Włókniarz - lubi

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Wkurzają mnie tutaj różnej maści "eksperci" którzy to najlepiej wiedzą w jakich to okolicznościach Smektała przeszedł z Leszna do Częstochowy, ile to kasy zgarnął od nowego klubu, z kim się w Lesznie pokłócił czy jeszcze coś? Panowie "eksperci". Najlepiej z pozycji dupy posadzonej przed komputerem oceniać decyzje innych niekoniecznie merytorycznie i rzeczowo. Aby mieć kompleksową wiedze na temat, trzeba w tym temacie coś wiedzieć, albo w tym siedzieć. Wy siedzicie , ale przed kompem i wydaje się Wam że wszystko wiecie. Celowo nie wymieniam tu loginów ale zainteresowani pewnie wiedzą o kim tu mowa. I na koniec powiem że te kwestie nie dotyczą tylko Bartka Smektały ale wielu innych zawodników. Tylko oni sami wiedzą najlepiej w jakiej sytuacji się znajdują i gdzie jest ich miejsce na ziemi.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Kiedyś wszędzie setki komentarzy, dyskusje o żużlu. Dziś kilkanaście wypowiedzi z połową w formie pyskówki. Oto i efekt zamiany normalnego forum na "bardziej" klikodajne prowokacje, szczucie i podjudzanie. Szanowne SF, pomysł nie wypalił! Nie wyczuliście osobowości kibica żużlowego. Szczerze - nawet gdybym chciał to nie potrafiłbym tak spartolić portalu.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Dziś hejtują, a jutro do roboty za najniższa krajową.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia. Radosnych Świąt oraz Nowego Roku pełnego zdrowia, spokoju i normalności. :)

 • Włókniarz lubi Sezonowy typerek WTA - Edycja 2021

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Napisałeś: „Jak ktoś jest naprawdę dobry, to bez zapomóg przebije się do dużych pieniędzy”.
  Czy chcesz przez to powiedzieć, że prawdziwy talent do rozwoju nie potrzebuje pieniędzy? To bardzo idealistyczna teza, zwłaszcza w tak kosztownej dyscyplinie sportu, jaką jest bez wątpienia tenis. Czyli geniusz tenisowy zaistnieje bez żadnych treningów, wejdzie na sam szczyt zadowalając się powietrzem i korzonkami? Bardzo idealistycznie… Hmm… Czymś mi taki idealizm trąci… Czy się mylę, czy trąci mi ten idealizm najczystszym komunizmem?* :D)))))))))
  * (Do Toma: to nie polityka, tylko żarcik strukturalny).
  Jednak podoba mi się forma, w jaką ująłeś swoją, jakże idealistyczną tezę. Inspirująca forma, bo aż się prosi o jej sparafrazowanie. Będzie to brzmiało tak:
  Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry, to będzie dobry bez względu na to, czy za wygraną w turnieju otrzyma dwa i pół miliona, czy „tylko” pół miliona.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Zycze wygranej Tunezyjce.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  No to był pojedynek, który naprawdę warto było oglądać... i to do końca - bez odpuszczenia przy 0:3 w trzecim :) Mecz komentował Wiktorowski i choć różne rzeczy gadał i co do części z nich mam inne zdanie, to co do jednego dobrze powiedział o Garbince, że na początku seta jest rozluźniona i przez to gra lepiej, ale w dalszej fazie im bliżej końca, to już przystaje być tak skuteczna, wkrada się nerwowość, więcej błędów i było to w tym meczu widać jak na dłoni. Ale wielkie brawa przede wszystkim dla Collins, że to 0:3 z dwoma przełamaniami w żaden sposób ją nie podłamało. Bardzo mi się podobał ten duch walki jaki miała w tym meczu i te kilka okrzyków, które wydała po wygraniu ważnych gemów. Widać było jak bardzo chciała, jak wierzyła w to, że może wygrać, a Mugu odkąd wrócono do rozgrywania turniejów, była w naprawdę niezłej formie i w większości tego meczu także ją prezentowała. Także to zwycięstwo Danielle bardzo cenne. Swoją drogą, wracając do Garbine, to przyznam że nie potrafiłem ukryć uśmiechu, jak Wiktorowski stwierdził, że ona jest kompletną zawodniczką. Tak - bije mocno, dobrze uderza z linii końcowej, ale z kolei przy siatce często jest bardzo nieporadna. Wystarczy ją złapać w nieco mniej dogodnej pozycji i już - do odgrywania piłki przymierza się jak do gorącego kartofla ;) a z kolei nabieg na smecza i woleja jakby chciała motyle łapać :) Ale czuć było wyraźnie że ktoś tu jest pod wielkim jej urokiem ;) Ale mnie się z kolei podobał widok Collins, jak ładnie elegancko siedziała z złożoną nogą na nogę. Tak fajnie, kobieco, rzadko która tak robi. I fajnie by było, gdyby pokonała teraz Jabeur.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Kiedy przyjdzie czas na tłumaczenie? Trzeba było wyjaśnić swoim kibicom czemu nie mogą zobaczyć meczów u siebie, a nie bajki pisać bo po sezonie nikogo to już obchodzić nie będzie, te tłumaczenia. Może i wszyscy dosypują ale tylko jeden był na tyle głupi by robić to 4 dni przed meczem u dzień przed zapowiadanymi dużymi opadami. swiacik ty się nie nadajesz nawet do przeprowadzania staruszek po pasach, a co dopiero do robienia toru.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Nie hejtujcie tępe.... Pana Świacika każdy popełnia błędy, gość poswiecil duża część swojego życia na klub i dobrze nim zarządza zdarzyla mu się mocna wtopa trudno chciał dobrze wyszło słabo, niech każdy popatrzy na swój ogródek i zobaczymy czy inne klubu, prezesi są tacy super i wszystko dobrze robią
  jak to mówią,, cwaniak w necie..... Tak to do was polscy hejterzy

