Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Grzegorz Jarosz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Właśnie sobie użwiadomiłem jaki regres skoków ma Finlandia, kiedyś Ahonen, bracia Hautameaki, Jussilainen nawet Kiuru, a dzisiaj jedyny fin zajmuje ostatnie miejsce z 125,5m...

 • Grzegorz Jarosz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  warunki do skoków naprawdę w wuj sprawiedliwe, tym bardziej przy lotach gdzie to ma większe przełożenie.

 • Grzegorz Jarosz napisał/a komentarz do Sparingowo: porażka Wisły Kraków w debiucie Joana Carrillo

  Wstyd za 1-2 w pierwszym sparingu i pół rezerwowy skład? Matko, jakie to typowo polskie, "znafcy" piłki nożnej.

 • Grzegorz Jarosz napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Krew mnie zalewa, gdy to słyszę

  Glik owszem zawalił trzecią bramkę ale tylko dlatego że musiał wyręczyć Pazdana który albo nie doskakiwał do główek, albo wiecznie był spóźniony, ewidentnie to był najsłabszy element całej obrony, Jędrzejczyk słabiej ale nie katastrofalnie jak Pazdan, gwiazdce w dupie się poprzewracało i myślał że jest już bogiem w obronie, a prawda taka że w takiej formie jak obecnie to w Legii on jest ciężarem nie wzmocnieniem. Cały mecz biegał jak dziecko we mgle, jak można na takim poziomie grać tak słabo wie chyba tylko on sam, jak w ataku nie idzie to przynajmniej obrona powinna trzymać mecz w ryzach, wczoraj w ataku nie szło, a obrona na czele z fatalnym Pazdanem przeszła samą siebie. Fabiański też bronił jakby miał zaciągnięty hamulec ręczny, każdy gol to moment kiedy piłka przelatywała nie tak daleko rąk bramkarza, ale żadnej nie wyciągnął. Oby teraz było już tylko lepiej, ale bez
  Pazdana sabotażysty, brawo Michał, 2 drużyny, 3 rozgrywki, 3 mecz i 3 sabotaż, dobrze że obyło się bez czerwonej kartki.

 • Grzegorz Jarosz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Grzegorz Jarosz napisał/a komentarz do Stanisław Czerczesow: To zwycięstwo dla kibiców. Ale zejdźcie na ziemię

  Zejdźcie na ziemię? Bo co? Bo dostałeś panie Czerczesow konstruktywne, merytoryczne pytanie? Nikt nikogo nie obrażał tylko chciał odpowiedzi czemu to wygląda tak, a nie inaczej. Nie jestem kibicem Legii ale takie zachowania zagranicznych trenerów to norma u nas, nie podoba się to wypad dziadu. Beenhaker, Maaskant, Berg, teraz on - wszystkich zaczyna łączyć jedno - buta i przekonanie o swojej wyższości. Skoro na takie pytania tak reaguje, to ciekawe jak zareagowałby na bardziej chamskie i uszczypliwe komentarze? Brak słów, dopóki trenerzy, piłkarze, prezesi klubów nie zrozumieją że to kibice łożą kasę na nich i mogą wymagać dopóty dalej będziemy mieli przepłacone pseudo-gwiazdki, trenerów bufonów i prezesów mających wszystko i wszystkich w dupie. A trener się obrazi bo przecież wygrał z ostatnim w tabeli Górnikiem, i trzeba go szanować, a potem znowu wpierdziel od Midtyland czy Ajaxu. (I nie piszę tego na złość Legii tylko po to żeby ludzie pojęli że nasza liga to szrot i domaganie się bicia braw za wygranie meczu takim składem jaki ma teraz Legia (a na nasze warunki ma skład świetny) i to z ostatnią drużyną w tabeli to jakaś kpina, trzeba równać do drużyn z Europy, nie żyć pochwałami za wygraną na rodzimym poletku które jest słabe).

