scoobydoo - komentarze

 • scoobydoo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda Grega bo to na prawdę fajny gość który został bardzo źle potraktowany! Nie zasłużył sobie na takie potraktowanie tym bardziej że jest w tej drużynie pewien zawodnik grający na podobnej pozycji którego gra to jedno wielkie nieporozumienie. I to właśnie ten zawodnik a nie Greg odpowiada za to że na pozycji nr 4 mamy jedno wielkie dno w którym jest ogromna dziura! Mam nadzieję że Grzegorz znajdzie drużynę w której dostanie szansę - powodzenia.

 • scoobydoo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda Grega to na prawdę fajny gość który został bardzo nie fajnie potraktowany. Na pewno nie zasłużył sobie na takie potraktowanie! Tym bardziej że jest w tej drużynie pewien polski zawodnik grający na podobnej pozycji którego gra to jakieś nieporozumienie i to on a nie Greg bardziej odpowiada za to że na pozycji nr 4 mamy dno w którym jest wielka dziura.

 • scoobydoo napisał/a komentarz do Aaron Cel: Nie odstajemy od Stali. Chcemy wrócić na piąty mecz do Ostrowa

  Wystarczyło by kilka minut poświęconych na poszukanie statystyk żebyś kolego znalazł to że Stal jest w tym sezonie najlepiej grającą drużyną na wyjazdach w EBL. Co nie zmienia faktu że Toruń ma świetną drużynę ale czy to wystarczy żeby wyrwać Stali zwycięstwo zobaczymy jutro. Mecz na pewno znowu będzie mega wyrównany ale myślę że to Stal jednak wygra i zagra ze Stelmetem w finale.

 • scoobydoo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Faul był ewidentny. Tylko że było widać to dopiero w powtórce w tv. Problem jednak w tym że ci Panowie przez cały mecz popełniali błędy i gdyby je wszystkie zliczyć i wg. tego zweryfikować wynik to byłby on zupełnie inny. Wszyscy teraz wytykają tylko ten jeden a w przeciągu całego meczu było ich znacznie więcej. I to wcale nie jest wina zawodników z Ostrowa że takich mamy sędziów.

 • scoobydoo napisał/a komentarz do BM Slam Stal rozbiła Polpharmę! 17 trójek ostrowian

  Ponieważ w tym momencie na kolejność ma wpływ stosunek punktów zdobytych do straconych bo tabelę traktuje się ogólnie dla wsxystkich ale na koniec rundy zasadniczej w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje bilans między zainteresowanymi.

 • scoobydoo napisał/a komentarz do Feralne czwarte kwarty problemem Legii Warszawa

  Nie jestem do końca przekonany że Legia utrzyma się EBL. O ile mi wiadomo to w przyszłym roku ma być 16 drużyn więc w tym sezonie powinny spaść 2 przy założeniu że mistrz 1 ligi awansuje do EBL. Jeśli jestem w błędzie to proszę o wyprowadzenie mnie z niego.

 • scoobydoo napisał/a komentarz do Rosjanie nabrali wody w usta. "To sprawa między Williamsem a SMP"

  Robert powinien olać angoli i podpisać kontrtakt z Mercedesem na starty w DTM bo Wiliams po prostu próbuje jego kosztem wyciągnąć jak naj więcej kasy od rosjan a niemcy na prawde go chcą i oferują mu najlepszy samochód w stawce.

 • scoobydoo napisał/a komentarz do Dogrywka dla Kinga, Kikowski i Medlock dali popis

  Wielki szacun dla Metaxy! Genialnie rozpracował, obnarzył i wykorzystał nasze słabe strony i błędy. Prawda jest taka że nie przegraliśmy przez sędziów bo sędziowali na swiom równym beznadziejnym poziomie. My ten mecz przegraliśmy w głowach bo jak jest za duże ciśniene to czasem może żyłka pęknąć... i pękła. Pinkey przeszedł obok meczu, był zagubiony jak dziecko we mgle. Aaron grał bardzo nerwowo, Greg i Maja nie mogą się pozbierać, Chylu miał dobrą 1 połowę i to jest jakieś światełko w tunetu tak samo DJ - widać u niego chęci do gry, Skifić gra ostatnio bardzo nie równo. Natomiast Adam, Bibi i Kostek zagrali całkiem nieźle. Myślę że jest za duże parcie ma wynik, widać to było w dogrywce i to nas gubi.

 • scoobydoo napisał/a komentarz do Co tym razem zawiodło w Stelmecie BC?

  W piątym meczu (jak już w tym sezonie pokazał Anwil) gospodarz nie zawsze musi mieć przewagę. Wszystko zależy od głów zawodników i presji kibiców z obu stron bo z Ostrowa wybiera się też silna ekipa. Z jednej strony rozsądek mówi że Stelmet ogra Stalówkę (bukmacherzy obstawiają 1,30 dla Stelmetu i 3,00 dla Stali) ale z drugiej strony jest takie co prawda siatkarskie ale w tym przypadku na miejscu przysłowie że jak nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz 2:3. Stalówka postawiła wszystko na jedna kartę bo obawiam się że ten 5 mecz może obie drużyny kosztować odpowiednio złoty i brązowy medal. Co do sędziów to mylili się mocno w obie strony więc zwalanie winy na sędziów nie ma sensu. Wygra drużyna nie lepsza tylko ta która wytrzyma lepiej to psychicznie i mam nadzieję że będzie to Stal!

 • scoobydoo napisał/a komentarz do Robert Tomaszek - co za mecz, zaskoczył wszystkich!

  Pytanie cyt. "Czy Robert Tomaszek zostanie na kolejny sezon w BM Slam Stal" - sam Robert udzielił odpowiedzi na to pytanie w jednym z wywiadów gdzie oświadczył że kończy karierę zawodową i to jest jego ostatni sezon na parkietach koszykarskich.