Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • taugrim napisał/a komentarz do Żużel. Początek zmian w tarnowskiej Unii. Klub zapowiada - idzie "Nowa Unia"!

  Pudrowanie noska nic tu nie pomoże. Tu musi nastąpić trzęsienie ziemi. Powinien zostać przeprowadzony audyt i w pierwszej kolejności należy wyjaśnić gdzie lądowały azotowe pieniążki skoro nie było ich na kontach zawodników.

 • taugrim napisał/a komentarz do Żużel. Unia Leszno z kolejnym seniorem na 2021 rok. Janusz Kołodziej zostaje na pokładzie

  @Cysio: A gdzie miejsce dla kolorowych, lgbt czy muzułmanów.

 • taugrim lubi Komentarz

  ,,Eksperci" od szkolenia mam pytanie: Ilu sportowców prowadziliście w swoim życiu? Ile karier żeście rozwinęli?

  Cierniak to ogromny talent i nasz chłopak. Jak pisaliśmy w 2015 że to ogromny talent i będzie jednym z najlepszych w najbliższych sezonach to żeście się z nas śmiali. Jak pisaliśmy przed sezonem że Cierniak zostanie to drwiliście twierdząc że Cierniak to ,,złotówa" i za kasą do Wrocławia a później do Częstochowy poszedł. A on co? Dał wam takiego pstryczka w nos że do dziś używacie maści przeciwbólowej.

  Cierniakowie nie są głupi. Mateusz jest młody i dla niego najważniejsza jest jazda. A tej mu w tym sezonie nie brakowało i podobnie będzie w przyszłym jeśli zostanie w Unii. Mateusz bardzo się rozwinął pod względem jazdy jak i fizyczności i oglądanie go jak walczy z ,,Jaskółką" na piersi to coś wyjątkowego. Bardzo mądrze prowadzi motocykl i nieraz zbyt ambitnie podchodzi do pojedynków ale to młodość jednak dzięki temu jest jaki jest. Powtórzę to co napisałem już nieraz na tej stronie. Chłopak jest stąd i ma pełno sponsorów indywidualnych z regionu wielu prywatnych którzy wspierają go dlatego że jeździ dla Unii. Azoty jednego z największych sponsorów w tym sporcie. Przyjazne środowisko, przyjaciół u większości kibiców. Znajduje się w sytuacji gdy zawsze będzie mu wolno więcej bo jest swój. Bo oprócz tego że jest zawodnikiem jest też kibicem Unii Tarnów. Więc odpuście sobie te bzdury o rozwoju w e bo to demagogia i fałsz.

  Tworzycie tutaj wpisy o tym jak się Ci zawodnicy w e rozwijają. Dam wam przykład z Tarnowa żeby nie było. Gdzie jest Rolnicki, Konieczny(Kacper), Nowiński i reszta chłopaków? Rolnicki odszedł z Unii bo chciał ostatni sezon na młodzieżowcach w e pojeździć. Kontuzja na początku sezonu, zmarnowana jego większa połowa i wylądował w Rzeszowie gdzie na osiem kolejek pojechał cztery mecze a ostatni ponad miesiąc temu.
  Kacper pomaga bratu ale jego jeżdżącego już dawno w żadnym turnieju nie było. Michał to ciężka kontuzja i brak chęci do dalszej jazdy i teraz jest w ekipie Jamroga.

  Gdzie są teraz młodzieżowcy z Grudziądza? Gdzie są dzieciaki z Torunia, Wrocławia, Lublina? Pytam poważnie: Gdzie oni są?! Niema ich. Dlaczego? Brak talentu? Pewnie tak. Ale to dlaczego w Lokomotywie tak wiele perełek się trafia? Dlaczego tylko obie Unie potrafią w Polsce szkolić i swoimi chłopakami coś wygrywać? Gorzów ma Karczmarza teraz w jego miejsce Jasiński pewnie wejdzie. Ale gdzie jest reszta tych młodych zawodników? O Rybniku nawet nie będę wspominał bo oni to nie potrafią zadbać nawet o tych co mają i moja myśl przed każdym ich meczem to pytanie czy juniorzy przejadą ten mecz bez kontuzji.

  Fachy wielkie!!! Co potrafią jedyne co to napisać jaki Tarnów zły i skończony klub. Że to tonący okręt. Żeby wszyscy z niego uciekali póki jeszcze mogą. Że Sady takim okropnym jest tym prezesem który to rozbija co rok dobre drużyny. Wiele można mu zarzucić ale coś takiego? Przecież on sam na prezesa się nie wybrał. Skoro pozostaje na stanowisku to oznacza że wypełnia zalecenia zarządu. Bo przypominam że Unia Tarnów to spółka akcyjna. I należy do akcjonariuszy.

