jakiekolwiek informacje, które masz z klubu czy wnioskujesz to na podstawie tego wywiadu? Bo jeżeli na podstawie wywiadu to nie wiem jakie widzisz powiązania między Vive, a Jaszką. To, że był w Kielcach na konsultacji i rozmawiał z Talantem? Równie dobrze mogę powiedzieć, że idzie do Barcelony, bo leczy się u lekarza tego klubu. Kadra Vive jest na tyle szeroka, że nawet wypadnięcie Jurkiewicza nie wpływa negatywnie na skład.
  PS Masz rację to ja wątpiłem w to, że twoje informacje odnośnie Djukicia są prawdziwe. Wiesz dlaczego? Bo wcześniej sugerowałeś, że przyjdą do nas tacy zawodnicy jak Rutenka, Karabatić, Palmarsson, Maqueda, Stanić i Vori. Możliwe, że faktycznie miałeś informacje o zainteresowaniu Kielc tymi zawodnikami, ale nie ma ich i nie było ich w Kielcach, więc nie widzę sensu pisania takich niepotwierdzonych informacji. Lepiej napisać, że Vive interesuje się tym i tym niż dać pożywkę trollom, którzy do tej pory piszą o Hansenie jedzącym frytki w Galerii. Bardzo możliwe, że masz dobre informacje, ale od zainteresowania do kontraktu daleka droga. Idealnym przykładem jest Duvnjak, który był blisko Kielc, ale nic z tego ostatecznie nie wyszło.

 • handballo napisał/a komentarz do Bartłomiej Jaszka: Jeśli będzie trzeba, to pomogę reprezentacji

  Wymyśliłeś coś i powtarzasz to z uporem maniaka, że Jaszka trafi do Vive. Nie wiem skąd taki pomysł. Jeżeli twierdzisz, że w tym materiale można wywnioskować o tym, że będzie grał w Kielcach to widocznie oglądamy inny wywiad. Bartek ma 34 lata i długą przerwę po kontuzji, która praktycznie zakończyła jego karierę. W reprezentacji ma jeszcze szansę zagrać, ale nie sądzę, żeby był pomysł jego gry w Vive albo nawet Wiśle Płock. W tym momencie gra w I lidze i mimo dużej sympatii dla niego nie zbawi żadnej z naszych czołowych drużyn. Ciężko powiedzieć jak sytuacja będzie wyglądała za pół roku czy rok, ale Bartek jest coraz starszy i nie wiem czy ktoś zdecyduje się na transfer 35-letniego gracza.

 • handballo napisał/a komentarz do Kibice śmieją się z polskiego piłkarza. Za słowa o porannym wstawaniu

  Zapomniał jeszcze powiedzieć, że sprawdza pod koniec dnia stan konta i dostaje pewnie z 80 tys. złotych miesięcznie za tą codzienną katorgę ;) Facet ma faktycznie nieciekawe życie... ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.