Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WASIU lubi Komentarz

  Gollob zawsze był jest i będzie lepszy od Zmarzlika, ale to nie zmienia faktu,że Zmarzlik powinien być 3 krotnym IMP. Przyszło mu jeździć w czasach gdy najlepsi-ci co mają najwięcej punktów nie musza koniecznie wygrać tytułów, tak jak było w latach 80-tych,90-tych czy w pierwszej dekadzie tego wieku. Z IMP zrobiono g*wno co widać tez po frekwencji.

 • WASIU lubi Komentarz

  Nie jeden out a dwóch! Tylko 7% normalnych ludzi, to i tak więcej niż się spodziewałem. Większość to populiści, głąby i komuchy. Zniesienie tego durnego przepisu to wyższy poziom, tańsi juniorzy i brak wyrywania młodzieżowców z ich rodzimych miast do SE (gdzie zresztą powinni jeździć tacy jak Drabik czy Kubera, a nie jakieś Zgardzińskie czy Wieczorki).
  Do tego 10 zespołów w SE. Był już taki eksperyment i się udał. Wystarczyło poczekać 2-3 lata aż zawodnicy się rozrzucą bardziej po klubach.

 • WASIU napisał/a komentarz do Żużel. Wstydliwa historia w Krakowie. To największa taka klęska w XXI wieku

  Z Opolem wygrali 58:32. Krosno rozjechali do 18.

 • WASIU lubi Komentarz

  a ty do szkoły ! Czytanie ze zrozumieniem masz na zerowym poziomie! Artykuł jest o przegranych u siebie a nie na wyjazdach. TAKA SYTUACJA

 • WASIU napisał/a komentarz do Żużel. Wstydliwa historia w Krakowie. To największa taka klęska w XXI wieku

  Co do poprawy. Przecież w artykule chodzi o najwyższe porażki GOSPODARZY.

 • WASIU lubi Komentarz

  Przeciez Lindgren nigdy nie byl zadnym wielkim zuzlowcem... Mial moment dzieki silnikom i nic wiecej.

 • WASIU napisał/a komentarz do Dawid Cieślewicz wrócił na tor. Miał dziewięć lat przerwy (wideo)

  Był jeszcze Przemek Fajfer, młodszy brat Tomka i Adama.

 • WASIU lubi Komentarz

  Powiększyć ligi NAGLE nie mogą .... ALE czy mogą zmienić reguły awansu !? A CO jeśli NAGLE zmienia reguły zaproszeń !?
  Toruń inwestuje sprzęt dla pierwszoligowca , który jedzie w PO z Rybnikiem. Rybnik nie wchodzi do finału ligi. W finale są dwie z tych trzech drużyn Tarnów , Gniezno , Ostrów.. żadna z tych drużyn nie chce awansować. W 2015 roku "awansował" Rybnik z 3 miejsca.. a co jeśli teraz zostawią spadkowicza ? ;P To może być ostatnia deska ratunku dla nich.... ale czy taki MYK przejdzie !? W 2015 roku Loko dowiedziało się na koniec sezonu ,że nie może awansować..... któż to wie co sobie ekstraliga wymyśli :))

 • WASIU lubi Komentarz

  Cos czuje ze beda klopoty ze skompletowaniem ilosci druzyn na 2 lige.

 • WASIU lubi Komentarz

  Przykro sie to czyta ale to chyba juz ostatnie podrygi speedway'a w Krakowie...

 • WASIU lubi Komentarz

  Budowa stadionu w Świętochłowicach wstrzymana, Stal Rzeszów nie wiadomo czy wróci. Widać światełko w tunelu dla Torunia. Kiedyś skład I ligi trzeba będzie uzupełnić i nieopłacalna będzie jazda II ligi w 5 drużyn.

  Wizja dwóch lig coraz bardziej realna. Nie wiadmo też, czy któryś z obecnych klubów nie skończy tego sezonu na dnie finansowym. A co jak Unia Leszno wycofa się z fuzji z Kolejarzem? Wtedy Rawicz też padnie. Ten sezon mają tragiczny. Czy komuś z Leszna będzie się chciało ciągnąć ten wózek?

 • WASIU lubi Komentarz

  Tak się kończy ratowanie klubów na siłę są bankrutami i nie mają wsparcia kibiców więc to musi się źle skończyć niestety trzeba było pożegnać Wandę, a nie doprowadzać do tego żeby klub naciągał kolejnych zawodników na koszty i niszczył ich kariery, a jazda na siłę Burzą, Lisieckim i Kossakowski to woła o pomstę do nieba.

 • WASIU lubi Komentarz

  Brawo Panie Boniek - odpowiedni człowiek na stanowisku. A Ci co Pana krytykują to zwykłe barany.