  Kończąc ten wywód napiszę jedno: Zajmijcie się szkoleniem młodych chłopców i twórzcie z nich mężczyzn a nie kradnijcie i przekupujcie dając tragiczny przykład.

  A to czy Cierniak zostanie czy też nie zależy od niego. Nie od Was.

  UNIA PANY!!!!

 • taugrim napisał/a komentarz do Żużel. Wiemy, dlaczego Unia Tarnów pojechała z PGG ROW-em bez ikry. Klub nie płaci, prezes na wakacjach

  Wiecie, dlaczego budowa stadionu w Tarnowie utknęła na etapie planowania? Bo projektanci dostali za zadanie zaprojektować pierwszy na świecie stadion bez kuluarów.

 • taugrim napisał/a komentarz do Żużel. Lokomotiv - Unia: kontrolowane zwycięstwo gospodarzy. Tarnowianie pojadą z ROW-em w półfinale ligi! (relacja)

  Z Ljungiem w składzie, nie udało by się nam przegrać.

 • taugrim napisał/a komentarz do W Tarnowie szukają rezerwowego. Hougaard im odmówił, teraz będą grzebać w umowach warszawskich

  Kierownicku, a nie lepiej byłoby zainwestować parę groszy w Knapika ?

 • taugrim napisał/a komentarz do 16-latek rozchwytywany na rynku transferowym. Dlaczego wybrał Rzeszów?

  16 lat i drugi klub. Najemnik od żużlowych narodzin, bez klubowego domu, zawsze na sprzedaż, kto da więcej. Brawo Koldi.

 • taugrim napisał/a komentarz do Dawid Borek: Co rusz to spalone mosty. W żużlu nie może być normalnie (komentarz)

  Zwykle winny jest ten kto na zaistniałej sytuacji zyskał najwięcej. Stal straciła jednego z liderów więc jest na minusie, Martin zyskał nieco na kasie ,ale wizerunkowo dużo stracił. Kto zyskał? Wyobraźmy sobie Krzysia, leży sobie na wyrku, słucha ulubionego discopolo i myśli. Stal straciła GP i jednego z większych sponsorów. Będą musieli pozbyć się jednego z liderów, Bartek jest nie do ruszenia, z Martinem w końcu się dogadają więc wypadnie na mnie. Myśli, myśli i wpada na genialny pomysł.
  Rano dzwoni do Vacula i przekonuje go, że w Gorzowie kasa się skończyła i obaj powinni odejść do Lublina. Rozmowy Słowaka z klubem się załamują i wiadomo, że odchodzi z Gorzowa. Na to tylko czekał nasz dzielny Krzyś. Ogłasza, że zostaje w Stali, za jednym zamachem pozbył się konkurenta do składu i został bohaterem.
  Tak też mogło być.

 • taugrim lubi Komentarz

  Tarnów za 2-3 lata wróci do ekstraligi i Martin będzie jeździł w Unii do "emerytury" ... nie mierz Słowaka Qrewską miarą.

 • taugrim napisał/a komentarz do Wyceniamy wartość Fogo Unii i Stali Gorzów. Mistrzowie kosztują wielką kasę

  Janusz, coś Ty z siebie zrobił. Normalnie biały murzyn, najniższa stawka za punkt, najgorsze pola startowe. Józef to twój przyjaciel ? To ja dziękuję za takich przyjaciół, a Cegłę to powinieneś smagać po łydkach rózgą i niech kuśtyka na piechotę do samego Krakowa za wynegocjowanie takiego kontraktu.

 • taugrim napisał/a komentarz do DMPJ: Unia Tarnów zdobyła złoto! Faworyci na podium (relacja)

  A betonowy nocnik mówił, że z Cierniaka nic nie będzie, nawet licencji nie zdał za pierwszym razem.

 • taugrim napisał/a komentarz do Falubaz – Unia T.: nokaut gości w nominowanych. Falubaz pojedzie w barażu, Unia spada do Nice 1.LŻ (relacja)

  Gdybyś czasem pomyślał, a nie tylko tempo patrzył w ekran to byś może zauważył, że Leszno ostatnie dwa mecze przed wakacjami jechało już na mocno wyeksploatowanych silnikach. Mówił o tym Baron w wywiadzie przed meczem w Czewie, że dobrze że zbliżają się wakacje bo będzie czas na remonty silników. Gdyby przyjechali do nas na początku sezonu, pewnie wygrali by i z Unią i Włókniarzem.