 • Grzegorz Jarosz napisał/a komentarz do Radosław Cierzniak wygrał z Wisłą Kraków. Jest wolnym piłkarzem

  Przy okazji możesz ukarać każdy klub ekstraklasy bo w każdym klubie przy takiej sytuacji miały miejsce takie praktyki, nawet w Legii, bezprecedensowa decyzja która sprawi że piłkarze i tak już przepłacani zyskają dodatkowe atuty przy walce z klubami. Żenada, jak zwykle decyzje podejmuje się pod Legię, i jak zwykle zaraz usłyszę pianie o kompleksach itd. tymczasem taka jest prawda, gdyby na tym miejscu był Lech czy Śląsk, a Cierzniak walczyłby zamiast Wisły z Legią to tego precedensu by nie było bo orzeczono by ważny kontrakt piłkarza. Żenujące zachowanie, teraz tylko czekać jak piłkarz bez honoru jak Cioerzniak dogada się z innym klubem, a swój obecny będzie wodził za nos, cwaniactwo górą. Frajerstwo na całej linii, lepiej od razu przyznajcie Legii mistrza, po co ten cyrk i udawanie skoro ten faworyzowany zawsze wygra przy zielonym stoliku.

 • Grzegorz Jarosz napisał/a komentarz do Rafał Wolski blisko powrotu do Ekstraklasy!

  Ha, porównania do Cywki, a może do Stilicia, Cierzniaka czy nawet Głowackiego który pomimo upływu lat coś tam jeszcze sobą od powrotu do Wisły prezentuje. Skoro te powroty do Wisły, wszystkie takie słabe to po co na łazienkowskiej taki Cierzniak? Stoczeniem się jest wystrzelenie na zachód za młodu i powrót do ekstraklasy bo jednak to było za szybko? Przypominam że Legia w tym okienku też takiego piłkarza który się "stoczył" zakontraktowała. Zalecam lód w dużych ilościach na głowę bo to że jakiś klub boryka się z problemami, podczas gdy w innym wszystko układa się dobrze nie daje prawa do obrażania czy poniżania, rok rocznie dmucha się ten sam balon, rok rocznie on eksploduje z hukiem na takim czy innym etapie, a pokory jak widać z tego nie ma żadnej. Blisko 2 dekady temu Wiśle też wydawało się że będzie na zawsze królem Polskiego podwórka, a z kolei taki Piast Gliwice dopiero startował ponownie w seniorskiej piłce nożnej od B-klasy. Teraz ta pierwsza walczy o utrzymanie, a ten drugi zajmuje 1 miejsce w tabeli ekstraklasy.

 • Grzegorz Jarosz lubi Komentarz

  Co? Ten nieudacznik Urban trenerem roku? Kompromitacja! Chyba w Hiszpanii gdzie miał oszałamiające sukcesy niczym inni trenerscy giganci z Polandstate jak Smuda w II lidze niemieckiej, Kubicki w II lidze rosyjskiej. Przypomnę, że Urban w III lidze hiszpańskiej też pracował kilkanaście godzin. Co Tuzimek chlałeś i żarłeś na jego koszt?

 • Grzegorz Jarosz lubi Komentarz

  [b]Gdy w grudniu 1997 roku Tele-Fonika przejęła Wisłę Kraków, nikt nie spodziewał się, że pod Wawelem właśnie rodzi się potęga, która w kolejnych 14 latach zdobędzie osiem mistrzostw Polski, a do tego dołoży pięć wicemistrzostw i jeden "brąz". [\b]

  Mocniejszej ekipy ten kraj nie widział. To nie bylo pytanie, czy wygrają mecz - tylko ile przeciwnik zbierze.

 • Grzegorz Jarosz lubi Komentarz

  Ja wolę Polsat i Borka jako komentatora. Szpaka i Szarana nie mogę słuchać.

 • Grzegorz Jarosz napisał/a komentarz do Raport SportoweFakty.pl: Już pół tysiąca spotkań Wisły "ery Cupiała" - absolutna dominacja Białej Gwiazdy

  Był to pierwszy z 13 medali mistrzostw Polski zdobytych przez Białą Gwiazdę w "erze Cupiała". - Te zdanie do poprawki, Wisła ma ogólnie 13 MP, nie zdobyła wszystkich w erze Cupiała.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.