II liga gr. zachodnia: Remis w Wągrowcu

W zaległym spotkaniu 21. kolejki gr. zachodniej II ligi Nielba Wągrowiec zremisowała z Gawinem/Ślęzą Wrocław 2:2. Trzy punkty mogły paść łupem gospodarzy, ale remis w samej końcówce przyjezdnym uratowali Piwowar i Szepeta.

Adrian Dudkiewicz

Jednak aż do 70. minuty nie zanosiło się na podział punktów. Gracze Krzysztofa Knychały mieli zdecydowaną przewagę, co udokumentowali bramkami Halaburdy i Witomskiego. Jednak po raz kolejny okazało się, że żółto-czarni mają kłopoty z utrzymaniem koncentracji przez pełne 90. minut.

To wykorzystali przyjezdni. Najpierw Robert Piwowar, a później Bartosz Szepeta bezlitośnie wykorzystali proste błędy defensywy gospodarzy, ustalając jednocześnie wynik środowego spotkania.

Nielba Wągrowiec - Gawin/Ślęza Wrocław 2:2 (1:0)
1:0 - Halaburda 24'
2:0 - Witomski 60
2:1 - Piwowar 80'
2:2 - Szepeta 85'

Nielba Wągrowiec: Wosicki - Halaburda, Zieniuk, Jarzembowski, Bartkowiak - Klawiński (68' Gryszczyński), Riebandt, Witomski, Kalu - Mikołajczak (63' Figaszewski), Leśniewski

Gawin/Ślęza Wrocław: Zdrojewski - Kątny, Wójcik, Piwowar, Brusiło - Szczepaniak, Próchnicki, Rosiński (72' Szynowiec), Rejmer (72' Szynowiec) - Kowal (67' Tarasiewicz), Zieliński.

Żółte kartki: Klawiński (Nielba) oraz Rejmer (Gawin/Ślęza).

Sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!