 • taugrim napisał/a komentarz do Get Well - Unia Tarnów: W Toruniu bez bonusu! Rozpacz w obu drużynach (relacja)

  " Ostatni wyścig tylko przypieczętował wygraną Get Well za trzy." Jaki mecz redaktor komentuje?

 • taugrim napisał/a komentarz do Powraca temat obywatelstwa dla Leona Madsena. "Mieszkam tutaj i kocham Polskę"

  Leoś, Polska daje Ci solidnie zarobić, masz gdzie mieszkać, a ty się tak odwdzięczasz, że chcesz nas ubogacać kulturalnie ?

 • taugrim napisał/a komentarz do Trener policzył. Unia skazana na baraż. Tylko cień szansy na szóste miejsce

  Właściwie to uczciwie wywalczyliście tylko remis z Czewą, chyba że o czymś zapomniałem i w tamtym meczu też się coś działo ciekawego.

 • taugrim napisał/a komentarz do Trener policzył. Unia skazana na baraż. Tylko cień szansy na szóste miejsce

  Wam sędzia z kapelusza wyczarował bonusa w naszym dwumeczu, Gorzów kontuzje, Toruń kontuzje. Ile punktów zdobyliście w normalnej walce w pełnych składach, 3 ?

 • taugrim napisał/a komentarz do Komarnicki twierdzi, że w Horsens doszło do kpiny. Sędzia dał się nabrać Pedersenowi?

  Dawniej, jeśli ktoś próbował wyprzedzić Nickiego po zewnętrznej przy wyjściu z łuku, ten jadąc przednim kołem ok. metra od bandy, wyrzucał tylne koło do bandy czym kosił rywala. Później rozkładał ręce i zdziwiony, że zostawał wykluczony. Teraz po kontuzji bardziej szanuje kości swoje i rywala. Nicki widząc zbliżającego się Bartka, chciał go zablokować. Prawdopodobnie doszło by do walki na łokcie, prostą przejechali by razem ale na następnym wirażu, Zmarzlik będąc na wewnętrznej bez trudu wyprzedziłby rywala. Niestety Bartek zachował się jak stary Nicki i wystawił w stronę zbliżającego się Duńczyka tylne koło, podcinając go. Wina Zmarzlika, a komentarze Dankiewicza i Jabłońskiego to jakaś groteska.

 • taugrim napisał/a komentarz do Komisja Orzekająca Ligi wszczęła postępowanie przeciwko Mroczce. Zapłaci za "skurwy***"

  A kiedy w końcu prokuratura weźmie się za EE.

 • taugrim napisał/a komentarz do Falubaz może mieć problem. Spadek coraz bardziej zagląda w oczy (typy)

  Jeśli Gaszyński typuje optymistycznie wynik w Grudziądzu 46-44 to znaczy, że nadal nie jest tam za wesoło i Unia może nawet wygrać za 3.

 • taugrim napisał/a komentarz do Psychologiczna wojna Unii z Kołodziejem. Polewanie pola, dziwne telefony

  UWAGA, KOŃCZĄ SIĘ ZAPASY.

 • taugrim napisał/a komentarz do Janusz Kołodziej: Przeżywam to, co się dzieje w Unii Tarnów

  Toromistrze przez lata robili tor pod Janusza więc doskonale wiedzieli, które ścieżki zabetonować i jaką nawierzchnię przygotować. Janek podpowiadając kolegom z Leszna ustawienia, nieświadomie stał się naszym koniem trojańskim.

 • taugrim napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Fogo Unia: Co za emocje! Beniaminek ograł mistrza i jest o krok od utrzymania (relacja)

  Po 10 biegu chłopaki na trybunie zamiast iść tradycyjnie po piwo, postanowili zrobić zrzutę. Znalazł się worek po nawozach i każdy wrzucał do niego co miał nawet guziki. Przed 13 biegiem ten worek poleciał z góry do parku maszyn, kto go złapał nie wiem bo rzuciło się na niego kilku. Pomogło.

 • taugrim napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Fogo Unia: Co za emocje! Beniaminek ograł mistrza i jest o krok od utrzymania (relacja)

  Piękny mecz, najważniejsze było utrzymanie wyniku dopóki swoje biegi mieli nasi młodzieżowcy i Kildemand. Później na placu boju pozostała punktująca czwórka i ta załatwiła sprawę w 100 %. Ale były momenty, choćby Mroczka spadający z 2 na 4 pozycję robi przycinkę na wyjściu z drugiego łuku i jest remis w meczu. W ostatnim biegu znowu Kenia wyrzuciło na drugim wirażu, otarł się o dmuchaną bandę ale utrzymał pozycję i stało się niemożliwe.