 • Włókniarz lubi Komentarz

  "Co do tej nieszczęsnej dosypki glinki, nie zgłosiliśmy jej, bo nikt tego nie robi" człowieku przestań się kompromitować!!! Żenada...

 • Włókniarz lubi Komentarz

  @baraboszkin: Trzeba być czujnym to fakt bo liski yy ruskie, kurczę Rusko na pewno będzie polował jak to WTS ma w zwyczaju. Tu mi brakuje jeszcze ważniejszego przepisu niż u24. Jeden junior w składzie musi być wychowankiem. Czemu do tej pory nie wprowadzono tego aby ukrócić takie praktyki? Przypominam, że Miśkowiak wchodząc na salony Ekstraligi był już prawie zawodnikiem Torunia. Jakoś wylądował pod Jasną Górą tak, że prezes chyba wie, jak negocjować. A tegoroczny sezon sporo go nauczył.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  @Krzysiek Łopatka: To jest mozliwe, polskie obywatelstwo dla Madesena o ktore sie stara od 2 lat i cyk! Rusko-Kloc zawal z wylewem xD

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Fan 20 skąd takie wywody odnośnie naszego Klubu ? czyżbyś był zakamuflowanym skarbnikiem ,,Włókniarza,, raczej nie to nie siej spiskowej teorii. CKM nie jest Klubem , jednosezonowym . Przejścia w przeszłości nauczyły nas aby mierzyć siły na zamiary bo przez finansowe problemy na jeden sezon nie było w Częstochowie Ligowego Żużla który dla wielu jest w naszym Mieście więcej niż sportową rywalizacją . My kochamy żużel i dla nas od małego aż po grób , jeden Klub . Wujek i Kuba Miśkowiak czują klimat i atmosferę oraz dobrą aurę a Piotr Świderski to najlepszy wybór . Będzie dobrze z takimi Ludźmi to można góry przenosić a po deszczu , słońce zaświeci . Wynik sportowy to wypadowa wielu czynników . Sploty okoliczności spowodowane , słabszymi wynikami naszych Gwiazd w kilku meczach , pokazały kto jest gwiazdą a kto tylko meteorem .

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Włókniarz lubi Komentarz

  UWAGA!!! TYPEREK RUSZA NA US OPEN. PIERWSZY SZABLON NA DNIACH! ZAPRASZAM!!! :)

 • Włókniarz lubi Komentarz

  WITAM!!! :) TYPEREK RUSZA NA FRENCH OPEN! :).
  --> PIERWSZY SZABLON JUZ DZIS LUB JUTRO! :)
  ---> PIERWSZE MECZE W NIEDZIELE! ZAPRASZAM!!! :)

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Spoko Żużel w Częstochowie był jest i będzie a sponsorzy na 100% się znajdą Ktoś kto tu ma czelnośc pisać o Włókniarzu oszuści ,cwaniacy czy kombinatorzy zapewne jest z Gorzowa lub Wrocławia bo tylko te dwie drużyny cały sezon jechały na kombinatorstwie

 • Włókniarz lubi Komentarz

  @Andrzej Lipiński: Zdecydowanie nie jesteś wtajemniczony w temat. Zmiana specyfiki turu była podyktowana własnie chęcią powrotu do starej częstochowskiej nawierzchni i widowisk. Nie po to ma się w drużynie wojowników z najwyższej półki aby nie mogli się ścigać na torze na którym decyduje wyłącznie start i pierwszy łuk. Taki tor może być przydatny jedynie drużynom ze słabym składem, które muszą się ratować przed degradacją i boją się że w normalnych warunkach byliby za słabi. Tak kiedyś przez lata wybraniał Spartę trener Baron - własnie tego typu przygotowanym torem, na którym nie mogli sobie poradzić najlepsi. Cieślak stwierdził, ze tego toru nie da się poprawić w tym sezonie i w pewnym sensie miał rację, bo nieodzowna była zmiana struktury materiału ato wymaga czasu, którego nie było i zgody władz. Do tego doszła ulewa i awaria i recepta na katastrofę gotowa. Z całą pewnościa nikt nawet nie pomyślał aby zrobić tor tak by komuś zrobić krzywdę ( to nie w Cz-wie) i za wszelką cene wygrać mecz - wręcz przeciwnie - by o wyniku decydowały walory taktyczne i umiejetności jeździeckie zawodników.

 • Włókniarz lubi Komentarz

  Masakra. Strach pomyslec co to bedzie gdy za kilka lat wejdzie przepis o obowiazku posiadania w skladzie meczowym przedstawiciela mniejszosci seksualnej, rasowej i wyznaniowej.