Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Ciekawe ze Włądek nie wyciągnał wnioskow z 2016 gdzie prawie spadli (zadecydował 1 pkt) wiec wypadalo cos w tej kwesti zrobic tymbardziej ze Gollob juz nie jest juniorem

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Dziadki powinni karmic łabedzie w parku,a klub powinien wyprowadzać mlody energiczny menago z nowoczesnymi pomyslami biznesowymi

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Władek idż na grzyby do Smukały daj sobie luz bo i tak nic nie zdziałasz masz chłopie urojenia wieku starczego tak czy owak dupa blada

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  nikt nic nie ma do Poloni tylko do tego starego ramola

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Tyle już napisano, ale na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Póty co tylko jedna uwaga: skład Polonii utrzymał w poprzednim sezonie ligę wyjątkowym fuksem. Był to skład silniejszy niż w tym roku, miał niezłego zawodnika zagranicznego (Huckenbecka) i niezłego juniora, szczególnie na własnym torze (Oskara Ajtnera-Golloba). W tegorocznych rozgrywkach właściwie wszystkie kluby w Nice przygotowały bardzo solidne składy, część z nich się nawet wzmocniła. Tymczasem Polonia wystartowała zdecydowanie osłabiona: praktycznie bez juniorów, bez wzmocnień typu Huckenbeck, z bardzo skromnym budżetem. Jaki mógł być rezultat, jeżeli założyć, że cuda zdarzają się wyjątkowo (dlatego są cudami)?

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Dziadzia jest tam panem i wladca i on jest winien .Kazdy wie ze sportowiec moze miec lub nie miec formy.

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Golloby ten klub swego czasu wyciągnęły na szczyty mistrzostwa drużynowe Polski itd itp ale niema się co oszukiwać te same Golloby też ten klub spuścily na same dno.. na początku musiano rozdzielić Jacka i Tomka bo nie było kasy na pakiet a gdy już PAN Tomek resztę kasy poloni opróżnił wtedy zmienił barwy na Tarnów właśnie dla Kasy.. ludzie nie oszukujmy się problemy Bydgoszczy zaczęły się od zarobków braci Gollobow ..płacono im ile chcieli by tylko jeździli w Bydgoszczy..

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  W nowym sezonie ruskie odejda ,zakontraktujecie M Szymko i paka jest na 4 lige zuzlowa

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Koncepcja golloba to spaść do drugiej ligi i rozpier....ić speedway w Bydzi!

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Koncepcja Golloba?! To, brak koncepcji, poza tym, żeby ustawić siebie, swojego synalka Jacusia i wnuczusia Oskarka za pieniądze z Ratusza! Przepraszam, że to piszę, ale Władysław G., nawet nie próbował pozyskać żadnego, poważnego sponsora za czasów jego działalności, myśląc sobie, "...a niech podatnicy na nas płacą i tak zarobimy na naszą rodzinę..."

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  25 lat temu bałwanie rodziła sie moja ostatnia corka .Pamietam jak Władysław Gollob był u wladzy w Polonii , i juz wtedy miał kretyńskie wypowiedzi. Tomek Gollob to jest mistrz a on z tym swoim narkomanem, to tylko dwia kleszcze polskiego zuzla.

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Winni tylko zawodnicy? Ciekawe. Co z winą trenera? Przepraszam,trenerem jest synek to nie nie można go winić. "Fajny" początek artykuł: Kudriaszow i Kułakow jechali poniżej potencjału... Przepraszam,a Oskar nie? Przecież też jechał w kratkę. No tak,to wnuk,czyli tez bez winy.

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  A jakim cudem ta koncepcja miała wypalić ? Rok temu ogromnym fuksem zajęliśmy 7 miejsce a w tym roku mając słabszy skład miało być 5-6 ? Władek z wiekiem już coraz gorzej ocenia rzeczywistość. A krytykę trzeba zacząć od specjalisty trenera Jacy ćpunka Golloba. Typowe zagranie żeby zatrudnić rodzinę mimo że facet się absolutnie nie nadaje. I marnowanie pracy i ambicji młodych chętnych do jeżdżenia chłopaków z BTŻu twierdząc, że to absolutne beztalencia zmarnowane przez Jacka Woźniaka który odwala tak na prawdę kawał dobrej roboty.

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Rok temu mieliście ósme miejsce, nie siódme. Ale pierwsza liga była połączona z drugą, więc ósme miejsce dawało "utrzymanie" - nikt nie awansował, bo nie miał skąd.
  Rok temu było ósme miejsce, więc w tym roku ósme miejsce nie jest ŻADNYM zaskoczeniem - zwłaszcza, że nie było żadnych wzmocnień, tylko jeszcze osłabienia.