 • taugrim lubi Komentarz

  Panie Czosnyka, jest pan tak ,,fałszywym" redaktorem a co za tym idzie pana ,,twórczość" również że to przechodzi ludzkie pojęcie. Jest pan tak narcystyczny i zuchwały że aż nie wiem jak opisać to co pan robisz. Każde pana słowo jest fałszywe.

  1.W Tarnowie i w Lesznie o tym wiedzą dlatego do Tarnowa sprowadzono Pedersena.
  2.Ta ,,burza" wywiązała się tylko i wyłącznie z powodu samego Kołodzieja. To on stał się głównym inicjatorem całej sytuacji. I nie mam na myśli tu relacji Klub-Zawodnik a Kibice-Zawodnik.
  3.Owszem, pojawiła się grupa kibiców którą bardzo dotknęła ta wiadomość o transferze Kołodzieja do Leszna i być może wypowiadała się w tak ostrym tonie o wychowanku swojego klubu ale to nie stało się bez powodu. Ja tak ostrych słów o Kołodzieju nie wypowiedziałem i nie napisałem nigdzie ale właśnie tak odebrałem jego postawę. Tutaj nawet nie chodzi o sam fakt odejścia ale tego w jakim stylu to zrobił.
  4.To jest sport panie Czosnyka i pan prezes Sady winien zrobić wiele rzeczy ale na pewno nie stawać na głowie czy nawet na rzęsach żeby usiąść do stołu z Kołodziejem! To winna być inicjatywa obu stron. ,,Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz."
  5.Jeśli uda się w tym roku to mam nadzieję że i w przyszłym będzie podobnie. A jak skończy się ten sezon i następny to nawet taki ,,genialny" redaktor z takimi znajomościami jak pan nie wie.
  6.,,Ta drużyna potrzebuje wzmocnień." Naprawdę panie Czosnyka? Ja myślałem że ten skład który Unia ma w tym sezonie to walczymy o Mistrza Polski! Jest pan wspaniałym analitykiem. Wróże wielką karierę.
  7.Panie Czosnyka, naturalnym wzmocnieniem byłby Vaculik a nie Kołodziej.
  8.Trudno byłoby żeby klub był zainteresowany wypracowaniem porozumienia z kimś kto uważa że klub jest nie profesjonalny, słabo zarządzany i że nawet dojazd do niego jest utrudniony bo jest bliżej dla wychowanka do klubu z Leszna aniżeli do klubu z Tarnowa.
  9.Jaka będzie ta droga to nie panu oceniać panie ,,redaktorze"! To prezes Sady będzie z tego rozliczany przez zarząd spółki.
  10.Owszem, Kołodziej chciał się spotkać ale nie po to aby prowadzić rozmowy kontraktowe w sprawie startów w macierzystym klubie w sezonie a po to aby omówić możliwości jazdy szkółkowiczów Kołodzieja w Unii Tarnów.
  11.I tak właśnie jest. Nie jest wcale mniej wychowanków w Tarnowie niż to było w sezonie 2014, 2015 czy też 2016. Mało tego to zyskaliśmy na tym. Bo dla Jamroga starty w Unii są czymś bardzo ważnym dla Kołodzieja jak widać nie.
  12.Tak pan sądzi? To proszę spojrzeć na frekwencje jaka była w sezonie 2015 a jaka jest teraz. Dla Jamroga i Pedersena ludzie będą przychodzić!
  13.Zastanawia mnie odkąd pana artykuły zacząłem czytać: Czy jest pan kibicem Unii Tarnów? Bo z tego co ja wynoszę z pana tekstów to absolutnie nie. Mało tego to pana cieszy każda porażka i każde potknięcie Unii Tarnów czy to sportowe czy polityczne.
  14.Co pan napisze jeśli będzie dokładnie na odwrót? Jeśli to ,,Jaskółki" utrą nosa Kołodziejowi?

  Szkoda mi na pana klawiatury, ale cóż zrobić przeciw głupocie trzeba się bronić. Jak powiedział pan Cejrowski:,,Trzeba zaatakować takie działania w obronie własnej!".

  Kołodziej stracił wiele w oczach kibiców przynajmniej w moich i tych których ja znam. Żeby odbudować taki szacunek jaki miał nie będzie łatwo ale mimo to życzę powodzenia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.