Leszek Wojda - lubi

  • Leszek Wojda lubi Komentarz

    "Patałachy", "Wstyd" to prawidłowe określenia bo nikt nas tak nie upokorzył i to na polskiej ziemi. Trzeba prawde nazywać po imieniu a nie śpiewać w stylu: "... nic się nie stało Polacy". A Kowalczyk , która tak to bulwersuje niech raczej zamilknie bo ona ze swoimi ostatnimi "sukcesami " też pod te określenia podchodzi.
    Zamiast wielkiego sukcesu została ...WIELKA KOMPROMITACJA. Po prostu od dzis przestaliśmy mieć wielką piłkę ręczna meżczyzn. Smutne to ale prawdziwe. Nikt na tych mistrzostwach nie dostał takiego lania jak my. No ale my niestety jesteśmy od łamania niemożliwego a mieliśmy podobno gryźć parkiet.

  • Leszek Wojda lubi Komentarz

    Widzisz, pozwól że Ci wytłumaczę, bo widać nie odróżniasz. Owszem, wspierać należy i po porażce, bo w sporcie jest tak, że ktoś musi przegrać. Ale po walce!!! Ty widziałeś wczoraj jakąś walkę? Widziałeś u któregoś z nich adrenalinę w oczach, chęć pożarcia rywali??? O to właśnie ludzie mają pretensję. Nie o porażkę, a o styl tej porażki. Doucz się trochę i przestań obrażać wszystkich, którzy jak przygłupy nie śpiewają, że nic się nie stało, bo sie stało i to bardzo źle się stało. Dorośniesz, to zrozumiesz. Nie mam tu na myśli Twojego wieku...