Przemek Grabowski - lubi

 • Przemek Grabowski lubi Komentarz

  Szkoda, że pomimo prowadzenia i zdobytej bramki przez Piątka Hertha przegrała, a zanosiło się naprawdę dobrze. W Schalke wlała się porządna dawka motywacji po zdobytej bramce kontaktowej i wyrównanie było już kwestią czasu. Pan redaktor czasami odpuści i tak nie słodzi, bo jednak jest to trochę wygórowane, nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;)

 • Przemek Grabowski lubi Komentarz

  ale jaki szacun z całej Polski płynie dla Jagii!!!!!!!!!!!!!!!

 • Przemek Grabowski lubi Komentarz

  mamy dobrych zawodników, pisałem o tych z ligi. pazdan sie wyróżniał(z polskiej ligi), jędrzejczyk też był całkiem solidny. Mączyński mnie zupełnie nie przekonuje, podaje tylko do tyłu i tyle, przechwytów (def. pomocnik podobno) też ma mało
  Mamy Lewego, Milika(moze nie miał optymalnej formy, ma jednak 22 i jeszcze nie raz bedziemy go nosić "na rękach"), krychowiak, błaszczyk, grosik (powiedzmy na 60-70 minut max wiecej nie ma kondycji wg mnie), jest piszczek , glik i kazdy jeden bramkarz.
  więc jest 8 graczy z konkretnych klubów i między nimi a tymi z ekstraklasy jest przepaść.
  Trener nie miał pomysłu jak mówiłem - co to za praktyka, ładujesz na 1;0 w 2 minucie i liczysz ze uda ci sie kontra albo dowieziesz ten słaby wynik do konca a tu za ciosem trzeba lecieć i cisnąć ile wlezie, a potem zrobić nawet maksymalną ilość zmian - dać wszystkim pograć, po kiego grzyba zabrał tam tych wszystkich turystów - mieli grać, jedni mieli cisnąć od początku i gryźć glebe a potem martwych i zajechanych do wymiany. Jak sie nie ma składu jak barcelona to trzeba lecieć na 120% a oni grali ZACHOWAWCZO. I jeszcze te zmiany Peszko i Jodłowiec i tyle ... nic więcej. NO BRAWO. Faktycznie najlepsi z ławki.... już lepiej by boruca w pole puścił niż peszke albo jodłowca ... ci kolesie to dramat a to JEDYNE zmiany oprócz kapustki. WTF ja się pytam.
  Nie widzę tu żadnych błędów logicznych