 • WASIU lubi Komentarz

  Po co robić przerwę w lipcu? też nie wiem.
  Kiedyś pisano: są wakacje. Ale jakie wakacje? dla kogo? W sportach zimowych nie ma nawet wolnego 1 stycznia.

 • WASIU lubi Komentarz

  Prezes spółki powinien też wiedzieć, że dwie telewizje to większe koszty dla kibica, których nie tylko na stadionach, ale i przed ekranami telewizyjnymi winno być jak najwięcej. Tylko przez większą oglądalność można doprowadzić do rozwoju dziedziny sportowej. Przy jednej telewizji nie było by problemu zmiany terminu. Ale cóż jak dba się tylko o własne kieszenie.

 • WASIU lubi Komentarz

  Ekstraliga nie może przełożyć meczy ale telewizja może tak ? (mecz Włókniarza kosztem Lublina) to po co nam ten śmieszny twór jak wszystko ustala Pan X z nc+

 • WASIU lubi Komentarz

  Bzdury, chodzi o to żeby pod stołem kasa krążyła bo leśne dziadki muszą mieć na wakacje w Lipcu.

 • WASIU lubi Komentarz

  Krasicki napisał bajkę "Wyrok". Sąd stwierdził (wydał wyrok), że nie tabakiera jest dla nosa, lecz nos dla tabakiery...
  Nie są ważne żużel i kibic, lecz samopoczucie i samozadowolenie telewizji..

 • WASIU lubi Komentarz

  Zawsze można znaleźć błahe tłumaczenie .Przełożenie meczów z niedzieli na piątek i na odwrót .Jaki problem która stacja telewizyjna będzie transmitować mecz.Po prostu się wymienią parami jakie pojadą w danym dniu.Jest to samo nikt krzywdy mieć nie będzie.

 • WASIU lubi Komentarz

  A może by tak przełożyć frekwencję na procent zapełnienia stadionów? Wtedy statystyka będzie pełna. Lublin i Grudziądz zaliczający komplety są ciągle na końcu stawki choć z powodów oczywistych więcej ludzi nie wpuszczą na stadion.

 • WASIU lubi Komentarz

  Te pożal się Boże "widowiska" to pokłosie nagonki na stan torów gdzie każdą dosłownie dziurkę w nawierzchni nazywano preparacją. Do tej nagonki przykładali się także komentatorzy którzy wyjątkowo skrupulatnie zaczęli zwracać na to uwagę. I mamy tego efekty. Z preparowanych torów przenieśliśmy się na preparowane widowiska. Torów do walki jest w naszym kraju jak na lekarstwo, przeważa w znacznej mierze tzw. beton. Klubom strach cokolwiek ruszać w nawierzchni w obawie przed karami a komisarze nie mają zielonego pojęcia jak przygotować dany tor by gwarantował widowisko. Sami zawodnicy się oczywiście dostosowali bardzo szybko do panującej "mody" i płaczą z byle powodu. Nasza liga powinna lecieć na Polsat Romans a nie w NC+. Wystarczy włączyć sobie Ligę Angielską by zobaczyć w jakim stanie tam są tory i jakie są emocje. Nikt nie płacze a pieniądze o wiele mniejsze. U nas w kraju z roku na rok maleje szacunek do kibica - zaczynając od działaczy na samej górze, komisarzy, prezesów aż po samych zawodników. Zamiast rozwijać dyscyplinę dobijamy gwoździe w trumnie. Na stadionach brak atmosfery, zakazy wnoszenia banerów, flag, rac, butelek z wodą, słonecznika... Kiedyś było to wszystko i nikomu to nie przeszkadzało. Jakoś nie kojarzę by poprawiło to w jakikolwiek sposób bezpieczeństwa. Idioci zawsze się znajdą bez względu na zakazy i jak ktoś będzie chciał czymś rzucić to i tak rzuci. Choćby kiełbasą kupioną na stadionowym straganie. Niszczycie ten niegdyś piękny sport z góry, ale pamiętajcie, bez nas kibiców jesteście wszyscy nic nie warci. To my jesteśmy owcami, a wy pasterzami. Jesteśmy waszym jedynym majątkiem jaki macie...

 • WASIU lubi Komentarz

  Byłem w Gorzowie na meczu i napewno nie było tam tyle ile podają może było że 6 tysięcy nie więcej tak pustego stadionu nigdy nie widziałem aż robiłem zdjęcia

 • WASIU napisał/a komentarz do Adam Nawałka zwolniony z Lecha Poznań!

  Łukasz Trałka na trenera!!!

 • WASIU napisał/a komentarz do Emil Sajfutdinow wygrał Memoriał Alfreda Smoczyka. Ogromny pech Bartosza Smektały (relacja)

  Turniej bez półfinałów i finału : ). Niesamowite, super.

 • WASIU lubi Komentarz

  Pierdyknie pod nim rama i dopiero zacznie zajadać problemy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.