 • Pochłaniacz napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz - Grupa Azoty Unia Tarnów: Pożegnać się z honorem (zapowiedź)

  Ja na dzisiejszy mecz przywdziewam żałobny strój! Bo, to pożegnanie prawdziwe będzie. Ktoś kto myśli, że w przyszłym sezonie się odbijemy i awansujemy, to musieć być naiwny jak dzieciaczek przedszkolaczek! :( Dziękuję Papciu, Jacusiu i Bruski - kut*sy złamasy! Chłopakom dam spokój, bo mi ich szkoda. Andriej Kurdiaszow szczęścia w nowym klubie :)

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Z czym mają się pożegnać? Z ligą, z kibicami, ale z honorem? :D

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Ogólnie ten mecz to chu.......nia na całego jest!

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Marta zejdz ze slonca.. Gollob dostal klub z 0 dlugu.. i rozwalil polonie totalnie..
  to trzeba umiec zrobic naprawde..

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  no to długo potrzymasz

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Pani mówi jak jej wygodnie z jednej strony narzeka że "
  Zawsze najłatwiej jest przecież krytykować. Nie chcę jednak, by mnie źle zrozumiano. Nie mam nic przeciwko krytyce, ale powinna być ona merytoryczna." z drugiej strony chwali że "pan Władysław nie spłaca swoich zobowiązań, tylko te, które narobili jego poprzednicy". Tutaj sprostowanie, bo dług spłaca miasto, z miejskiej kasy. Czy Władek będzie w klubie czy nie, to dług i tak będzie spłacany bo do tego zobowiązało się miasto poreczajac kredyt.
  Co zrobił Władek dla Polonii i żużla w Bydgoszczy? W sumie nic. Psuje wizerunek (przez takie akcje jak z polewaczka), odstrasza sponsorów i zniechęca kibiców (chwasty, kolejki pod kasami i inne "atrakcje" na meczach). Cały jego wkład to te 1200 zł. za które pozyskał 100% akcji klubu.
  Podstawa to jawność i transperentnosc finansów. Ile dostał od miasta, ile pozyskał od sponsorów i ile z biletów, ew. też inne dochody.
  Ile wydał i na co. Ile na organizację zawodów, ile na pokrycie kontraktów, ile na administrację i inne koszty. Jak wiem na co idą pieniądze i że są dobrze wydane, to chętniej je wyłoże (potencjalny sponsor). Jak nie wiem, to nie będę się kopał z koniem żeby mi te dane przedstawił, tylko idę do innego klubu, albo w inną formę reklamy. Chętnych na kasę nie brakuje.
  W Bydgoszczy prezes nie potrafi zadbać nawet o minimum przyzwoitości, sugerując że podprowadzajace jak chcą to mogą występować za darmo, albo wcale, czy usunięcie chwastów na trybunach. ROUND UP jest aż tak drogi, czy kasy zabrakło na ten pojemnik z pompką do jego rozpylania?

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Zszedl do takiej kwoty, bo dlug nie byl 5 milionowy tylko prawie 4-milionowy. Te 5 milionow to klamstwa WG. A wy sie dajecie nabierac jak wyborcy pisu.

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Nie wiem kto jest gorszym prezesem Labudzki, czy Władek.

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Pani Marto, nie ma co podziwiać WG. To jest biznes który temu panu nie wyszedł. Trzech Gollobów trzepie kase z trupa i Pani ...podziwia ? Fuj, tak ładna, miła kobieta a idzie nie tą drogą (myślową).

 • Pochłaniacz lubi Komentarz

  Zawsze doceniałem kompetencje żużlowe pani M. Półtorak, ale teraz wykazała się niewiedzą graniczącą ze złą wolą (solidarność grupowa z "biednymi" właścicielami klubów?). Chodzi oczywiście o ocenę umiejętności menedżera (właściciela) Polonii i sytuacji tego klubu.
  Do pana Golloba właściwie nie ma się pretensji o jego kontrakty, ani nawet z powodu realizowanej strategii stawiania na swojaków, nie oglądania się na siły innych drużyn, które bardzo się wzmocniły. Sadzę, że wynikało to trochę z lekceważenia większości rywali i przeceniania swoich sił, co jest dosyć charakterystyczne dla tego menedżera. Chodzi głównie o to, że ten heroiczny menedżer nie był wcale zadłużony, otrzymał konkretne pieniądze od miasta, które pokrywały koszty obsługi długu.Jeżeli dostał pieniądze na spłatę, to dlaczego z uporem maniakalnym pisze się i mówi o zadłużeniu? Jakim zadłużeniu? Spłata długu była wkalkulowana w kontrakt z menedżerem, który miał pośredniczyć w spłacie, miał ponadto kilkaset tysięcy na każdy sezon dodatkowo, miał możliwości rozwinięcia skrzydeł, tzn. działania w sytuacji czystej, nie obciążonej długami. I tutaj zabrakło pomysłów na zdobycie pieniędzy, zabrakło może szczęścia, a może umiejętności, albo sytuacja w Bydgoszczy była beznadziejna, kibice się odwrócili - proszę wstawić dowolne odpowiedzi. Ale nie był zadłużony, powtarzam nie był zadłużony, zgodnie z zawartą umową. Oczywiście, że gdyby nie długi i zaszłości, to kwota dotacji mogłaby wydatnie wzmocnić klub, ale umowa była inna. Pan W. Gollob wiedział co podpisuje i na co się godzi.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.