Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Michał .T. napisał/a komentarz do Prezes Daimlera pod wrażeniem postawy Nico Rosberga

  Faktycznie w Polsce się go nie lubi.Wciąż wszyscy mówią Lewis ,Lewis a Rosberg wszystkie decyzje które podejmuje są niesportowe.
  Osobiście pamiętam jakim zawodnikiem był Lewis i jakie miał zachowania na torze (nie ujmując mu talentu) Hamilton też potrafi się zachować niesportowo i często brakuje mu pokory w jego działaniach.Mimo to jest Mistrzem Świata więc należy oddać mu to co jego.A Nico jest wicemistrzem więc uważam że powinniśmy zobaczyć jaki uczynił postęp w stosunku do poprzednich lat a nie cały czas pisać ze zachował się niesportowo .Belgia?Wina leży po obu stronach Rosberg był szybszy ,Hamilton nie zostawił miejsca.Fakt faktem to Nico uderzył Lewisa ale czy zrobił to specjalnie ? Otóż wielu zawodników wypowiedziało się że nie idzie specjalnie przebić opony w tym sporcie bo robił by to każdy.Sam Nico również ucierpiał na tym .Sędziowie nie ukarali go więc może to coś znaczy.Ale oczywiście ludzie na forum lepiej wiedzą niż sędziowie F1.Monako>? Lewis nie uzyskał przez cale kwalifikacje lepszego czasu niż Nico. Rosberg przestrzelił zakręt w ostatnich 30sek>?-żółta flaga .Na 100% zrobił to żeby zepsuć te rewelacyjne okrążenie Hamiltona?Taki jest podstępny i zły...Sędziowie badali telmetrię po kwalifiakcjach bolidu Robserga nic nie odnalezli co mogło wskazać że Nico zrobił to specjalnie.
  Wyścig- znacznie lepsze tempo Rosberga .Płacz Lewisa .I tu ważna rzecz bo ten zły Rosberg zawsze podchodził i gratulował temu zajebistemu Hamiltonowi.A po tym wyścigu ten zajebisty Hamilton nawet nie podszedł do Rosberga żeby to zrobić .A na koniec zamiast pisać o niesportowych zachowaniach Rosberga co do Lewisa proponuje zobacz jak Lewis jechał z Rosbergiem w Bahrajnie ,albo jak traktował swojego kolegę w MClernie -Alonso.
  Pozdrawiam

 • Michał .T. został fanem tagów: Sporty motorowe, Mercedes

 • Michał .T. został fanem tagów: Felipe Massa, Formuła 1, Nico Rosberg

 • Michał .T. napisał/a komentarz do Damon Hill: Mercedes będzie winny porażki Hamiltona

  Ciężko mówić że Mercedes zawiódł Lewisa ponieważ dostał on najlepszy bolid w stawce co widać po tabeli wyników ma 334 pkt ( 10 zwycięstw w sezonie).
  A co do awarii no cóż to tylko bolid. W innym zespole mógłby mieć problem z osiągnięciem takiego wyniku(patrząc np. jak radzi sobie Ferrari).

 • Michał .T. napisał/a komentarz do Nico Rosberg przeprosił Hamiltona. Szefostwo Mercedesa dało mu ostatnią szansę

  Przyznam się że jako fan F1 nie rozumiem dlaczego jest tak dużo 'szumu' spowodowanego sytuacją z GP Belgii między Lewisem a Nico.Dla jasności nie uważam że to co zrobił Nico jest 'ok' lecz wg.mnie nie było to celowe zachowanie z jego strony.Jednak dziwi mnie postawa zespołu Mercedes GP gdyż był to najnormalniejszy incydent wyścigowy i nie uważam że ''straszenie'' i nadawanie kar pieniężnych na Rosberga jest dobrym posunięciem z ich strony.Skoro nawet sędziowie owego Grand Prix nie uznali winy Nico ani nie nałożyli na niego konsekwencji .Szanuje tak samo Hamlitona jak i Rosberga.Jednak w polskich mediach co idzie odczuć Nico jest przedstawiany jako ''beztalencie i wygadany oszust''a Lewis jako zjawiskowy talent. Osobiście nic nie ujmuje Hamiltonowi jednak uważam że cała ta otoczka jest niesprawiedliwa i krzywdząca dla Rosberga który jest naprawdę dobrym kierowcą co dobitnie pokazuje w tym sezonie.To nie zmienia faktu że media manipulują wydarzeniami i stawiają Nico w negatywnym świetle. Widać to dobitnie w studiu Polsat Sport oraz co z przykrością stwierdzam na tym portalu.Nie sądzę że Toto Wolf -szef zespołu Mercedesa podszedł i powiedział do Rosberga masz ''ostatnią'' szanse.Dlatego że nikt z osób pracujących na tym szczeblu nie jest ''głupi'' i zdaje sobie sprawę iż Formuła jest sportem kontaktowym więc takie incydenty od czasu do czasu się zdarzają. Co prowadzi do wniosku że trzeba posiadać inne formy zapobiegania nawrotom takich incydentów niż straszenie czołowego kierowcy tym że to ostatnia szansa.Oczywiście przypuszczam że Nico został pouczony na spotkaniu jakie odbyło się w piątek jednak uważam że to co podają nam media jest nadinterpretacją wydarzeń i faktów.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.